65 karščiausios scenos kirpimai 2021 m. (Su NUOTRAUKOMIS)

Prasidėjus 2018 metams, gali būti laikas naujai šukuosenai eiti prie naujojo. Galbūt norėsite kažko dramatiškesnio, kad sukurtumėte savo parašo išvaizdą. Kirpčiukai tikrai grįžta dideliu keliu. Jei ieškote naujos išvaizdos, galbūt norėsite peržiūrėti toliau pateiktus kirpimo stilius, kad surastumėte naują išvaizdą.

Scenos kirpimas

Scenos kirpimas

  1. Labai trumpas su kraštu

scena-kirpimas-0604163Tai žvilgsnis tik labai drąsiems ne tik dėl spalvos, kurią galima pakeisti, bet ir dėl pikto kirpimo. Sluoksniai yra labai neryškūs, o šoninis smūgis yra ryškus.

2. Daug sluoksnių ir tam tikras ilgisscena-kirpimas-0604165Taip pat patikrinkite: 44 nuostabios emo šukuosenos, kurios sužavės jūsų protą

Jei norite išlaikyti savo ilgį, bet norite pridėti sluoksnių, tai gali būti jūsų išvaizda. Tai labai nerami išvaizda, kuri prasideda labai trumpai banke ir ilgėja. Sprogimas nuleidžiamas į šoną.

3. „Red Hot and Wispy“

Kitas ieškojimas tikrai ilgi plaukai aplink daug sluoksnių. Dėl šių kirpimų turite būti pasirengę prarasti daug plaukų.

4. Ilgi plaukai nerūpi

scena-kirpimas-0604167

Jei jums patinka ilgi plaukai, jums patiks ši nuostabi sidabro išvaizda. Išsiskyręs per vidurį, jokių sluoksnių tiesiog nelaiko ilgai.

5. Kampinis Bobas grįžo

scena-kirpimas-0604168

Kampinė bob grįžta, bet ši turi naują kraštą. Labai trumpa nugara su daug ilgesniais sluoksniais priekyje, ši išvaizda yra naujas požiūris į kampuotą bobą. Sluoksniai yra neryškūs ir turi šoninį šlifavimą.

6. Bukas Bobas

scena-kirpimas-0604169

Šis labai trumpas žvilgsnis baigiasi žandikaulio linija, o sluoksniai patenka į kvadratinį rėmą. Puikus dalykas, susijęs su sluoksniais, yra tai, kad jei prie plaukų pridedate ryškių atspalvių, jie gali pridėti daug matmenų. Ši išvaizda taip pat turi šoninį šlavimo smūgį.

7. Bieberis Bobas

scena-kirpimas-06041610

Šis kirpimas primena Justino Bieberio šukuoseną, kai jis pirmą kartą pasirodė scenoje. Tai labai trumpas bobas su daugybe sluoksnių. Turite išdžiovinti džiovintuvu į priekį, kad gautumėte šliaužiančią išvaizdą.

8. Teal ir Choppy

100%

Galite dažyti plaukus bet kokiu būdu, tačiau ši nervinga bobė atrodo gana roko žvaigždė. Tai pjūvis, kuriam reikia daug sluoksnių. Tai didžiulis įsipareigojimas, nes augimo laikotarpis būtų sunkus.

9. Blondinė ir ilga

scena-kirpimas-06041612

Labai trumpas iš vienos pusės, o kita išlaiko savo ilgį. Ši ypatinga išvaizda atrodo neįtikėtina su šviesiais plaukais. Šoninis sprogimas yra storesnis nei įprasta, tačiau pagyrina visą išvaizdą.

10. Kirpčiukai yra raktas

scena-kirpimas-06041613

Ši išvaizda yra sensacinga juodai. Kirpčiukai yra pagrindinė šios išvaizdos ypatybė, nes ilgis išlieka, o kirpčiukai yra ryškesni priekyje.

11. Ištemptas sprogimas

scena-kirpimas-06041614

Ši išvaizda yra ilga be jokių sluoksnių. Sprogimas dar kartą yra pagrindinis bruožas ir nukeliamas į šoną. Tai taip pat storesnis trenksmas, todėl jis ištraukiamas iš nugaros ir iškeliamas į priekį.

12. Fushia Dreams

scena-kirpimas-06041615

Šis kirpimas skirtas išlaikyti plaukus ilgus ir palikti kirpčiukus. Tokiu būdu galite atitraukti visus plaukus, kad sukurtumėte šį nuostabų šukuoseną. Spalva yra geriausia šio įvaizdžio dalis, nes ji tiesiog išprovokuoja viską.

13. Blondinė su mažu sprogimu

scena-kirpimas-06041616

Kirpimas čia yra apie ilgį. Šviesiaplaukė tai visiškai giria, o stiprus šoninis trenksmas yra patraukliausia jo dalis. Dėl kraštutinio smūgio išvaizda visada tampa šiek tiek aštresnė.

14. Violetinė ir žvali

scena-kirpimas-06041617

Ši vidutinio ilgio išvaizda puikiai tinka tiems iš jūsų, kurie nenori per trumpai kirpti plaukų. Violetinė spalva išryškins bet kokį stilių, bet jūs galite išbandyti bet kokią pasirinktą spalvą, kad papildytumėte šį kirpimą.

15. Edgy Colors

scena-kirpimas-06041618

Ši išvaizda turi daug sluoksnių ir net pats sprogimas yra labai nervingas. Tai nėra kirpimas tiems, kurie bijo nukirpti plaukus. Šoninis sprogimas yra labai ekstremalus ir paimamas iš pačių plaukų galų ir traukiamas į priekį.

16. Mėlynasis pasaulis

scena-kirpimas-06041619

Ši išvaizda yra trumpo ir ilgo derinys. Atrodo, kad gale yra ilgi sluoksniai, tačiau priekyje jis yra labai trumpas. Priekyje yra pilnas sprogimas su nelygiais sluoksniais.

17. „Orange You Glad“, kad nukirpo plaukus?

scena-kirpimas-06041620

Tai labai trumpas virš pečių esančio stiliaus žvilgsnis. Oranžinė yra tiesiog fantastiška su šiuo kirpimu, bet vėlgi jūsų pasirinkimas yra jūsų. Visi sluoksniai dar kartą supjaustomi aplink veidą.

18. Nuvalykite jį į šoną

scena-kirpimas-06041621

Ši išvaizda patenka šiek tiek žemiau pečių ir puikiai atrodo su natūralia spalva. Jis turi šoninį smūgį, kuris nuslenka į šoną. Panašu, kad jis taip pat buvo plunksnuotas, tačiau tai gali būti tik džiovinimo technika.

19. Ombre su Bang

scena-kirpimas-06041622

Šis ombre vaizdas atrodo tamsiai mėlynas ir išnyksta iki baltos spalvos. Nėra daug kirpimo ilgio, išskyrus šoninį sprogimą.

20. Viskas apie tą sprogimą

scena-kirpimas-06041623

Šis žvilgsnis yra išimtinai apie sprogimą, kuris yra storas ir nulenktas į šoną nuo nugaros. Tai žvilgsnis virš peties tiems, kurie ieško didelių pokyčių.

21. Šlavimo fėja

scena-kirpimas-06041624

Patinka ilgos išvaizdos? Tada tai tau. Viskas apie centrinę dalį ir kaskadines garbanas. Plaukai sidabriniai ir ilgi, ir ji nesiruošia dėl to atsiprašyti.

22. Raudonasis maniežas

scena-kirpimas-06041625

Kitas ilgas žvilgsnis, nukritęs žemiau pečių. Yra sluoksnių su tokiu kirpimu, tačiau jie visi yra žemiau smakro ir skirti pagyvinti ilgus plaukus. Tomas sukuriamas naudojant sluoksnius.

23. Sluoksniai nesidomi

scena-kirpimas-06041626

Jei esate kažkas, kas mėgsta atnaujinimus, tikriausiai gera idėja likti nuošalyje nuo žirklių. Šis stilius yra įmanomas, nes jos plaukai yra ilgi nuo viršaus iki apačios, o ne sluoksnis.

24. Bobas, kuris įrėmina

scena-kirpimas-06041627

Ši išvaizda yra klasika ir elegancija, net ir naudojant mėlyną/juodą spalvų schemą. Plaukai supjaustomi į tradicinę veido rėmelį. Jis krenta tik ant pečių ir viskas džiovinama plaukų džiovintuvo link veido. Sprogimas yra minkštas šoninis šlavimas, kuris visiškai pagyvina jos išvaizdą.

25. Turiu bliuzą

scena-kirpimas-06041628

Tai trumpa išvaizda be jokių sluoksnių. Pjūvis yra minkštas, be jokių susmulkinimų. Tai pjūvis virš peties su šoniniu sprogimu.

26. Daugiau nei tik Bobas

scena-kirpimas-06041629

Tai nėra įprasta boba. Iš priekio į galą šis vaizdas yra susijęs su pokyčiais ir nebijoti žirklių. Visoje galvoje yra nelygaus sluoksnio, įvairaus ilgio, be jokio rimo ar priežasties. Jei ieškote kažko įdomaus ir originalaus, tai jums tinka. Kontrastingos spalvos taip pat padeda išryškinti išvaizdą.

27. Susiriškime jį lanku

scena-kirpimas-06041630

Ši išvaizda yra ilga su ilgais sluoksniais. Atrodo, kad aplink akis yra trumpesnių sluoksnių, kurie pagirs šoninį šlavimą. Garbanos gana gerai papildo ilgus sluoksnius.

28. Rocker Edge

scena-kirpimas-06041631

Ši išvaizda skirta ne silpniems širdims, iš tikrųjų jūs turite būti gana negražus, kad galėtumėte reikalauti šios išvaizdos kaip savo. Plaukai ilgi, maždaug iki pečių, kai staiga nukirpta plauko priekinė dalis, iš ten matosi įvairaus dydžio ir formų sluoksniai. Spalvos tinka visam sluoksnių sūkuriui prie arbatos.

29. Rožinė ir pinta

scena-kirpimas-06041632

Tiems iš jūsų, kurie turi itin ilgus plaukus ir niekada jų nenukirptų, tik retkarčiais kirpdami, ši išvaizda gali atrodyti patraukli. Jis ilgas be matomo sluoksnio, o pynė tiesiog daro išvaizdą dar labiau nerūpestingą.

30. Ilgi šlavimo sluoksniai

scena-kirpimas-06041633

Ši išvaizda yra atsitiktinė, kai dalis prasideda viduryje. Visi sluoksniai yra ilgi, pirmasis prasideda žemiau smakro. Ombre išvaizda papildo spalvų gamą.

31. Ilgis Leidžia pinti

scena-kirpimas-06041634

Pjūvis yra žemiau pečių, tačiau dažniausiai visas ilgis yra pilnas. Atrodo, kad į jį neįpjauti jokie sluoksniai. Kirpčiukai yra iškirpti veido priekyje, o tai skiriasi nuo daugelio stilių, kurie turi šliaužti į šoną.

32. Roko žvaigždės medžiaga

scena-kirpimas-06041635

Ši išvaizda suteikia jums tikrai rokerišką patrauklumą. Žvilgsnis dažniausiai yra ilgas, kol pasieksite pečius, kur sluoksniai yra supjaustyti iki galo. Plaukų priekyje yra ne tik sluoksniai, kaip ir dauguma stilių, bet ir supjaustomi į visą plaukų galvą aplink nugarą. Atrodys, kad netekote daug plaukų, nes sluoksniai yra nukirpti iki galo.

33. Zebra Plaukai

scena-kirpimas-06041636

Kaip ir išvaizda prieš tai, ši yra ilga sluoksniuota išvaizda, kurios sluoksniai eina aplink galvą, o ne priekyje. Dėl zebrų spalvų visa išvaizda tampa populiari.

34. Bobo karalienė

scena-kirpimas-06041637

Ši išvaizda yra labai trumpa, jei ieškote didelių pokyčių. Sluoksniai prasideda aplink akį ir nesibaigia, kol nepasiekia smakro. Jie yra trapūs ir visur. Išvaizda yra puiki, jei būtent tai ir norite sportuoti šią vasarą. Šoninis šliaužimas vėl atrodo taip, tarsi būtų plunksnotas, kad jis atrodytų minkštas ir išmintingas.

35. Raudona ir languota

scena-kirpimas-06041638

Ši languota išvaizda nukrenta žemiau peties tiems, kurie nenori daug ką nutraukti. Taip pat nėra jokių sluoksnių, išskyrus šį šoninį sprogimą. Raudona languota lentos išvaizda tikrai gali patikti kai kuriems, tačiau bet kokia spalva tiktų šiai išvaizdai.

36. Vaivorykštės šlavimai

scena-kirpimas-06041639

Man labai patinka vaivorykštės išvaizda ir visos moterys, pakankamai drąsios tai išbandyti. Su šia spalvinga išvaizda mergina pasirinko išlaikyti savo ilgį, bet pridėjo kelis ilgus sluoksnius, bet ne žemesnį už smakro liniją. Didžiulis šoninis sprogimas puikiai atrodo su vaivorykštės spalvomis.

37. Sporto trumpinys

scena-kirpimas-06041640

Ši išvaizda yra labai trumpa ir nerami tiems, kurie ieško didelių pokyčių. Pjūvis yra šiek tiek žemiau smakro linijos ir yra gana daug sluoksnių, bet tik priekyje. Sluoksniai kapojami, o trenksmas yra storas, nušluostomas nuo nugaros ir traukiamas į priekį. Ryškiausias violetinis išryškėja iš blondinės.

38. „Pixie Dreams“

scena-kirpimas-06041641

Jei ieškote kažko tikrai drastiško, išbandykite „pixie“ dydį. Pjūvis baigiasi ties ausies linija ir visą laiką lieka trumpas. Ši išvaizda yra ypač kapstanti be jokio rimavimo ar priežasties. Visada gera idėja suporuoti tokį ekstremalų pjūvį, kaip šis, su jūsų pasirinkta dramatiška spalva, kad būtų padidintas efektas.

39. Rožinės pigtails

scena-kirpimas-06041642

Šis žvilgsnis yra dar vienas trumpas ir be pigtailų jis greičiausiai nukristų ant pečių. Rožinė spalva išryškina viską, bet jūsų pasirinkimas yra jūsų. Ši išvaizda turi visą sprogimą per kaktą.

40. Gotikinis kraštas

scena-kirpimas-06041643

Ši išvaizda yra susijusi su ribų pažeidimu ir šukuosenos perkėlimu į kraštą. Jis yra labai trumpas iki smakro ir per visą pjūvį yra nelygių sluoksnių. Plaukai buvo džiovinami džiovintuvu į priekį, kad būtų pasiektas dabartinis vaizdas. Neoninė žalia spalva tik padidina kirpimą.

41. Pasakų šalis Pixies

scena-kirpimas-06041644

Šis žvilgsnis man primena Tinkerbell pikselių išvaizdą originaliuose Peterio Pano filmuose. Tikrai reikia pasitikinčios merginos, kad atitrauktų šį vaizdą. Viena pusė tikrai nusiskuta, bet ne per trumpa. Likusi dalis buvo supjaustyta į neapdorotą pikselį su daugybe neramių sluoksnių, kurie šaudo į „Mohawk“. Išvaizda yra nuostabiai laukinė, ypač pridėjus spalvų.

42. „Rockstar Pixie“

scena-kirpimas-06041645

Tokiam „pixie“ pjūviui reikės daug produkto, pavyzdžiui, gelio, kad spygliai atrodytų taip, kaip atrodo. Tai tikrai roko žvaigždės išvaizda, turinti tiek krašto, kad ji išsilieja iš puslapio. Jis yra trumpas iš vienos pusės, ilgas iš kitos ir turi daugybę sluoksnių.

43. Geišų stiliai

scena-kirpimas-06041646

Klasikinė išvaizda, kurią tiek daug žmonių vis dar įstrigo erškėčio amžiuje, nes tai gražu. Tai dar viena išvaizda tiems, kurie nori išlaikyti savo ilgį, bet galbūt pridėti šoninį sprogimą.

44. Apimtis ir ilgis

scena-kirpimas-06041647

Kitas žemiau peties atrodo, kad dažniausiai išlaiko ilgį, bet taip pat turi daug krašto. Jos veido ir aplink jo sluoksnius sukuria daug apimties.

45. Trumpesnis nei Pixie

scena-kirpimas-06041648

Jei sportuojate „Pixie“ vis dar jums prijaukina, išbandykite šį stilių pagal dydį. Šonai buvo nuskusti aplinkui, o viršuje jums užtenka Mohawko. Išbandykite įžūlią spalvą, kad plaukai išaugtų.

46. ​​Karalienė Rockstar

scena-kirpimas-06041649

Tai dar viena platinos išvaizda, kuri širdyje kalba apie roko žvaigždes. Jis ilgesnis, bet su daugybe sluoksnių, todėl tikėkitės prarasti šiek tiek plaukų. Sluoksniai tiesiog nėra priekyje, jie yra aplink galvą, o tai suteikia jam tokį neramų vaizdą. Didžiulis šoninis smūgis pagyvina visą išvaizdą.

47. Mėlynas jausmas?

scena-kirpimas-06041650

Išvaizda panaši į ankstesnę ta prasme, kad ji yra ilga su sluoksniais aplink. Bankas yra trumpesnis ir į šoną, o mėlynas tonas viską sujungia.

48. Tiesus ir slidus

scena-kirpimas-06041651

Pokerio tiesūs plaukai, kurie yra labai ilgi, natūraliai arba priauginami. Priekyje yra sluoksnių, tačiau jie baigiasi virš pečių. Kirpčiukai yra ekstremalūs ir neryškūs ir taip ištiesinti, kad suteiktų ypatingą išvaizdą.

49. In Angst About My Layers

scena-kirpimas-06041652

Jei ieškote labai trumpo kelio su daugybe nesąmonių, tai yra jūsų pasirinkimas. Jis yra supjaustytas aplink ausis, o sluoksniai yra labai neryškūs. Nėra sluoksnių pradžios ar pabaigos. Pridėkite šiek tiek spalvos prie šviesių plaukų ir turėsite žvilgsnį, kuris tikrai patraukia akį.

50. Nuvalykite jį į šoną

scena-kirpimas-06041653

Trumpas žvilgsnis, kuris vis dar leidžia šiek tiek ilgio žemiau pečių. Bet jis yra daug sluoksniuotas aplink galvą. Didžiulis šoninis sprogimas yra storas ir plunksninis. Ekstremalus kampas atsiranda dėl to, kad plaukai džiovinami į priekį.

51. Atsipalaiduokite ir nepjaukite

scena-kirpimas-06041654

Tiems, kurie mėgsta ilgus plaukus, tai puiki priežastis nekirpti. Plaukus galite užauginti gana ilgus ir tiesiog pridėti minkštą šoninį sprogimą.

52. Raudona ir daugiasluoksnė

scena-kirpimas-06041655

Šis stilius patenka šiek tiek žemiau pečių, o priekyje yra daug sluoksnių, kad jis taptų sklandus. Sprogimas yra pilnas ir priekyje, kad būtų pasiektas visiškai kitoks stilius.

53. Cruella De Vil

scena-kirpimas-06041656

Jei ieškote kažko kraštutinio, išlaikykite savo ilgį ir nuspalvinkite jį tokį, koks yra. Juoda vienoje pusėje ir balta kitoje suteikia puikų kontrastą. Jei ieškote pokyčių, priekyje yra pilnas trenksmas.

54. Džeksono stilius

scena-kirpimas-06041657

Michaelio Jacksono dukra išėjo į dėmesio centrą kaip mados ikona ir jos šukuosena niekuo nesiskiria. Ji išlaiko savo spalvą gana natūralią, tačiau turi ilgus sluoksnius ir sprogimą priekyje.

55. Šviesiai mėlyni košmarai

scena-kirpimas-06041658

Visiems, kurie gali nupiešti šią šviesiai mėlyną spalvą, sveikinu juos. Pjūvis yra trumpas tiesiai po smakru ir yra sluoksniuotas, kad būtų maksimalus tūris. Yra storas šoninis trenksmas, ištrauktas iš priekio iš užpakalio.

56. Garbanos mergaitėms

scena-kirpimas-06041659

Šis stilius yra labai trumpas, galbūt aplink ausies liniją. Jūs turite galimybę išlaikyti visa tai vienodo ilgio arba naudoti garbanas kaip Mohawk viršuje.

57. Priekiniai priekiniai sluoksniai

scena-kirpimas-06041660

Įniršusi išvaizda grįžta su šia juoda ilga sluoksnine išvaizda. Visa galva yra sluoksniuota ir jie stumiami į priekį, kad būtų sukurtas dabartinis vaizdas. Sprogimas yra per priekį ir taip pat nukaltas į šonus.

58. Ilgas ir daugiasluoksnis

scena-kirpimas-06041661

Norėdami atrodyti labai sluoksniuotai, jums reikės labai ilgų plaukų arba kai kurių priauginimų. Plaukai čia nukrenta iki juosmens linijos ir yra sluoksniai nuo galvos iki kojų. Tai yra šoninė dalis iš priešingos galvos pusės, leidžianti jai šiek tiek pakelti šoną.

59. Trumpas, bet mielas

scena-kirpimas-06041662

Ši išvaizda yra kryželis tarp pikio ir bobos. Sluoksniai yra neryškūs, todėl išvaizda yra ypatinga, jei norite tai padaryti trumpai.

60. Ekstremalios šoninės dalys

scena-kirpimas-06041663

Kitas neramus daugiasluoksnis žvilgsnis tiems, kurie mėgsta savo ilgį, bet nori šiek tiek krašto. Šoninė dalis yra ypatinga, kad šoninis sprogimas būtų didesnis.

61. Natūralus kelias

scena-kirpimas-06041664

Ilga išvaizda yra nuostabi šiame paveikslėlyje, o natūrali spalva yra tikrai graži. Stilius yra ilgas ir tik didžiulis šoninis sprogimas.

62. Violetinė dalis

scena-kirpimas-0604161

Kitas ilgas sluoksniuotas vaizdas, kuriame kartu derinama violetinė ir juoda. Sluoksniai lieka priekyje su šoniniu sprogimu.