55 nuostabiausių deivės pynimo stilių

Deivės pynės yra puiki išvaizda, kuri ne tik graži ir moteriška etninėms moterims. Pinti stiliai jau dabar yra populiarūs, o deivės pynės yra neįtikėtini pavyzdžiai, kaip iš tikrųjų galite pakeisti savo išvaizdą. Jei visada norėjote išbandyti deivės išvaizdą, tuomet būsite sužavėti žemiau pateiktais šukuosenomis. Šie deivės stiliai gali likti kartu kelias savaites. Yra daug modernaus stiliaus variantų, dėl kurių jausitės kaip mitinė deivė. Šios šukuosenos yra puikus būdas sukurti nuostabų dizainą, kuris puikiai tiks įmantriam įvykiui.

deivės pynės

deivės pynės

Kas yra deivės pynės?

Deivės pynės primena per didelį kukurūzą. Kukurūzai visada tvirtai austi prie galvos viršaus, o tada likusius plaukus galima formuoti įvairiais būdais. Žinoma, jie yra daug didesni nei standartinis kukurūzas, nors kai kurie dizainai vis tiek mažina varnalėšas. Viskas priklauso nuo jūsų pageidaujamo stiliaus. Paprastai jie yra pinti prie galvos, naudojant natūralius plaukus. Jei jūsų plaukai nėra pakankamai ilgi, norint pasiekti bendrą dizainą, reikės naudoti priauginimus. Tokiu būdu galite išlaikyti trumpus plaukus, bet vis tiek būti kūrybingi atlikdami atnaujinimus. Tikrasis dizainas skiriasi priklausomai nuo plaukų stiliaus. Jis gali būti pintos bandelės arba Mohawk pynės pavidalo. Galvos apdangalai gali būti naudojami norint pakeisti išvaizdą, taip pat palikti plaukus pusiau aukštyn ir žemyn. Yra tiek daug skirtingų stilių, kuriuos galite pasirinkti, priklausomai nuo to, kokios išvaizdos norite. Visi deivių stiliai yra ilgi, kaip ir mitinėmis dienomis. Galite pasiekti deivių išvaizdą kitu metu, išbandydami šiuos spalvingus stilius pagal dydį.

Žemiau yra 48 nuostabiausių deivės pynimo stilių:

  1. Susukta galvos oda

Ši deivės pynė susideda iš dviejų storų pintinių šone, kurios patenka į košeles. Galvos oda tvirtai surišta dviem viršuje esančiomis mažytėmis pintinėmis. Maži kukurūzai viršuje sulenkiami į pusmėnulius. Tai labai unikali išvaizda, kuri tikrai suteiks jums džiaugsmo. Yra ką pasakyti apie dizaino kūrybiškumą.

1250816-deivė-pynės

2. Kukurūzų bandelė

Šios varnalėšos yra storos ir tvirtai prigludusios prie galvos odos. Likę plaukai yra supinti ir viršuje susukti į aukštą kasą. Visoje bandelėje yra didelių ir mažų pintinių. Visa išvaizda pasiekiama tuo, kad sandariai traukiant, kukurūzai yra dideli.

2250816-deivė-pynės

3. „Cornrow Updo“

Šios varnalėšos tvirtai prigludusios prie galvos odos. Pačios eilės yra labai storos ir dėl to pynės pakeliamos nuo galvos. Jie yra nuimami į šoną ir nugarą, kad būtų sukurtas kitoks vaizdas, kurį galite dėvėti atsitiktinai ar renginyje, tai yra universalus.

3250816-deivė-pynės

4. Išlenkti kukurūzai

Dauguma plaukų paliekami natūralūs ir sudedami į dvi bandeles, po vieną kiekvienoje galvos pusėje. Norėdami pasiekti tokią deivės išvaizdą, norėsite pridėti dvi varnalėšas galvos viduryje ir tada išlenkti jas link kaktų.

4250816-deivė-pynės

5. Kaktos garbanos

Šios varnalėšos yra storos ir nukreiptos žemyn pakaušiu. Jie pagaminti iš kelių pintinių, kad būtų pasiekta stilinga išvaizda. Yra paliktos natūralios garbanos priekyje, kad pridėtų šiek tiek išryškėjimo visai išvaizdai.

deivės pynės

6. Masyvūs Cornrows

Šiai išvaizdai reikės daug plaukų ar rimtų priauginimų. Galvos viršuje esančios varnalėšos yra masyvios. Jie yra perpjauti virš galvos ir baigiasi daug mažesnėmis pynėmis nugaroje. Tai tokia išvaizda, kuri puikiai tiktų renginiui.

6250816-deivė-pynės

  • 66 iš geriausiai atrodančių juodų pintų šukuosenų 2016 m
  • 47 būdai, apie kuriuos niekada negalvojote sukurti nėrimo pintinių

7. Deivės apeliacija

Tai nepaprasta išvaizda, kuri atrodo nuostabiai, ypač renginiui. Pynės sandariai atitraukiamos į šoną, o po to susukamos į per didelę bandelę apačioje. Tai unikalus stilius, kuris leis jums jaustis kaip deivė.

7250816-deivė-pynės

8. Žvilgsnis į šoną

Šios dvi negabaritinės pynės tvirtai atitraukiamos į vieną pusę. Centrinė dalis yra pynė, o likusieji plaukai gana stipriai traukiami prie galvos šono. Pintinės yra storos, todėl reikia daug plaukų.

8250816-deivė-pynės

9. Vaizdas iš šono

Tai dar vienas žvilgsnis į aukščiau pateiktą išvaizdą. Deivės stiliaus tikslas yra pasiekti neįtikėtiną išvaizdą, kuri yra ne tik žandikaulis, bet ir unikalus dizainas. Ši išvaizda yra unikali, nes ji yra sandariai supinta į didelę bandelę, o viršuje yra lipdyta.

9250816-deivė-pynės

10. Arklio uodega

Ši šukuosena turi bendrą blizgesį. Niekada nemačiau tokių žvilgančių plaukų. Storos pynės tvirtai traukiamos atgal į unikalų dizainą, kuris atrodo gana neįtikėtinai. Visi jie traukiami atgal į aukštą arklio uodegą. Ši deivės išvaizda yra neįtikėtina, kad galite ją dėvėti bet kuriame renginyje.

10250816-deivė-pynės

11. Spiralės

Šios varnalėšos yra tvirtai prigludusios prie galvos, bet suvyniotos į spiralę. Tai nepaprasta išvaizda, kuri tikrai bus galvos sukimo priemonė. Nugara nuleista į pynės uodegą.

11250816-deivė-pynės

12. Tvistinė bandelė

Šios mažos pynės yra mažos varnalėšos, o likusią šukuosenos dalį sudaro vingiuotos bandelės. Jei ieškote sudėti, atrodykite tikrai unikali, išbandykite šias mažas bandeles pagal dydį.

12250816-deivė-pynės

13. Įstrižainės išvaizda

Ši didelė kukurūzų išvaizda yra puikus dizainas, kuris tikrai patraukia akį. Karnizai yra stori ir unikalūs, nes dizainą sudaro įstrižai. Tai būtų puikus dizainas tiems, kurie ieško naujos renginio išvaizdos.

13250816-deivė-pynės

14. Auganti pynė

Šios varnalėšos prasideda mažytėmis ir išauga į dideles pynutes. Jie prasideda iš vienos pusės ir pereina į kitą. Didelės pynės eina žemyn pakaušiu ir lieka laisvos apačioje. Aš galėčiau įsivaizduoti šį raudonojo kilimo įvykio vaizdą.

14250816-deivė-pynės

15. Slysta kaip gyvatė

Vidurinė pynė primena gyvatę, slystančią per lauką. Kiekviena šios šukuosenos dalis yra glaudžiai sujungta. Jei norite kažko unikalaus, išmėginkite šią išvaizdą. Yra didelių ir mažų pintinių, kad tikrai sumaišytų išvaizdą.

15250816-deivė-pynės

16. ZigZags

Tai tikrai deivės dizainas. Šie kukurūzai yra pagaminti iš zigzago dizaino, kuris tikrai traukia akį. Įsivaizduokite šį žvilgsnį į kitas vestuves, kuriose dalyvausite. Tai, kad pynės yra kryžminės, sukuria tikrai gražią išvaizdą.

16250816-deivė-pynės

17. „Updo“

Jei norite, kad deivė ieškotų kitų vestuvių, išbandykite šias pagal dydį. Šis pintas dizainas primena karūną priekyje. Pynės apačia aukštai traukiama į bandelę. Puikiai atrodantis šukuosenos šukuosena, kurios galvos sukimasis visą naktį.

17250816-deivė-pynės

18. Storesnės pynės

Šios pynės yra pagrindinis dizainas. Jie prasideda nuo mažų, o vėliau virsta masyviomis pynėmis. Jie tokie dideli, kad net nebeatrodo kaip pynės. Visos pynės yra sujungtos ant plaukų, kad būtų sukurtas tikrai deivės dizainas.

18250816-deivė-pynės

19. „The Trailing Cornrows“

Atrodo, kad šie kukurūzai nusileidžia savo ritmui. Jie išlenkti iš vieno galo į kitą unikaliu dizainu. Likę plaukai ištraukiami į vieną pusę į vieną pynę. Kukurūzai yra tvirti ir suteikia išvaizdą, kuri gali būti atsitiktinė ir puošni.

19250816-deivė-pynės

20. „Tornado“ dizainas

Šie kukurūzai savo dizainu primena tornadą. Pintinės pačios yra aptemptos, bet labai storos. Jie sukasi spiralėje iš apačios į viršų tornado formos ir baigiasi bandele. Tai įdomus dizainas, kuris tikrai patiks visiems.

20250816-deivė-pynės

21. Blondinė pynė

Ši blondinė pynė yra puikus dizainas. Šios sandariai supintos pynės suformuoja puikiai atrodančią pynę. Pakeiskite spalvą į blondinę, kad ji taptų visiškai nauja. Ši išvaizda gali būti atsitiktinė ir puošni.

21250816-deivė-pynės

22. Storas sukinys

Šios storos pynės turi unikalų stilių, paimdamos kukurūzą ir patraukdamos į šoną. Pynė yra labai stora ir ištempta į šoną.

22250816-deivė-pynės

23. Pigtails

Šios kojelės yra didelės ir dinamiškos. Jie abu traukiami į savo pusę ir traukiami į košę. Viena juostelė paliekama viduryje, sukuriant neįprastą dizainą, kuris tikrai išsiskirs minioje.

23250816-deivė-pynės

24. Sutapimas

Ši persidengianti išvaizda yra puikus dizainas, kuris tikrai jus pradžiugins. Pynės yra storos ir kūrybingai austi kartu. Pintinės nuleidžiamos žemai iki pakaušio.

24250816-deivė-pynės

25. Spalvos purslas

Šios storos pynės siūlo atsitiktinį vaizdą, tačiau visa tai galima pakeisti šiek tiek spalvos. Violetinė spalva yra susipynusi vidutinio ilgio su kai kuriais purpuriniais pratęsimais. Nusileidus toliau į apačią, sprogsta spalvos. Violetinė išties atsitiktinį vaizdą paverčia kažkuo ypatingu.

25250816-deivė-pynės

26. X žymi tašką

Jei ieškote kūrybingos ir gražios išvaizdos, išbandykite šį X stilių pagal dydį. Tai pigtail žvilgsnis, kai pakaušis yra įaustas į X raidę, o po to ištrauktas į pigtailius. Pynės pačios yra storos ir sandariai supintos.

26250816-deivė-pynės

27. Mohawko pynė

Jei norite negražios išvaizdos, išbandykite mohawk pynę. Ant galo viršaus suformuota didžiulė pynė ir patraukta atgal. Galvos šonai yra nuskusti, kad tikrai išryškintų Mohawko išvaizdą. Kai kurie plaukai buvo paryškinti šviesiai, kad suteiktų puikų kontrastingą vaizdą per visą pynę.

27250816-deivė-pynės

28. Pinta bandelė

Šios pynės yra spiralinėje pynėje, kuri yra didelė ir tvirtai prigludusi prie galvos odos. Dugnai yra mažesni; jis eina nuo didelio iki gana mažo. Bandelė sudaryta iš didelių ir mažų pintinių, sujungtų, kad būtų sukurta nuostabiai atrodanti bandelė.

28250816-deivė-pynės

29. Virvės pynė

Koks nepaprastas žvilgsnis. Yra labai mažų kukurūzų, suskirstytų į eilutes. Iš ten mes turime dideles pintines, kurios ištraukiamos iki galvos viršaus. Įprastos pynės paverčiamos virvių pynėmis, kurios susisuka į viršutinę bandelę. Virvės pynės susukamos spirale, kad susidarytų gana didelė bandelė.

29250816-deivė-pynės

30. Vakarinis žvilgsnis

Šis blizgus stilius puikiai tinka vakarui mieste. Šios didelės pynės yra pakeltos aukštai, kad būtų pasiektas nuostabus šukuosena. Pintinės yra ištrauktos aukštyn į aukštą bandelę, kuri neabejotinai suteiks akį traukiančią išvaizdą.

30250816-deivė-pynės

31. Prancūzų pynė

Kalbėkite apie kai kurias storas pintines. Šios prancūziškos pynės yra gana storos ir įtrauktos į aukštą bandelę. Bandelė pati yra nerijos spiralė ir gana aukšta. Tai būtų puiki išvaizda vestuvėms ar svarbiam įvykiui.

31250816-deivė-pynės

32. Rožinė išvaizda

Tai paprasta išvaizda, turinti keletą griežtų kukurūzų, susuktų aplink pakaušį į mažą bandelę. Šios paprastos bandelės yra dar stilingesnės rožinės spalvos. Spalva tikrai daro visą išvaizdą pop.

32250816-deivė-pynės

33. „Turnstyle“

Šis stilius sudarytas iš vienos storos pynės. Jis prasideda nuo vienos galvos pusės ir juda į kitą pusę, įrėminant galvos priekį. Pynė susisuka į bandelę. Bandelė sudaryta iš spiralinių pintinių ir tvirtai įtraukta į nugarą.

33250816-deivė-pynės

34. Tiek daug plaukų

Šios pynės yra storos; jums reikės daug plaukų arba kai kurių pagrindinių priauginimų, kad įgytumėte šią šukuoseną. Ši prancūziška pynė perkeliama į vieną pusę, o tada pynė nusileidžia į priešingą kaklo pusę į apskritą bandelę.

34250816-deivė-pynės

35. Monstrų pynės

Kitas deivės pynės pavyzdys, reikalaujantis daug plaukų ar priauginimo. Šios pynės yra storos ir traukiamos atgal. Yra mažos ir didelės pynės, kurios sudaro bandelę nugaros gale. Tai būtų puiki išgalvoto renginio išvaizda.

35250816-deivė-pynės

36. Centrinė pynė

Ši pynė sukurta galvos viduryje. Jis tvirtai įtrauktas iš šonų. Centrinė pynė yra susukta aplink nugarą ir padaryta bandelė. Tai unikali išvaizda, kuri tikrai patrauks akį.

36250816-deivė-pynės

37. „Mohawk Ponytail“

Ši arklio uodega yra sukurta aukštai ant galvos, tačiau ji prasideda nuo mohawk. Didžioji dalis plaukų yra traukiama ant viršaus, kad iš didelės pynės sukurtų mohawk. Bet pynė eina tik į galvos vainiką, kol ilgis os lieka vienas ir suformuojamas į kuodą.

37250816-deivė-pynės

38. Tvirtai austi

Šis stilius labai primena filmus „Alien“. Jei ieškote baisios išvaizdos, išbandykite šį. Visos pynės yra simetriškos, ir su šia išvaizda nieko nėra.

38250816-deivė-pynės

39. Spiralė

Ši spiralinė pynė yra gana unikalaus dizaino. Kaip matote, jis sukasi galvą kaip karūna. Maža to, yra maža pynė, kuri prasideda galvos viduryje ir eina žemyn nugara. Tai labiau atsitiktinis vaizdas.

39250816-deivė-pynės

40. Klasikinis pakėlimas

Šios storos pynės susideda iš klasikinio šukuosenos. Tai stilius, kuris puikiai tinka renginiui ar vestuvėms. Bandelė aukštai ant galvos ir pagaminta iš vienos spiralinės ilgos pynės.

40250816-deivė-pynės

41. Keli nerijos

Galvos viršuje yra kelios pynės; jis yra šonuose, taip pat galvos ir nugaros vainikas. Visos pynės susirenka, kad suformuotų bandelę ant nugaros. Bandelė atrodo taip, tarsi pynės būtų mažos ir susuktos kartu.

41250816-deivė-pynės

42. Jūros kriauklė

Ši šukuosena primena didelį jūros kriauklę, jei ieškote ko nors kito. Yra didelių pintinių, kurios yra iškirptos į šonus, atrodo, yra apvalkalo dizainas. Abi šoninės pynės susijungia ir suformuoja bandelę pakaušyje. Pynės susisuka kartu.

42250816-deivė-pynės

43. Slick Look

Yra viena pynė, einanti pakaušiu. Galvos šonai prigludę prie galvos, suteikdami blizgančią išvaizdą. Tai elegantiška išvaizda, kuri puikiai tinka bet kokiam renginiui ar vakarui mieste.

43250816-deivė-pynės

44. Unikalus dizainas

Koks neįtikėtinas dizainas. Jei norite unikalios išvaizdos, išbandykite šį. Pintinės yra tvirtai įaustos į galvos odą ir suprojektuotos trikampiais, kad suformuotų paveiksle kūrybinį meną. Tada visos pynės traukiamos į kuodą. Plaukai yra gana sveiki, todėl gausite daug blizgesio.

44250816-deivė-pynės

45. Karūna

Dvi pynės, viena mažesnė už kitą. Didesnėje pynėje telpa visi plaukai, reikalingi dizainui sukurti. Iš pynės dydžio galite suprasti, kad ji turi daug plaukų, su kuriais reikia dirbti. Karūninė pynė nuleidžiama iš šono ir pagaminama iš vienos pynės.

45250816-deivė-pynės

46. ​​Meno kūrinys

Galvos viršus pagamintas iš unikalaus dizaino. Labai mažos ir vidutinio dydžio pynės išties sujungia patrauklų galvos viršaus dizainą. Pynės sujungiamos ir tampa didesnėmis pynėmis. Visos pynės yra suformuotos į didelę bandelę ant galvos.

46250816-deivė-pynės

47. Pynės ir garbanos

Vos kelios paprastos pintinės gali įprastą šukuoseną paversti nepaprastu. Ant galvos yra mažos ir didelės pynės. Likę plaukai paliekami palaidi ir garbanoti. Spalvų derinys puikiai atrodo kartu.

47250816-deivė-pynės

48. Įstrižainės dizainas

Galvos viršuje, naudojant unikalų dizainą, suformuoti du tašeliai. Jie išsišakoja iš abiejų galvos pusių. Tai griežta šukuosena, tačiau ji gali būti naudojama bet kokiai atsitiktinei išvykai. Dizainas yra suformuotas į pigtails, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas oficialiam renginiui.

Straipsnyje yra daugybė dizainų, kurie suteiks jums deivės išvaizdą. Stiliai yra skirtingi, todėl, jei norite, galite reguliariai maišyti išvaizdą. Geriausia dalis yra tai, kad dizainas išliks kelis mėnesius ir nesiskirs. Tai mažai priežiūros reikalaujantys plaukai, kuriais galite džiaugtis ištisus mėnesius. Įsivaizduokite tokio stiliaus patogumą. Galite dėvėti kelis kartus ir vis tiek atrodysite nuostabiai.

deivės pynės

Jei deivės stilius yra tai, ko jūs ieškote, tada jūs tikrai galėsite pasirinkti nuostabų dizainą per šį straipsnį. Deivės išvaizda yra susijusi su pynių ir meno sujungimu į vieną. Yra daug skirtingų būdų sukurti stebuklingą dizainą, kurį galite naudoti paplūdimio dienai ar kitoms vestuvėms, į kurias einate. Atminkite, kad norint sukurti stilių daugeliui stilių reikia daug plaukų, taigi, jei turite trumpesnius plaukus, galbūt norėsite investuoti į kai kuriuos priauginimus. Tai geriausias būdas padidinti ilgį neįsipareigojant auginti plaukų. Tai puikiai tinka, jei norite, kad plaukai būtų trumpi, bet vis tiek norite eksperimentuoti su pynėmis. Pasirinkite vieną iš dizainų ir susitarkite su savo stilistu. Jie žinos geriausią būdą sukurti pasirinktą dizainą ir padės jaustis kaip deivė.

Tikimės, kad jums patiko straipsnis. Prašome komentuoti savo mėgstamą stilių.