81 Įspūdingi baltų plaukų stiliai – mylėkite, puoselėkite

Balti plaukai galėjo būti senėjimo požymis praėjusiais dešimtmečiais, tačiau šiais laikais jie yra stilingi ir elegantiški. Pagalvokite apie Legolasą ir gražius vyrus, kurie vaidino elfus Žiedų valdovo visatoje, tačiau balta ir sidabrinė tapo tokia pat radikali ir negraži kaip liepsnojanti raudonos spalvos galva. Bet jei norite atrodyti prašmatniai ir įmantriai su lediniu grožiu, tada rinkitės baltas šukuosenas.

Su daugybe plaukų spalvų ir plaukų priežiūros priemonių, kurios gali padėti išlaikyti švelnią ir blizgančią išvaizdą, paprasta pereiti nuo brunetės prie Šiaurės baltos spalvos. Nesvarbu, ar norite kažko trumpo ir žavingo, kuris nuo miegamojo iki klasės per trumpą širdį ar posėdžių salę gali pereiti prie kokteilių – mes turime visus gražius baltus stilius.

Bet jei jūsų plaukai tampa natūraliai balti, tada apkabinkite savo sidabrinę lapę ir eikite lūžinėti ir puikuotis išvaizda. Turėkite amžių ir mylėkite stilių.

Rūpinimasis baltų plaukų stiliais

Nepriklausomai nuo to, ar tai natūrali sidabrinė, ar nervinga platina, baltus plaukus reikia labai prižiūrėti. Dėl amžiaus plaukai gali tapti porėtesni, todėl jie sugers daugiau teršalų. Be to, dažydami plaukus ledine balta spalva, galite pasirūpinti labiau nei plauti ir dėvėti plaukų dažais.

1. Būkite įsipareigoję

Ugdykite gerus santykius su savo spalvotais baltais plaukais, neatsižvelgiant į atspalvį, kas keturias ar šešias savaites. Laikykitės susitikimų, nebent planuojate eiti „tamsių plaukų šaknų“ keliu.

2. Išlaikyti plaukų sveikatą

Atminkite, kad pašalinsite plaukų spalvą – visiškai, tai reiškia papildomą jūsų plaukų priežiūrą. Pašalinus plaukų sruogas, plaukai gali būti jautrūs sausumui ir lūžinėjimui. Geriau išgirskite savo koloristo nuomonę apie tai, ar jūsų plaukai gali atlaikyti šviesinimą.

3. Būkite pasiruošę

Nuplėšti plaukus nuo visų spalvų reiškia pasiruošti dar nė žingsniu į saloną. Prieš dažydami plaukus, laikykite šampūną bent 2–3 dienas. Tai ne tik padės išlaikyti jūsų plaukų sveikatą, bet ir palengvins jūsų plaukų sruogų įsiurbimą nauja spalva.

Balti plaukai atrodo madingai

Ilgos minkštos bangos Šiaurės blondinėje

Vešlios ir žavingos, minkštos bangos, besileidžiančios žemyn, suteikia moteriškesnio ir romantiškesnio atspalvio lediniams šiaurės šviesiems plaukams.

Šviesūs plaukai

„Foxy Ombre“ sidabrinės suknelės

Aštrūs ir madingi, sidabriniai plaukai radikaliai pasikeičia, o ombre dažai išryškina gražią spalvą. Ilgi balti plaukai tampa žavesni, subtiliai prisilietę prie romantikos.

Edgy ilgi ir daugiasluoksniai atvirkštiniai balti plaukai

Jei norite kažko radikalesnio, rinkitės nelygius sluoksnius, kurie suteikia stipresnę atmosferą. Patobulinkite baikerių prašmatnią atmosferą kontrastingomis spalvomis.

Ilgi balti plaukai, nudažyti iki pilkos anglies

Nieko tikrai nėra ekstremalaus ilgai gražiai platinos blondinei, nudažyta juodais kraštais. Nuostabi ir puošni, tik su tinkamu radikalaus neryškumo prisilietimu.

Įspūdingi atvirkščiai balayage žili plaukai

Žili plaukai tampa patrauklesni atvirkščiai. Pilkos šaknys baigiasi švelnesniais ir šiltesniais blondinės ir tamsiai pilkos spalvos tonais.

Tamsios šaknys su rausvais akcentais

Paimkite šį žavingą stilių su tamsiomis plaukų šaknimis prie karūnos. Tačiau pagyvinkite savo baltus plaukus rausvu atspalviu, kuris yra mielas ir atsitiktinis.

Nuostabi nusiskuto asimetriška platinos blondinė

Įžiebkite nerimą keliančią tendenciją su asimetrišku nusiskuto plaukų stiliumi, puošnia platinos balta spalva. Galite subalansuoti baikerį arba sušvelninti išvaizdą, sugadindami ilgesnę plaukų pusę. Nepriklausomai nuo to, ką norite suvaidinti, stilius žavi.

Netvarkingas vieno ilgio gražus sidabras

Sidabriniai balti plaukai gali būti tokie įspūdingi, kad galėtumėte linksmintis, pasirinkdami netvarkingą plaukų stilių, kad sušvelnintumėte išvaizdą. Pakaks paprasto šukavimo, nesvarbu, ar tai savaitgalis, ar darbas.

Viliojantys glotnūs tiesūs plaukai šoninėje dalyje

Tikra viliojanti išvaizda su šonine dalimi, apimančia pusę veido, daro šiuos ilgus glotnius tiesius plaukus romantiškų pastangų partneriu. Laikykite tai paprasta, bet išlaikykite elegantišką ir elegantišką.

„Drop-dead Gorgeous“ „Glamourous Balayage“

Visiškas pribloškimas, galintis paversti jus kamuolio gražuoliu. Gražus spalvų derinys padaro ombre derinį tikru žavesiu. 

Dramatiška pusiau uodegėlė mišriame ombre

Pagyvinkite spalvas naudodami šį mišinį ir derinkite ombre spalvų stilių ulta ilgiems plaukams. Pagyvinkite išvaizdą romantiška puse, kuri bėgant metams tapo pakilimo tako įniršiu. Visiškai dramatiška, šiek tiek prisilietus prie romantiškumo ir švelnumo.

Akį traukianti juoda ir balta netvarkinga bandelė ir arklio uodega

Šiek tiek atsipalaidavęs ir atsitiktinis, o ne dramatiškas, stilius sušvelninamas netvarkinga bandele, surinkta aukštai ant galvos. Užbaikite išvaizdą atsitiktine arklio uodega.

Gana sluoksniuoti ilgi balti plaukai

Laisvos garbanos paliekamos netvarkingos, kad atsipalaiduotų ir atrodytų gražiai, visiškai papildanti platinos spalvą.

Klasikinis šepetėlis žiliems plaukams

Nesenstanti išvaizda, kuri yra paprasta, bet klasikinė – plaukai šukuojami ir nešiojami palaidi.

Siaubingos didelės garbanos, dėvimos ilgai ir laisvai

Tikrai viliojanti išvaizda, išryškinanti gražią baltą spalvą ir pridedanti tobulą žavesį su didelėmis švelniomis garbanomis. Kviečianti išvaizda, kuri yra dramatiška ir viliojanti.

Dramatiški žemi žibintai sluoksniuotose garbanose

Puošnus ir madingas, kuris tikrai pasuks galvą visur, kur bekeliautumėte – silpnas apšvietimas prideda dramos ir subtilaus gylio, o švelnios garbanos sluoksniuotais plaukais užbaigia raudonojo kilimo išvaizdą. Tikrai stulbinantis stilius.

„Knockout Glamour“ platinoje su tamsiomis šaknimis

Pridėkite savo stilių nuojauta, eidami su tikromis tamsiomis šaknimis prieš eidami į pilną platiną. Užpildykite žavingo karalienės stilių didelėmis garbanomis.

Karšta stulbinanti balta spalva su pilkais ombre

Žavėkitės šiuo itin gražiu stiliumi, kuriame pilkas ombre akcentas derinamas su dramatiška blondine. Pagyvinkite išvaizdą auksiniais mini plaukų rankogaliais ir sukurkite paprastą, bet dramatišką aksesuarą.

Išskirtinės ir romantiškos bangos niūriomis spalvomis

Švelnus didelių, bet švelnių bangų kaskadas itin ilgiems plaukams yra gana dažnas reiškinys. Tačiau su niūriu dažymu (pagalvokite apie ombre, bet subtiliai) nuostabūs balti plaukai tampa išskirtiniai ir nepakartojami.

Gana rožinė, skirta Pixie netvarkingiems ilgiems plaukams

Pasakykite kawaii šiame netvarkingame ilgais plaukais, dėvėtiems dailiai su rožiniais atspalviais.

Mieli kirpčiukai sluoksniuotam stiliui

Jame yra visa platinos blondinės išvaizda, tačiau trumpi kirpčiukai atrodo mielai ir saldžiai.

Patrauklus asimetriškas dailus kirpimas

Išlaikykite savo plaukus baltus, glotnius ir stulbinančiai gražius, naudodami šį asimetrišką kirpimą, kuris užbaigia patrauklumą.

Romantiškos netvarkingos bangos Šiaurės balta spalva

Šiame švelniame ir atsipalaidavusiame plaukų stiliuje nėra nieko šalto. Švelnios bangos pakviečia jūsų ypatingą žmogų trumpam prisiglausti, o jums nereikia praleisti valandų, kad atrodytumėte nepriekaištingai.

Dramatiška sidabro pilkos spalvos vidurinė dalis

Aptakus ir prašmatnus yra jų pačių dorybės, tereikia visą vidurinę dalį išlaikyti ištiesintą.

Dramatiški balti plaukai krauju raudonu dažu

Eikite į visapusišką dramą su baltais plaukais, dėvimais ilgais ir laisvais, elegantiško stiliaus. Bet kas daro išvaizdą tobula dramos karalienei? Pamerkite dažus į raudoną kraują.

Gaivinantys ilgi šilkiniai plaukai su vidurine dalimi

Nešiokite savo nuostabius plaukus su vidurine dalimi ir švelniomis garbanomis galuose, kad gaivintumėte stilių.

Šiaurės šalių grožis kapotuose kraštuose

Švelnus ir radikaliai prašmatnus šio klasikinio vidutinio ilgio plaukų stilius puikiai tinka nupjautais kraštais.

Klasikinis „Pixie“ – nesenstanti išvaizda

Stilingas kirpimas bet kokiam amžiui, klasikinis pikselis tampa nesenstantis. 

Itin ilgi plaukai su paplūdimio bangų kraštais

Tikros blondinės ambicijos tampa gražios ir žavingos paplūdimio bangomis, kad užbaigtų išvaizdą.

„Androgynous Classic Short Bob“

Klasikinis bobas tampa madingas ir modernus su dramatiška balta plaukų spalva.

Puikus sidabro pilkos spalvos balayage netvarkingame uodegoje

Linksminkitės, bet stulbinančiai atrodykite su šiuo nuostabiu sidabro pilkos spalvos balayage. Atsitiktinį veiksnį galite sustiprinti netvarkingu arklio uodega.

Stulbinantys Stark balti banguoti plaukai

Švelnios bangos suteikia švelnesnę išvaizdą ryškiai baltai spalvai, kuri yra stulbinanti ir visiškai puošni. Stilius iš esmės yra dramatiškas, nereikia pridėti jokios nuojautos. Nuostabi natūrali išvaizda tau.

Sidabrinis ombre karūninėje pynėje

Graži aureolė sidabro ombre, supinta karūna, yra tobula ir dar paprasta. Pažvelkite nuo sodo iki vestuvių iki romantiškos vakarienės – tai tikrai žavus stilius.

Edgy Shaved Mohawk

Dramatiški, balti šviesūs plaukai tampa skurdesni ir nusiskuto šonu, o mohawk – viskas, kas patinka pankroko stiliui.

Žavinga šoninė dalis ilgiems sluoksniuotiems plaukams

Baltos spalvos plaukai, dėvimi su sidabriniais atspalviais, tampa žaviai gražūs ir atrodo vienpusiškai. Gaukite gilią šoninę dalį ir dėvėkite šiek tiek netvarkingai, kad atrodytų romantiškai ir švelniai.

Ilgos tekstūros šiauriniams šviesiems plaukams

Nuostabus, bet lengvai prižiūrimas stilius, dramatiškai išlaikykite ilgus tekstūruotus plaukus su šiaurietiška blondine spalva.

Mielas Bobas su kirpčiukais

Išlaikykite dalykus saldžius ir mielus naudodami klasikinę bobą, įrėmintą sluoksniuotais kirpčiukais.

Supjaustyti kirpčiukai vidutiniam ilgio plaukams

Supjaustyti kraštai suporuoti su trumpais kapotais kirpčiukais? Paprasta, bet nervinga išvaizda. Šukuokite pirštus ant plaukų, kad gautumėte netvarkingą apdailą.

Stilingi balti akcentai

Paprasta, bet graži išvaizda.

Netvarkingos minkštos garbanos visiems amžiams

Jaunas ryškus žvilgsnis…

… arba klasikinis nesenstantis grožis.

Stulbinantis sluoksniuotas stilius su minkštomis bangomis

Nuostabi išvaizda, tinkanti bet kam.

Graži ir romantiška balta spalva

Paprasta išvaizda, pripildyta grožio.

Visos tinkamos dalys

Tas pats stilius, bet su šonine dalimi kairėje arba vidurine dalimi dešinėje.

Gražus „Balayage“, skirtas elegantiškai išvaizdai

Klasikinis vieno ilgio stilius tampa madingas su šiltai baltu balayage dažymu.

Stulbinantis „Undercut Balayage“, skirtas netvarkingam tekstūruotam stiliui

Vidutinio ilgio plaukus pagardinkite tekstūruotu kirpimu, o po kirpimu pridėkite blizgesio su baltu metalo pilku atspalviu.

Nuostabūs ir gana ilgi plaukai su minkštais kraštais

Įrėminkite veidą minkštu pakraščiu, kuris dramatiškus sidabrinius baltus plaukus paverčia gražiais ir dailiais.

Netvarkingos paplūdimio bangos su dramatiškais įvykiais

Būkite gražiai atsitiktinis su netvarkingų paplūdimio bangų galva. Jūs vis dar paliesite žavesio, tačiau pernelyg nesigražinsite. Puiki išvaizda atpalaiduojančiam savaitgaliui.

Vidutinio ilgio Bobas su banga

Platininiai plaukai yra paliesti sidabro silpnų šviesų užuominomis. Klasikinis vidutinio ilgio bobas su gilia šonine dalimi tampa švelnus ir švelnus.

Elegantiška elegancija su dažytais kraštais šiltos blondinės spalvos

Jei nenorite tapti visiškai šiaurietiška blondine, įsigykite šiltos auksinės blondinės išvaizdą. Jūs vis dar linksminatės blondine, bet nenusileidžiate visiškai ledui.

Klasikinis tekstūruotas kirpimas stulbinančiai balta spalva

Nesenstantis stilius, kuris bendradarbiauja su nuostabia šiaurietiška blondine plaukų spalva su paprastu tekstūruotu kirpimu.

Netvarkingi tekstūruoti ir susmulkinti kirpčiukai itin baltiems

Paprasti balti ilgi plaukai suteikia atpalaiduojančią atmosferą su susmulkintais kirpčiukais, kurie suteikia tekstūros.

Elegantiškas sidabro spalvos Bobas

Elegantiškas ir prašmatnus.

Puikiai ilgi žvilgantys plaukai

Paprasti sulenkti galai daro jį tobulu.

Netvarkingi ir atsitiktiniai vidutinio ilgio plaukai

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės atsitiktiniu stiliumi.

Ryškus asimetriškas Bobas su švelniais akcentais

Nuo seno populiarėjantis asimetriškas bobas su tekstūruotais kirpčiukais tampa šiek tiek minkštesnio stiliaus ir šiltas. Tačiau atminkite, kad visa tai sudėtinga ir nesena.

Saldūs vidutinio ilgio plaukai šiltesniuose akcentuose

Pasukite savo ledinius platinos šviesius plaukus šiek tiek šilčiau ir švelnesniu atspalviu. Kažkas saldaus ir lengvo atpalaiduojančiai dienai namuose ar mokykloje ir darbe.

Gražūs pilki akcentai dailiam Bobui

Aptakus bobas tampa neįprastai įmantrus šiaurietiškais baltais plaukais, o žili atspalviai sušvelnina smūgį. Išvaizda tapo šiek tiek švelnesnė ir saldesnė, o ne ledinė.

Dramatiška juoda ir balta Diva

Puikus „Met“, operos ar bet kurio vakarėlio vaizdas, kai norite būti dėmesio centre. Tikras karalienės stilius su vidurine plaukų dalimi buvo kontrastingos juodos ir baltos spalvos. Užbaikite diva stilių viliojančiais aksesuarais ir dramatišku makiažu.

Lengvas netvarkingas arklio uodega tekstūruotam kirpimui

Būkite atsitiktiniai sluoksniais ir mėgaukitės prastovomis, tiesiog surinkite plaukus į lengvai susipainiojusią arklio uodegą. Puiki išvaizda savaitgalio linksmybėms ir šalčiui.

Madingas trumpas Bobas šaltai balta spalva

Neabejotinas stilius jaunesnei miniai ar tiems, kurie ieško gaivios išvaizdos – trumpas bobas su įstrižai į priekį.

Minkštos garbanos iš platinos blondinės

Pamirškite auksinę blondinę, kai galite turėti ryškesnį stilių su nuostabia platinos blondine. Minkštos banguotos garbanos kaskados suteikia romantišką patrauklumą, kuris gali lengvai pritraukti vidinę nuotaką.

Ilgi žvilgantys plaukai švelniai pilkos spalvos balayage

Tik subtilus mėlynų žilų plaukų prisilietimas prie šaknų išlaiko šiuos ilgus baltus plaukus paprastus, bet stulbinančius visais svarbiais dalykais. Išlaikykite dalykus aptakiai, kad gautumėte įmantrų prisilietimą.

Netvarkingi sluoksniai „Cool Platinum“

Nuostabi stulbinanti platinos blondinė tampa šiek tiek aštresnė ir nepraranda savo ledinės sudėtingos atmosferos. Suporuokite savo baltus plaukus su šiuo netvarkingu sluoksniuotu kirpimu su minkštomis garbanomis.

Prabangus tekstūruotas trumpas bobas su šviesiais akcentais

Pagyvinkite savyje kvapą, pagyvindami savo stilių šviesiais atspalviais, suteikiančiais šilumos ir gaivaus patrauklumo. Trumpas daugiasluoksnis bobas išlieka klasikinis kirpimas, tinkantis bet kokio amžiaus žmonėms.

Gana balti plaukai mėlynos spalvos balayage

Išstumkite bliuzą šiuo gražiu stiliumi, skirtu ryškiai baltiems plaukams. Sušvelninkite ryškią spalvą švelniomis švelniomis garbanomis.

Mielas kapotas ir netvarkingas daugiasluoksnis stilius

Kažkas šiek tiek atsitiktinumo, kuris gali lengvai pereiti nuo pabudimo ir rožių kvapo iki sudėtingų kokteilių. Puošnūs balti šiaurietiški balti plaukai yra tiesiog stulbinantys.