60+ madingų šukuosenų šiais metais, kurios yra įniršusios (2021 m. Leidimas)

Nuo senamadiško iki modernaus stiliaus šukuosenos, kurias šiais metais dėvėjo garsenybės ir paprasti liaudies žmonės, buvo nuostabiai gražios. Žemiau pamatysite, kad kiekvienas turi savo ypatingą posūkį, dėl kurio jūs juos mylėsite arba nekęsite atskirai. Mes surinkome keletą madingiausių šukuosenų, kurios šiais metais atrodys gerai sportuojant su jūsų modernia spinta, ir esame tikri, kad galėsite rasti vieną (ar kelias), atitinkančias jūsų stilių. Arba, jei jaučiatės ypač kūrybingi, galite sumaišyti savo šukuoseną, pasisemdami įkvėpimo iš toliau pateiktų paveikslėlių.

1. Pasitikintis savimi ir laukinis

1-šukuosena-šiais metaisŠią klasikinę bobą sudaro plaukai, kurie nenukrypsta nuo pečių, yra nuošalyje ir yra purūs iki tobulumo. Puikiai tinka įvairioms progoms ir turi mieguistą 80 -ųjų patrauklumą su erzinančiomis garbanomis, kurios suteikia apimties.

2. Punk Dar Chic Faux Hawk

2 šukuosena-šiais metaisŠis netvarkingas dirbtinis vanagas lengvai sukuriamas, jei turite trumpus plaukus. Viskas, ko reikia, yra gerai suplanuota dalis, kartu su stipriu geliu ar plaukų laku, kad būtų galima tai padaryti. Jei ieškote drąsios išvaizdos, kuri daro teiginį, tai yra skirta jums – ir ji neturi būti tobula, taigi „netvarkinga“.

3. Trumpas ir lengvas

3 šukuosena-šiais metaisSportuokite su natūraliomis bangomis, kurių ilgis yra šiek tiek virš pečių ir į šoną nušluostytais kirpčiukais. Viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek putų, kad jūsų plaukai nesiblizgėtų ir „Voila“, jūs turite greitą kelionių stilių, kuris puikiai tinka bet kokiam įvykiui.

4. Išmestas ir seksualus

4 šukuosena-šiais metaisŠi paprasta išvaizda puikiai tinka bet kokiai plaukų spalvai, ypač jei turite natūraliai tiesius plaukus. Tai primena 90 -uosius ir turi klasikinį patrauklumą, kuriame sakoma: „Aš seksualus ir aš tai žinau“.

5. Minkšti vasaros posūkiai

5 šukuosena-šiais metaisŠi šukuosena yra nuostabi ryškių ir minkštų spiralinių bangų prasme. Prieš ypatingą renginį lengva sukurti greitai su garbanojimo geležimi ir gražiai perpinti visus plaukus, suteikiant jiems papildomo gylio.

6. Vėjo pučiama hipių bandelė

6 šukuosena-šiais metaisIlgi plaukai jau rėkia seksualiai, tačiau norint, kad jie atrodytų vėjo pūsti, tarsi būtumėte užsiėmę sporto renginiu, jūsų išvaizdai suteikia asmenybės. Ilga pynė ir bandelė kartu su tinkama apranga gali sukurti šiuolaikišką 60 -ųjų gėlių vaiko patrauklumą.

7. Paryškintas ir paruoštas darbui

7-šukuosena-šiais metaisJei esate užsiėmusi bitė ir vis tiek norite, kad jūsų trumpi plaukai atrodytų ir profesionaliai, ir gražiai, svarbiausias dalykas yra pabrėžti veidą, nes jie įrėmins veidą, atkreipdami dėmesį į jūsų veido bruožus ir kartu suteikdami plaukams gylį.

8. Gražios Rapunzel nerijos

8-šukuosena-šiais metaisKokiai merginai nepatinka bent vienos „Disney“ princesės šukuosena? Čia galite pamatyti tiek klasikinę pynę, tiek žuvies uodegos pynę, supančią šią mielą ponios galvą, sukuriantį gražų „kūrinį“, kuris spinduliuoja daugybę asmenybės tipų – „Disney Princess“, „Bohemian“, „Hippie“ … galite tai padaryti savo..

9. Aptakus ir šilkinis

9 šukuosena-šiais metaisJūs turite klasę, turite stilių ir turite susitikimą kuo greičiau, kad turėtumėte atrodyti gerai. Šukuosena, kurios kirpimas yra vientisas, gali padaryti plaukus rytais paprastus, bet labai patrauklius.

10. Svajinga Dame

10 šukuosenų-šiais metaisŠios šukuosenos sukūrimas gali šiek tiek užtrukti, bet visiškai verta, ypač ypatingiems renginiams. Viskas, ko jums reikia, yra kantrybė, padedanti atlikti griežtą užduotį sulenkti plaukus ir prisegti juos vietoje.

11. Lengvas arklio uodega

11-šukuosena-šiais metaisŠis stilius tinka beveik bet kokiai aprangai bet kokiai progai. Nėra nieko blogo, jei užmetate spynos į arklio uodegą ir leidžiate keletą smulkių nelygumų atrodyti netvarkingai. Netvarkinga yra seksuali.

12. Mažasis avilys

12 šukuosenų-šiais metaisJei tiksliai suderinote erzinimo techniką (arba turite patogią galvos juostelę, padedančią susikurti plaukučius), galite vėl padaryti šią išvaizdą populiarią. Šis stilius primena avilį, o nugaroje – tekančios spynos.

13. Greitas posūkis

13 šukuosenų-šiais metaisJei baigėsi plaukų kaklaraiščiai, bet, laimei, turite užsisegusį kaištį, galite apvynioti plaukus savo plaukų sruoga (suimkite iš apačios) ir prisegti į vietą, kad greitai užsifiksuotumėte.

14. Pintas hibridas

14-šukuosena-šiais metaisŠis nuostabus plaukų stilius buvo padarytas naudojant pintines ir gofruotą geležį! Pradedame matyti, kad vis daugiau moterų vėl naudoja gofruotą geležį, nes 80 -ųjų išvaizda įgauna šiuolaikinių posūkių.

15. Netvarkingas ir Matinis

15 šukuosenų-šiais metaisNorėdami atsikratyti šio stiliaus, jums nereikia daug laiko. Atrodo vėjo pūstas arba tarsi ji ką tik išliptų iš lovos. Tai tikrai kilimo ir tūpimo tako stilius, kurio nedaugelis sugeba iš tikrųjų ištraukti.

16. Netikėta spalva

16 šukuosenų-šiais metaisMatome blondines, brunetes, raudonplaukes ir viską, kas tarp jų. Bet ar kada nors matome išblukusį bliuzą? Kodėl gi nesuteikus savo karčiai naujos spalvos – tokios, kuri išsiskiria iš visų kitų?

17. Tiesiog modelis

SONY DSC

Tiesūs plaukai aukštoje uodegoje-greiti, prašmatnūs ir puikiai tinka tiems, kurie turi apvalius ar širdies formos veidus.

18. Roko riba

18 šukuosenų-šiais metaisGalinėje galvos dalyje esanti dalis gali priminti dirbtinį vanagą, todėl galėsite sportuoti savo mėgstamus auskarus ir auskarus. Aukščiau pateiktas veiksmas taip pat yra lengvai pataisomas, nes jį sudaro tik laisvos bangos, per kurias galite praleisti rankas nesugadindami.

19. Pasitikintis Rogue

19-šukuosena-šiais metaisNiekas nepasako pasitikėjimo daugiau nei trumpų plaukų stilius. Tai atskleidžia jūsų veidą ir kaklą pasauliui, nurodo žmonėms, kad turite mažai laiko sklandžiai plaukioti ilgesniais plaukais, ir leidžia iš tolo parodyti nuostabius papuošalus.

20. Įstrižai pagauti

20 šukuosenų-šiais metaisNe kiekvienas plaukų stilius turi būti visiškai lygiagretus kiekvienoje pusėje. Aukščiau pateikta šukuosena yra įstriža, viena pusė ilgesnė už kitą. Šis stilius išpopuliarėjo emo bendruomenėje ir pradėjo šakotis į kitas subkultūras.

21. Iškirpti ir Curt

21-šukuosena-šiais metaisJei turite drąsos nusivilkti trumpesnę šukuoseną, išbandykite ją be įprastų sluoksnių, kurie dažniausiai tinka. Šis stilius yra tiesus kirpimas, kuris atrodo elegantiškas ir švarus.

22. Rihanna-esque

22-šukuosena-šiais metaisApverčiant trumpus plaukus į vieną pusę, daugelis iš mūsų galvoja apie Rihanną, nes tai yra jos parašas. Tai gali atrodyti gerai merginai, kuri nori spinduliuoti pasitikėjimą. Akcentai pabrėžia gylį ir užbaigia išvaizdą.

23. Raudonoji ugnies karalienė

23-šukuosena-šiais metaisRaudona ugniagesių mašina populiarėja kai kuriose subkultūrose, o panko ir roko bendruomenės dažniausiai sportuoja tokio tipo blyksniais.

24. Švelnios bangos & Pabrėžia

24 šukuosena-šiais metaisJei labiau mėgstate supaprastintus stilius, kurie atrodo nuostabiai su viskuo, ką atsitiksite, tokia šukuosena jums labiau tinka, nes tai paprasta, nereikia nieko, išskyrus šepetėlį (ir plaukų tiesintuvą, jei turite garbanotus plaukus) ir dera su gražiu atspalvių rinkiniu.

25. Vyriškasis Bobas

25-šukuosena-šiais metaisLabai trumpai nukirpkite plaukus, kad jų visiškai netrukdytumėte – prieš rengdamiesi aprangą renginiui galėsite formuoti plaukus.

26. Nesuvaldomos garbanos

26-šukuosena-šiais metaisGarbanojimo geležis yra jūsų geriausias draugas, jei nusprendėte sukurti tokią išvaizdą, kaip aukščiau. Tai neabejotinai „mergaitės šalia“ išvaizda, sušvelninanti veido išraiškas ir padedanti atrodyti arti.

27. Graži šoninė bandelė

27-šukuosena-šiais metaisSvarbiems, ypatingiems įvykiams rekomenduojame tokią šukuoseną, kaip aukščiau paminėta, kuri padeda išvengti jūsų plaukų, kaip jie yra bandelėje. Bandelė susiraukšlėjusi ir netvarkinga, stiliui suteikianti šiek tiek prieskonių ir leidžianti kelioms sruogoms laisvai kristi aplink veidą, įrėminti ją kartu su šoniniais kirpčiukais.

28. Sienų gėlės

28-šukuosena-šiais metaisJūs nenorite būti toks pat kaip visi, todėl pabandykite eksperimentuoti su pynėmis. Anksčiau pateikti posūkiai primena gėles ir stiebus.

29. Elegantiškas lankas

29-šukuosena-šiais metaisNesvarbu, ar tai būtų priežastinis įvykis, ar elegantiškas vakaras, plaukų lanko kūrimas tapo labai populiarus, ypač todėl, kad Lady Gaga per pastaruosius kelerius metus įtraukė tokį „atlikimo būdą“.

30. Lankas ir guzas

30-šukuosena-šiais metaisVėlgi, mes turime nuostabų plaukų lanką, kuris išpopuliarėjo, tačiau šį kartą jis suporuotas su aukštu guzu, kuris prideda ir elegancijos, ir stiliaus, kartais perdėto išvaizdos.

31. Mažas šoninis sukimas

31-šukuosena-šiais metaisSmagiai sukurkite savo unikalias šonines bandeles su posūkiais, apverstus arklio uodegėles ar suvyniotas pintines.

32. Kaštoninės bandelės pamoka

32-šukuosena-šiais metaisČia mes turime lengvai sekantį paveikslėlį, kaip sukurti tobulą kaštonų bandelę. Tai paprasta ir elegantiška išvaizda, kurią galima dėvėti bet kuriuo sezonu su keliais stiliais.

33. Žavinga nulenkta bandelė

33-šukuosena-šiais metaisŠi nedidelė vaizdinė pamoka parodo, kaip pasiekti mielą sulenktos bandelės šukuoseną. Lanko sukūrimas savo plaukais yra puikus priedas prie kelių šukuosenų ir prideda tą mažą kibirkštį, kuri pagyvina jūsų išvaizdą ir daro ją nepakartojamą.

34. Klasikinės ilgos bangos

34-šukuosena-šiais metaisŠias bangas galite gauti naudodami karštą lygintuvą, tiesiog nelaikykite jų plaukuose pakankamai ilgai, kad visiškai susisuktų.

35. Netvarkingas „VS Clean Runway Ponytail“

35-šukuosena-šiais metaisArklio uodegos ant kilimo ir tūpimo tako buvo naudojamos jau daugelį metų, nes jas paprasta ir greita sukurti, jos gali atrodyti seksualiai arba prašmatniai ir iš esmės tinka bet kokiam stiliui. Galite eksperimentuoti su skirtingomis arklio uodegų formomis, kaip antai aukščiau, kad pamatytumėte, kur toks kūrybiškumas jus nuveda.

36. A-linijos akcentai

36-šukuosena-šiais metaisŠiais metais „A-Line“ šukuosena pastebima vis dažniau, daugiausia dėl to, kad tai puikus stilius, kurį gali ištraukti įvairios veido formos ir asmenybės tipai. Jis vis dar gali būti traukiamas atgal į arklio uodegą arba dėvimas tiesiai arba garbanomis, kaip parodyta aukščiau esančioje nuotraukoje. Nepriklausomai nuo stiliaus, „A-Line“ gali padėti jį ištraukti.

37. Didelis & Minkštos bangos iki peties

37-šukuosena-šiais metaisTai paprasta merginos šukuosenos rūšis, kuri yra madinga ir puikiai tinka įvairioms progoms, tiek atsitiktinėms, tiek oficialioms. Taip pat puikiai tinka parodyti, kokie šilkiniai jūsų plaukai.

38. surištas arklio uodega

38-šukuosena-šiais metaisĮ savo įprastą arklio uodegą pridėkite šiek tiek prieskonių, sudėdami ją kartu su spalvotu kaklaraiščiu, juostele ar bet kokiu audinio gabalu, kurį galite rasti.

39. Greitai mesti kartu

39-šukuosena-šiais metaisAr vakar turėjote puikiai sulenktus plaukus, bet nenorite jų plauti šiandien – vis dėlto dabar garbanos yra garbanotos? Tai puiki proga sujungti juos į netvarkingą arklio uodegą, kuri atrodo ir seksualiai, ir vis dar demonstruoja gražias garbanas.

40. Austas arklio uodega

40 šukuosenų-šiais metaisAtsiribokite nuo tradicinių, kartu suriškite arklio uodegą, o ne sudėkite ją į paprastą kaklaraištį. Taip darydami, jūs taip pat galite padėti palaikyti nedidelį plaukų guzelį.

41. Kaskadinis žuvies uodega

41-šukuosena-šiais metaisŠis stilius yra būtinas tiems iš mūsų, kurie turi ilgus plaukus. Nustebinkite aplinkinius puošnia žuvies uodegos pynė, kuri tęsiasi žemyn nugara ir prasideda nuo galvos vainiko, įrėmindama veidą nuostabiai austais raišteliais.

42. Pintas kepurei

43-šukuosena-šiais metaisPuikus dalykas skrybėlėse yra tai, kad jums reikia formuoti tik pusę savo plaukų. Jei jūsų plaukų diena bloga, užsidėkite skrybėlę ir įmeskite likusius plaukus į laisvą pynę, kuri tęsiasi žemyn per vieną petį. Jūs vis dar galite padaryti įspūdį!

43. Erzintas ir vėjo pūstas

44-šukuosena-šiais metaisKai kuriems iš mūsų patinka roko žvaigždės išvaizda, tarsi būtume ką tik pabudę iš vidurdienio miego, nes vakarojome visą naktį. Tai yra tas žvilgsnis. Puikiai dera su tamsiomis atspalvių poromis, todėl niekas nemato tų pakabintų akių, kurias galite turėti (arba ne).

44. Puikus tomas

45-šukuosena-šiais metaisNorint pasiekti tokią išvaizdą, jums reikės tam tikro tūrio šampūno ir kondicionieriaus, tačiau jums nereikės per daug laiko praleisti garbanojimui, nes posūkiai yra dideli ir turi būti netvarkingi ir netolygūs. Ši šukuosena puikiai dera su vasaros apranga.

45. Garbanojimo sodas

46-šukuosena-šiais metaisJei jūsų plaukai linkę likti savaime arba jei jums nekyla problemų naudojant putas ar gelį, garbanos gali būti nukreiptos į viršų, kad gautumėte prašmatnų ir drąsų maneką. Svarbiausi dalykai padės padaryti šį stilių laukinį.

46. ​​Meniškai tiesiai

47-šukuosena-šiais metaisMūsų visų menininkui patinka, kad nesunku priversti savo mintis būti kūrybingoms meno kambaryje. Tiesa, šis stilius geriausiai atrodys, kai plaukų spalva šviesi, todėl ji kontrastuoja su tamsiomis spalvomis, kurias mėgsta dėvėti mūsų vidinis beatnikas.

47. Raudonas kilimas paruoštas

48-šukuosena-šiais metaisKaip galime praleisti sluoksniuotą, susuktą, paryškintą išvaizdą? Tai klasikinis ir atrodo nuostabiai, ir didžioji dauguma moterų – ypač kai pakankamai erzinama nugara, kad būtų nedidelis smūgis.

48. 80 -ųjų tendencijų karalienė

49-šukuosena-šiais metaisŠis modelis pasižymi retro 80 -ųjų stiliumi, primenančiu „Eurhythmics“ ir šiandieninę Miley Cyrus. Trumpi plaukai tikrai yra, ypač su drąsiais kirpimais, tokiais kaip aukščiau. Retos viksvos bus matomos darant tokį mados pareiškimą.

49. Hibridinė arklio uodega

50 šukuosenų-šiais metaisAr kada susimąstėte, kaip atrodytų įprastą pynę derinti su žuvies uodegos pynė? Na, štai tu turi! Įprastą pynę galima lengvai padaryti įrėminant veidą, o sudėtingesnė žuvies uodega užbaigia likusią arklio uodegą.

50. Lėlė Bobas

51-šukuosena-šiais metaisJei turite natūralių bangų, galite lengvai patraukti šią šukuoseną, nukirpdami ją iki lūpų. Tai smagu, miela ir primena riaumojantį 20 -ąjį dešimtmetį.

51. Seksualūs sluoksniai

52-šukuosena-šiais metaisSluoksniai ir kirpčiukai yra stilius, kurį beveik kiekviena moteris turi išbandyti bent kartą. Ši šukuosena neišnyksta ir dėl geros priežasties. Jis gali būti pritaikytas daugeliui skirtingų stilių ir tinka daugeliui asmenybės tipų.

52. Bohemijos grožis

53-šukuosena-šiais metaisAr pynės galėtų atrodyti madingiau ir gražiau? Ilgi plaukai miršta, kad būtų pinti, o apvyniojant pynę aplink veidą, jis tampa unikalus ir primena bohemišką stilių.

53. Garbanotos spynos

54-šukuosena-šiais metaisNet švelnūs, šilkiniai plaukai gali būti sulenkti iki tobulumo šviesiomis garbanomis, kurios įrėmina veidą. Svarbiausi dalykai lemia tai, kad šios garbanos tikrai išsiskiria.

54. Poetiškai gražu

55-šukuosena-šiais metaisMieliems ir nekaltiems mumyse, tokia šukuosena, kaip ši, turi kirpčiukus ir sluoksnius, o ne nuo pečių. Puikiai tinka „tiems iš mūsų, kurie yra užsiėmę ar mėgaujasi jausmu, kai plaukai tepasi prie kaklo.

55. Kaklo nešiojimas

56-šukuosena-šiais metaisIr jei jums visai nepatinka plaukai, besiveliantys į kaklą ar pečius, tačiau nekenčiate berniukų kirpimų, čia yra puikus šukuosenos pavyzdys, kuris yra tarp jų-iki lūpų ir banguotas.

56. Karališkasis posūkis

57-šukuosena-šiais metaisTrumpos garbanos stebėtinai gerai dera su įvairių tipų plaukų aksesuarais, net ir tiarais. Garbanos slepia juostas, o bling demonstruoja save ant gražios žiedų galvos.

57. Šluota ir bobbed

58-šukuosena-šiais metaisČia yra puikus kito įžambių plaukų kirpimo pavyzdys, kurio viena pusė yra ilgesnė už kitą – stilius, kuris šiais laikais tampa vis madingesnis.

58. Kitoks išsiskyrimas

59-šukuosena-šiais metaisJei norite pridėti prieskonių prie savo jau madingos šukuosenos, išbandykite kitą unikalią ir prieštaraujančią daliai.

59. Iš kelio

60 šukuosenų-šiais metaisKitas puikus berniuko kirpimo pavyzdys, kuris vis tiek gali atrodyti moteriškas su tinkama apranga.

60. Krentantys žiedai

61-šukuosena-šiais metaisNorėdami padaryti minkštą ir malonų kirpimą iki pečių, pabandykite naudoti mažą garbanojimo geležį ir šiek tiek plaukų lako, kad pasiektumėte aukščiau pateiktą išvaizdą. Tai klasikinis prašmatnumas.

61. Bebaimis žavesys

62-šukuosena-šiais metaisDeja, turime populiarų trumpą berniuko kirpimą, kuris vis dar puikiai tinka drąsiam pareiškimui, kurį tikrai gali padaryti bet kuri moteris. Jis skleidžia pasitikėjimą ir puikiai tinka bet kokiai progai.