78 geriausių Senegalo sukimo šukuosenų idėjų

Yra tiek daug nuostabių Senegalo posūkio idėjų, kurios jums tikrai patiks šį sezoną.

1. Laisvai tekančios virvės dizainassenegalo-twist11041612

Tinkamai atlikus šiuos dviejų krypčių posūkius, juos įdėti ir atsikratyti reikia mažiau laiko nei įprastų trijų gijų pynių, taip pat atsargiai jie gali trukti iki dviejų ar trijų mėnesių. 

2. Mielos Jumbo nerijos

senegalo-twist11041613

Šios mados universalumas yra įspūdingas, ir atrodo, kad jis neriboja to, ką galėtumėte ir ko negalite padaryti dėl dramatiškos išvaizdos. Šis sudėtingas dizainas apima plaukų įpynimą į kai kurias didžiąsias sruogas ir sukuria minkštą šoninę dalį, pastumdamas kai kurias priekyje esančias grandines į šoną.

3. PINĖTAS PAPILDYMAS

11041614

Tai labai maloni ir stilinga išvaizda, kurią galite dėvėti ypatingomis progomis. Pirmas dalykas, kurį ketinate padaryti, yra sukurti šoninę plaukų dalį, kurią norite naudoti kaip savo kirpčiukus. Po to sukurkite aukštą arklio uodegą.

4. Išradingas pusponis

11041615

Stebina, koks universalus galėtų būti šis dizainas, ir net kažkas tokio paprasto, kaip laisvai tekančių spynų keitimas, galėtų sukurti išskirtinę išvaizdą. Tokiu būdu pynės turi lanksčią dalį priekyje iš bet kur, kur reikia stumti jas į nugarą dviem dalimis. To priežastis yra sukurti uždengtą dizainą, o tada viršutinę dangą turite susieti su arklio uodega.

5. Masyvūs posūkiai

11041616

Didelės pintinės yra nesudėtingai pagamintos ir užtruks tik kelias minutes, tačiau jos taip pat gali padėti jums padaryti tokį nuostabų kirpimą kaip šis. Čia didžiuliai posūkiai traukiami iki galvos centro, taip pat surišami į tvarkingą ir aptemptą bandelę, kuri taip pat atrodo labai rafinuota.

6. Tvistiniai nėrimai

senegalo-twist11041617

Pintinės yra ilgos ir labai storos, tačiau pranašumą suteikia jų stilius. Nors jie sudaro veido rėmo dizainą, jis atrodo unikalus dėl kai kurių spynų sluoksnių ant karūnos.

7. Nepriekaištingas Senegalo spalvų mišinys

11041618

Jei prie savo pynės pridėsite šiek tiek spalvos, visada atrodysite nuostabiai, nors didelės spynos yra nepriekaištingos ir nesudėtingo stumdymo stiliaus nepakanka, kad jos išsiskirtų, taip pat ir spalvų mišinys ant plaukų labai svarbus vaidmuo kuriant šukuoseną.

8. Rankų susuktas tobulumas

senegalo-twist11041619

Sunku manyti, kad šio metodo spynos yra susuktos ranka, nes jos nėra mažos. Iš pažiūros jie atrodo vienodo ilgio ir dydžio, ir tai rodo, kaip svarbu naudotis kvalifikuoto stilisto paslaugomis.

9. PILKOS VYROS ir AUKŠTAS PONYTAILIS

senegalo-twist11041620

Žili plaukai yra naujausias pavasario ir vasaros stilius! Ar pakankamai drąsus išbandyti šį plaukų atspalvį? Pilki plaukai neleis jums akimirksniu atrodyti vidutinio amžiaus, mes garantuojame! Sukurkite pilkus posūkius į aukštą arklio uodegą. Apvyniokite kelis posūkius apie ištemptus plaukus, kad juos paslėptumėte.

10. Unikalios dirbtinės spynos

senegalo-twist11041621

Anksčiau nei įprasta audimo technika galite sukurti išskirtinę išvaizdą naudodami šias kūrybines dirbtines spynas. Jie atrodo maždaug kaip dredai, tačiau taip nėra, nes jie yra skirtingo audimo produktas. Plaukai taip pat turi patrauklų rudos spalvos atspalvį, o galai baigiami keliomis gražiomis garbanomis ir papildomi patraukliais metaliniais žiedais.

11. Dramatiški ir lygūs posūkiai

senegalo-twist11041622

Šios pynės yra visa tai, ko moteris gali palinkėti savo plaukams. Jų spalva, ilgis ir paprastas stilius yra idealūs. Tačiau geriausias dalykas yra tai, kad juos lengva padaryti, o spalva taip pat yra labai įprasta, todėl jums nebus sunku tai atrasti.

12. Paryškintos Tvist nerijos

senegalo-twist11041623Taip pat žiūrėkite:

  • 44 neįtikėtinos mėlynos ir purpurinės plaukų idėjos, kurios sužavės jūsų…
  • 65 geriausios mikro pintinės, skirtos jūsų stiliui pakeisti
  • 62 įkvepiančios pastelinių plaukų idėjos, kad atrodytumėte stebuklingai
  • 48 geriausių „Quinceanera“ šukuosenų, kurios privers jus jaustis…
  • 78 Puošnios šukuosenos moterims po 40 metų

„Twist“ pynės yra nesudėtingos, todėl niekada neturite pasitenkinti niekuo, kas yra tobula, ypač kai jas gausite iš patyrusių stilistų. Šis dizainas parodo, kaip lengvai padaryti puikias dėžutes. Be visų vienetinių pintinių ilgio ir dydžio nuoseklumo, jos taip pat turi šviesiai šviesių atspalvių, kad jas pagardintų

13. Kabantys posūkiai 11041624

Šis galvos apdangalas reiškia, kad viršuje esančios sruogos turi būti traukiamos kartu, o tada uždedamos į bandelę priekyje. Tada likusios spynos turi būti paliktos pakabinti žemyn gale, ir tai daro jas reikšmingą tuo, kad pailgina kaklo profilį, o bandelė pailginti moters veidą.

14. Tiesus ir paprastas

senegalo-twist11041625

Sūkiai gali būti ne tokie paprasti, nes dėvėtojas nesistengia jų austi ar kitaip stilizuoti. Jie yra vidutinio dydžio juoda pynė be jokio sudėtingo stiliaus, ir vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra surišti juos su plaukų juosta. tačiau dėl savo tvarkingumo jie vis dar atrodo išskirtinai.

15. Susukta pusiau aukštyn pusiau žemyn

senegalo-twist11041626

Jei gausite keletą puikių pintinių, jums nekils jokių sunkumų juos formuojant, nes yra keletas dalykų, kuriuos galėtumėte padaryti su jais. Tačiau toks lengvas ir greitas stilius, kaip šis pusiau aukštyn, yra pats puikiausias. papildomas dalykas, kuris daro šią šukuoseną išskirtinę, yra tai, kad ji turi abiejų nėrinių pintinių ir Senegalo posūkių kokybės.

16. Pasakų purpurinis derinys

senegalo-twist11041627

Ši mada traukia akį, derindama į šoną pilamas pintines ir gražų šukuoseną. Violetinis plaukų tonas taip pat padeda išryškinti du skirtingus galvos apdangalų stilius. Norėdami pakartoti šį stilių, turite apvynioti galvos viršuje esantį posūkį, kad padarytumėte šukuoseną, bet netempkite taip, kad dalis spynos tekėtų iš jo.

17. Stambūs nėrimo posūkiai

11041628

Stambūs nėriniai tokiu būdu suteikia galimybę lengvai dėvėti įvairią išvaizdą. Galite traukti ir apvynioti juos ant diademos, kad sukurtumėte gražų viršutinio mazgo dizainą, arba galite palikti juos laisvai tekėti į šoną ar atgal. Dėl didelio dydžio juos lengva pinti ir prižiūrėti, todėl jis idealiai tinka moterims, kurios nori šiek tiek paprasto ir stilingo.

18. Paprastos sukimo pynės

„OLYMPUS“ Skaitmeninė kamera

Sukti pintines pintines paprasta, todėl niekada neturite pasitenkinti viskuo, kas nėra tobula, ypač įsigyjant jas iš patyrusio stilisto.

19. Paprastas posūkis

11041630

Padarę mazgą viršutinėje galvos dalyje suskaidytus plaukus, taip pat susukite iki galo. naudokite gėlėtą plaukų juostą.

20. KARŠTAS baltas sukimas į aukštą bandelę

senegalo-twist11041631

Padarę mazgą viršutinėje galvos dalyje suskaidytus plaukus, taip pat susukite iki galo. arklio uodegos gale naudokite plaukų juostą

21. PINTAS Viršutinis mazgas  senegalo-twist11041632

Pradėkite nuo plaukų padalijimo į dvi dalis. Paimkite viršutinį segmentą ir apsaugokite jį ištemptais plaukais. Šiame žingsnyje jūsų šukuosena turi atrodyti kaip pusiau aukštyn ir žemyn arklio uodega.

Atskirkite arklio uodegą į tris dalis ir pradėkite pinti olandišką pynę. Apvyniokite pynę aplink savo arklio uodegos pagrindą. saugiai su Bobby kaiščiais. Su tavimi baigta

22. DIDELI SENEGALINIAI VYRIAI Į VIRŠUJĄ MAZGĄ

senegalo-twist11041633

Mes nustatome, kad jums patinka tokia šukuosena, kaip ir mums! Tai lengva, bet nuostabu. Nupjaukite plaukų viršų ir susukite juos į kasą! apsaugokite jį elastine plaukų juosta arba kitais Bobby smeigtukais. skamba lengvai, tiesa?

23. Vasaros Senegalo vingis

Senegalo-twist11041634

Ši vasara yra mano sugrįžimo metas!

24. Nerti Senegalo vingį

senegalo-twist11041635

Pasirinkus tinkamą nėrimą, visas procesas gali sutrumpėti. Norėdami greičiau ir labiau atrodyti, galite naudoti iš anksto susuktus pynimo plaukus, tokius kaip šis sukimas.

25. Viršutinio mazgo bandelė ir PONYTAIL

Senegalo-twist11041636

Elegantiškas ir elegantiškas yra du žodžiai, apibūdinantys šį nuostabų šukuoseną. Kaip matote, galite apsirengti įvairiais būdais. Ši graži moteris savo priekinę plaukų dalį formuoja griežtu viršutiniu mazgu, o nugarą tiesiog surenka į pakeltą kuodą. Išbandyk!

26. „Afro Kinky Braids“

senegalo-twist11041637

 Norėdami išplėsti savo plaukų ilgį, galite naudoti kokybiškas sruogas ar dar kitaip – dredus

27. Gražios pynės

11041638

Keisti posūkiai yra prisitaikantis būdas apsaugoti natūralius plaukus.

28. SUSUKTAS PUSLAPIS IR PUSLYTIS STILIUS

senegalo-twist11041639

Štai papildomas mielas ir paprastas pusiau šukuosenas! Įdiegimas gali būti brangus ir užsitęsęs, tačiau jie tikrai verti išlaidų ir laiko. Visiškai stulbinantis!

29. PUSLAPTIS, PUSLAPTIS PINTŲ STILIUS

11041640

Pirmasis mūsų Senegalo sukimo šukuosenos sąraše yra šis didingas, bet paprastas pusė. Šį kirpimą lengva padaryti ir jis atrodo labai patrauklus! Puikiai tinka dėvėti pavasarį ir vasarą kasdien, nes pynė neleis jūsų veido pasukti.

30. Gražus keistas posūkis

senegalo-twist11041641

Tai stilinga šukuosena, kuri gali padaryti jūsų išvaizdą tvarkingą ir šiuolaikišką. Galite sukurti nuostabius dizainus, kuriuos būtų galima dėvėti kiekvieną dieną ar kitomis ypatingomis progomis.

31. Pinti stiliai

senegalo-twist11041642

Nesvarbu, ar turite trumpus plaukus, ar dar ilgus plaukus, išlenktos pynės gali visada atrodyti nuostabiai. Ši šukuosena gali priversti jus atrodyti taip, lyg būtumėte apsirengę tam tikrą laiką, net kai tiesiog dėvite džinsus.

32. Afrikos keistos pynės

senegalo-twist11041643

Tai labai lengva stilizuoti, taip pat labai lengva prižiūrėti. posūkiai gali suteikti jums elegantišką ir funky išvaizdą.

33. CHUNKY BRAID

senegalo-twist11041644

Ak, pynė. Daugiau neturime ką pasakyti. Vaizdas ir šukuosena viską pasako, teisingai?

 34. Paprastas posūkis

senegalo-twist11041645

Šis modelis turi paprastą Senegalo sukimo stilių. Sukimai yra pečių ilgio, taip pat leidžiama natūraliai nukristi, kaip jie nori. Rezultatas yra daugybė ilgių posūkių, be to, banguota tekstūra aplink.

35. Tvist ir nerijos

senegalo-twist11041646

Šis modelis demonstruoja savo posūkius ir pintines. Pintinės sukuria gražias linijas šonuose ir nugaroje, o viršutinė dalis susukta. Visapusiški posūkiai iš tvirtos formos, šluojančios jos kaktą.

36. Sklandus žvilgsnis

senegalo-twist11041647

Sūkiai yra išdėstyti skirtingomis eilėmis su keliomis dalimis, todėl jie kabo apie jos veidą žemyn daugybę ilgių. Mąstymo posūkiai sukuria sklandų vaizdą, taip pat parodo paryškinimus ir spalvų variantus.

37. Linksmas mazgas

11041648

Įdomus dalykas apie posūkius yra tai, kad su jais galėtumėte padaryti beveik viską. Ši mada parodo, kokie jie yra prisitaikantys. Kai kurie sušluoja atgal į mazgą ant galvos, kiti laisvai kabo ant veido ir visi kartu dirba, kad sukurtų posūkių sluoksnį, pabrėžiantį jos veidą.

38. Pramogos ir flirtas

senegalo-twist11041649

Įdomus dalykas apie posūkius yra tai, kad su jais galėtumėte padaryti beveik viską. Ši mada parodo, kokie jie yra prisitaikantys. Kai kurie yra sugrūsti į mazgą ant galvos, kiti laisvai kabo ant veido ir visi kartu dirba, kad sukurtų posūkių sluoksnį, pabrėžiantį jos veidą.

39. Kreipkitės į kampelius

senegalo-twist11041650

Taip, jūs netgi galėtumėte supinti pintą mohauką per Senegalo vingius! Viršutinė jos garbanų dalis yra pinta, kad būtų gautas mohawk rezultatas. Šukuosena idealiai tinka moterims, kurios nėra pasirengusios visiškai nusiskusti šonus.

40. Saldus derinys

11041651

Čia yra nerijos ir posūkių mišinys. Iš vienos pusės ji turi išlenktas pintines, esančias arti galvos, visų pirma iki apskritimo, kur nusileidžia ilgas storas sukimas. Lygūs posūkiai yra ryškus skirtumas tarp tvirtos pynės šone.

41. SUSUKTAS AUKŠTAS BUN

11041652

Padarykite pakeltą arklio uodegą. Kadangi Senegalo posūkis yra gana platus ir ilgas, siūloma naudoti ištemptą galvos juostą.

Padalinkite arklio uodegą į dvi dalis, tada pasukite vieną skyrių apie grįžimą. Įkiškite jį po elastine galvos juosta.

42. BIG TOP KNOT BUN BUN

11041653

Jei jums patinka, kad jūsų viršutinis mazgas yra didelis ir storas, mes turime jūsų uždarą. padarykite pusiau kuodą ir padalinkite jį į dvi panašias dalis. Apvyniokite vieną segmentą aplink priekį ir kitus skersinius priekius. Smeigtukas rinkinyje su Bobby smeigtukais.

43. Dramatinis efektas11041654

Ilgas sukimasis žemyn nugara gali pakabinti arba būti perbrauktas per petį, kad būtų sukurtas papildomas dramatiškas efektas, įrėminantis visą jos veidą. Ilgi posūkiai ir uždėti ant galvos viršaus, kad suformuotų platų mazgą, išryškina nerijas išilgai šono.

44. SENEGALINIAI VYRIAI

senegalo-twist11041655

Visus plaukus sulenkite į vieną pusę ir pradėkite pinti į dviejų siūlų sukimą. Pinti laisvai. Dabar perteikite sukimąsi ir įkiškite tiek kaiščių, kiek jums reikia. Lengvas apipavidalinimas, kuris atrodo lyg praleistumėte valandas kurdamas!

45. Elegantiškas stilius

11041656

Paprastas ir stilingas metodas yra susukta pusė į viršų. Ši mada ima ritinius, taip pat susuka juos įrėminti veidą ir išlaikyti juos atgal. Likusi dalis paliekama nuleidžiant nugarą. Ši išvaizda greitai pritaikoma stiliui ir pašalinama.

46. ​​Lietus vingiai

11041657

Šis pusiau aukštyn ir žemyn stilius su atlenkiamuoju mazgu ir gražiais elektriniais posūkiais yra greita ir paprasta mada tiems, kurie turi mažai laiko savo rankose.

47. Konservatyvus žvilgsnis

11041658

Šiam stiliui jūs naudotumėte olandišką pynę priekiniam plaukų segmentui, o tada galėtumėte įdėti ją į arklio uodegą. Tai atrodo konservatyviai, taip pat pagardina dalykus. Plati pynė ant paviršiaus pritraukia dėmesį, tačiau kontroliuoja plaukus

48. Greita ir paprasta

11041659

Kitas greitas ir lengvas stilius, kuris atrodo elegantiškai. Įdėkite viršutinį plaukų sluoksnį į ponio uodegą, tada padalykite į dvi dalis. Tada tiesiog susukite abu kartu ir apsaugokite galus. Apvyniokite porą posūkių apie savo ponio uodegos pagrindą ir pasiruošę eiti!

49. Sukti vingius

11041660

Paverskite savo mažus senegalo posūkius dideliais virvių posūkiais, taip pat supinkite juos kartu, kad gautumėte šlifuotą išvaizdą. Mažesni posūkiai yra iškirpti ir vėl susukti į gabalus virvių posūkius, kurie yra pinti galutiniam prisilietimui.

50. Pakelk savo stilių

senegalo-twist11041661

Susukę savo ritę taip, sukurkite apskritimą aplink veidą, akimirksniu pridėdami stilingą stilių. Ilga ritė iš užpakalinės dalies pakyla po karūna, suteikdama išvaizdai daugiau detalių ir rafinuotumo.

51. Elegantiška išvaizda

senegalo-twist11041662

Ši moteris sukūrė elegantišką išvaizdą, padėjusi pynę žemyn atgal. Paprasta, bet nuostabu ir puikiai tinka vakarui.

52. Apvyniokite pynę

senegalo-twist11041663

Ši pynė yra apvyniota galvos priekyje, kad būtų sukurta karūna. Likusi dalis paliekama po ranka žemyn. Tai bus puiku pridėti šiek tiek įdomios plaukų dalies, kad ją apsirengtumėte.

53. Sudėtingas pakėlimas

senegalo-twist11041664

Ši išvaizda reikalauja daugiau laiko ir pastangų, tačiau matote, kad rezultatas yra to vertas. Daugiaspalvis posūkis padeda pamatyti visas šiai madai būdingas savybes.

54. SENEGALINIAI TYRIMAI SU RAUDONOS SPALVOS POP

Senegalo-twist11041665

Jei nesate pakankamai drąsus, kad sukrėstumėte ryškius posūkius, raudonos spalvos popsas gali tai padaryti. Ši mada yra turbūt lengviausia mūsų sąraše, tačiau mums tai labai patinka! Tai gana išskirtinis.

55. Pasitikintis savimi

Senegalo-twist11041666

Moters plaukai yra jos asmenybės papildymas. Čia turime pozityvią moterį, nebijančią išbandyti naujų dalykų. Drąsios levandos puikiai atrodo su savo odos tonu, o sudėtingas mazgas, sudarytas iš jos posūkių, yra malonus ir kitoks.

56. Arklio uodegos stilius

senegalo-twist11041667

Čia dar viena ponių uodegos mada, šį kartą paimkite padalytus plaukus ir laisvai pasukite juos priekyje skersai savo kaktos. Sukimų šepetys padidina aukštį ir pakelia akis

57. Itin aukšta bandelė

senegalo-twist11041668

Šis aukštos bandelės metodas yra dramatiškas savo ūgiu, o posūkiai išryškina plaukų judėjimą prie bandelės. Norėdami tai padaryti, pradėkite nuo arklio uodegos ir padalinkite ją į dvi dalis, apvyniokite jas netaisyklingomis kryptimis aplink pagrindą ir pritvirtinkite. Pasekmė – aukšta bandelė ant galvos diademos

58. Klasikinė bandelė

senegalo-twist11041669

Šį Senegalo pasukimą lengva sukurti. Pradėkite nuo visų plaukų traukimo į vieną pusę, taip pat į dvi dalis. Sukite abi dalis kartu ir dabar iškelkite, taip pat prisekite norimą išvaizdą. Galite tai padaryti taip paprastai ar sudėtingai, kaip norite.

59. Kombinuotas

senegalo-twist11041670Šukuosenos ir ilgų posūkių nugarą derinimui ši mada patraukia dėmesį. Pradėkite nuo ponio uodegos, taip pat padalinkite į dvi dalis, apvyniodami juos aplink ponio uodegos pagrindą, kad sukurtumėte mazgo formą. Tiesą sakant, ši išvaizda pailgina veidą.

60. Aukštos bandelės lankas

senegalo-twist11041671

 Aukšta bandelė, kuri laisvai patenka į mergaitišką lanką, yra didžiulis komplimentas bet kurios merginos plaukų sąrašui. Idealiai tinka vidutiniams ir dideliems posūkiams, tinka tiems, kurie nori be jokio triukšmo turėti avangardinį plaukų stilių.

61. Aukšti posūkiai

senegalo-twist11041672

Mes žinome, kad ši šukuosena atrodo sunki, tačiau iš tikrųjų lengva. Padarykite įprastą pusiau apvyniotą arklio uodegą. Pakelkite arklio uodegą, taip pat laisvai ir šiek tiek pasukite. Suriškite jį keliais atlaisvintais posūkiais. Greita, paprasta, taip pat super karšta!

62. SUSUKTOS PUSĖS PUS PUS

senegalo-twist11041673

Puiki šukuosena tiems „blogiems“ plaukų laikams! Išbandykite kitą vakarėlį ar renginį po darbo. Šis pusiau apsisukęs šoninis apvyniojimas užtruks mažiau nei 4 minutes.

63. Egzotiška išvaizda

senegalo-twist11041674

Dėl šios mados jūs baigsite 3 pynėmis į savo posūkius. Viršutinė yra olandiška pynė, suformuota į šoną, o kita pusė neuždengta, kad pamatytumėte nuostabias ritines, tvirtai prigludusias prie galvos. Likę posūkiai yra atskirti ir sudėti į dvi prancūziškas pintines, todėl atrodo egzotiškai.

64. SUSUKTAS AUKŠTAS BUNTAS

senegalo-twist11041676

Padarykite aukštą arklio uodegą. kadangi sengalų posūkiai yra patrauklūs ir stori, ir ilgi, siūloma naudoti elastinę galvos juostą.

padalinkite arklio uodegą į dvi dalis, tada pasukite vieną segmentą atgal. Įkiškite jį po elastine galvos juosta.

65. Spiraliniai posūkiai

senegalo-twist11041677

Šoninė dalis yra žaisminga ir linksma. Elementas laikomas vietoje su nerta pynė iš abiejų pusių. Ilgas virvės sukimas yra moteriškas.

66. Šaunūs Marley vingiai

1104161

Juodos moterys su ilgais, storais plaukais galėtų tai atkurti tiesiog padarydamos storus dviejų krypčių posūkius, tačiau net jei neturite ilgų sruogų, tiesiog pridėkite „Marley“ plaukų, kad dubliuotumėte parodytą stilių. Pasukimų iškilimai skleidžia nerūpestingą atmosferą, kuri atrodo tik vėsesnė, nes jie tampa netvarkingesni.

67. Įvairiaspalvė sukimo šukuosena

1104162 Be spalvingo sukimo stiliaus, laikas nuo laiko spalva gali sukurti skirtumų pasaulį. Įtraukite į madą dramos ir išskirtinumo, įvedę papildomos spalvos sruogą, o kitus išlaikydami natūralų šešėlinį atspalvį.

68. POMPADOUR TWIST UPDO

1104163

„Pompadour“ šukuosenos yra stilingos ir klasikinės. Šukuosena idealiai tinka ypatingoms progoms arba kaip darbo šukuosena. Tai nuves jus visur.

69. SUSUKTOS PUSĖS PUS PUS

1104164

Puiki šukuosena toms „blogoms“ plaukų dienoms! Išbandykite kitą vakarą ar renginį po darbo. Šis iškraipytas pusės šukuosenos apdorojimas užtruks mažiau nei 4 minutes

70. SENEGALESE TWIST HEADBAND UPDO

1104165

Šiai šukuosenai reikia tik elastingos galvos juostos, taip pat kelių minučių jūsų laiko. Pradėkite įdėdami galvos juostą virš savo posūkių. Jis turi sėdėti žemai aplink galvą. Dabar atėjo laikas iškelti šiuos posūkius! Užveržkite galvos raištelius, kol susiformuos ritinys

72. „Twists Plus Braids“

1104166

Tradicinis senegalietiškas posūkis lengvu, atsipalaidavusiu atsipalaidavusiu stiliumi tinka mažo streso prašmatnumui, kuriam nereikia daug pastangų. Patogiam pusiau arklio uodegai naudokite vidutinio dydžio posūkius arba sukurkite pilną ponį.

73. Raudoni sukimai pusiau įbrėžę

1104167

Mes žinome, kad šis kirpimas atrodo sunkus, tačiau iš tikrųjų tai lengva. Padarykite įprastą pusiau apvyniotą arklio uodegą. Pakelkite arklio uodegą, taip pat laisvai ir šiek tiek pasukite. Suriškite jį keliais atlaisvintais posūkiais. Greita, paprasta, taip pat super karšta!

74. SUSUKTAS ATLIKIMAS

1104168

Net naujokas gali įvaldyti šią madingą šukuoseną! Kaip tai padaryti per pusę? Patraukite savo priekinių plaukų segmentą, taip pat sunkiai susukite. pakartokite tą patį kitoje pusėje. Sujunkite sukimą iš abiejų pusių, taip pat susukite juos kartu. Puikiausia šio pusiau šukuosenos dalis? Labai greitai pagaminamas.

75. SUSISUKIA Į Prancūzišką šoninę pynę

1104169

Pradėkite pinti plaukų priekinę dalį į olandišką pynę, taip pat pritvirtinkite ją ištempta plaukų juosta. Dabar galite pritvirtinti pynę ant galvos užpakalinės dalies smeigtuku, kitaip galite įkišti į šoninį šluostomą arklio uodegą. Be to, galite papildomai pinti pynę ir pinti kitą olandišką pynę. Bet kokiu atveju išvaizda yra išskirtinė!

76. HIGH BUN UPDO

11041610

Paimkite vieną sekciją, taip pat pradėkite ją sukti. uždenkite aplink stendą, kurį sukūrėte savo arklio uodega. Užfiksuokite segmentą kaiščiais. Paimkite antrąjį plaukų segmentą ir apvyniokite priešingai. dar kartą, apsaugokite jį Bobby smeigtukais

77. Nugaros bandelės sukimas

senegalo-twist11041611

Ypatingai ilgas posūkis pabrėžia žemos bandelės stilingumą. Šį kartą tai rami bandelė, laisvai pintinė arba kitaip susukta aplink save. Sukurti nereikia daug laiko, o rezultatai yra gana įspūdingi. 

78. Susuktas Half-Up Do

Pademonstruokite veidą, šis perpylimas prideda nepakartojamos nuojautos. Tai papildomas, lengvas stilius, skirtas varginančiai moteriai arba moteriai, kuri nori mažai priežiūros reikalaujančių, tačiau patrauklių plaukų.