66 geriausių juodai pintų šukuosenų 2021 m

Ar ieškote seksualios pintos išvaizdos? Tada nežiūrėkite toliau nei šie karšti stiliai.

Pintinės yra puikus būdas susišukuoti plaukus ir tada nebereikia apie tai galvoti. Tiesą sakant, naudodami pintines, galite jas laikyti kelis mėnesius ir nereikia visą laiką formuoti plaukų. Tai gali padėti pažeistiems plaukams išgydyti, tuo pačiu apsaugant juos nuo žalingos aplinkos. Be to, pintinėje išvaizdoje yra tik kažkas patrauklaus, kurio galvos pasuks bet kur. Jei norite pritraukti šiek tiek dėmesio, ši išvaizda padarys darbą.

Juodos pintos šukuosenos

Juodos pintos šukuosenos

Juodos pintos šukuosenos

Puikus dalykas, susijęs su pynėmis, yra tai, kad su jais galite būti tikrai kūrybingi. Yra daug skirtingų metodų, kurie gali pasiūlyti unikalų stilių. Yra klipų, modelių, paryškinimų, tekstūros ir formų, leidžiančių kiekvieną kartą atrodyti kitaip.

Jei turite labai storus plaukus arba turite natūralią bangą, tai jums yra didelis pliusas. Kai turite storesnius plaukus, daug lengviau gauti tinkamas pintines. Daugelis žmonių nekenčia natūralių garbanų ar tikrai storų plaukų, tačiau būtent tokio tipo plaukų norite, kad atrodytumėte puikiai pinti. Pagaliau galite jį panaudoti savo naudai.

Yra daugybė rūšių pintinių, kurias galite išbandyti, pavyzdžiui, raištinės pynės, susuktos pynės, mikro pynės, juodos pintos bandelės, kukurūzai, žuvų uodegos, plaukų juostos, medžio pynės ir prancūziškos pintinės. Pasirinkę pynimą, trokštate, kad galėtumėte jį nunešti pas stilistą, kuris gali už jus pinti. Po to jūs galite formuoti savo pintines, kaip norite.

Pintinės visada buvo madingos; tai tik išvaizda, kuri, atrodo, niekada neišeis iš stiliaus. Tai šukuosena, kuri egzistuoja tūkstančius metų. Tai buvo originalus stilius, kuris buvo patogus ypač moterims, dirbančioms lauke, tačiau šiais laikais viskas susiję su mada. Jei stilius egzistuoja taip ilgai, tam turi būti priežastis. Pintinės tiesiog nuostabios! Pintinės taip pat yra populiarus pasirinkimas kalbant apie mados šou.

Populiarios juodų pintų šukuosenų tendencijos

Kiekvienai merginai patinka mados šou, daugiausia dėl to, kad jos gali būti tokios įkvepiančios. Gebėjimas sukurti ką nors nuostabaus iš daugybės audinių yra gana įkvepiantis. Kasmet į mados pasaulį atkeliauja naujos idėjos, tačiau tai yra puikus šukuosenos dalykas. Norint išbandyti naują idėją, nereikia laukti metų. Galite būti įkvėpti, tiesiog peržiūrėję keletą nuotraukų, kad pamatytumėte mėgstamą stilių.

Kodėl gi ne išbandyti erzinantį kukurūzų dizainą ar net kukurūzų bandelę. Tai labiau atsitiktinis stilius, kuris taip pat puikiai tinka paplūdimio dienoms. Nors jie paprastai laikomi atsitiktiniu dizainu, „Cornrow“ dizainas taip pat matė daugelio „Couture“ kolekcijų pusę. Taigi kodėl gi ne išbandyti juos sezonui.

Sukimai ar apvyniojimo pynės yra populiarios, nes į jas galite pridėti šviežių gėlių, kad suteiktumėte sau hipišką išvaizdą. Tai labiau netvarkingas, laisvas stilius, kuris yra labai prašmatnus.

Jei turite tikrai ilgus plaukus, galbūt norėsite išbandyti laisvą, įnoringą pynę. Paprastai jie prasideda veleno viduryje ir iš tikrųjų nematomi iš galvos priekio.

Pintos bandelės puikiai atrodo darbui. Galite padaryti žemai pintą bandelę arba aukštą. Jie suteikia jums elegantiškesnę ir įmantresnę išvaizdą, kuri puikiai tinka biure. Nesvarbu, ar esate apsirengę iki devynių, ar turite paprastą aprangą, bandelė visada yra geras pasirinkimas.

Virvių pynės suteikia susuktą išvaizdą. Paprastai tai yra trimatė pynė, kuri puikiai tinka storiems, ilgiems plaukams.

Žemiau pateikiame 66 geriausiai atrodančius juodos spalvos pintus 2019 m.

  1. Žemai pinta bandelė

Šią žemai pintą bandelę galima dėvėti elegantiškame renginyje arba tiesiog dieną biure. Tai elegantiška ir graži bet kokiai progai.

šukuosenos juodos pynės

2. Storos pynės

Šiai išvaizdai reikia labai storų ir ilgų plaukų. Pintinės yra labai storos, todėl reikia daug plaukų. Bet stilius stulbinantis.

šukuosenos juodos pynės

3. Daliniai Cornrows

Apatinė plaukų dalis suformuota į kukurūzus, o viršutinė dalis formuojama savarankiškai. Jei ieškote kažko kitokio, tai yra jūsų išvaizda.

250816

4. Tvirtos pynės

Šios siauros pynės suteikia kitokį vaizdą tiems, kurie nori nesąmoningo stiliaus. Pintinės yra aptemptos, todėl jas lengva valdyti.

250816

5. Zuikio ausys

Kitas sandariai supintos išvaizdos pavyzdys, tačiau šiuo ji nusprendė jį stilizuoti, todėl išvaizda yra labai universali.

250816. Šukuosenos

6. Ekstremalūs kukurūzai

Šios varnalėšos yra labai prigludusios prie galvos, ir atrodo, kad tai būtų skutimasis. Plaukų viršus paliekamas laisvas papildomam stiliui.

68. juodos pynės šukuosenos 250816

7. Virvių pynės

Tai puikus virvės pynimo pavyzdys. Jos plaukai labai ilgi, todėl išvaizda jiems tinka. Pynės yra suprojektuotos į virvę ir paliekamos žemyn.

250816. Šukuosena

8. Prancūziška pynė

Tai dalinė prancūziška pynė galvos šonui. Ji ištraukė abi puses į košeles, kad atrodytų labai atsitiktinai.

250816

9. Plonos virvės pynės

Šios plonos virvių pynės dėl pynimo plonumo suteikia visiškai kitokį vaizdą nei ankstesnis stilius. Ji paliko stilių žemyn ir į šoną.

nerijos šukuosenos juodoms moterims 2014 m

10. Kūrybinis menas

Šios varnalėšos atrodo kaip meno kūrinys. Jie suformuoti aplink galvą, kad suteiktų stilių, kurį būtų galima dėvėti įmantriame renginyje.

250816. Šukuosena

11. Cornrow žinutės

Puikus dalykas apie kukurūzus yra tai, kad jie gali būti naudojami norint sukurti bet kokio tipo dizainą. Šiuo atveju mergaitė turi varnalėšos širdį, suformuotą su likusiais kukurūzais.

250816. Šukuosena

12. Pigtails

Šoninė prancūziška pynė, paversta atsitiktiniu kuokšto dizainu, kurią galite dėvėti paplūdimyje ar sporto renginyje.

250816. Šukuosena

13. Pinti stiliai

Tai paprastos pynės, tačiau viršutinė dalis sukurta taip, kad atrodytų taip, tarsi jos galvos viršuje būtų žvaigždės. Viršuje susuktos pynės suteikia nepakartojamą išvaizdą.

šukuosenos juodos pynės

14. Kukurūzų bandelės

Su tokia išvaizda jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių. Jūs turite kukurūzų dizainą, taip pat visą bandelę galvos viršuje.

250816. Šukuosena

15. Susuktos pynės

Jei ieškote kažko tikrai akį traukiančio, tai šios susuktos pynės jums puikiai tinka. Tai gana didelis stilius, todėl reikės daug plaukų.

250816. Šukuosena

16. Storos virvės pynės

Kitas variantas ant virvės pynės. Jie suformuoti taip, kad dalis plaukų būtų atitraukta, o dalis – žemyn.

16. juoda pynė-šukuosena 250816

17. „Allover Braid Look“

Ši pinta išvaizda sujungia daiktų pintines su storomis pynėmis ir visa tai sujungiama į sandarią bandelę.

250816. Šukuosena

18. Įvairiaspalvės pynės

Net pynės gali išryškinti kai kuriuos akcentus. Šiuo atveju mergina turi juodus plaukus su kai kuriomis sidabro sruogomis, įaustomis į išvaizdą.

250816. Šukuosena

19. Ilgos pynės

Šios ilgos pynės eina nuo galvos viršaus iki kaklo. Visi jie yra simetriški, kad suteiktų klasikinį vaizdą.

250816. Šukuosena

20. Susukti Cornrows

Viršuje esančios griežtos varnalėšos yra susuktos ir virsta plonomis pynėmis, kurios nukrenta pakaušiu.

250816. Šukuosena

21. Garbanos ir pynės

Ši pinta išvaizda puikiai tinka garbanoms, jos taip gerai dera. Jei norite stiliaus, kurį galėtumėte dėvėti renginyje, išbandykite šį.

250816. Šukuosena

22. Mažytės pynės

Šios pynės yra tokios mažos, kad net neatrodo kaip pynės. Tai populiarus pasirinkimas atostogoms ir paplūdimio dienoms, nes tai nereikalauja stiliaus.

22816. Šukuosena

23. Stori pigtailai

Viršuje plonos pynės, kurių pabaigoje susidaro daug didesnės pynės. Paveikslėliai šiame paveikslėlyje yra tikrai labai seksualus stilius.

250816. Šukuosena

24. Daug kasų

Šios pynės neišeina iki galo. Pynės atsiskiria, o galai lieka laisvi.

250816. Šukuosena

25. Kukurūzai ir garbanos

Šie kukurūzai yra tvirti ir baigiasi garbanomis. Garbanos yra paprastos ir tvirtos, tačiau bendras vaizdas yra nuostabus.

250816. Šukuosenos

26. Kornovio spiralės

Šios spiralinės išvaizdos įkvepia kukurūzus. Galvos pagrindas yra griežtos eilės, tačiau likę plaukai paliekami laisvi.

250816. Šukuosenos

27. Didelės pynės

Šios didelės pynės yra prigludusios viršuje ir nuleidžiamos pakaušiu didelėmis pynėmis. Tai puiki išvaizda vestuvėms ar renginiui.

250816. Šukuosena

28. Tvirtos pynės

Dar viena puiki išvaizda bet kokiam renginiui. Tai labai panašu į šukuoseną, nes visi plaukai yra atitraukti nuo veido.

šukuosenos juodos pynės

29. Ilgi pigtailai

Kitas ilgų tvirtų pintinių pavyzdys. Jie paliekami ilgai nugaroje ir traukiami į košes.

29816. Šukuosena

30. Stulbinančios pynės

Kitas panašus vaizdas, kuris yra atitrauktas ir paliekamas ilgai nugaroje. Pintinės yra ilgos ir stilingos.

šukuosenos juodos pynės

31. Šoninė pynė

Pintinės yra tiesiog paliktos šone, o likę plaukai yra suformuoti ne šoninėje dalyje. Plaukai paliekami ilgi ir traukiami į šoną.

250816. Šukuosena

32. Spiralinė bandelė

Mini kukurūzai pradeda žvilgsnį, o pati bandelė yra sudaryta iš labai didelių pynių. Tai puiki išvaizda, jei jums reikia stiliaus kitam renginiui.

32816. Šukuosena

33. Susuktos virvės

Šios susuktos virvių pynės paliekamos ilgos ir laisvos. Jie ištraukiami į šoną ir tinkamai suformuojami.

3481. juoda-pynė-šukuosena

34. Tvirtos eilės

Galvos šonuose yra griežtos eilės, o viršus paliekamas laisvas. Viršų sudaro siauros garbanos.

3586. juoda pynė

35. Didelės virvės pynės

Norint nupjauti šias storąsias pintines, reikia daug storų plaukų. Pynė pati susisuko į patrauklią bandelę.

3686. juoda-pynė-šukuosena

36. Susuktos pynės

Kukurūzai yra tvirto stiliaus, o baigti – susukta pynė, suformuota į unikalią bandelę. Neįmanoma rasti unikalios išvaizdos, nei šios.

37. juoda-pynė-šukuosena 250816

37. Ilgio pynės

Plaukai itin ilgi, todėl atrodo fantastiškai kaip virvės pynė. Jis gali būti paliktas atsitiktinei išvaizdai ir įmantriam įvykiui.

388. juoda-pynė-šukuosena 250816

38. Žemos pakabos pynė

Kukurūzai paliekami sandarūs, tačiau pati bandelė yra labai laisva. Bandelė paliekama kabanti žemai ir tiesiog apvyniojama į bandelę.

3986. juoda-pynė-šukuosena

39. „Cornrow Updo“

Šios varnalėšos yra suprojektuotos sandariai ir įtrauktos į klasikinį šukuoseną. Jei ieškote stiliaus kitoms vestuvėms, tai yra tas, kuris jums tinka.

40816. Šukuosena

40. Mohaukas

Šone yra kukurūzai, o užpakalinėje dalyje ilgis ištraukiamas aukštyn. Viršus paliekamas mohawk, suteikiantis jums gana kietą šukuoseną.

418. juodos pynės šukuosena 250816

41. Pinta bandelė

Pinta bandelė yra susukta kartu, o viršus yra padalintas į kukurūzus. Tai sudėtinga išvaizda.

42816. Šukuosena

42. Pinta dalis

Merginos plaukai paliekami laisvi, išskyrus dalį ir šiek tiek šone. Ji gali išlaikyti plaukus žemyn ir vis dėlto į viršų pridėti šiek tiek puošnumo.

4381. juoda-pynė-šukuosena

43. Merginos mėgsta garbanas

Jei jums patinka palikti garbanas laisvas, bet norite kitokios išvaizdos, išbandykite šį stilių pagal dydį. Priekis pintas, o nugara palikta laisva.

4481. juoda-pynė-šukuosena

44. Pinta šoninė dalis

Tai dar vienas stiliaus pavyzdys, kai dauguma plaukų paliekami laisvi, o tik šoninė dalis yra supinta.

250816. Šukuosena

45. Alicia Keys

Alicia Keys visada žinoma, kad eina į renginius su kukurūzais. Jos išvaizda yra nuostabi, todėl jos ilgis visada atrodo kartu. Šis žvilgsnis prigludęs prie galvos viršaus.

4686. juoda-pynė-šukuosena

46. ​​Mini kukurūzai

Alicia Keys dar kartą parodo, kad kukurūzai gali būti aukštoji mada. Šiuo stiliumi kukurūzai yra gana maži. Ji žino, kaip pynės pačios atrodyti kaip raudonojo kilimo įvykis.

47. juoda-pynė-šukuosena 250816

47. Šoninis stilius

Kukurūzų žvilgsnis, atitrauktas į šoną. Tai fantastiškai atrodantis dizainas, kuris puikiai atrodys bet kokiam renginiui. Jis tvirtai suvyniotas viršuje ir laisviau traukiamas į šoną.

250816. Šukuosena

48. Mane

Ši šukuosena primena seksualius liūtų karčius. Kukurūzai yra įtempti priekyje, o likę plaukai paliekami laisvi. Kukurūzai formuoja savo dizainą.

4986. juoda-pynė-šukuosena

49. Vestuvių išvaizda

Puikus šukuosena vestuvėms. Pynės yra sandariai supintos tiek, kad neatrodo kaip pynės, o tada jos suraukiamos į aukštą bandelę.

50816. Šukuosena

50. Zigzago pynė

Karnizai suprojektuoti taip, kad primintų natūralią dalį. Kukurūzų dizainas yra labai stilingas, o likusi dalis yra laisvai susisukusi.

šukuosenos juodos pynės

51. Mažoji dalis

Ši maža mergaitė rodo dar vieną pintinės šoninės dalies pavyzdį.

52816. Šukuosena

52. Spiralinės garbanos

Šie kukurūzai yra šoninėje dalyje, o likusieji mergaitės plaukai yra susukti į spiralę.

5386. juoda-pynė-šukuosena

53. Princesė Lia

Šioje išvaizdoje yra daugybė pintinių, ir jie visi yra sujungti į dvigubą bandelę, primenančią garsiąją princesės Lia išvaizdą.

Juodos pintos šukuosenos

54. Nuskusta pynė

Viršuje yra tik kelios pynės, tačiau jos visiškai papildo nuskustas puses.

558. juoda-pynė-šukuosena

55. Puikus ilgis

Ji turi daug plaukų, o tai puikiai tinka tiems, kurie nori pintinių. Tačiau jos plaukai liko laisvi, išskyrus kaukolės pagrindą.

5686. juoda-pynė-šukuosena

56. Žuvies uodegos pynės

Šio stiliaus pintinių yra daug, ir jos tampa laisvesnės prie kūno, primenančios žuvų uodegas.

578. juoda-pynė-šukuosena

57. Šoninė arklio uodega

Alicia Keys traukia dar vieną pintą išvaizdą. Tai šoninis kuodas, kurio dalis yra laisva ir iš dalies pinta.

588. juoda-pynė-šukuosena

58. Pintas arklio uodega

Merginos plaukai yra pinti, o po to traukiami į kuodą. Pynės apvyniojamos ant nugaros, kad susidarytų arklio uodega.

5986. juoda-pynė-šukuosena

59. Susuktos pynės

Šios pynės formuojamos per vingius. Visas stilius susukamas ir sudedamas į dvigubą bandelę.

6086. juoda pynė-šukuosena

60. Šoninė banga

Šoninė pynė braukia aukštyn, o viršus paliekamas laisvas, kad būtų nepaprastas šukuosena.

618. juodos pynės šukuosena

61. Zigzagas

Pynės yra storos ir krenta žemyn per nugarą. Taip pat yra mažų pintinių, suformuotų į zigzagą. Išvaizda yra tvirtai prigludusi prie galvos, ir tai tikrai traukia akį. Jei ieškote stiliaus, kuris patrauktų akį, tai yra tas, kuris jums tinka.

62816. Juodos pynės šukuosenos

62. Ilgi posūkiai

Ilgi plaukai gali padaryti neįtikėtinų posūkių. Tai dizainas, kuris puikiai tinka renginiui ar atsitiktinei dienai.

6486. juoda-pynė-šukuosena

63. Kryžminis kryžius

Didžioji šio dizaino dalis yra tai, kad jis tikrai unikalus. Kryžius yra nuostabus dizainas, o likusi dalis lieka laisva.

6581. juoda pynė

64. Daugiaspalvė virvė

Šios virvės apvyniojamos, kad būtų sukurta bandelė. Pintinės yra raudonos ir violetinės spalvos, puikiai atrodo kartu. Jei ieškote unikalaus stiliaus, spalvų pridėjimas yra viskas, ko jums tikrai reikia.

6681. juoda pynė-šukuosena

65. Susuktas šukuosenas

Šis susuktas papuošalas gali būti naudojamas bet kokiam oficialiam renginiui. Pynės susuktos ir pakeltos aukštai. Visi posūkiai yra bobby-pined sukurti puikų stilių.

6781. juoda pynė-šukuosena

66. Pintas apvyniojimas

Koks puikus dizainas! Yra mažų ir didelių pintinių, o didesnės apvyniojamos ant viršaus, kad susidarytų bandelė. Išvaizda tikrai sutraukta dėl didelių pintinių.

688-juoda pynė-šukuosena