79 sudėtingos dėžutės pintinės šukuosenos (su pamoka)

Dėžutės pintinės yra gražios, meniškos išraiškos plaukams, kurios populiarėja dėl garsenybių, kurios jas roko įvairiuose pramogų pramonės apdovanojimų šou ir koncertuose. Tai madinga ir madinga, ir visi visiškai išryškina bendrą aptakų ir jaudinantį vaizdą. Peržiūrėkite keletą karščiausių stilių ir pasirinkite mėgstamiausius. Praneškite mums komentaruose!

Dėžutės pynė

dėžutės pynės

Kas yra dėžutės pynė?

Dėžutės pynė yra dėžutės formos pynė. Tai galima padaryti su tikrais ar sintetiniais plaukais.

Kas juos gauna?

Jei turite plaukus, kurie gerai pina, jūs tikrai esate kandidatas į dėžutę.

Kokie yra įvairūs stiliai?

Yra tiek daug stilių, iš kurių galima rinktis. Galite formuoti pintines ilgais ir trumpais plaukais, kaip matysite iš mūsų surinktų nuotraukų. Galite formuoti jį daugybe pintinių, surišti į arklio uodegą, bandelę, iš tikrųjų galimybės yra begalinės. Žemiau yra daugybė įkvėpimo, kad galėtumėte pateikti idėjų apie gražią išvaizdą.

dėžutės pynės

Ką tu prie jų pridėsi?

Karoliukai ir žiedai yra populiarūs dalykai, kuriuos galima pridėti prie pintinių. Tiesiog įstumkite ir pinkite, kad sukurtumėte gražią ir madingą išvaizdą.

  1. Čia yra trumpa pamoka, kaip suformuoti dėžutės pynę. Tai gali užtrukti šiek tiek laiko ir iš pradžių gali būti šiek tiek mokymosi kreivė, tačiau jūs tai suprasite ir netrukus galėsite sukurti stilių, kaip tai yra antroji prigimtis. Šiose nuotraukose pateikiamas žingsnis po žingsnio vadovas, kaip greitai sukurti labai karštą išvaizdą.

e1a5c9c7168f8a6eef9cb4ce7beb45c1

2) Mums patinka baltos ir juodos spalvų derinys šiose pynėse. Tai taip mitologiška ir šaunu, ir ji atrodo gana intensyvi su šiomis spynomis. Ar sukrečiate šias spalvas? Ji atliko puikų darbą.

11210316-box-braid-šukuosena

3) Čia madinga ir nekalta išvaizda, kuri yra klubinė ir tradicinė. Dėžutės nerijos atrodo neįtikėtinai gerai su skrybėlėmis, todėl būtinai pasiimkite mėgstamą ir nešiokite ją užtikrintai.

12210316-box-braid-šukuosena

4) Ar kada pagalvojote, ar prie savo pynės pridėti karoliukų? Tai ne tik atrodo tikrai šauniai, bet ir suteikia egiptietiško žavesio bendram vaizdui. Tai klasikinis stilius, kuris niekada neišeina iš stiliaus.

dėžutės pynės

5) Niekada negali suklysti su aukšta bandele. Tai puikus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių, bet daugiausia dėl to, kad galite jį dėvėti bet kokiai progai. Nesvarbu, ar esate naktį mieste, ar tiesiog einate į vakarienę su draugais, aukšta bandelė sukuria neabejotinai madingą išvaizdą.

14210316-box-braid-šukuosena

6) Mali Nicole prie savo plaukų pridėjo blondinę, kuri sukuria visiškai kitokią išvaizdą. Tai švelnesnis nei tradicinis rudos/juodos plaukų spalvos pasirinkimas. Tai atrodo šiek tiek sunkiau, tačiau sukuria subtilų moteriškumą, kuris yra patrauklus ir įdomus.

15210316-box-braid-šukuosena

7) Pintinės, integruotos į vieną didelę pynę, atrodo fantastiškai. Ji tiesiog atrodo tokia klubiška, ar ne? Tai įdomus būdas supinti neįtikėtinai atrodančias dėžutes, kurios yra tiesiog pasakiškos.

16210316-box-braid-šukuosena

8) Prie išvaizdos pridėjus šiek tiek raudonos spalvos, sukuriamas stilingas rokeriškas mentalitetas, kurį sunku paneigti. Paprasčiau tariant, ji atrodo puikiai! Dvigubos bandelės yra smagios ir drąsios, ir ji netrikdo mano išvaizdos, kuri tikrai įkvėps kitas merginas atitikti jos stilių.

dėžutės pynės

9) Ši išvaizda puikiai tinka oficialioms progoms. Tai linksma ir stilinga elegancija, kuri sukuria nuostabų bendrą vaizdą. O tu? Ar pasirinktumėte šį stilių kitam oficialiam renginiui?

18210316-box-braid-šukuosena

10) Čia yra puikus dėžutės pynimo pavyzdys, kuris prasideda viršuje, o po to susiaurėja į nevaržomus plaukus. Jis tampa vis populiaresnis, ypač kai jaunos merginos mato, kaip įžymybės roko šias gražias pintines.

19210316-box-braid-šukuosena

11) Šis stilius yra vienas iš mūsų mėgstamiausių, nes jis puikiai tinka įvairaus amžiaus moterims. Jei norite turėti kasų pintines, bet nebūtinai norite, kad jos būtų itin ilgos, tai tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį. Tai atrodo labiau atvirkščiai ir tai yra visiškai nuostabu. Ji pridėjo šiek tiek braškių blondinės, kuri tik užbaigia bendrą vaizdą ir sukuria kvapą gniaužiantį šiltą karamelės toną.

20210316-box-braid-šukuosena

12) Ar galime tiesiog sustoti ir spoksoti minutę. Oho, tiesiog vau. Ji pridėjo žiedus, kurie atrodo fenomenaliai, o blondinė kompensuoja viską, kad sukurtų šį kito pasaulio vaizdą, kuris yra tiesiog fantastiškas.

21210316-box-braid-šukuosena

13) Jos pasirinktas stilius mums primena gentinę išvaizdą. Nosies žiedas užbaigia ansamblį, kad sukurtų žvaigždžių teiginį. Ir patikrinkite jos raištį. Rimtai, ji atrodo nuostabiai!

dėžutės pynės

14) Tai unikali išvaizda, kuri jai atrodo gražiai. Jos aukšti skruostikauliai yra paryškinti, nes plaukai atitraukiami nuo veido. Kukurūzai visada yra puikus pasirinkimas.

23210316-box-braid-šukuosena

15) Tai labiau 70 -ųjų metų išvaizda su jos makiažo pritaikymu ir jos pynės rimtai atrodo pasakiškai. Ji šiek tiek atitraukė juos, kad jie vis dar švelniai ir švelniai plauktų aplink jos veidą.

24210316-box-braid-šukuosena

16) Plaukai, pakelti aukštyn ir atgal, visada yra puikus pasirinkimas. Šauniai padirbėta.

25210316-box-braid-šukuosena

17) Štai dar vienas baltos blondinės kadras pridėtas prie pynės. Tai suteikia pynėms visiškai kitokią estetiką ir puikiai atrodo!

26210316-box-braid-šukuosena

18) Aukšta bandelė gale yra puikus sprendimas norint paįvairinti bet kokią išvaizdą.

27210316-box-braid-šukuosena

19) Šios dėžutės pynės yra storesnės nei kitos, kuriomis dalijamės iki šiol. Yra įvairių dydžių, kuriuos galite pasirinkti. Nuspręskite, kas jums atrodytų geriausiai, ir eikite!

29210316-box-braid-šukuosena

21) puikus puošnumas su storesniu pynimo pasirinkimu.

30210316-box-braid-šukuosena

22) Štai karamelės ir blondinės mišinys, kuris yra tiesiog stulbinantis. Aukšta bandelė su įvairiomis pintinių įmantrybėmis yra be galo graži.

31210316-box-braid-šukuosena

23) Raudona ir juoda spalva yra taip gerai padaryta. Galite pastebėti, kad jos pynės pagal dydį yra labiau vidutinės kategorijos. Ji pasirinko padaryti vieną didelę pynę į šoną ir atrodo puikiai.

32210316-box-braid-šukuosena

24) Čia tik paprastas puikių dėžutės pintinių pavyzdys. Tai labiau tradicinė išvaizda ir mums tai patinka.

33210316-box-braid-šukuosena

25) Dabar ji tiesiog per miela žodžiams! Koks puikus pasirinkimas „up-do“, kuris virsta šonine pynė. Jis yra jaunas ir gaivus, jame yra karamelės užuominų, kad būtų užbaigtas bendras vaizdas.

Los Andželas, Kalifornija - rugpjūčio 16 d.: Aktorė Yara Shahidi 2015 m. Rugpjūčio 16 d. Los Andžele, Kalifornijoje, dalyvauja „Teen Choice Awards 2015“ apdovanojimuose USC Galeno centre. (Jasono Merritto nuotrauka/„Getty Images“)

26) Su skrybėlėmis niekada negali suklysti. Jie rimtai atrodo nuostabiai su dėžutėmis. Jie spindi tobulybe.

Niujorkas, NY - VASARIO 09 D.: DJ Solange Knowles dalyvauja „Macy's Bar III Pop -Up Shop“ atidarymo vakarėlyje, adresu 156 Fifth Ave, 2011 m. Vasario 9 d. Niujorke. (John Parra nuotrauka/„Getty Images“)

27) Klasikinė bandelė ant galvos yra rafinuota ir įmantri. Tai puikus pasirinkimas įmantriai progai ar net tokiam paprastam darbui. Tai universalus stilius, kuris niekada neišeina iš stiliaus ir puikiai tinka visoms veido formoms.

HOLLYWOOD, CA - GRUODŽIO 04 D.: Tia Mowry atvyksta į 2014 m. Aktoriaus fondą „The Looking Ahead Awards“, surengtą Taglyan kultūros komplekse 2014 m. Gruodžio 4 d. Holivude, Kalifornijoje. (Michael Tran/FilmMagic nuotr.)

28) Ji pridėjo unikalią dalį, sukuriančią nervingą išvaizdą. Pintinės atrodo nuostabiai.

Los Andželas, Kalifornija - balandžio 23 d.: Dainininkė Jhene Aiko dalyvauja atidarymo ceremonijoje ir „Calvin Klein Jeans“ #mycalvins džinsinio audinio serijos atidarymo ceremonijoje su specialia viešnia Kendall Jenner Chateau Marmont mieste 2015 m. Balandžio 23 d. Los Andžele, Kalifornijoje. (John Sciulli nuotrauka/„Getty Images“ Calvin Klein)

29) Mums patinka ši paprasta dalis viduryje ir maža bandelė nugaroje. Tai paprasta, elegantiška ir klasikinė!

LAS VEGAS, NV - SAUSIO 15 d. Dainininkė Brandy Norwood atvyksta į 30 -ąjį Ray J gimtadienį „Pure“ naktiniame klube „Cezario rūmai“ 2011 m. Sausio 15 d. Las Vegase, Nevados valstijoje. (Steveno Lawtono/„FilmMagic“ nuotr.)

30) Gražus pasirinkimas aukštyn ir žemyn. Traukdami plaukus atgal nuo veido, galite pabrėžti jos veido bruožus ir pabrėžti plaukus. Tai puikus pasirinkimas ir tai puiki išvaizda.

Niujorkas, NY - RUGPJŪČIO 06 D.: 2015 m. Rugpjūčio 6 d. Nicolette Robinson dalyvauja Brodvėjaus atidarymo vakaro „Hamiltono“ spektaklyje Richardo Rodgerso teatre Niujorke. (Walterio McBride'o/„WireImage“ nuotr.)

31) Turėkite omenyje, kokią aprangą vilkėsite, kad padėtumėte nustatyti, koks stilius tą dieną geriausiai tinka jūsų pynėms. Yra daug įvairių būdų juos sutvarkyti. Norėdama pademonstruoti savo mielą aprangą, ji pasirinko aptakų išvaizdą, nuleidusi plaukus nuo veido ir kūno priekio. Dėžutės pintinės yra tokios smagios, nes jas galite formuoti taip, kad pabrėžtumėte savo mados pojūtį.

Holivudas, Kalifornija - spalio 03 d .: Dainininkė Keri Hilson dalyvauja „The Living Legends Foundation“ 18 -osios apdovanojimų parodoje Taglyan kultūros komplekse 2014 m. Spalio 3 d. Holivude, Kalifornijoje. (Earlo Gibsono III nuotrauka/„WireImage“)

32) Ji pasirinko gilią dalį ir atrodo taip gerai. Ji pridėjo šiek tiek akcentų, kurie kompensuoja gilesnę spalvą, kad sukurtų linksmą ir nerūpestingą išvaizdą.

BEVERLY HILLS, CA - birželio 30 d.: Aktorė Monique Coleman atvyksta į 6 -ąją metinę troškulio šventę „The Beverly Hilton“ viešbutyje 2015 m. Birželio 30 d. Beverli Hilse, Kalifornijoje. (Gregg DeGuire/WireImage nuotrauka)

33) Ar matai gilų violetinį atspalvį, kurį ji pridėjo? Puikus pasirinkimas. Tai drąsu ir nuotykių kupina.

Niujorkas, Niujorkas - liepos 22 d .: Justine Skye dalyvauja ateities staigmenų pop -up pasirodymuose „Highline Ballroom“ 2015 m. Liepos 22 d. Niujorke. (Johnny Nunez/WireImage nuotrauka)

34) Viršutinė mazgo bandelė yra tokia žavinga ir puikus pasirinkimas šiam ansambliui.

Los Andželas, Kalifornija - rugpjūčio 10 d .: Sevyn Streeter dalyvauja premjeroje

35) Ji pasirinko šukuoseną, kurios dalys viršuje ir užuolaidos šalia pečių. Tai gana stilingas ir kai kuriems iš jūsų gali priminti 90 -ųjų išvaizdą, kuri sugrįžta su užsidegimu.

44210316-box-braid-šukuosena

36) Ji prie savo pintinių pridėjo keletą akcentų ir siūbuoja viršutinę bandelę.

45210316-box-braid-šukuosena

37) Čia yra nuostabi klasikinė išvaizda.

46210316-box-braid-šukuosena

38) Jei jaučiatės šiek tiek apsnūdęs, tai šiandien jums tinka!

47210316-box-braid-šukuosena

39) Dėl pridėtos spalvos ir karoliukų visa jos išvaizda išryškėja! Ar kas nors kitas pastebi tą skeletą už jos?

48210316-box-braid-šukuosena

40) Dėžutės pintinės ir bučinių veidai suteikia vieną mielą išvaizdą!

49210316-box-braid-šukuosena

41) Dėžutės pintinės leidžia jums atrodyti dramatiškai, o plaukai neatrodo nepakankamai, iš tikrųjų tai pagerina išvaizdą.

50210316-box-braid-šukuosena

42) Dviguba jos viršutinė bandelė.

dėžutės pynės

43) Tai švelni išvaizda, kurią papildo jos viršutinė bandelė.

52210316-box-braid-šukuosena

44) Gerai, todėl mums patinka trumpų plaukų išvaizda tiek, kiek kasame ilgus plaukus. Tai mieliausias pikselis kada nors! Pynės yra net nuostabios. Tai žavu ir būtina!

53210316-box-braid-šukuosena

45) Ji pridėjo tam tikrą šoko faktoriaus spalvą, kuri daro gana teiginį. Ką jūs manote apie tai? Mes tai visiškai kasame.

dėžutės pynės

46) Dideli lankai tikrai sustiprina dideles pintas pintines. Tai žvaigždžių išvaizda.

dėžutės pynės

47) Čia yra miela pusė aukštyn ir žemyn, kuri tikrai sulauks komplimentų.

56210316-box-braid-šukuosena

48) Vėlgi, visas slam dunk ant pixie mielas. Ar šios pynės nėra mieliausi dalykai, kuriuos kada nors matėte?

57210316-box-braid-šukuosena

49) Mėlyna čia yra visiškai taip mūsų knygoje. Tai drąsus ir drąsus ir visiškai nervingas. Tai užbaigia jos išvaizdą ir ji yra roko žvaigždė.

dėžutės pynės

50) Tai, kaip šios pynės traukiamos į šoną, dvelkia nekaltumu. Mums ypač patinka šviesesnis atspalvis, kurį ji pasirinko. Tai puikiai dera su jos bendru pareiškimu.

59210316-box-braid-šukuosena

51) Ji turi tokį mielą, trumpesnį plaukų kirpimą, o viršutinis mazgas puikiai atrodo ant galvos.

60210316-box-braid-šukuosena

52) Kitas tradicinės išvaizdos pavyzdys, kuris yra pasakiškas. Ar pasirinktumėte mažas, vidutines ar dideles pintines savo plaukams?

61210316-box-braid-šukuosena

53) Tai puikus kadras, todėl galite pamatyti kiekvienos pynės subtilybes. Argi jie nėra gražūs?

62210316-box-braid-šukuosena

54) Tai labai klubiška ir ji atrodo nuostabiai. Jos pasirinkti akcentai tikrai sustiprina jos bendrą mados teiginį.

dėžutės pynės

55) Tai nuostabi išvaizda. Pintinės įrėmina jos veidą iš viršaus į apačią, o jos pasirinkti akcentai tikrai atsveria jos išvaizdą. Stulbinantis vaizdas.

64210316-box-braid-šukuosena

56) Viršutinis mazgas su perpildytais plaukais tiesiog niekada nesensta ir niekada neišeina iš stiliaus. Jos pasirinkti karoliukai tik daro kasas gražesnes, ar nemanote?

65210316-box-braid-šukuosena

57) Pridėta blondinė čia tamsesnius plaukus išties išpučia. Tai dramatiškas teiginys, kuris tikrai sulauks antro žvilgsnio ir tikriausiai įkvėps daugelį kitų merginų įgyti tą patį stilių.

66210316-box-braid-šukuosena

58) Mes tiesiog mylime šias raudonas išvaizdas. Jie tiesiog taip gerai padaryti, ko nemylėti?

67210316-box-braid-šukuosena

59) Gilios dalys atrodo gražiai. Jie sukuria šį nekaltą, nerūpestingą grožį, kuris yra tiesiog stulbinantis.

68210316-box-braid-šukuosena

60) Štai puikus tikrai ilgų dėžutės pintinių kadras. Dalis yra viduryje, o pynės yra vidutinio ir didelio dydžio. Yra tiek daug galimybių, kad ji gali dirbti formuodama šias pintines.

69210316-box-braid-šukuosena

61) Dar viena miela šių nuostabių pintinių trumpesnių plaukų versija. Ji turi dalį, ištrauktą iš šono, kuri prideda jos stiliaus įvairovės.

70210316-box-braid-šukuosena

62) Subtili raudona spalva neturi tokio dramatiško efekto, kaip ir visi raudoni įrašai, tačiau tai taip pat stulbinanti. Mums patinka viršutinis mazgas, čia nesąmonė. Pynės yra storesnės viršuje ir tampa plonesnės, kuo toliau.

71210316-box-braid-šukuosena

63) Tai tik paprasta, paryškinta išvaizda, kuri graži bet kokiai progai. Ji pasirinko puikią spalvą ir atrodo nuostabiai. Storesni mazgai tikrai atsveria pintines, kad suteiktų jiems originalesnę ir nepakartojamą išvaizdą.

72210316-box-braid-šukuosena

64) Ji supynė savo pintines į elegantišką išvaizdą, kuri tiesiog kvapą gniaužia. Pintinės puikiai įrėmina jos veidą.

dėžutės pynės

65) Dvigubas mazgas yra linksmas ir įdomus ir puikiai atrodo beveik visiems! Ar jums patinka būdas, kurį ji pasirinko siaurėjančiai išvaizdai arti pabaigos? Ar tai stilius, kurį taip pat norėtumėte dėvėti?

dėžutės pynės

66) Didesnės pintinės čia tikrai tinka prie jos bendros stiliaus išvaizdos. Tai drąsu ir gražu.

75210316-box-braid-šukuosena

67) Gerai tikrai? Ji atrodo nuostabiai su šia didesne nei gyvenimo viršutine bandele. Tai drąsi ir graži išvaizda.

76210316-box-braid-šukuosena

68) Atkreipkite dėmesį į žalią jos pintinių atspalvį. Ji pasirinko didesnio tipo pynę, kuri siūlo įvairias pasirinkimo galimybes.

dėžutės pynės

69) Dvyniai ar geriausios draugės ar tiesiog seserys, šios merginos maksimaliai sūpuoja kasos pintines! Keturios spalvos, kurios skiriasi, tikrai daro teiginį tokį drąsų ir gyvą.

78210316-box-braid-šukuosena

70) Mes apsvaigę nuo dramatiško bliuzo jos plaukuose. Tai taip traukia akį ir įvairaus laipsnio mėlyna yra tokia graži. Taip nuostabiai ir taip gerai padaryta!

1210316-box-braid-šukuosena

71) Klasika iš čia yra tokia nuostabi!

2210316-box-braid-šukuosena

72) Jos pynės yra tiesiog stulbinančios. Tai tikrai mažos pintinės ir beveik atrodo taip, tarsi būtų susuktos, kad sukurtų gražią išvaizdą. Jie lengvai dėvimi ant peties, nors juos galima formuoti įvairiais būdais.

3210316-box-braid-šukuosena

73) Tai moksleivės išvaizda, paryškinta mažais ir spalvingais karoliukais. Ji pridūrė kai kuriuos svarbiausius dalykus, dėl kurių visas stilius atgyja.

4210316-box-braid-šukuosena

74) Pirma, jos galvos juosta yra žavinga. Antra, mums patinka, kaip jos pynės siaurėja. Trečia, jos dalis tinkama ir ketvirta, na, jei dar negalėjote pasakyti, tai tiesiog nuostabi išvaizda ir mums tai patinka!

5210316-box-braid-šukuosena

75) Šios merginos, įpintos į savo pintines spalvas, tikrai tai vyksta. Tai nuostabu, kūrybinga ir nervinga ir leidžia jų asmenybėms išryškėti.

6210316-box-braid-šukuosena

76) Ji turi tikrai puikią, originalią bandelę ant galvos, kuri sukuria tikrai atsipalaidavusią, linksmą išvaizdą. Tai puiki išvaizda savaitgaliams ar vakarui su draugais.

7210316-box-braid-šukuosena

77) Kitas mielas pikselių kirpimo pavyzdys. Smagu ir šmaikštu, pridėjus švytėjimo, kad jis būtų toks žavingas.

8210316-box-braid-šukuosena

78) Mums patinka šviesesnės pynės, ypač kai saulė nuo jų atsispindi. Tai daugiau vidutinė pynė, kuri nėra per didelė ir nėra per maža. Ji turi daug tikrai puikių variantų, kuriuos galima pasirinkti kuriant.

9210316-box-braid-šukuosena

79) Raudona ombre čia atrodo fantastiškai. Ji dėvi jį ant šono ant peties, o tai sukuria neįpareigojantį, lengvą, linksmą ir flirtuojantį vaizdą.

dėžutės pynės

Pynimo dėžutės išvaizda yra puikus ir kūrybingas būdas išlaikyti plaukus. Yra daugybė būdų, kaip jį stilizuoti, pridėti ir dėvėti. Nesvarbu, ar naudojate savo, ar sintetinius plaukus, tai yra toks nuostabus pasirinkimas. Kai nuspręsite, kas jums tinka, pagalvokite apie keletą dalykų. Apsvarstykite savo stilių ir mados jausmą. Kas geriausiai tiktų jūsų gyvenimo būdui? Ar geriau tiktų trumpi plaukai ar ilgi plaukai? Ar jums patinka mažos, vidutinės ar didelės pynės? Ar norite pridėti karoliukų ar žiedų? Ar svarstėte galimybę pridėti spalvų? Kai galvojate apie tai, pasikalbėkite su savo stilistu ir jie gali padėti jums priimti geriausią sprendimą jūsų plaukams. Tada mėgaukitės!