50 nusiskuto šukuosenų, dėl kurių atrodysite kaip šlykštus

Nusiskutusios šukuosenos šiandien yra labai populiarios. Nors ši tendencija egzistuoja jau daugelį metų (pamenate „Salt-n-Pepa“?), Įžymybės, tokios kaip Rihanna, Pink ir Rosario Dawson, neseniai atkreipė jas į mūsų dėmesį ir vėl atsidūrė dėmesio centre. Šios šukuosenos dabar laikomos nervingomis ir švelniomis, ir dėl geros priežasties. Susišukuoti šukuoseną nėra lengva, todėl ją traukiančios moterys tikrai nusipelno šiek tiek pagyrų ir gali būti tikras įkvėpimas mums visiems, norintiems į savo išvaizdą įnešti panko skonio. Kokia jų paslaptis? Štai vidinis samtelis – tereikia daug pasitikėjimo ir kvalifikuoto kirpėjo.

Pradėkime nuo griežtos tiesos: nusiskutusios šukuosenos moterims gali būti arba nuostabiai kietos, arba visiška nelaimė. Nėra vidurio kelio. Tai nėra silpnapročių žvilgsnis ir tikrai nerekomenduojama tiems iš jūsų, kurie yra gana konservatyvūs kalbant apie išvaizdą. Tačiau, jei norite savo išvaizdai suteikti šiek tiek pranašumo, sumažinimas gali būti tiesiog puikus pasirinkimas. Nors mažiausias kirpimas dažniausiai yra populiarus tarp vyrų (pagalvokite apie Bruno Marsą), ši punktastinė plaukų tendencija dabar kelia bangas tarp moterų, ypač todėl, kad pastaraisiais metais A sąrašo įžymybės priėmė tokio tipo šukuosenas.

Laukinis Amerikos vaikas Miley Cyrus yra žinomas dėl savo nuotykių kupinų mados pasirinkimų, todėl pamačius ją su apatine linija nenuostabu. Tačiau dabar pastebima, kad dar daugiau įžymybių įspėjančių žmonių mus apakina nuo raudonojo kilimo trumpais plaukais ir nusiskutusiomis šventyklomis-tai įrodymas, kad tokio tipo šukuosena gali akimirksniu atnaujinti klasikinę išvaizdą. Pavyzdžiui, Malin Akerman, garsėjanti savo senąja Holivudo grožio estetika, dabar sportuoja su neįprasta šukuosena. Scarlett Johansson puikiai atrodo su naujais, trumpais plaukais. Jada Pinkett Smith apsvaigina su išpjauta dalimi virš dešinės ausies. O Ruby Rose, Australijos modelis/aktorė/didžėja, kuri nušlavė mus nuo kojų su savo neseniai atliktu vaidmeniu „Netflix“ laidoje „Oranžinė yra nauja juoda“, savo trumpais, pankiškais plaukais atrodo sensacingai, įrodydama, kad moteriškumas ir ilgi plaukai ne visada reikia eiti koja kojon.

Jei galvojate sekti garsenybių pėdomis ir nusiskusti visą ar tik vieną galvos dalį, turite suprasti, kad tokio tipo šukuosena gali būti sudėtinga. Nors formavimas paprastai yra lengvesnis ir atima mažiau laiko, turite atsižvelgti į tai, kad jums reikės dažniau lankytis salone, kad išlaikytumėte naują. Be to, ne visos šukuosenos gali atitikti jūsų veido formą, todėl įsitikinkite, kad pasirinkote tokią, kuri paryškins geriausias jūsų savybes. Štai keletas patarimų tiems iš jūsų, kurie mano, kad yra pakankamai drąsūs, kad pasiektų elektrinį skustuvą:

Surinkite keletą mėgstamų vaizdų nuotraukų

Prieš eidami į saloną, būtinai išsaugokite telefone kelias nuotraukas su mėgstamomis nusiskuto šukuosenomis. Turėdami keletą nuorodų, stilistas galės pasiūlyti tai, kas tinka jūsų plaukų struktūrai ir jūsų kasdienei rutinai – ypač jei neturite laiko kiekvieną rytą praleisti pusvalandį prieš veidrodį.

Klausykitės savo stilisto patarimo

Kaip jau minėjome anksčiau, tam tikra šukuosena gali netikti jūsų veido formai, todėl jūs turite būti tam pasiruošę. Geras stilistas visada bus sąžiningas, kai pasakys, kaip yra, ypač todėl, kad nenori, kad jūs išeitumėte iš salono nusivylę. Priimkite jų patarimus ir ieškokite to, kas, jų įsitikinimu, pagerins jūsų veido bruožus, o ne atrodys kaip nuteistasis, o ne gera prasme (yikes!).

Pradėkite nuo mažų

Nusiskusti galvą, net jei mes tik kalbame apie apatinę dalį, yra didžiulis žingsnis, todėl galbūt norėsite susitvarkyti. Jei didžiąją gyvenimo dalį siūbavote ilgus plaukus, visiškas kirpimas bus kraštutinis pokytis, todėl gerai imtis kūdikio veiksmų, kad įsitikintumėte, jog galutinis rezultatas jums patiks. Galbūt galite paprašyti, kad plaukų stilistas išimtų tik atjungtą skyrių per ausis arba siaurą skyrių pakaušio srityje. Praleisk porą savaičių ir pažiūrėk, kaip seksis. Jei esate patenkintas rezultatu, užsisakykite kitą susitikimą.

Draugaukite su savo stilistu

Toks aštrus pjūvis reikalauja reguliarios priežiūros, todėl į saloną turėsite eiti kas tris ar keturias savaites. Arba, jei manote, kad turite tai, ko reikia, galite namuose naudoti skustuvą. Be to, vėl išauginti plaukus bus sudėtinga – gali tekti paaukoti savo plaukų ilgį, kad nebūtų tokio didelio ilgio skirtumo, arba, norint sušvelninti išvaizdą, gali prireikti kirpti kirpimo sluoksnius.

Dabar, kai turite visą informaciją, kurios reikia norint įsitikinti, kad esate pasirengęs tokiems dideliems pokyčiams, štai keletas plaukų įkvėpimo! Surinkome 50 nuostabių nusiskuto šukuosenų iš viso interneto, kad padėtų jums drąsiai ir apgalvotai pasirinkti stilių. Kiekviena iš šių moterų atrodo kaip tikra kvailystė, ar nesutinkate?

skustos šukuosenos moterims 1

Kas sakė, kad nusiskutęs dalį galvos negalite atrodyti moteriškai? Su dramatišku makiažu, negabaritiniais aksesuarais ir puikiais nėrinių marškinėliais akimirksniu pasuksite galvas. Iš dalies negraži, iš dalies femme fatale, apskritai gana fantastiška išvaizda.

skustos šukuosenos moterims 2

Kalbėdamas apie moteriškumą, įgudęs stilistas, naudodamas tinkamą šukuoseną, galės išryškinti geriausias tavo savybes, todėl nereikia jaudintis, kad atrodai pernelyg subtiliai. Ji tikrai ne, nesutinkate?

skustos šukuosenos moterims 3

Trumpi plaukai, nesirūpink! Čia yra stilingas būdas nusiskusti pleistrą su trumpu bobu. Išlaikyti šį stilių nereikia mažiau nei kelių minučių ryte, todėl būsite pasiruošę užkariauti pasaulį.

skustos šukuosenos moterims 4

Suporuokite savo naują nusiskutusią šukuoseną su drąsiais lūpų dažais ir pajusite, kad galite viską. Jūs laimite papildomus taškus, jei jūsų antakiai atrodo taip tobulai kaip jos. Tada jūsų grožio rutinos reikia rimtai laikytis.

skustos šukuosenos moterims 5

Per daug kažko yra pakankamai blogai, tačiau atrodo, kad ji rado tobulą pusiausvyrą tarp drąsaus ir elegantiško. Be to, tai iš tikrųjų įrodo, kad nusiskuto šukuoseną galima nešioti bet kokio ilgio ir spalvos plaukams. Jums tiesiog reikia įsitikinti, kad jūsų norimas kūrinys atitinka jūsų veidą.

skustos šukuosenos moterims 6

Dar labiau išryškinkite savo beprotišką plaukų spalvą, nusiskuta dalį plaukų ir išdidžiai dėvi šukuoseną. Puikiai tinka karštomis vasaros dienomis, kai į prekybos centrą einate tik dėl AC.

skustos šukuosenos moterims 7

Tai gali būti nepraktiška jūsų kasdienių pastangų išvaizda (gali būti sunku atlikti darbus, kai plaukai dengia trečdalį veido), tačiau tai puikus pasirinkimas ypatingoms progoms. Jūs tikrai padarysite įspūdį.

skustos šukuosenos moterims 8

Rožinė yra nuostabių trumpų šukuosenų karalienė – ji jas nešioja kaip profesionalas. Sekite jos pavyzdžiu ir nebijokite pasirinkti trumpesnio laiko, jei manote, kad tai padės jums išlaisvinti savo vidinę nesąmonę.

skustos šukuosenos moterims 9

Plaukų formavimas į mohą – taip ar ne? Mes balsuojame, nes ši mergina tikrai užburia. Jei tikrai norite padaryti pareiškimą, ši prašmatni šukuosena yra kelias.

skustos šukuosenos moterims 10

Šviesiaplaukėms gali būti linksmiau, o gal ir ne, tačiau taip dėvėdamos plaukus jos tikrai pasuka daugiau galvų. Vis dėlto tokio tipo šukuoseną reikės labai prižiūrėti, todėl prieš drastiškus pokyčius įsitikinkite, kad turite tam energijos..

skustos šukuosenos moterims 11

Jei nepakanka nusileisti, visada galite jį pakelti į viršų ir pasirinkti funkcinį spalvų modelį ką tik nusiskuto šukuosenai. Tai tikrai sulauks aplinkinių dėmesio.

skustos šukuosenos moterims 12

Mums patinka purpurinė spalva, ir ši šukuosena yra tokia nuostabi, kad negalime būti pavydūs. Tik pagalvokite, kaip greitai ji gali plauti ir išdžiovinti plaukus!

skustos šukuosenos moterims 13

Punk šukuosena paprastai yra nuostabi, ir tai nėra išimtis. Ji turėjo turėti tikrai meistrišką stilistą. Ta spalva turi mirti.

skustos šukuosenos moterims 14

Kaip apibūdintume šią šukuoseną tik trimis žodžiais? Paprasta, elegantiška, nervinga. Jei dar nesate pasirengęs drastiškesniems pokyčiams, ši šukuosena gali padėti išsiaiškinti, ar mažinimas tikrai tinka jums.

skustos šukuosenos moterims 15

Kalbant apie panką, blondinės/rožinės spalvos derinys niekada nesensta. Ypač, kai jis yra taip puikiai suformuotas.

skustos šukuosenos moterims 16

Rihanna moka nuspėti tendencijas, todėl nenuostabu, kad ji sukrėtė apatines dalis, kol jos nepasiekė pagrindinio. Jei ieškote drąsaus stiliaus piktogramos, kuri įkvėptų mados ir grožio, tai ji.

skustos šukuosenos moterims 17

Bandelė yra idealus pasirinkimas toms baisioms blogų plaukų dienoms. Ir dar geriau atrodo, kai atsiskleidžia sumanus pjūvis. Mažiau nuolatinis nei tatuiruotė, bet toks pat bjaurus.

skustos šukuosenos moterims 18

Paprastai paslėpta tatuiruotė sukels bangas, kai bus atskleista naudojant šią įdomią ir jaudinančią šukuoseną. Be to, jei jums kažkaip atsibodo tatuiruotė, visada galite leisti plaukams augti. Niekas niekada nesužinos.

skustos šukuosenos moterims 19

Šukuosenos formavimas nėra toks sunkus, kai turite mažiau dirbti. Tačiau neskuskite galvos vien todėl, kad pavargote šukuoti plaukus. Įsitikinkite, kad pirmiausia tikrai patiksite galutiniam rezultatui, kitaip rizikuojate praleisti mėnesius sumušdami save dėl neapgalvoto sprendimo.

skustos šukuosenos moterims 20

Kaip jau minėjome anksčiau, modeliai yra šaunūs. Jie dar šaunesni, kai į mišinį įtraukiate porą nuostabių negabaritinių auskarų.

skustos šukuosenos moterims 21

Vis dar neįtikino? Štai keletas papildomų įrodymų. Tai gali būti jūsų maža paslaptis, tačiau primygtinai patariame pasidalyti ja su pasauliu per mielą bandelę. Šio tipo šukuoseną verta demonstruoti.

skustos šukuosenos moterims 22

Trumpas, trumpesnis, trumpiausias! Ir vis dar labai moteriška, ypač jei suporuotas su dideliais auskarais, drąsiomis lūpomis ir kai kuriais madingais akiniais nuo saulės.

skustos šukuosenos moterims 23

Jei norite, kad jūsų nuskustas raštas tikrai apsisuktų, kodėl gi nepasirinkus subtilios gėlės? Įsitikinkite, kad jūsų stilistas turi tam tikros patirties šiame skyriuje, kad įsitikintumėte, jog būsite patenkinti rezultatu. Leisti draugui nusiskusti dalį galvos po trijų tekilos šūvių niekada nėra gera mintis.

skustos šukuosenos moterims 24

Ilgi plaukai + kirpimas = begalinės stiliaus galimybės. Tiesiog pažvelk į šią nuostabią šukuoseną. Tai skirta stiliaus knygoms.

skustos šukuosenos moterims 25

Šablonų gausu. Jei iki šiol nepastebėjote, mes esame gana apsėstas jų. Ir dėl geros priežasties.

skustos šukuosenos moterims 26

Norint sušvelninti panašią šukuoseną, reikia daug pasitikėjimo, tačiau jei ji reprezentuoja tave, nėra jokios priežasties jos nesiimti. Ji tikrai gali tai padaryti, ir yra didelė tikimybė, kad ir jūs.

skustos šukuosenos moterims 28

Jūs galite atrodyti visiškai profesionaliai su kirpimu ir trumpais plaukais. Byla ir esmė. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų biuro drabužių spinta papildo jūsų naują šukuoseną ir nėra per daug. Per daug drąsos ir jūsų viršininkas gali pradėti rauktis.

skustos šukuosenos moterims 30

Sprendimas visiškai nusiskusti galvą yra drąsus, ir tai gali būti nepaprastai stiprus. Jei to norite, štai įrodymas, kad tikrai galite atrodyti nuostabiai. Be to, eksperimentuoti su perukais yra ne kas kita, kaip nuobodu.

skustos šukuosenos moterims 31

Trumpi plaukai atrodo nuostabiai, kai į mišinį įtraukiate teiginio karolius ir puikiai pritaikytą makiažą. Vis dėlto nesijaudinkite – jis atrodo nuostabiai net #nomakeup dienomis, ypač jei jis pabrėžia jūsų geriausias savybes ir leidžia jaustis išsilaisvinusiam ir stipriam.

skustos šukuosenos moterims 32

Ar turite dalyvauti išgalvotame kokteilių vakarėlyje ar vestuvėse? Ši šukuosena yra puikus pasirinkimas. Ir spalva tik prisideda prie baimės faktoriaus.

skustos šukuosenos moterims 33

Mes esame dideli saulėgrąžų gerbėjai, todėl visiškai pritariame šiai šukuosenai.

skustos šukuosenos moterims 34

Tai kur kas paprastesnis modelis, tačiau jis vis tiek padės išsiskirti iš minios. Ir šviesių ir rudų plaukų derinys atrodo ypač puošniai prie tokio tipo šukuosenos.

skustos šukuosenos moterims 35

Kitas puikus pavyzdys, kaip gerai tatuiruotė gali veikti ant iš dalies nusiskuto galvos. Mes sužavėti.

skustos šukuosenos moterims 36

Natalie Dormer pavogė mūsų širdis „Sostų žaidime“ ir „Mockingjay“ iš dalies dėl savo talento ir iš dalies dėl puikių plaukų. Rimtai, mergina yra piktograma.

nusiskuto moterų šukuosena 37

Kitas puikus pavyzdys, kiek galite nuveikti su ilgais plaukais ir kirpimu. Viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek vaizduotės.

skustos šukuosenos moterims 38

Papildomas Dormerio nuostabumo žvilgsnis. Negalėjome atsispirti.

skustos šukuosenos moterims 39

Netvarkingas šukuosenas? Patikrinti. Gražus nusiskuto modelis? Patikrinti. Mes ne taip mėgstame karolius, tačiau dešimtojo dešimtmečio nostalgija dabar labai apimta, todėl nesiruošiame skųstis.

skustos šukuosenos moterims 40

Dabar tai mes vadiname mohawk! Mergina turi stilių. Ir kamuolius.

skustos šukuosenos moterims 41

Plaukų spalva šiek tiek primena Kelly Osbourne, tačiau stilius yra visiškai originalus. Mums ypač patinka pynė – todėl nepamirškite apie visus būsimus įvykius.

skustos šukuosenos moterims 42

Dar viena puiki stiliaus idėja, kai turite apsirengti, kad padarytumėte įspūdį. Stilius taip pat daro įspūdį – tai visada buvo mūsų mantra.

skustos šukuosenos moterims 43

Paprasta, elegantiška, lengva prižiūrėti. Ko daugiau norėti? Jos maža juoda suknelė taip pat laimi papildomus taškus, o auskarai yra tiesiog nuostabūs. Ir tos blakstienos pavogė mūsų širdis nuo tos akimirkos, kai į jas pažvelgėme (mirksi!).

skustos šukuosenos moterims 44

Puiki bandelė, kai reikia daug bėgti. Ši šukuosena leidžia jums laisvai judėti, nesijaudindama dėl savo plaukų, ir atrodo itin stilingai. Norint gauti tobulą bandelę, gali prireikti šiek tiek pastangų, bet tai tikrai verta.

skustos šukuosenos moterims 45

Megan Fox atrodytų nuostabiai nusiskuto galva, tiesa? Žinoma, ji tikriausiai atrodytų puošniai sumo kostiumu, tačiau tai čia nėra labai aktualu. Jei nesate tikri, kaip atrodytumėte be plaukų, paprašykite „Photoshop“ įgudusio bičiulio pateikti peržiūrą.

skustos šukuosenos moterims 46

Kita tikrai nuostabi ir įkvepianti idėja nusiskuto modeliui. Kaip jau minėjome, daug ką galite padaryti tik su kūrybiškumu.

skustos šukuosenos moterims 47

Trumpi plaukai taip pat madingi ant raudonojo kilimo! Yra daugybė įžymybių, nusprendusių visiškai nusiskusti galvą – Natalie Portman, Amber Rose, Charlize Theron. Ar jie atrodo mažiau puošnūs? Mes taip nemanėme.

skustos šukuosenos moterims 48

Iš pradžių mums nepatiko ši išvaizda, bet ji užaugo ant mūsų. Be to, raudona yra universali aistros spalva, todėl jūs negalite suklysti.

skustos šukuosenos moterims 49

Dar vienas puikus jūsų įkvėpimo lentos modelis. Jūs užsirašėte pastabas, tiesa?

skustos šukuosenos moterims 50

Subtilu, bet taip efektyvu! Ir dar vienas tobulas pasirinkimas, kai vis dar nesate tikri dėl mažesnio įvertinimo.

skustos šukuosenos moterims 51

Mes mėgstame spalvas. Ir mums tai patinka.

nusiskuto šukuosena moterims

Stilingas, elegantiškas, prašmatnus. Be to, paplūdimio bangos visada yra, nepaisant to, kuo mados guru norėtų, kad tikėtumėte.

Kaip mes mėgstame sakyti, purtykite plaukus ir tada purtykite savo gyvenimą! Tikimės, kad aukščiau pateiktos šukuosenos suteikė jums idėją, kaip norėtumėte, kad jūsų ateities šukuosena atrodytų, todėl išsaugokite mėgstamą išvaizdą savo telefone ir užsisakykite susitikimą su savo stilistu. Jei ieškote drąsios naujos šukuosenos, tai gali būti tik tai. Ir nepamirškite pasiruošti visiems komplimentams.