74 šaunios „Bantu“ mazgų šukuosenos su pamokomis

Jei ieškote apsauginio stiliaus, kuris išlaikytų jūsų plaukus sveikus ir valdomus, kodėl gi neišbandžius „Bantu“ mazgo šukuosenos. Yra daug stilių, kurie apsaugos afro tekstūros plaukus, o „Bantu“ mazgai yra tik vienas iš jų. Galite išbandyti audimą, kasų pynimą ir siuvimo stilių, tačiau „Bantu“ mazgai yra tikrai šaunus stilius, kuris tikrai jus pradžiugins šį sezoną.

Moterys nori parodyti savo stilių, nenori jų slėpti vien todėl, kad bando apsaugoti plaukus. „Bantu“ mazgai leidžia jums tai padaryti, todėl išjudinkite stilių, kurį padaryti tikrai greitai ir paprasta.

Šiuos mazgus galima sukurti naudojant skruzdžių ilgio plaukus, jei jie nėra per trumpi. Šis stilius yra susijęs su mazgų sukūrimu plaukuose. Tai puikus stilius, kuris patiks visiems. Mes jums siūlome paveikslėlių vadovėlius, kurie parodys, koks paprastas šis stilius yra.

Peržiūrėkite šias 74 šaunias „Bantu“ mazgų šukuosenas su pamokomis:

  1. Saldūs stiliai 

Kaip matote, šie stiliai gali būti naudojami su bet kokia plaukų struktūra. Jei jums reikia šiek tiek aprūpinti savo plaukus TLC, tai yra puikus jūsų stilius.

2. Maži mazgai

„Bantu“ mazgus galima sukurti daugybe skirtingų dydžių. Viskas priklauso nuo stiliaus, kurio ieškote. Ploni plaukai greičiausiai paliks mažus mazgus.

3. Auksiniai dizainai

Šios keturios nuotraukos parodo, kaip paprasta sukurti „Bantu“ mazgus. Tai nėra šukuosena, kurią padarysite labai ilgai, o tada galėsite ją išlaikyti tiek, kiek norite.

4. „Bantu Hawk“ pamoka

Šis šešių žingsnių procesas parodo, kaip galite sukurti šį renginio stilių. Tai paprasta ir lengva. Papildomos gėlės yra malonus prisilietimas.

per

5. Puikus vaikams

Šis stilius puikiai tinka vaikams, nes atrodo šauniai ir jie manys, kad tai įdomus naujas stilius. Šios šešios nuotraukos parodo, kaip galite sukurti stilių namuose vos keliais paprastais žingsniais.

6. Mohaukas

Jei ieškote jaudinančio stiliaus, kuris neabejotinai atkreips dėmesį, kodėl gi nesukūrus mazgų mohawk. Tai drąsi nauja šio sezono išvaizda.

7. Puikios spalvos

Šio stiliaus balti atspalviai tikrai išryškins visą jūsų išvaizdą. Baltos ir juodos spalvos derinys sukuria nuostabų kontrastą.

8. Neįprasti dizainai

Puikus stilius, kuris tikrai patraukia akį. Mums patinka šie galvos odos dizainai, sukurti naudojant šiuos mazgus.

9. Trumpi stiliai

Kaip matote, „Bantu“ mazgus galima sukurti ir naudojant trumpus stilius. Tai puikus apsaugos stilius, jei bandote išauginti plaukus.

10. Raudoni stiliai

Raudona visada yra puikus bet kokios šukuosenos spalvų pasirinkimas. Šie maži mazgeliai sukuria nuostabią naują išvaizdą.

11. Tvistinis stilius

Kai atėjo laikas išimti savo mazgus, jums liks nuostabi krūva vingiuotų garbanų. Iš jų galite sukurti visiškai naują stilių.

12. Spygliuotas žvilgsnis

Ji turi tikrai trumpus plaukus, o jos mazgai nėra visiškai, jie yra tik iš dalies padaryti. Jei ieškote kitokio stiliaus, tai yra tas, kuris jums tinka. Tai neįprasta išvaizda, tačiau pabaigoje ji sukurs gana nuostabias garbanas.

13. Apvalūs mazgai

Mažos priežiūros stilius, kurį galite dėvėti ilgą laiką. Tai paprasta išvaizda ir vis dėlto tokia šauni. Pasukite šį stilių kitam renginiui ir pamatysite, apie ką mes kalbame.

14. Tvistiniai mazgai

Ši kūrybinga išvaizda puikiai tiktų renginiui. Tai originalu ir tikrai išsiskirs. Mums patinka nerijos, kurios yra visoje galvos odoje. Turėdami tokį stilių, galite jį dėvėti mėnesį, kol ištrauksite ir pamatysite jums paliktas garbanas. Kai kurios moterys naudoja šiuos stilius tam, kad apsaugotų savo plaukus tam tikrą laiką.

15. Keisti posūkiai

Tai kitoks požiūris į „Bantu“ mazgus, tačiau jis parodo, kaip atrodytų ploni plaukai su mazgais. Tikėtina, kad jie tiesiog naudoja mazgus norėdami sukurti nuostabias garbanas. Tai nėra stilius, kurį norėtumėte dėvėti renginyje. Tačiau garbanos bus kvapą gniaužiančios.

16. Dalinis stilius

Tai puikus stilius, į kurį įeina laisvi posūkiai su „Bantu“ mazgais. Mums patinka šis stilius ir jums patiks. Puiku išbandyti kitą renginį. Kinksai yra visiškai nuostabūs, todėl išbandykite šį sezoną.

17. Sukurkite pašėlusias garbanas

Šios garbanos yra nuostabios ir labai skiriasi nuo daugelio. Šias nuostabias garbanas galite gauti surišę mazgus į plaukus. Šis keturių žingsnių procesas tiksliai parodo, ką turite padaryti, kad juos gautumėte. Tai tikrai labai paprasta ir pamatysite, kad galite nešioti stilių ilgą laiką.

18. Puikus stilius

Kitas pavyzdys, kaip galite turėti mazgų stilių, tuo pačiu išlaikydami dalį jo. Tai puikus stilius, kurį galite dėvėti bet kur. Kur jie kurį laiką ir tada leidžia toms garbanoms išeiti.

19. Virš šūvio

Čia mes turime tą pačią išvaizdą, tačiau mazgus matome kitu kampu. Iš šios nuotraukos geriau pažvelgsite į mazgus, o nugaros gale esančios garbanos bus tokios, kokios pasibaigsite, kai mazgai bus išimti. 

20. Įžymybių stiliai

„Bantu“ mazgai pateko į garsenybių gyvenimą, todėl žinote, kad tai turi būti kietas stilius. Čia Rihanna yra žinoma kaip tendencijų kūrėja ir čia ji sūpuoja mazgus. Ji atrodo stilingai stilingai. Negalite suklysti sekdami bet kokiu Rihannos stiliumi. Ji visada atrodo nuostabiai ir matydama žino gerą stilių.

21. Mieli vaikų stiliai

Kiek jūsų vaikui patiktų tokia šauni šukuosena? Tai įdomus būdas apsaugoti jūsų vaiko plaukus. Jiems bus smagu, kol žinosite, kad jų plaukai yra apsaugoti tuo pačiu metu.

22. Puikus stilius

Tai puikus pavyzdys, kaip galite dėvėti šį stilių renginyje. Oho, minia su šiuo nuostabiu stiliumi. Mums patinka aksesuarai, kuriuos ji pridėjo prie stiliaus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti priedų, kad paprasta renginio išvaizda taptų žavesnė. Pasirodžiusi ji tikrai sužavės visus.

23. Priekyje ir gale

Gauname priekinį ir galinį kampą, kad pamatytume, kaip atrodys stilius. Kai turėsite stilių, galėsite jį išlaikyti tiek, kiek norite. Tada, kai tik jį ištrauksite, jums liks šios nuostabios keistos garbanos. Išbandykite šį pavasarį ir pademonstruokite savo nuostabias garbanas.

24. Šukuosenos kūrimas

Kaip matome čia, ši paprasta Bantu mazgų kūrimo užduotis galų gale paliks jums nuostabią šukuoseną. Tik nuo jūsų priklauso, kiek laiko norite išlaikyti mazgus. Kai juos ištrauksite, turėsite nuostabias garbanas, apie kurias žmonės kalbės visą naktį.

25. Pašėlę dizainai

Su šiais mazgais galite smagiai praleisti laiką ir sukurti dizainą, kuris atrodys šauniai, kai nešiojate mazgus. Sukurti taip paprasta, kad būsite laimingi tai padarę.

26. Pridėkite keletą pintinių

Šis stilius yra tikras meno kūrinys. Šiame dizaine yra daug kūrybiškumo ir galbūt norėsite nueiti į saloną, kad jis būtų stilingas. Visame stiliuje yra mazgų ir pintinių, kurie tikrai privers jus kalbėti apie vakarėlį. Nerasite kūrybiškesnio ar gražesnio stiliaus nei šis.

27. Palikite laisvai

Norėdami sukurti dalinį stilių, galite naudoti mazgus. Dugnas čia liko laisvas, o viršuje esantys mazgai buvo naudojami kaip beveik bandelė.

28. Stilingos idėjos

Ši mergina atsipalaiduoja su viena nuostabiausių šukuosenų. Tai stilius, kurį galite pasiimti su savimi bet kur. Sukurti nereikia daug laiko ir jums patiks gatavas produktas.

29. Madingas stilius

„Bantu“ mazgus galima dėvėti bet kur, ir tai reiškia, ar vykdote reikalus, ar einate į raudonojo kilimo renginį. Rihanna sukrėtė stilių, todėl jūs taip pat galite tai padaryti. Mums patinka, kokie aukšti ir vingiuoti šie mazgai; tai tarsi mažos tornados ant galvos.

30. Drąsūs stiliai

Turime Rihanną, siūbuojančią tą patį stilių, ir mes matome priekinį ir galinį kampą. Šie stiliai yra tokie šaunūs ir tikrai įtraukia jus į geriausiai apsirengusių ar bent jau geriausių šukuosenų sąrašą. Bet kokiu atveju jums bus malonu, kad išbandėte.

31. Puošnios garbanos

Šios nuostabios garbanos atrodo nuostabiai su mazgais. Jei ieškote seksualios ir stilingos šukuosenos, tuomet negalite suklysti. Eikite į bet kurį šio stiliaus kambarį ir visus nuvilsite, tai tiesiog gražu.

32. Languotas raštas

Šiuos mazgus galima formuoti įvairiais būdais. Šis turi daugiau kvadratinio languoto modelio. Raskite modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų asmenybę, ir eikite prie jo. Nesigailėsite išbandę šį nuostabų stilių.

33. Tvirtos garbanos

Jei baigę ieškote labai griežtų garbanų, padarykite savo „Bantu“ mazgus labai mažus ir tvirtus visoje galvoje. Pabaigoje turėsite gana šaunų stilių.

34. Stulbinantys atnaujinimai

Jei jūsų laukia išgalvotas renginys, tuomet tikrai nuvilsite minią šiuo nuostabiu daliniu šukuosenu. Mazgai yra stulbinantys, taip pat kaskados garbanos gale.

35. Stilingi mazgai

Paprastas stilius, kuris pasuks galvą nepriklausomai nuo to, kur einate. Tai stulbinantis stilius aplink.

36. Maži mazgeliai

Šis stilius yra labai kūrybingas, ir tai tikrai bus jūsų kito vakarėlio kalba. Šio stiliaus mazgai yra labai maži ir sukuria apskritus raštus visoje galvoje.

37. Gražūs mazgai

Kitas stiliaus pavyzdys su „Bantu“ mazgais leis jūsų vaikui jaustis kaip milijonas dolerių. Pažiūrėkite, kokie mieli šie stiliai vaikams.

38. Tvirta garbanos

Šis keturių žingsnių procesas suteiks jums geriausias garbanas, kokias kada nors matėte. Tik pažiūrėkite į tuos elegantiškus posūkius pabaigoje.

39. Spalvų pliūpsnis

Jos mazgai buvo spalvoti, o tai suteikia jai visiškai naują išvaizdą. Mums tiesiog patinka pabaigos stilius; tai gana seksualu.

40. Kūrybinis dizainas

Tai yra du labai skirtingi „Bantu“ mazgai ir tai labai susiję su jūsų plaukų tekstūra. Yra daugybė būdų, kaip pasiekti mazgus, kad gautumėte tas nuostabias garbanas.

41. Skyrius „Off Styles“

Puikus stilius, kuris yra puikiai atskirtas, kad aplinkui būtų vienodas stilius.

42. Glamour stiliai

Kas sako, kad negalima dėvėti mazgų? Mes jau įrodėme, kad žmonės tai daro.

43. Dideli mazgai

Jūsų mazgų dydis priklauso nuo to, kokio dydžio garbanos jūs ieškote. Nuo pat pradžių galite pasirinkti bet kokį stilių.

44. Pašėlusi nauja išvaizda

Šį sezoną susikurkite beprotiškai naują išvaizdą ir nežiūrėkite atgal.

45. Modelio stiliai

Šis nuostabus stilius reikalauja daug plaukų. Tai lengva nuplėšti, jei turite plaukų. Mums patinka, kaip viršuje yra mazgai, o apačia paliekama laisva. Tai puikus renginio stilius.

46. ​​Pinti mazgai

Kodėl gi nepridėjus savo stiliaus papildomo nuostabumo, pynus plaukus prieš juos suveriant. Tai tikrai sukurs mados pareiškimą.

47. Susukite mazgus

Tai labai skirtingi mazgai ir jie suvynioti, o ne susukti į mazgą. Tačiau, išimdami ritinėlius, tikrai gausite tokio paties tipo garbanas. Susuktą išvaizdą rekomenduojame nešioti viešai.

48. Nuostabios garbanos

Šis mezgimo stilius tikrai sukels šypseną jūsų veide. Šią nuostabią išvaizdą tikrai turėtumėte dėvėti kitame renginyje.

49. Nuostabūs dizainai

Kitas puikus stilius, turintis daug kūrybinių elementų. Tokie stiliai tikrai traukia akį. Mums patinka šio stiliaus papildymas dvigubomis pintinėmis.

50. Žingsnis po žingsnio

Šį paprastą stilių gana lengva sujungti. Šie aštuoni žingsniai parodo, kad procesas yra paprastas. Pabaigoje jums lieka nuostabios garbanos.

51. Modelio apeliacija

Šis stilius šiuo metu yra labai madingas pramonėje. Mes matėme jį dėvinčias žvaigždes ir modelius. Atėjo laikas jums žengti žingsnį ir sukurti savo nuostabų stilių.

52. Mohawk stiliai

Šis nuostabus stilius yra kvapą gniaužiantis ir daugiau nei šiek tiek kietas. Jei jums patinka mohawk mados, tuomet tikrai mėgstate šį mazguotą stilių, kuris palieka mohawk dalį laisvą.

53. Blondinės stiliai

Jei ieškote kvapą gniaužiančios blondinės išvaizdos, tada šis stilius jums tinka. Visi tie Bantu mazgai sukūrė tas nuostabias garbanas ir dabar ji pasiruošusi nakčiai mieste.

54. Pintas vidurys

Puikus stilius, sujungiantis pintines ir mazgus. Mums patinka tai, kad galvos viduryje yra pintinės, kurios pjaunamos. Tai puikus stilius, kurį galite dėvėti bet kur.

55. Sukurkite keletą bangų

Jei kada nors norėjote bangų nenaudodami šildymo įrankio, tada atėjote į reikiamą vietą. Šie mazgai suteiks jums puikias paplūdimio bangas šiai vasarai. Atlikite veiksmus, kad šiandien gautumėte bangas.

56. Stulbinanti raudona

Raudona spalva visada traukia akį. Jei norite padaryti įspūdį šį sezoną, tada šis stilius jums tinka.

57. Vaikų šukuosenos

Puikus stilius, kurį tikrai mylėsite savo vaikui. Mes tiesiog dieviname šio stiliaus blizgesį. Nugara paliekama laisva stiliaus, o priekyje yra mazgai.

58. „Amazon“ stiliai

Šis nuostabus stilius šią vasarą tikrai atvėsins jus. Dėvėkite jį kitame kepsninėje ar net paplūdimyje.

59. Kūrybiniai stiliai ir mazgai

Drąsus žvilgsnis, kuris tikrai neapsuka galvos, nepriklausomai nuo to, kur esate. Tai paprastas stilius, kuriam sukurti nereikia daug laiko.

60. Skirtingi žvilgsniai

Dvi labai skirtingos išvaizdos, bet abi yra gražios dėvėti renginyje. Vienas turi dalinį stilių, o kitas – visus mazgus.

61. Mažesni mazgai

Mazgai būna įvairių formų ir dydžių; tai tiesiog priklauso nuo to, kokio stiliaus ieškote.

62. Saldūs stiliai

Jei jūsų vaikui reikia oficialaus stiliaus renginiui, tuomet nerasite elegantiškesnio ir mielesnio stiliaus nei šis. Mums patinka, kaip miela ji atrodo su mažais mazgeliais.

63. Dideli sukti mazgai

Puikus stilius, rodantis didelius sukimus mazgus per metus. Ji tikrai turi nuostabų stilių, kai išeina mazgai.

64. Pridėkite šiek tiek Blingo

Aukso papuošalų papildymas mazguose tikrai išryškina visą išvaizdą. Jei turite įvykį, apsvarstykite galimybę pridėti savo stiliaus priedų.

65. Užburiantys mazgai

Kitas mazguoto stiliaus pavyzdys, kuris yra mažas su blondine spalva. Šios garbanos tikrai pasirodys griežtos ir nuostabios išvaizdos.

66. Drąsi nauja išvaizda

Mums patinka šie mazgų stiliai, nes jie yra patogūs, jei norite stiliaus, kuris gali išlikti ten ilgą laiką. Plaukų apsauga yra labai svarbi.

67. Mazguotas procesas

Šios merginos veide šypsena laukia, kol jos sukomplektuota kūryba bus baigta.

68. Paprasti stiliai

Paprastas stilius, kuris ne tik nereikalauja daug priežiūros, bet ir yra puikus. Mums nepakanka šių šaunių tendencijų, kurios padarys jus vakarėlio gyvenimu, kai tik atvyksite.

69. Pora mazgų

Šie mazgai yra įvairių formų ir dydžių ir, kaip matome čia, ji taip pat pridėjo stiliaus priedų. Priedai visada labiau išryškins jūsų stilių, taigi, jei norite kažko kitokio, išbandykite tai.

70. Graži mazguota išvaizda

Jei turite plonus plaukus, greičiausiai taip atrodys jūsų mazgai. Jie paprastai yra mažesni už mazgus, sukurtus storesniais plaukais. Jūs vis tiek gausite to paties tipo garbanas, tačiau jos bus tik griežtesnės.

71. Tvirtos pynės

Nuostabus stilius, turintis toninius pintus mazgus visoje galvoje. Stilius yra gerai sujungtas, o apdailos detalėse yra priedų. Tai puikus stilius, kuris tikrai privers jus kalbėti apie vakarėlį. Taigi išbandykite juos!

72. Nuostabūs stiliai

Stilinga išvaizda, kuri nuostabiai atrodys kitame oficialiame renginyje. Puikus šių stilių dalykas yra tas, kad galite juos dėvėti merginos vakarui ar tiesiog dienai paplūdimyje, jie yra labai universalūs stiliai.

73. Puošnus iš kiekvieno kampo

Šie stiliai tikrai patiks visur, kur planuojate vykti. Čia mes gauname dvi nuotraukas, kuriose demonstruojami stulbinantys stiliai. Mums patinka, kaip gražiai atrodo mazgai, kai jie baigiami.

74. Aukšti mazgai

Puikus stilius, turintis gana aukštus mazgus. Vėlgi, viskas priklauso nuo to, kaip norite sukurti mazgus, nes jie buvo sukurti įvairiais būdais. Dangus yra riba to, ką galite sukurti naudodami „Bantu“ mazgus. Drąsus pasirinkimas, kuris tikrai apsisuks.