66 Šaunios ir madingos limonado pynės

Jei šį sezoną ieškote šaunaus naujo stiliaus, tada limonado pynės yra būtent tai, ko ieškote. Beyoncé apėmė šią tendenciją ir žmonės visame pasaulyje šokinėjo ant juostos. Šias pintines ji sukrėtė per savo albumą „Lemonade“, iš kurio ir kilo šis pavadinimas. Ir Beyoncé, ir jos sesuo Solange, ir dideli šio pynimo stiliaus gerbėjai, ir mes juos matome gana dažnai sportuojančius.

Limonado pynės

Limonado pynės

Mes matėme stilių Beyoncé „Formation“ turo metu ir ji visą laiką atrodė nuostabiai. Mes taip pat matėme, kaip ji sportavo ant varnalėšų pynimo stiliaus, kol ji nešiojo savo dvynukus. Tikriausiai jai patiko mažai priežiūros reikalaujantis pynių stilius. Beyoncé yra ne tik viena didžiausių muzikantų pasaulyje, bet ir laikoma tendencijų kūrėja šioje srityje. Žmonėms visame pasaulyje patinka jos muzika, o kai jie ieško stiliaus patarimų, ji tikrai yra ta, kuria žmonės vadovaujasi. Dalis to madingo stiliaus yra pynės, nes dažnai jose matome ją.

Limonado pynės

Limonado pynės taip pat žinomos kaip kukurūzų pynės ir jos visada buvo madingos. Toks stilius nereikalauja priežiūros ir mažai tikėtina, kad jis kada nors išeis iš stiliaus. Dėl Beyoncé daugelis žmonių galėjo pamatyti limonado pintines per jos nuostabius muzikinius vaizdo įrašus ir gastrolių metu. Šios pynės negalėjo būti geriau reklamuojamos nei Beyoncé ir nuo tada, kai buvo išleistas jos albumas, šio stiliaus populiarumas tik išaugo. Nenuostabu, nes ji yra didžiulė žvaigždė dėl priežasties.

Beyoncé mėgsta plaukuose išbandyti naujus dalykus. Tai ne pirmas drąsus stilius, kurį ji išbandė. Atrodo, kad jai patinka peržengti ribas savo plaukais taip pat, kaip ir savo drabužių pasirinkimą. Ji praėjo labai trumpai ir tikrai ilgai, ir atrodo, kad menininkui viskas atrodo gerai. Jos ilgametė stilistė yra Kim Kimble ir didžiąją dalį šių išvaizdų ji pasiekė per ją. Žinoma, ji yra asmuo, atsakingas už Beyoncé stiliaus kūrimą jos albumui „Limonade“. Visame albume buvo daug skirtingų pintinių stilių ir Beyoncé sukrėtė kiekvieną iš jų. Limonado pintines galite nešioti įvairiais būdais.

Peržiūrėkite šias 66 kietas ir madingas limonado pintines:

  1. Kreivas stilius

Puikus dalykas apie kukurūzus yra tas, kad juos galima stilizuoti įvairiais būdais. Mums patinka tai, kaip pynės yra išlenktos, todėl traukia visus plaukus į vieną pusę.

limonado pynės

2. Ilgi stiliai

Kurti kukurūzus nėra lengva širdžiai, jiems dažnai prireikia valandų sėdėjimo.

3. Daug dizaino

Kitas pavyzdys, kaip galvos oda gali būti suprojektuota taip, kad visi plaukai nukristų į šoną.

4. Šoniniai stiliai

Tai puikus kūrinys, susijęs su šoniniais stiliais. Tai nuostabu.

5. Didelės pynės

Jei jums patinka laisvesnė išvaizda, tai jums būtų puikus stilius. Turime vieną didelį pynimo kūrinį viršuje, o likusi dalis lieka laisva.

6. Seksualūs stiliai

Šie stiliai yra ne tik labai patogūs, bet ir seksualūs.

7. Aukšta uodega

Nuostabus stilius, susijęs su pakilimu. Mums patinka šis kūrybingas arklio uodega.

8. Drąsus dizainas

Jūs tikrai kalbėsite apie tokį nuostabų stilių kaip šis vakaras.

9. Slidūs stiliai

Šis nuostabus stilius tikrai taps jūsų kito renginio hitu. Šį stilių šiemet galėjome išvysti išleistuvėse.

10. Šoninė dalis

Jums nereikia nusiskusti galvos, kad gautumėte tą patį vaizdą. Šios pynės imituoja tą patį stilių.

11. Pridėkite priedų

Tai dar vienas puikus limonado pynių pavyzdys bet su priedais.

Limonado pynės

12. Blondinės stiliai

Šis blondinės stilius yra labai prigludęs prie galvos, ir puiku, kad šį stilių galite išlaikyti kelis mėnesius.

13. Tvistiniai stiliai

Šis galvos odos dizainas yra tikrai originalus ir gražus.

14. Zig Zags

Dangus yra riba, kokio stiliaus galite turėti savo galvos odai. Šie yra nuostabūs.

15. Seksualios pynės

Šis stilius yra tikrai seksualus ir jūs negalite suklysti su šauniais galvos odos dizainais.

16. Ponytail dizainas

Kitas puikus arklio uodegos dizainas, kurį galite lengvai dėvėti renginyje ar net atsitiktine diena.

17. Dalinis pakėlimas

Tai originalus stilius ir labai skirtingas požiūris į dalinį šukuoseną. Mums patinka bandelė ant viršaus, taip pat pynės aplink ausis.

18. Stulbinantys stiliai

Mums patinka šie arklio uodegos, nes jie yra tokie kūrybingi ir nuostabūs.

Limonado pynės

19. Puikus dizainas

Mums patinka, kaip pynės yra apvyniotos aplink galvą. Jie tikrai sukuria savo gražų stilių.

20. Kūrybinis dizainas

Naudodami šias limonadines pintines, turite mažų ir didelių pintinių derinį.

Taip pat žiūrėkite:

  • 50 gražių palaidų garbanų šukuosenų su pamoka
  • 60 nuostabių Selena Gomez plaukų, kuriuos galite pamėgdžioti
  • 85 Įspūdingi „Pixie“ stiliaus Bobai, kurie praskaidrins jūsų dieną

21. Purpuriniai dizainai

Nėra nieko akį traukiančio už tam tikrą spalvą ir šis violetinis atspalvis yra tobulas.

Limonado pynės

22. Dizaino kūrimas

Čia yra trumpas žvilgsnis į kukurūzų kūrimo procesą. Tai gali būti varginantis ir ilgas procesas. Turite būti kantrūs, nes tai nėra toks stilius, kuriuo galima skubėti. Įsitikinkite, kad bent pusė dienos yra rezervuota tokiam stiliui.

23. Ilgi stiliai

Štai mes turime Beyonce, kuri sukūrė limonado pynę. Šį stilių ji sukrėtė savo muzikinių vaizdo įrašų ir gastrolių metu. Ji tikrai įkvėpėja. Čia ji turi keletą ypač ilgų pintinių ir atrodo nuostabiai. Šią vasarą nukopijuokite jos stilių ir sužavėkite minią.

24. Gražus dizainas

Tai tikrai nuostabūs dizainai ir jūs galite sukurti tiek daug skirtingų vaizdų su kukurūzais. Stilius yra griežtas, todėl žinote, kad jis netrukus nepasirodys. Daugelis žmonių pasirenka šį stilių, jei jų plaukai yra pažeisti ir jie nori kurį laiką juos išgydyti. Šiems stiliams jums nereikės naudoti garbanojimo geležies ar tiesintuvo.

25. Įžymybių stilius

Įspūdingas stilius, sukurtas naudojant kelis atspalvius. Mums patinka Beyonce įžymybių stilius. Ji tikrai yra kažkas, kurį norite nukopijuoti šį sezoną, nes ji visada turi tendencijas lemiančių stilių.

26. Žvaigždėtas žvilgsnis

Šis stilius atrodo taip, tarsi ant galvos būtų žvaigždės. Jie yra nuostabūs ir tikrai originalūs. Tikriausiai pastebėsite, kad visą dieną esate giriamas nuostabiu stiliumi, kaip šis.

27. Paprasti stiliai

Cornrows nereikia persistengti ar išgalvoti; tai taip pat gali būti labai paprastas stilius. Čia galime pamatyti stilių iš daugelio skirtingų kampų. Tai vis dar labai seksualus stilius ir turi daug rafinuotumo.

28. Poliruotas stilius

Šiuos šlifuotus stilius galima dėvėti bet kur, renginyje ar net tik dieną biure. Dangus yra riba to, ką galite padaryti su šiais stiliais ir kur galite juos pasiimti.

29. Dalis vidurys

Šis stilius yra dar vienas puikus pavyzdys kažko paprasto. Skirtingai nuo daugelio čia esančių dizainų, ji išsiskyrė viduryje. Jūs galite dėvėti savo kukurūzus bet kokiu būdu, kuris jums patogiai tinka jūsų asmeniniam stiliui.

30. Gražus stilius

Kitas puikus paprastos, bet gražios konstrukcijos kukurūzų pavyzdys. Mums patinka šių stilių paprastumas. Šis stilius puikiai tiktų vasarai, nes galėtumėte jį dėvėti tiek paplūdimyje, tiek šeimos kepsninėje.

31. Mažytės pynės

Limonado pynės būna įvairių formų ir dydžių. Šie yra gana maži ir prigludę prie galvos. Turite nuspręsti, kokio stiliaus ieškote. Nesvarbu, ar jūsų pynės yra mažos, ar didelės, tai pakeis stiliaus išvaizdą.

32. Tekantis dizainas

Mums patinka tobula šių šukuosenų simetrija, viskas suderinta iki tobulumo. Pintinės visos teka kartu, tarsi būtų tekančios upės dalis. Jie yra elegantiški ir gražūs kūriniai.

33. Drąsus ir gražus

Įspūdingas tikrai mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus pavyzdys. Jums niekada nereikės skirti laiko šukuosenoms ryte su šiomis nuostabiomis pintinėmis.

34. Ryškiai rožinė

Jei ieškote stiliaus, kuris tikrai išsiskirtų, kodėl gi ne pridėti šiek tiek rožinės spalvos. Spalva ne tik graži, bet ir išeidama jausitės kaip roko žvaigždė. Mums patinka netvarkinga arklio uodega, kuri yra šios išvaizdos dalis. Tai apsaugo plaukus nuo veido, kad galėtumėte mėgautis diena.

35. Storesni stiliai

Šios pynės yra daug storesnės nei dauguma kitų stilių. Žinoma, tai pakeis stiliaus išvaizdą. Jie nėra per daug įtempti, bet vis tiek išliks ilgą laiką. Šį stilių galėjome pamatyti naktį su merginomis.

36. Stulbinanti išvaizda

Puikus stilius, kurį galėtumėte lengvai dėvėti vestuvėse. Šie stiliai yra kvapą gniaužiantys dėl galvos odos formavimo. Galite sukurti bet kokį pasirinktą stilių, kad jis būtų unikalus jums. Mums patinka, kaip šis stilius apvynioja galvą.

37. Puikiai tinka vaikams

Šie stiliai puikiai tinka vaikams, ypač mokslo metais. Jie nereikalauja daug priežiūros ir, kai jie bus naudojami, jums nereikės vėl jų jaudintis kelis mėnesius. Nebėra ankstyvo ryto vaikų plaukų formavimo tvarkos.

38. Sukimosi stiliai

Kitas puikus stulbinančio galvos odos dizaino pavyzdys. Visi šie dizainai skiriasi vienas nuo kito, bet taip pat gražūs. Tai unikalūs stiliai, kurie patiks visiems. Dauguma pynių apeina galvą, o kai kurios yra žemesnės ir teka žemyn.

39. Atgal dizainas

Mes matome nuostabų galvos odos dizainą galvos gale. Ji pakelia pintines, kad parodytų savo nuostabų stilių.

40. Puošnus dizainas

Trys skirtingi kampai leidžia mums pamatyti nuostabų galvos odos dizainą.

41. Vidurinė pynė

Šio unikalaus stiliaus pynė eina žemyn galvos viduriu. Tai labai skirtingas požiūris į limonado pynę.

42. Stulbinanti bandelė

Šis dalinis kirpimas atrodys nuostabiai kitame jūsų renginyje. Tai stilius, kuris yra ir elegantiškas, ir rafinuotas.

43. Kvapą gniaužiantys dizainai

Kas nenorėtų tokio nuostabaus stiliaus kaip šis? Mums patinka garbanoti plaukai priekyje.

Limonado pynės

44. Paprastas stilius

Kitas puikus pavyzdys, kaip pinti pynės į šoną.

45. Egzotiški stiliai

Ši nuostabi pinta šukuosena atrodo tikrai egzotiškai. Kad ir kur eitumėte tokiu stiliumi, jausitės toks elegantiškas.

46. ​​Būk blondinė

Šios didelės pynės yra puikus dizainas ir kodėl gi neišbandžius blondinės dabar, kai vasara jau visai šalia.

47. Gražus dizainas

Kitas puikus nuostabių pintinių pavyzdys galvos šone. Mums patinka šie nuostabūs dizainai.

48. Bitynas

Jei jums patinka bityno stilius, tuomet tikrai patiks šis, kuriame į galvos odą įeina kukurūzai. Tai tikrai kitas stilius, kurį norėsite išbandyti kitame renginyje.

49. Per akis

Šis pintas stilius sukurtas taip, kad plaukai nukristų per vieną akį. Mums patinka stiliaus unikalumas.

50. Tvirti stiliai

Šios mažos pynės yra tvirtai įpintos į galvos odą. Pasiruoškite tokiam stiliui valandų valandas sėdėti kėdėje. Stilistui tai nėra lengva užduotis.

51. Maži dizainai

Tai puikus pavyzdys, kaip nuostabiai galite turėti plaukus su labai mažomis varnalėšomis.

52. Skirtingi dydžiai

Limonado pynės gali būti įvairių formų ir dydžių, ir tai yra puiki išvaizda, apimanti keletą skirtingų stilių.

53. Maži dizainai

Kukurūzai visada yra puikus vaikų stilius. Išvaizda kukli, bet vis dėlto tokia nuostabi. Vaikams patiks, kad nereikės šukuoti plaukų kiekvieną dieną.

54. Standartinis stilius

Kitas standartinio stiliaus pavyzdys, kurį galite roko visą sezoną.

55. Dalinės pynės

Tai labai skirtingas stilius, nes pynės nėra visiškai suformuotos. Mes turime pintines, kurios baigiasi maždaug iki pusės, o plaukai lieka laisvi. Tai puikus stilius, kuris tikrai išsiskirs.

Limonado pynės

56. Patrauk į šoną

Kaip matome čia, pynės dramatiškai traukiamos į šoną. Visą sezoną ji turės nuostabų šoninį stilių. Tai puikiai tiktų renginiui, nes jis labai stilingas.

57. Bold Pynės

Šios limonado pynės yra storos ir prasideda daugybe skirtingų kampų. Mums patinka šis kietas stilius, ir jums patiks.

58. Modelio stilius

Žmonės šią vasarą pradės prašyti jūsų autografo, jei sportuosite taip paplūdimyje. Jie manys, kad turite būti garsus žmogus, kad atrodytumėte taip nuostabiai ir stilingai, kaip ji.

Limonado pynės

59. Raudonos spalvos prisilietimas

Šis stilius neabejotinai leis pasijusti kitos eros deive. Mums patinka raudonas purslai visame stiliuje.

60. Atsitiktinis stilius

Tai puikus stilius, kurį galite sukurti su kukurūzų pynėmis ir kuris yra visiškai atsitiktinis. Tai galite dėvėti darydami bet ką visą dieną.

61. Mėlyni stiliai

Nesvarbu, ar tai mėlyna, ar juoda, šie du stiliai yra kvapą gniaužiantys. Mes mėgstame storą pynimą, taip pat bandelę, kuri yra aukštai ant galvos.

62. Gražios garbanos

Mums patinka mažos garbanos, sėdinčios šio stiliaus priekyje. Šiame stiliuje yra tiek daug originalumo, kad jūs tikrai pavogsite pasirodymą, kad ir kur eitumėte.

63. „Braid Fro“

„The fro“ buvo stilius, egzistuojantis daugelį amžių, ir tai nėra stilius, kuris greičiausiai kada nors išnyks. Galite atnaujinti stilių, pridedant keletą kukurūzų priekyje. Manome, kad šis stilius yra tikrai įkvėptas.

64. Klasikinis dizainas

Jūs tikrai jausitės kaip kamuoliukas, kad ir kur eitumėte, naudodami šį nuostabų stilių. Šios storos pynės sukūrė unikalų galvos odos dizainą, kuris bus sunkiai įveikiamas kitiems. Išbandykite šį sezoną; esame tikri, kad nesigailėsite.

65. Plaukų elementai

Pridėdami keletą elegantiškų ir gražių aksesuarų, galite išryškinti bet kokią išvaizdą. Tai elegantiška išvaizda, kurią būtinai turite išbandyti kitame renginyje.

Limonado pynės

66. Drąsūs nauji stiliai

Mes esame virš mėnulio su šio stiliaus grožiu. Nerasite per daug tokių stilių, kaip šis, ir puiku tai, kad galite dėvėti bet kur, kur reikia.

Limonado pynės

Kai reikia dėvėti pintines, jas galima dėvėti bet kokia proga, net ir atsitiktine. Nesigailėsite įsigiję šiuos stilius, ypač jei jums patinka mažai priežiūros reikalaujanti išvaizda. Šie stiliai truks mėnesius, ypač jei laikysitės tolesnės priežiūros instrukcijų. Vykdykite instrukcijas, kurias jums davė jūsų stilingas, kad jūsų stilius išliktų kuo ilgiau. Tai nuostabiai patogūs stiliai.

Tikimės, kad jums patiko straipsnis. Komentuokite žemiau savo mėgstamą stilių!