52 iš geriausių skustų šukuosenų

Jei ieškote drastiškų pokyčių, susijusių su nauja šukuosena, skutimasis galvos pusėje gali būti būtent tai, ko ieškote. Tai naujausia tendencija, kuri pastaruosius kelerius metus pasiekė pramonę ir vis dar išlieka stipri. Tai vienas stilius, kuris, atrodo, artimiausiu metu niekur nedings. Jei jums patinka būti pastebėtam, niekas neišskirs jūsų minioje labiau nei nusiskuto šukuosena. Anksčiau, norėdamas nusiskusti galvą, turėjai užsiimti panku, bet taip nebėra. Tai tendencija dabar ir skustis galvą tampa labiau moteriškas pasirinkimas nei bet kada anksčiau. Nesvarbu, ar esate verslininkė, ar muzikantas, galite pažvelgti į šią išvaizdą biure ir išorėje. Iš šono nusiskutusi išvaizda yra puiki tendencijų pradžia, kurioje žmonės norės būti tokie drąsūs kaip jūs.

Skustos šoninės šukuosenos

Skustos šoninės šukuosenos

Nuspręsti, kokį stilių pasirinkti, niekada nėra lengva. Nuskusti galvą norite priimti gerai apgalvotą sprendimą. Galų gale, kai nuskusite, nebėra kelio atgal. Taigi šoninis skutimasis turi atitikti jūsų asmenybę ir stiliaus jausmą. Jei esate labiau atsipalaidavęs ir atsitiktinis žmogus, nukirpti visus plaukus ir tada nusiskusti šoną jums gali būti pernelyg drastiškas pokytis. Jei vieną pusę ilgai laikysite, o kitą skusite, tai gali būti geresnė pradžia. Bet jei esate įpratę gyventi pakraštyje, galbūt trumpas „Mohawk“, suporuotas su šoniniu skutimu, yra būtent toks, kokio norite. Bet kokiu atveju priimdami pagrįstą sprendimą užtikrinsite, kad būsite patenkinti pasiekta išvaizda. Skusti galvą yra įdomus ir kūrybingas būdas pareikšti apie ne tik madą, bet ir apie tai, kas esate kaip individas, todėl smagiai praleiskite laiką.

Jei esate pakankamai drąsus, kad išbandytumėte, yra daug skirtingų stilių, kurie gali padėti įkvėpti jūsų pasirinkimą. Pažvelkite į 52 geriausiai nusiskutusias šonines šukuosenas ir šiemet padovanokite sau tikrai negražią išvaizdą.

 1. Jei ieškote tikrai trumpo žvilgsnio, šis yra kaip tik jums. Tai papildo trumpą stilių ir išnyksta nuo trumpo iki vos ten.

5020216-šukuosena

 1. Ši išvaizda pateikiama sukrauta kaip bandelė, bet tikrai gali būti palikta ir iš vienos pusės. Jei jaučiatės pakankamai drąsus, nuskuskite abi puses. Dizainas yra papildomas prisilietimas, kuris papildo visą išvaizdą.

4020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ši išvaizda yra geriausia, jei jums patinka faux-hawk/Mohawk išvaizda. Ji atrodo stulbinančiai šviesiaplaukė su labai skirtingu dizainu.

3020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Jei buvote palaimintas garbanomis, nebijokite, kad tai puikus pavyzdys, kaip galite pasiekti išvaizdą ir vis tiek išlaikyti garbanas. Kontrastas tarp trumposios pusės ir atšokusių garbanų yra gražus.

2020216-šukuosena-nusiskuto pusė

 1. Šioje nuotraukoje mes dar kartą pristatome garbanas. Ši garbanė pasirinko nusiskusti nugarą su labai unikaliu dizainu, sukuriančiu meną ant pakaušio. Jei šoninis skutimasis nėra tai, ko ieškote, pabandykite pakaušį.

1020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Kadangi viršutinė dalis yra labai trumpa, šoninis skutimasis papildo visą jos išvaizdą ir net ir be dizaino atrodo įspūdingai. Pridėkite šiek tiek spalvų ir išvaizda patraukia dėmesį.

6020216-šukuosena

 1. Ši nuostabi blondinė atrodo modernesnė, ilgesnė ir stilinga aukštai į šoną. Jos šonkauliai yra suformuoti taip, kad būtų pasiekta išskirtinė ir patraukli išvaizda.

7020216-šukuosena

 1. Jei norite skutimosi įnešti šiek tiek linksmybių, kodėl gi ne pridėti pynę kartu su ja. Kontrastas tarp blondinės ir natūralios merginos plaukų spalvos suteikia šlykščią išvaizdą.

8020216-šukuosena

 1. Garbanotas Mohawkas, pastumtas į priekį, daro šią nusiskuto pusę daug patrauklesnę akiai. Pridėkite trumpus takelius, kad išvaizda būtų šiek tiek pop.

9020216-šukuosena-skusta pusė

 1. Viso skutimosi su ryškiai raudona ilga Mohawk yra pagrindinis žvilgsnis visiems, norintiems padaryti drąsų pareiškimą.

10020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Naudodami visapusišką skutimąsi ir „Mohawk“ stilių, abu atrodysite nepriekaištingai. Pridėkite šiek tiek meno gėlių pavidalu ir visur gausite komplimentų.

15020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ilgos pintinės su daliniu skutimu šone suteikia jums rafinuotumo be ypatingo skutimosi. Su pynėmis ar be jų ši išvaizda patraukia dėmesį.

14020216-šukuosena-skusta pusė

 1. Kontrastingų spalvų naudojimas padeda pasiekti išvaizdą, kuri tikrai pritrauks dėmesį. Spiralinė konstrukcija užtikrina, kad visur patrauksite akis.

13020216-šukuosena-skusta pusė

 1. Šis Mohawk nešioja iškirptę, o kontrastinga rožinė turi mirti. Juoda ir rožinė spalvos kartu papildo viena kitą ir suteikia daug išvaizdos.

11020216-šukuosena-skusta pusė

 1. Garbanota išvaizda, kuri nėra pernelyg drastiška, tačiau dėl takelio linijų vis dar turi šiek tiek pop. Mažas dizainas gali būti toks pat stiprus kaip ir didelis.

16020216-šukuosena-skusta pusė

 1. Ši išvaizda puikiai tinka po miestą. Palikusi vieną pusę garbanotą ir ilgą, ji sušvelnina nusiskustos pusės išvaizdą. Patraukite jį aukštyn, kad atrodytumėte įmantresnė.

17020216-šukuosena

 1. Ši išvaizda yra puikus pavyzdys, kaip galite išlaikyti ilgus plaukus, kol dar skutate šoną. Tai puikiai tinka, jei nesate pasirengęs eiti per trumpai.

18020216-šukuosena-skusta pusė

 1. Ši išvaizda skirta merginoms, kurios myli savo plaukus, išlikti ilgai. Šoninis skutimasis nėra dramatiškas ir vis dėlto labai gražus.

19020216-šukuosena-skusta pusė

 1. Elegantiška išvaizda, kurią galite dėvėti net biure. Tai stulbinantis trumpas stilius, kuris papildytų visus, ieškančius trumpos šukuosenos.

20020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Su šia aukšta šukuosena galite sukrėsti 80 -ųjų išvaizdą. Nuskusta pusė tik papildo patrauklumą ir sujungia išvaizdą.

21020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ilga šukuosena su visišku skutimu šone. Jei jaučiatės pakankamai drąsus, galite nusiskusti iki pat odos. Išvaizda truks ilgiau ir suteiks kitokią išvaizdą.

22020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ši karšta šukuosena yra kvapą gniaužianti. Galite ne tik pinti, kad išryškintumėte skutimąsi, bet ir dėvėti plaukus, kad atrodytumėte kasdieniškiau.

23020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Jei ieškote stiliaus, kurį galėtumėte lengvai dėvėti renginyje, tai yra tas, kuris jums tinka. Kontrastingos spalvos, priderintos prie besileidžiančios pynės, šis šoninis skutimasis tikrai bus nakties kalba.

24020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ilgi sluoksniai ir atsitiktinis šoninis skutimasis gali būti ta išvaizda, kurią norite pradėti prieš tapdami drąsesni.

26020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ekstremalus šoninis skutimasis papildo jos drąsų spalvų pasirinkimą. Galvos skutimas ir spalvų pridėjimas puikiai tinka visiems, kurie ieško drąsios ir įspūdingos išvaizdos.

27020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ilgi plaukai su ekstremalia dalimi sujungia išvaizdą su gražiu šoniniu skutimu.

28020216-šukuosena-skusta pusė

 1. Kas nemėgsta raudonplaukės? Tai ne ekstremistų žvilgsnis. Mergina turi ilgus plaukus ir nuostabų sprogimą. Jos šoninis skutimasis nėra toks pastebimas, bet išsiskiria tada, kai ji to nori.

29020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Šis rokerio stilius mums primena originalų Mohawk; drąsus pareiškimas visiems, norintiems padaryti WOW pareiškimą. Tai ne tik klasikinė išvaizda, bet ir akį traukianti.

30020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Jei ieškote tikrai kūrybingo stiliaus, nežiūrėkite toliau. Pridėjus lanką ar bet kokį kitą išsamų dizainą, jūsų šoninis skutimasis bus toks pat kūrybingas kaip drobė.

31020216 šukuosena, nuskusta šone29. Garbanotas Mohawk, kuris gali būti naudojamas kaip atsitiktinis ar elegantiškas vaizdas. Ilgi plaukai suporuoti su nusiskuto puse suteikia puikų kontrastą.32020216-šukuosena

 1. Ši nuostabi išvaizda patinka visiems, kurie nori išlaikyti savo ilgį. Seksualus ir švelnus skutimasis šone užbaigia išvaizdą.

33020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Tai nėra įprastas šoninis skutimasis. Pasinaudokite proga pademonstruoti savo tatuiruotę pridėdami vieną prie šoninio skutimosi. Ši išvaizda yra tikrai šlykšti. Tai ne silpnų žmonių išvaizda, bet jei jums patinka tatuiruotės ir norite padaryti įspūdį, šis šoninis skutimasis yra skirtas jums.

34020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Kitas pintas vaizdas suteikia šoniniam skutimuisi bohemišką pojūtį. Šilta blondinė ir apvyniojama pynė papildo šoninį skutimąsi.

35020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Šis šoninis skutimas tęsiasi pakaušyje, kad būtų aiškesnis vaizdas. Ši išvaizda išsiskiria labiau, tačiau ilgį galima sumažinti, kad jis taip pat padengtų.

36020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ši ilgų plaukų išvaizda turi tikrą apimtį, kuri tikrai padeda išsiskirti šoniniam skutimui. Spalva ir apimtis puikiai dera, kad būtų pasiektas šis vaizdas.

37020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Šis šoninis skutimasis yra tik maždaug ¼ šono ilgio tiems, kurie nenori skusti viso šono. Seksualiai skutiesi ir toliau, nerizikuodamas per daug.

38020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Kas sakė, kad nusiskutęs galvą vis dar negalite dėvėti arklio uodegos? Ši išvaizda yra graži ir atsitiktinė. Jis gali būti dėvimas aukštyn arba žemyn.

39020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Žili plaukai yra naujausia šių dienų tendencija ir ką geriau atrodyti derinant prie šoninio skutimosi. Išvaizda yra nesugadinta ir pribloškianti, suteikianti klasikinio patrauklumo sklandžiam skutimuisi.

40020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Jūs nepasiekiate daug geriau nei šviesiaplaukis Mohawkas, bet tada pridedate skutimąsi į šoną ir turite klasikinę išvaizdą.

41020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Puošnus šoninis skutimas papildo ryškų šių mergaičių ilgų spynų kontrastą. Su šia išvaizda jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių.

42020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Trumpas Mohawkas; ši išvaizda gali būti naudojama vienai pusei arba visiškai nusiskusti dugną. Viskas priklauso nuo to, koks dramatiškas norite būti.

43020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Šis šoninis skutimasis tęsiasi tik iki ausies, bet vis tiek suteikia išvaizdą, kurios siekiate, tuo pačiu leisdami išlaikyti ilgį. Jei norite pridėti daugiau krašto nei pakeisti spalvą.

44020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Kas sako, kad turite sutramdyti plaukus? Šis seksualus stilius leidžia atsipalaiduoti bangoms, tačiau vis dar yra išskirtinis šoninis skutimasis, kuris pasakoja žmonėms, kad tikrai žinote stilių. Jūs turite netvarkingą išvaizdą, kuri atsiranda kartu su šoniniu skutimu.

45020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ilgi plaukai ir skutimasis iš šono? Padaryta. O kaip dėl jūsų išvaizdos stiliaus? Pridėjus žvaigždę, šoninis skutimasis tampa populiarus. Tai, kad tai dviguba žvaigždė, akį patraukia iškart, kai ji išsiskiria.

46020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Gražios kaskadinės garbanos puikiai užbaigia šoninį skutimosi vaizdą. Galite turėti jaudinantį stilių, tuo pačiu išlaikydami elegantišką garbanų eleganciją.

47020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Šis šoninis skutimasis leidžia visiškai nusiskusti arba laikyti jį vienoje pusėje. Be arklio uodegos galite atrodyti labiau apsirengęs.

48020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Nesvarbu, ar ieškote atsitiktinio paplūdimio įvaizdžio, ar einate į renginį, ši išvaizda puikiai tinka abiem. Seksualios paplūdimio garbanos suporuotos su šoniniu skutimu? Ko dar gali paprašyti mergina?

49020216 šukuosena, nuskusta iš šono

 1. Ši išvaizda tikrai traukia akį. Turite ne tik skutimąsi iš šono, bet ir kodėl neįtraukite į jį spalvų, kad išvaizda tikrai patrauktų dėmesį.

50020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Šio stiliaus šukavimas paliekamas natūralus, tačiau likę plaukai yra drąsiai dažomi, suteikdami išvaizdai tikrai išskirtinio krašto.

51020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Ekstremali šoninė dalis tikrai patraukia akis į skutimąsi, pranešdama žmonėms, kad nesate paprasta mergaitė.

52020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Šis šoninis skutimasis yra visiškai pritrenkiantis tokiu originalu; dizainas. Tai iš karto atkreipia dėmesį ir suteikia nepakartojamą išvaizdą.

53020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Derindami ilgį su skutimu šone, gausite geriausią iš abiejų pasaulių. Šoninis skutimasis yra aukštas vienoje pusėje ir eina į pakaušį, suteikiant jums šukuoseną.

54020216 šukuosena, nuskusta šone

 1. Trumpas ir stilingas šis vaizdas yra mielas ir seksualus derinys. Šoninis skutimasis sukuria nuostabų išvaizdos kontrastą, kuris gali jus klasiškai ir elegantiškai išvesti į bet kokį renginį.

55020216 šukuosena, nuskusta šone