60 modernių įgulos kirpimo stilių vyrams

Jei šiais metais ieškote modernaus kirpimo, tuomet suklysti su įgula negalite. Tai švari išvaizda, kuri yra poliruota ir slidi. Tai stilinga išvaizda, kurią galite pasimėgauti renginyje ar tik vienai dienai darbe. Įgulos kirpimas yra vienas iš paprasčiausių stilių, kurį galite gauti. Tai siaurėjantis stilius, kurį tikrai mylėsite, kad ir kur eitumėte. Šonai yra labai trumpi, o viršutinė dalis yra šiek tiek ilgesnė. Nesvarbu jūsų veido forma, galite išbandyti įgulos kirpimą.

Peržiūrėkite šiuos 60 šiuolaikinių vyrų įgulos stilių:

  1. Įgulos kirpimo stilius

Toks puikus stilius yra tikrai seksualus ir švarus. Negalime nemylėti tokio stiliaus ir vasarą būtų šaunu.

įgulos kirpimas

2. Trumpi stiliai

Įpjovos yra įvairių formų ir dydžių, o šis yra daug trumpesnis nei kitas. Jei norite mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, tuomet jums tikrai patiks šis kirpimas.

3. Edgy Styles

Toks puikus stilius yra seksualus ir turi šiek tiek pranašumų. Mums patinka šie stiliai, nes jie yra ilgesni viršuje ir daug trumpesni šonuose.

4. Drąsūs stiliai

Toks elegantiškas stilius yra kietas ir švarus. Jei ieškote kažko, ką galėtumėte dėvėti karštais mėnesiais, tai yra tai.

5. Šviesūs stiliai

Švarus pjūvis, kuris buvo trumpas šonuose ir ilgesnis viršuje. Šviesus stilius jums yra seksuali nauja išvaizda.

6. Trumpas ir dailus

Šonai yra gana trumpi, o apačioje galite pamatyti išblukimą, kuris eina tiesiai į odą. Viršus taip pat yra poliruotas ir trumpas, bet ne toks trumpas.

7. Nuskustos pusės

Jei turite natūraliai garbanotus plaukus ir norite juos kontroliuoti, tai gali būti puikus jūsų stilius. Nuskustos pusės yra tiesiai prie galvos odos. Ožka puikiai tinka šiam stiliui.

8. Prašmatnūs stiliai

Puikus stilius, ilgesnis viršuje. Tai gana sutrumpinta ir jei ieškote madingos šukuosenos, tai ši kaip tik jums. Mums patinka garbanos priekyje.

9. Lupti stiliai

Ricky stilius yra tikrai kietas ir trumpesnis, kai jame yra šiek tiek produkto. Šonas trumpas, bet nesiskutęs.

10. Įžymybių stilius

Tokį puikų stilių kaip Bradley Cooper sportavo jaunystėje. Negalime mylėti jo seksualinio stiliaus. Moterys visą naktį tikrins jus su šiuo stiliumi.

11. Edgy atrodo

Toks puikus stilius yra tikrai nervingas. Šio stiliaus jausitės kaip roko žvaigždė. Tai labai primena Mohawk. 

12. Aštrūs stiliai

Keletas šuolių čia ir ten yra tai, ko jums reikia, kad iš naujo išblizgintumėte. Šonai nusiskuto ir tai tikrai glotnus stilius.

13. Skutimosi modeliai

Jei esate tendencijų kūrėjas, nei jums patiks šis stilius. Viršus yra ilgesnis ir tobulas. Šonai nusiskuto ir jame yra linijinis dizainas. Tai gana nusiskuto stiliaus ir tinka tiesiai į galvos odą.

14. Kvadratiniai stiliai

Šis stilius sukurtas kvadratiniu būdu. Šonai yra daug trumpesni, o viršus yra ilgas ir minkštas. Tai mažai priežiūros reikalaujantis stilius, kuris jums tikrai patiks.

15. Trumpa išvaizda

Channing Tatum šį stilių sukrėtė daugelį metų. Negali mylėti stilių, kurį Tatumas išgarsino. Jo stiliaus laikymasis nepakenks jums su moterimis.

16. Aptakus ir stilingas

Toks stilius yra stilingas ir jums nereikia nusiskusti šonų, kad gautumėte nuostabų kirpimą.

17. Uždaryti skutimąsi

Toks stilius skutasi per visą galvą, bet vis tiek išblukęs. Viršus vis dar ilgas, tačiau šis stilius reikalauja labai mažai priežiūros.

18. Lupta išvaizda

Mattas Damonas yra stilius, kuris yra neramus ir kietas. Tai nėra šlifuotas stilius, bet vis tiek labai populiarus. Mums patinka seksualus Damono stilius.

19. Šauni nauja išvaizda

Puikus stilius, kuris jums tikrai patiks. Ponios visą naktį kalbėsis su jumis tokiu seksualiu stiliumi kaip šis. Viršus yra ilgesnis, kaip ir dauguma įgulos kirpimo stilių.

20. Aukšti stiliai

Toks aštrus stilius yra kuo šaunesnis. Jis yra daug ilgesnis nei kiti stiliai. Šonai nėra nuskusti, jie yra tik supjaustyti šortai.

21. Apversti stiliai

Šonai trumpai nuskusti, o viršus – ilgas. Ilgi plaukai šukuojami į vieną pusę ir naudojamas produktas. Tai labai panašu į mohą.

22. Šaunūs dizainai

Čia matome visus matavimus, kurių reikia stiliui sukurti. Tai puikus būdas pamatyti visus išblukimus ir ilgą viršūnę.

23. Arčiau skutimosi

Toks skutimasis yra kiek įmanoma švaresnis. Jis vis dar ilgesnis viršuje, bet ne daug. Šonai yra arti odos.

24. Šaunūs dizainai

Tai ilgesnis stilius, tačiau vis dar šlifuotas ir kietas. Negalite suklysti su tokiu elegantišku stiliumi kaip šis.

25. Pilki stiliai

Šis stilius yra gana kietas ir beveik atrodo, kad plaukai yra bangomis. Jei norite madingo stiliaus, tai jums tobula išvaizda. Šią vasarą išbandykite šaunų vaizdą.

26. Stilingas dizainas

Puikus stilius, trumpas ir stilingas. Nuskusta pusė ir ilgesnė viršutinė dalis. Negalime mylėti tokio seksualumo, kaip šis.

Taip pat žiūrėkite:

  • 78 Šaunios šukuosenos vaikinams su garbanotais plaukais
  • Šiais metais 72 stilingi Neymaro kirpimai sportui
  • 77 geriausi Cristiano Ronaldo kirpimo pasirinkimai jums

27. Išblukę stiliai

Šonas nusiskuto ir išblukęs iki viršaus, o viršus ilgesnis, bet nedaug. Jei norite stiliaus, kuris šią vasarą atvėsins jus, tai yra puiki jūsų išvaizda.

28. Ilgiau atrodo

Ši išvaizda yra stilizuota į šoną ir jai reikės produkto. Šonai yra paprasto išblukimo.

29. Banguoti stiliai

Šis stilius šiuo metu yra labai populiarus. Stilius yra daug ilgesnis, o šonai nėra nuskusti. Puikiai dera su barzdotais stiliais.

30. Įgulos stiliai

Toks nusiskuto stilius atvėsins jus visą vasarą. Tai dar vienas išblukęs stilius, tačiau jis nusiskuto per visą galvą.

31. Stori plaukai

Jei turite storus plaukus, galbūt norėsite juos išlaikyti trumpus, kad galėtumėte kontroliuoti stilių. Šis trumpas stilius yra toks švarus, koks yra. Stilius yra ilgesnis viršuje ir trumpesnis šonuose.

32. Drąsesni stiliai

Toks puikus stilius yra nuostabus. Tai trumpas ir kietas stilius, kuris puikiai tiktų vasaros mėnesiams.

33. Taškinė išvaizda

Kristianas mėgsta šį stilių ir jį jau kurį laiką turi. Negalime nemylėti šio stiliaus. Išvaizda visur trumpa, tačiau tai nėra nusiskuto stiliaus.

34. Daug produktų

Jei norite šiek tiek banguoto stiliaus, jums gali prireikti daug produkto. Šie nuskusti stiliai yra poliruoti ir aptakūs. Toks stilius puikiai atrodytų oficialiame renginyje.

35. Kietas ir poliruotas

Tokia nuskusta pusė yra tikrai šlifuota. Viršus ilgas ir sulenktas į priekį.

36. Spygliuota išvaizda

Toks stilius yra unikalus ir nervingas. Stilius yra ilgas ir smailus. Šonai nusiskuto tiesiai prie odos.

37. Stilinga nugara

Viršus yra daug ilgesnis nei kiti stiliai, kuriuos matėme. Plaukai suformuoti atgal naudojant produktą. Šonai nuskusti išblukimu ir puikiai atrodo su barzda.

38. „Cool Shave“

Toks stilius kaip šis yra šaunus ir surinktas. Viršus yra ilgesnis, bet ne visas stilius yra labiau išblukęs. Skutimasis šonuose yra suprojektuotas. Tai stilius, kuriam beveik nereikia priežiūros, o vasaros mėnesiais jis bus gražus ir kietas.

39. Drąsūs stiliai

Toks puikus stilius visą naktį suks ponios galvas. Tai šlifuota ir nepakartojama. Tai puiki barzdos išvaizda ir labai populiarus stilius.

40. Įžymybių išvaizda

Tokio skutimosi stiliaus priežiūra yra tokia pat maža, kokią galite gauti. Tai išblukimo stilius, populiarus ir kietas. Jis turi ožką ir puikiai tinka visai išvaizdai.

41. Slick Styling

Toks aptakus stilius yra madingas ir prašmatnus. Jis ilgas priekyje beveik kaip kirpčiukai ir stilizuotas užpakalinis. Nuskustos pusės yra išblukusios, o visa išvaizda yra gana slidi. Jums patiks šis stilius naktį su berniukais.

42. Šaunūs apverstai

Išblukę stiliai yra prie odos, o viršus yra gana ilgas. Tai stilius į priekį ir apverstas. Tai seksualus ir populiarus stilius, kurį šiais metais galite visiškai roko.

43. Bold Styling

Čia yra didžiulis kontrastas su nusiskuto stiliumi ir viršuje. Juoda viršutinė dalis yra, o šonai yra gana šviesūs. Tai trumpas stilius, kuris yra visiškai kietas ir unikalus.

44. Puikus nusiskuto dizainas

Viršus yra ilgas ir nuostabiai suprojektuotas. Šonai nuskusti išblukimu. Dugnas skutamas arti odos. Kraštai puikiai suprojektuoti gana šauniai. Jei ieškote tendencijų nustatymo stiliaus, tai yra tai. Net barzda išblukusi, ir tai niekam nereikalinga išvaizda.

45. Švarios linijos

Ši nauja išvaizda visą naktį žvelgs tik į jus. Kaip jie negalėjo būti su tokiu madingu stiliumi? Net dalis nusiskuto iki tobulumo. Galite gauti madingesnį stilių nei šis.

46. ​​Šviežia išvaizda

Jei ieškote švaraus kirpimo stiliaus, su šia išvaizda negalite suklysti. Jis yra poliruotas ir sukurtas iki tobulumo.

47. Faux Hawk Styles

Jei jums patinka Mohawks, bet nenorite įsipareigojimo, išbandykite švarų dirbtinio vanago stilių. Ilgas stilius yra labai aštrus ir seksualus. Šonai laikomi nuskusti.

48. Šaunus naujas stilius

Toks puikus stilius atrodo drąsiai ir šauniai. Jis pritvirtintas viršuje ir nusiskuto iš šono.

49. Aukščiausios kokybės stiliai

Viršus suformuotas tiesiai į viršų kvadratiniu raštu. Šonai trumpai nuskusti.

50. Produktų stiliai

Paprastas išblukimas yra viskas, ko jums reikia, kad atrodytumėte šlifuota. Stilius yra ilgas ir turi daug produktų.

51. Vaidinimo stiliai

Jūs tikrai negalite suklysti, vadovaudamiesi Roiberto Downey jaunesniojo stiliaus patarimais. Jis šaunus ir žino šauniojo vaikino mados jausmą. Jo išvaizda kartais nenublizginta, bet visada šaunu.

52. Persiuntimo stiliai

Jei ieškote erzinančio stiliaus, kuris tikrai išsiskirs, tada tai yra jūsų išvaizda.

53. Drąsūs stiliai

Kitas ilgas žvilgsnis, sukurtas atgal.

54. Šaunūs kirpčiukai

Kirpčiukai čia ilgi ir apversti, o stilius kietas.

55. Poliruotas išvaizda

Trumpas stilius, kuris vasarą atrodys nuostabiai.

56. Seksuali išvaizda

Toks marškinių stilius puikiai tinka vasarai. Mums patinka barzdotas stilius, todėl jis puikiai atrodo kartu su bendru stiliumi.

57. Barzdota išvaizda

Toks ilgas stilius yra vienodo ilgio. Su ja barzda atrodo nuostabiai. Jei norite galvos sukimo stiliaus, tada tai yra. Mums patinka šis stilius.

58. Išblukę stiliai

Šis stilius yra gana trumpas ir išblukęs. Jei norite naujos išvaizdos, tai yra tai. Skutimasis yra suprojektuotas priekyje ir tobulas.

59. Bold Crew Cuts

„Allover“ skutimasis yra geriausias būdas įveikti karštį. Tai trumpas, bet vis tiek išblukęs.

60. Storas atrodo

Puiki išvaizda tiems, kurie turi storus plaukus. Nuskustos pusės yra suprojektuotos ir išblukusios. Tai labai seksualus stilius, kurį galėtumėte robuoti visą vasarą. Mums patinka, kad stilius taip pat išblėso į barzdą.