55 nuostabūs brunetų plaukų atspalviai, kurie jums patiks

Jei ieškote pokyčių šį rudens sezoną, tai kodėl gi neišbandžius brunetės atspalvio? Netiesa, kad blondinėms linksmiau. Yra daug brunetų, kurios vagia šou. Yra tiek daug skirtingų atspalvių, kuriuos galite pasirinkti, galite išbandyti šviesiai rudą spalvą su karamelės atspalviais ar net šokolado rudos spalvos atspalvį, kuris tikrai privers jūsų akis.

Šios švelnios ir seksualios brunetės demonstruoja savo atspalvius, todėl turėtumėte prisijungti prie linksmybių. Geriausi rudos spalvos atspalviai yra tie, kurie atrodo natūraliai, tačiau yra įpjauti. Kalbama apie natūralių atspalvių sušvelninimą, o ne drastišką pakeitimą.

Norite naujo atspalvio? Peržiūrėkite spalvas, kurias turime jums, ir šį sezoną išbandykite ką nors naujo ar net pagyvinkite jau turimą brunetės stilių.

Žemiau yra 55 nuostabūs brunetų plaukų atspalviai, kurie jums patiks:

  1. Klasikinis Ombre

Tai labai paprasta ir natūrali išvaizda. Ombras pridedamas prie apačios ir tai yra paprastas spalvos pakeitimas, kuris nėra per šviesus.

2. Šokolado spalva

Tai gana tamsus brunetinis atspalvis, tikriausiai arčiau tamsaus šokolado spalvos.

3. Svarbiausi įvykiai

Jei esate brunetė ir norite paprasto pakeitimo, tiesiog pašviesinkite savo žvilgsnį. Galite tapti blondine ar net likti rudųjų šeimoje ir išbandyti karamelę. Tai atspalvis, kuris tikrai sušildo stilių.

4. Minkšti atspalviai

Puikus šios brunetės stiliaus ir spalvų pasirinkimas. Svarbiausi dalykai yra puikus būdas subtiliai pakeisti savo stilių.

5. Prieš ir po

Tai puikus pavyzdys, ką galite padaryti, jei turite tamsesnį atspalvį. Pažiūrėkite, kiek ryškių atspalvių keičia bendrą plaukų išvaizdą. Stilius atrodo visiškai kitaip.

6. Įžymybių stilius

Jessica Alba niekada neperžengė savo klasikinio brunetės stiliaus. Ji išlaiko šviesą su paryškinimais ir visada atrodo puikiai.

7. Minkšti elementai

Jei nenorite didelių pokyčių, tai gali būti jūsų išvaizda. Tai nėra esminis pokytis, tačiau jis tikrai paryškins jūsų natūralų atspalvį.

8. Evos stilius

Čia yra dar vienas garsenybių stilius, kuris atrodo natūraliai. Eva yra dar viena moteris, kuri mėgsta išlaikyti savo išvaizdą natūraliai ir visada atrodo fantastiškai.

9. Raudonos spalvos prisilietimas

Kalbant apie rudą, visada galite pridėti šiek tiek kitos spalvos, kad sukurtumėte savo asmeninį atspalvį. Šiuo atveju prie rudos spalvos buvo pridėta šiek tiek raudonos spalvos ir ji tiesiog išskleidžia raudoną atspalvį, neišprotėdama. Tai puikiai atrodantis atspalvis, kuris jums patiks šį rudens sezoną.

10. Šviesūs dizainai

Jei tikrai norite pašviesinti savo natūralų atspalvį, tiesiog pridėkite šviesių atspalvių. Šis stilius turi visą svarbiausių dalykų rinkinį, todėl jame yra tiek daug blondinės. Tačiau vis tiek galite pamatyti rudos spalvos atspalvius.

11. Karamelės akcentai

Natūralus atspalvis čia yra gana tamsus, o kai reikia apšviesti išvaizdą, atrodo, kad jame yra šviesių ir karamelinių atspalvių.

12. Šokolado stiliai

Jennifer Love-Hewitt visada atrodo nuostabiai. Ji visada turėjo ilgus šokoladinius rudus plaukus ir kartais mes matome tokius svarbius dalykus, kokius matote čia. Šis atspalvis visada yra puikus pasirinkimas visiems.

13. Jenner Style

Kendall Jenner atrodo nuostabiai su savo tamsiai rudomis spynomis. Kas sako, kad norint turėti nuostabų stilių, reikia ryškių akcentų?

14. Tamsiai ruda

Stilius yra labai tamsus, tačiau apačioje yra šviesių akcentų.

15. Šilti tonai

Šis stilius puikiai tinka bet kokiam sezonui. Mums tiesiog patinka šilti tonai, nes jie visą veidą apšviečia.

16. Minkštos savybės

Puikus „Brown“ dalykas yra tai, kad jūs negalite su juo daug žaisti be jokių drastiškų pakeitimų.

17. Nuostabi ruda

Tai gražus rudas atspalvis, kuris patiks visiems. Taip pat yra tik keletas svarbiausių dalykų, kad viskas būtų ryškesnė.

18. Įspūdingi atspalviai

Mums patinka šis stilius dėl kelių priežasčių, kirpimas yra trumpas ir stilingas, o spalva turi mirti. Mums patinka, kaip ji paryškino savo rudą spalvą, pridėdama šviesių atspalvių.

19. Seksualūs stiliai

Puikus stilius, kuriame yra keletas nuostabių akcentų. Jei norite pagyvinti savo stilių, vadovaukitės šiuo nuostabių plaukų receptu.

20. Netvarkingi stiliai

Kitas ombre stiliaus pavyzdys, kurį tikrai mėgstate.

21. Žiebtuvėlio spynos

Ši moteris turi šviesesnį atspalvį, kurį ji tikrai supanti. Jei norite išbandyti šviesesnį atspalvį, šis yra labai gražus.

22. Tamsu ir skanu

Tai dar vienas labai tamsaus šokolado rudos spalvos atspalvis, kurį puoselėsite ilgai.

23. Švelnesni atspalviai

Svarbiausi dalykai visada yra puikus būdas subtiliai ar stipriai pakeisti savo išvaizdą. Viskas priklauso nuo to, kokios išvaizdos jūs siekiate.

24. Lengvesni dizainai

Ji turi labai ilgus plaukus ir tai leidžia jai tikrai turėti ryškesnių atspalvių. Negalime mylėti šių nuostabiai atrodančių akcentų.

25. Paprasti stiliai

Puikus rudos spalvos atspalvis, kuris tikrai jus pradžiugins visą sezoną.

26. Puošnūs atspalviai

Mums tiesiog patinka ši nuostabi ruda, ji šilta ir kviečianti.

27. Įžymybių brunetės

Gisele yra viena garsenybė, kuri visada išlaikė savo natūralų brunetės stilių. Ji niekada neviršija kelių svarbiausių dalykų.

28. Tamsu ir paslaptinga 

Nuostabus rudos spalvos atspalvis, kuris suteiks jums paslaptingumo apie jus. Ši vampyrė visada atrodė pritrenkiančiai savo natūraliai tamsiame atspalvyje.

29. Minkštas rudas

Kitas puikus pavyzdys, kaip galite pašviesinti savo natūralų atspalvį.

30. Kaskadiniai atspalviai

Šie akcentai yra ne tik puikiai išdėstyti, bet ir puošnūs.

31. Ruda yra naujoji blondinė

Puikus plaukų paryškinimo pavyzdys, kuris tikrai sušildo visą išvaizdą.

32. Šviesesnė ruda

Jei norite pašviesinti savo natūralią spalvą, kodėl gi neišbandžius šio gražaus atspalvio?

33. Bold Looks

Galbūt jūs ieškote kažko šiek tiek įdomesnio. Nenorite mažų pokyčių, norite didelių, tiesa? Jokiu problemu. Išbandykite ombre, kuris jūsų rudą spalvą įgauna iki smėlio spalvos. Jūs tikrai pasuksite galvas, kad ir kur eitumėte. Tai nuostabi spalva, kurią tikrai mylėsite labai ilgai.

34. Paryškinimas

Puikus šokoladinio rudo atspalvio pavyzdys, turintis nuostabių paryškinimo variantų.

35. Karališkoji brunetė

Ši princesė žino viską apie puikų stilių ir turi nuostabų rudos spalvos atspalvį. Jei norite karališko gydymo, turėtumėte visiškai išbandyti šį stilių pagal dydį. Visą dieną jauskitės kaip princesė.

36. Sudegusi spalva

Šie akcentai yra gana šilti ir visiškai pakeičia šio tamsaus stiliaus išvaizdą. Jei norite sušildyti savo stilių, tiesiog pridėkite akcentų.

37. Baltos šviesos

Ši ponia labai stengėsi pakeisti savo išvaizdą, ir mums tai labai patinka. Ji turi daug skirtingų ryškių spalvų, įskaitant pilką, ir jie atrodo nuostabiai, palyginti su natūraliai brunetine spalva.

38. Puošnūs stiliai

Pažiūrėkite, kaip nuostabiai atrodo šis vestuvių šukuosena su tamsiu šokolado ruda spalva. Jei norite pavogti šou, turite išbandyti šią spalvą.

Taip pat žiūrėkite:

  • 53 puikios gofruotos šukuosenos, su kuriomis smagu žaisti
  • 64 „Undercut“ šukuosenos moterims, kurios tikrai išsiskiria
  • 70 kvapą gniaužiančių undinių šukuosenų, kurios yra ryškios
  • 68 elegantiškos pusiau aukštyn kojomis šukuosenos, kurios jums patiks
  • 69 nuostabios išleistuvių šukuosenos, sukrečiančios jūsų pasaulį

39. Daug tonų

Kitas pavyzdys, kaip paryškinimai gali būti įvairių spalvų. Nereikia tik laikytis vieno. Padarykite savo stilių savo.

40. Drąsus ir gražus

Ši nuostabi spalva ją labai pagyrė. Tai gerai dera su jos odos spalva ir tamsiomis akimis. Jei šį sezoną norite papuošti savo stilių, išmėginkite šią tamsiai rudą spalvą.

41. Stulbinantys stiliai

Jei norite nedidelių pokyčių, viskas, ko jums reikia, yra akcentai. Jūs galite pasirinkti, kiek norite savo galvos. Taigi galite gauti visą svarbiausią akcentą, kad išties pašviesintumėte savo išvaizdą, arba tiesiog laikytis kelių, kad suteiktumėte subtilų postūmį. Dangus yra riba to, ką galite padaryti.

42. „Browning“ projektavimas

Mums patinka ruda, ar negalite pasakyti? Šis stilius atrodo nuostabiai su svarbiausiais elementais.

43. Beyonce Meilė

Mums patinka viskas šioje merginoje, jos stilius visada buvo neįtikėtinas. Ji žino, kaip roko bet kokį stilių. Čia ji paryškina savo brunetės stilių su kai kuriomis karamelės spalvomis. Jei norite jaustis kaip įžymybė, išbandykite šį stilių pagal dydį.

44. Trumpi stiliai

Tai puikus pavyzdys, kaip galite pašildyti visą savo išvaizdą pasirinkdami šviesesnį rudos spalvos atspalvį. Tuo metu, kai atliksite pakeitimus, jūsų veidas įgaus spalvą. Mums patinka šios nuostabios spalvos.

45. Mažasis raudonasis

Kristen Stewart visada sukrėtė brunetės stilių, žinoma, visai neseniai. Tai puiki spalva, nes ji ne tik yra šviesesnė, bet ir spalva yra raudonos spalvos. Mums patinka šie garsenybių stiliai, norime juos visus nukopijuoti.

46. ​​Nuostabūs stiliai

Norint pakeisti savo brunetės stilių, tereikia paprastų stilių ir tik kelių akcentų. Išbandykite šį garsenybių stilių ir sužavėkite minią.

47. Karamelinė meilė

Šis nuostabus stilius turi šiek tiek karamelės ir mes negalime gauti pakankamai, koks jis gražus. Jei ieškote naujų pokyčių, kodėl gi ne išbandyti šį gražų brunetinį atspalvį šį sezoną.

48. Biel Meilė

Jessica Biel tiesiog sukrečia savo natūralų atspalvį. Čia ji pridėjo daug svarbiausių dalykų, pasiūlydama naują, daug lengvesnį stilių. Mes mylim tai.

49. Šilti dizainai

Mums patinka šis atspalvis, nes jis yra kažkur tarp šviesos ir tamsos. Jei šį sezoną norite pikantiškesnio atspalvio, išbandykite šį.

50. Tamsiai rudi dizainai

Ši spalva yra labai tamsiai ruda, beveik juoda. Jei norite išbandyti naują atspalvį pagal dydį, tuomet jums tikrai patiks ši tamsi išvaizda. Daugelis žmonių nusprendžia patamsinti savo atspalvius rudeniui, ir tai atrodo kaip puikus atspalvis.

51. Graži ruda

Mums patinka šis rudos spalvos atspalvis, jis toks gražus ir puikiai dera su jos odos tonu. Visada geriausia rasti spalvą, kuri gerai derėtų su jūsų odos tonu.

52. Puikus pasirinkimas

Čia yra trys labai skirtingi atspalviai, tačiau jie visi yra gražūs. Pasirinkite atspalvį, kurio labiausiai trokštate, ir paleiskite jį. Negalite suklysti pasirinkdami vieną iš šių spalvų.

53. Šviesiai rudi dizainai

Mums tiesiog patinka, kaip šie akcentai išties paryškina visą jos išvaizdą. Jei norite pakeisti savo stilių, žiūrėkite toliau nei šis nuostabus atspalvis.

54. Jolie Style

Angelina Jolie visada buvo nuostabi brunetė ir visada keičia savo plaukų atspalvį. Kartais būna tamsu, o kartais ji prideda akcentų. Nesvarbu, ar norite šviesios ar tamsios, jums patiks būti brunete su šia įžymybių spalva. Kiekvieną kartą, kai pažvelgsite į veidrodį, jausitės kaip įžymybė.

55. Banguotas rudas

Mums patinka viskas dėl šio stiliaus, spalvos, atspalvio. Viskas tiesiog šaukia nuostabiai rudai. Mums tai patinka ir jums patiks.

Tikimės, kad pavyko rasti jums patinkantį atspalvį. Būti brunete yra kažkas, ką reikia švęsti. Jei norite linksmintis kaip blondinės, pasirinkite vieną iš šių atspalvių ir užsisakykite susitikimą su talentingu stilistu. Nesigailėsite.

Visi šie stiliai turi savo privalumų, tai priklauso tik nuo to, ko ieškote. Jei norite drąsių pokyčių, ombre visada yra puikus pasirinkimas, ypač su šviesesniu atspalviu. Jei norite tamsaus atspalvio, šokoladas visada džiugina minią. Bet jei norite, kad viskas būtų paprasta, niekada nesuklysite, kai gausite keletą svarbiausių dalykų.

Tikimės, kad jums patiko straipsnis, pakomentuokite savo mėgstamus brunetės stilius.