69 nuostabios blondinės balayage šukuosenos, kurios jums patiks

Jei ieškote naujo spalvingo stiliaus šiam pavasario/vasaros sezonui, tuomet jums tikrai patiks blondinės balayage stilius. Blondinės spalvos balayage stilius perkelia jūsų plaukus nuo natūralios spalvos iki kažko šiek tiek kitokio, tačiau vis tiek atrodo natūraliai. „Blonde Balayage“ yra technika, naudojama salonuose sukurti natūraliai atrodančią spalvą, kuri nėra pastebima. Žmonės tiesiog manys, kad jūs visada turėjote tokią nuostabią spalvą. Jūs taip pat nepastebėsite, kaip išaugo stilius. Jūs galite naudoti blondinę balayage tiesiems plaukams, taip pat seksualią naują bobą. „Balayage“ puikiai atrodo prie bet kokios šukuosenos – nuo tiesios iki garbanotos ir nuo ilgos iki trumpos. Dangus yra riba to, ką galite pasiekti naudodami balayage techniką, ir tai galima padaryti bet kokia spalva, o ne tik blondine. Blondinė Balayage Blondinė Balayage Blondinė Balayage

Tačiau šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į įvairius būdus, kaip į savo gyvenimą įnešti blondinės spalvos.

Puikus balayage išvaizdos dalykas yra tai, kad tai yra įprasta kiekvienam žmogui. Jis visada maišomas pagal užsakymą, todėl du žmonės niekada neturi tos pačios spalvos. Tai puikus stilius tiems, kurie nori unikalios išvaizdos, išlaikydami santykinai tą pačią spalvą. Net jei jūs ir jūsų draugas susietumėte spalvą, ji neatrodytų vienodai. Tai ypatinga balayage dalis; jis yra unikalus visiems, o tai reiškia, kad niekas niekada neturės tokio stiliaus kaip jūs. Dabar kaip šaunu?

Blondinė balayage yra puiki išvaizda, ir tai labai gerai, kai reikia sumaišyti šviesiai rudą spalvą su kita blondine ar net dviem blondinėmis. Tai puiki išvaizda, turinti daug dinamikos ir gylio. Jei ieškote subtilių pokyčių, žiūrėkite toliau nei šie vaizdai. Žemiau yra 69 nuostabios blondinės „Balayage“ šukuosenos, kurios jums patiks:

  1. Blondinės spynos

Puikus stilius, turintis blondinę balayage tiesiems plaukams. Kaip matote, tai labai natūralus vaizdas. Man patinka, kaip blondinė yra dar šviesesnė tiesiai priešais veidą. Tai gražus stilius, kurį tikrai mylėsite visada.

2. Puikus kontrastas

Galite išbandyti balayage ir tamsiais plaukais, o blondinė sukuria puikų kontrastą. Jei ieškote drastiško spalvos pasikeitimo, tuomet jums tikrai patiks šis stilius. Kontrastas yra geriausia viso stiliaus dalis.

3. Kelios blondinės

Puikus stilius, kuriame yra daug blondinių atspalvių. Tiesių plaukų balayage yra nuostabi išvaizda. Jei ieškote natūralaus stiliaus, tai yra tas, kuris jums tinka. Įsivaizduokite save tokio stiliaus paplūdimyje ir būsite laimingi.

4. Kontrastingos spalvos

Ši spalva nuo rudos iki blondinės tampa nuostabiu balayage. Jūs negalite suklysti su šia gražia spalva. Šaknys yra gana tamsios, ir ji traukia ją gana šviesiai.

5. Šviesiai blondinė

Puikus stilius, kuriame yra nuostabių šviesiai blondinių balayage akcentų. Jei jums patinka nuostabios blondinės, jums patiks ši spalva. Garbanos ir neramus stilius tikrai leidžia balayage atrodyti daug geriau. Išbandykite save; nesigailėsite.

6. Nuo rudos iki blondinės

Puikus stilius, rodantis blondinę balayage, kuri gana greitai pereina nuo rudos iki blondinės. Tai stulbinantis bendras stilius.

7. Auksinės spynos

Puiki balayage išvaizda, kurioje blondinė yra ant blondinės. Pradėkite nuo auksinių spalvų, tada pašviesinkite ją ryškiais akcentais.

8. Tamsios šviesos

Trys atspalviai visada atrodo puikiai. Jis prasideda nuo tamsaus natūralaus atspalvio ir keičiasi trimis lygiais.

9. Stulbinantys atspalviai

Šie šviesūs atspalviai yra įspūdingi kartu. Ši nuostabi blondinė yra tokia graži, kad pasuksite galvas, kad ir kur eitumėte.

10. Natūralus stilius

Jei jums patinka natūrali išvaizda, jums patiks šis. Jis prasideda nuo daugybės natūralių plaukų ir baigiasi gražiais supančiais akcentais.

11. Auksinė meilė

Puiki blondinė balayage išvaizda, kuri pasuks galvas. Tai taip pat auksinė blondinė ir ledinė blondinė.

12. Stulbinančios šukuosenos

Ilgi, tiesūs stiliai tikrai patiks. Puiki šukuosena, kurioje yra daug blondinės, kad jus pradžiugintų.

13. Karamelės atspalviai

Puikus natūralus atspalvis, kuriame yra keletas šviesių balayage akcentų.

14. „Brown Balayage“

Puikus stilius, turintis nuo rudos iki blondinės balayage. Spalvos nuostabios kartu.

15. Blondinė Balayage

Puikus stilius, nuo šviesiai rudos iki nuostabios blondinės spalvos. Jei ieškote natūralios išvaizdos, galbūt ją radote čia.

16. Blondinių stilius

Ši kreminė blondinė yra ta, kurią tikrai mylėsite. Galite išlaikyti savo natūralią spalvą ir tiesiog pridėti nedidelį kiekį blondinės balayage.

17. Blondinė ant blondinės

Puikus šviesiaplaukis balayage, kurio jums nepavyks gauti.

18. Kreminės blondinės

Puikus atspalvis, kuriame yra keletas kreminės blondinės balayage akcentų. Ši išvaizda jums patiks vasarą.

Taip pat žiūrėkite:

  • 45 geriausios Dorothy Hamill šukuosenos prašmatniai brandžiai moteriai
  • 75 neįtikėtiniausių šukuosenų su karamelės akcentu
  • 70 stilingiausių trumpų ir garbanotų šukuosenų
  • 47 labiausiai įkvėptų „Cornrow“ stilių 2017 m
  • 58 įspūdingiausių rudų plaukų akcentų
  • 49 iš ryškiausių tamsiai raudonų plaukų spalvų idėjų

19. Gražus stilius

Nuostabus šviesiaplaukis stilius, kurio galvos sukosi visą vasarą. Tai natūralu ir nuostabu, puiki blondinė atrodo žmogui, kuris nenori drastiškų pokyčių.

20. Klasikinės blondinės

Jei norite pasukti galvą, jums patiks šis ryškus šviesus atspalvis. Apatinė dalis yra daug lengvesnė, tačiau viršuje vis dar yra keletas gabalėlių, dėl kurių išvaizda tikrai atrodo.

21. Natūrali meilė

Šviesiaplaukėms smagu ir jums patiks ši nuostabi spalva.

22. Kreminės spalvos

Blondinės būna įvairių atspalvių, ir šis nesiskiria. Pridėkite blondinę prie blondinės, kad pasiektumėte nuostabią šukuoseną.

23. Braškių blondinė

Kas nemėgsta braškių? Pridėkite šiek tiek ledo blondinės balayage, kad sukurtumėte nuostabią naują išvaizdą.

24. Kontrastingi stiliai

Tamsi spalva tinka blondinei, sukuriančiai daug kontrasto.

25. Tamsėjantys atspalviai

Pridėkite šviesiai rudos spalvos balayage prie patamsėjusios išvaizdos ir turėsite visiškai naują stilių. Kūrybinis stilius, kuris jums patiks kiekvieną dieną.

26. Karamelė Ruda

Įspūdingas šviesus balayage, kuris nustato karštos naujos vasaros išvaizdą. Tai įspūdinga išvaizda, kuri jums tikrai patiks.

27. Karšti atspalviai

Šis natūralus atspalvis atrodo nuostabiai su gražiais šviesiais balayage akcentais.

28. Puošnūs stiliai

Puikus stilius, turintis skirtingus blondinės atspalvius, kad būtų pasiektas vienas nuostabus stilius.

29. Auksinės spalvos

Tamsus natūralus atspalvis, turintis gana nuostabią aukso blondinę balayage spalvą. Šie akcentai yra nepaprastai gražūs.

30. Ilgas Bobas

Jei jums patinka bobo stilius, tai tikrai jums patiks šis. Natūralus atspalvis su nuostabiais šviesiaplaukiais balayage akcentais, kurie puikiai dera su šia bobu.

31. Stulbinantys blondinės stiliai

Puikus stilius, kuriame yra blondinė ant blondinės balayage, pabrėžia nuostabią išvaizdą.

32. Puikus stilius

Jei jums patinka blondinė, tuomet tikrai mėgstate šį blondinės balayage stilių. Tai stulbinanti ir patrauks kiekvieno žvilgsnį.

33. Gana blondinė

Puiki natūrali ruda spalva, kuri atrodo nuostabiai su kai kuriomis blondinėmis balayage akcentais. Ledai karšta spalva, kuri jums tikrai patiks.

34. Baltas karštas

Man patinka šis nuostabus bobo stilius, nes jis labai nervingas. Tai daro dar geriau, nes tai yra baltas karštas balayage.

35. Balta blondinė

Puiki spalva, kuri jums tikrai patiks dėl karšto baltumo.

36. Gražūs stiliai

Puikus stilius, gražus ir drąsus. Jis prasideda nuo rudos spalvos ir baigiasi blondine.

37. Tiesūs stiliai

Jūs negalite suklysti su šiuo gražiu blondiniu balayage tiesiems plaukams. Akcentai praktiškai švyti.

38. Įspūdingos spalvos

Man patinka kontrastas tarp rudos ir blondinės balayage. Tai neįtikėtina ir atrodo visiškai natūraliai.

39. Kaskadinės blondinės

Jei pradėsite nuo gražios šviesiaplaukės, tuomet galite įterpti pilką stilių. Tai šukuosena, kuri kartu atrodo nuostabiai dėl gražių spalvų.

40. Ilgi sluoksniai

Natūrali išvaizda, kurioje yra keli blondinės atspalviai.

41. Įspūdingi akcentai

Tamsi šaknis, kurioje yra keletas ryškiai šviesių balayage akcentų. Man patinka labai šviesūs akcentai, jie yra nuostabūs.

42. Blyškūs stiliai

Ši trumpa šukuosena yra stulbinanti dėl blondinės blondinės balayage. Nerasite ryškesnės spalvos trumpiems plaukams.

43. Balti karšti stiliai

Nuostabus blondinės stilius, kuris tampa vis lengvesnis. Yra keletas natūralių išvaizdų, kurios jums patiks.

44. Karamelės atspalvis

Puikus tamsus rudos spalvos atspalvis, kuris tinka kreminei blondinei. Šie atspalviai yra stulbinantys, ir jums jie patiks.

45. Blondinės stilius

Puikus blondinių paryškinimo pavyzdys, kurį mylėsite visą vasarą.

46. ​​Tiesūs stiliai

Aštrus stilius, turintis puikių sluoksnių. Šie blondinės stiliai yra neįtikėtini.

47. Balta ir graži

Ši balta blondinė balayage stulbinanti natūralia plaukų spalva. Jei ieškote naujo vasaros stiliaus, tai yra tas, kuris jums tinka.

48. Banguoti stiliai

Natūrali išvaizda, kuri šią vasarą pasuks galvą paplūdimyje. Tamsa ir šviesa kartu atrodo neįtikėtinai. Jei norite, kad stilius išliktų visą sezoną, tuomet jums tikrai patiks šis.

49. Garbanoti stiliai

Šį garbanotą stilių daro nuostabų nuostabus blondinės balayage. Tamsa ir šviesa kartu atrodo nuostabiai. Šio stiliaus plaukai yra stori ir garbanoti; tame yra daug apimties. Tai puikus stilius išbandyti balayage, nes spalva iš karto pasirodo nuo garbanų.

50. Banguotos blondinės

Banguotas stilius, kuris nuostabiai atrodo blondinėje. Jei esate blondinių mylėtojas, jums tikrai patiks ši daugiasluoksnė išvaizda. Tai bus puiki išvaizda vasarai ir likusiems metams.

51. Karšta blondinė

Šis natūralus rudas yra gražus atspalvis, o jį dar labiau pagerina papildomas blondinis balayage. Šviesos kūriniai tikrai išryškėja iš stiliaus. Natūralu atrodo nuostabiai su šiais mažais balayage priedais. Jei norite natūralios išvaizdos, tuomet jums tikrai patiks šis.

52. Ilgas ir tiesus

Jos plaukai tokie ilgi ir beprotiškai tiesūs; tai nuostabus stilius. Blondinė trenkia į rudą. Tai subtilus skirtumas, tačiau jūs galite jį priimti dėl savo grožio. Nuostabus atspalvis, nereikalaujantis daug priežiūros. Šis stilius lengvai išaugs, nesirūpindamas tuo, kaip atrodė.

53. Šilti atspalviai

Šiltas atspalvis yra gražus, o spalva greitai atvėsta, pridėjus blondinę.

54. Balayage Bobas

Šis ryškus stilius yra nervingas bobas su ilgu sprogimu. Tai neįtikėtina ir atrodo kaip natūrali blondinė su subtiliu bobu.

55. Purpuriniai dizainai

Ši garbanota bob yra stulbinanti dėl blondinės ir violetinės spalvos derinio. Tai nuostabus spalvų pasirinkimas visiems, kurie nori šiek tiek pašėlti.

56. Keli sluoksniai

Trys spalvų sluoksniai, kurie kartu stulbina. Tai nuostabus stilius, kuris jums tikrai patiks.

57. Puikūs akcentai

Balti karšti dizainai, kurie jums tikrai patiks. Balayage gana greitai pereina iš tamsos į šviesą.

58. Tamsios svajonės

Tamsus atspalvis, kurį dar labiau nepakartoja blondinės balayage. Čia yra keletas skirtingų spalvų, ir jie visi yra stulbinantys. Jei ieškote drastiškesnių pokyčių, tuomet jums tikrai patiks šis stilius.

59. Tiesi dalis

Trumpas stilius, kuris nuostabiai atrodo kaip tiesus stilius. Tai natūralesnė išvaizda, nes nuo natūralios blondinės ji virsta ledine karšta. Jei jums patinka šviesiaplaukė išvaizda, tuomet tikrai patiks ši.

60. Saulėta blondinė

Puikus pavyzdys, kiek daug grožio gali atnešti blondinės balayage. Tai yra viena iš natūralesnių išvaizdų ir, pridedant prie jos blondinės, tikrai pagyvina išvaizdą. Tai būtų puiki išvaizda vasarai.

61. Natūraliai paryškinta

Šie natūralūs akcentai tikrai puikiai atrodo kartu. Jei norite natūralios vasaros išvaizdos, tai tikrai jums patiks. Pridėjus daug blondinių yra puikus būdas paryškinti savo stilių.

62. Paplūdimio blondinė

Jei jums patinka natūrali blondinė, tuomet jums patiks šis stilius. Nors čia yra blondinės balayage, jis atrodo visiškai natūralus. Ilgi plaukai palieka daug erdvės kūrybiškumui.

63. Lediniai šviesūs plaukai

Trumpas bobo stilius, kuris tikrai patiks visiems tiems karštiems vasaros mėnesiams. Šis balayage yra blondinės blondinės, ir čia yra nuostabių spalvų. Balayage bobos yra vienas seksualiausių stilių.

64. Kūrybingi rudieji

Nuostabi ruda spalva, kuri atrodo labai natūraliai. Pridėkite šiek tiek blondinės balayage, ir jūs turėsite pragarišką vasaros stilių. Tai nuostabus pavyzdys, kaip ryški nauja spalva gali pakeisti visą jūsų išvaizdą.

65. Tamsa ir šviesa

Šis neramus stilius atrodo nuostabiai su blondine balayage. Jis prasideda tikrai tamsiai, o vėliau tampa dramatiškas intensyviais blondinės atspalviais. Neryškūs akcentai atrodo stulbinančiai su šviesiu atspalviu.

66. Traškios spalvos

Man patinka ši nuostabi spalva, nes šviesiai blondinė tikrai daro išvaizdą pop. Jis jau prasideda gana šviesiai, o tada vis dar tampa lengvesnis. Blondinė yra nuostabiai graži. Jei norite karštos vasaros stiliaus, tai yra tai.

67. Lengva banga

Jūs tikrai mėgstate šį balayage tiesiems plaukams. Tai puikus pavyzdys, kaip šviesiaplaukė blondinė sukuria stulbinantį stilių.

68. Kūrybiniai stiliai

Tamsus natūralus atspalvis gali būti gražus, o jis gali būti dar gražesnis, pridėjus prie jo blondinės spalvos. Nuo tamsos iki šviesos šis stilius yra tikrai nuostabus.

69. Įspūdingai gražu

Negaliu pasakyti pakankamai gerų dalykų apie šį stilių; tai be galo grazu. Nuostabi blondinė yra nuostabi, nes blondinė tokia šviesi. Ši ledinė vėsi spalva atrodo nuostabiai su natūraliu atspalviu.

Jei balayage yra stilius, kurį norite išbandyti, eikite į jį. Išsirinkite mėgstamą atspalvį ir išbandykite. Balayage yra technika, kurios nereikėtų bandyti namuose. Visada geriausia kreiptis į stilistą, jei nesate tikri, kaip tai padaryti savarankiškai. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra plaukų nelaimė, kurią bet kokiu atveju reikėtų išspręsti salone ir už daugiau pinigų.

Norite rasti stilistą, turintį patirties ne tik spalvų, bet ir balayage technikos srityje. Taip žinosite, kad jie galės lengvai suteikti jums tai, ko ieškote. Kai pasirinksite stilistą, galėsite parodyti jiems, ko ieškote, ir eiti iš ten.

Einant į plaukų susitikimą nepakenks atsinešti to, ko ieškote, nuotrauką. Tai suteiks stilistui idėją, ko tiksliai ieškote, ir sumažina klaidų tikimybę, nes stilistas matys tiksliai tai, ko norite. Išsirinkite norimą spalvą ir pasimėgaukite vasara!

Tikimės, kad jums patiko straipsnis! Komentuokite žemiau savo mėgstamus stilius.