94 neįtikėtinos „Fishtail“ pynimo idėjos su vadovėliais

Jei ieškote prašmatnaus ir gražaus naujo įvaizdžio, tikrai negalite suklysti su žuvies uodegos pynėmis. Nors šie stiliai gali atrodyti sudėtingi, juos padaryti tikrai lengva. Nesvarbu, ar jie yra aplaistyti, jie vis tiek atrodo nuostabiai. Žuvies uodegos gali būti romantiškos, seksualios ir linksmos. Dangus yra riba to, ką galite padaryti su žuvies uodegos pynė. Šios pynės gali būti apvyniotos aplink galvą arba pagamintos iš tvirtos karūnos. Jie tikrai gražiai atrodo ir šoninėje uodegoje; yra tiek daug variantų, iš kurių galite rinktis. Tai yra įvairūs stiliai, prisitaikantys prie jūsų plaukų tipo. Nors jie yra nerijos, jie yra pakankamai elegantiški, kad būtų naudojami oficialiems renginiams. Tai įsimintinas stilius, kurį žmonės pamils ​​pamatę jus. Jie ne tik kaip bet kuri kita pynė; jie turi ypatingą stilių, kuris yra jų pačių.

Šiuos stilius galima dėvėti paplūdimyje ar vestuvėse, pasimatymuose ar išvykose su draugais. Galbūt jūs jau išbandėte juos ir mylite juos ir tik ieškote naujų stiliaus idėjų. Tai puiki žinia, nes mes juos čia turime. Bet jei pirmą kartą formuojate pynę, turime patarimų ir pamokų, kurias galite išbandyti.

Kaip padaryti žuvies uodegos pynę

Jūs kabina pynimo žuvų uodegos pynė lengvai, nes jie turi apverstą modelį. Štai kodėl jie taip skiriasi nuo kitų pintinių. Įprastos pynės veikia su trimis dalimis, tačiau su žuvies uodega naudojate tik dvi. Žuvies uodegos pynimo idėja yra paimti plaukų sruogą iš savo skyrių išorės ir susieti ją su kitos sekcijos vidumi. Yra daug būdų, kaip panaudoti savo kūrybiškumą ir sugalvoti gražių stilių.

Kuo laisvesnė žuvies uodegos pynė, tuo romantiškesnis ir intriguojantis jūsų stilius tampa. Šios pynės turi būti laisvesnės nei tradicinės. Galite keisti sruogų dydį, kad pakeistumėte ir žuvies uodegos pintinių išvaizdą. Galite naudoti skirtingo dydžio skyrius nuo 1 iki 3 colių ir supinti juos kartu.

Jei norite su savo žuvies uodega sukurti šoninį arklio uodegą, geriausia pradėti nuo žemo šono ir pritvirtinti elastine. Baigę išvaizdą, galite nuimti elastinę. Žuvies uodegas gali būti sunku padaryti, jei turite plonus plaukus, atrodys, kad sunku juos valdyti. Tačiau galite sukurti storesnius plaukus, sukurdami stilių atgal arba pridėdami tekstūros garbanojimo geležimi. Kuo netvarkingesnė pynė, tuo geriau ji atrodys, o netvarkingos pynės šiuo metu yra labai populiarios. Jūs galite sukurti netvarką su savo žuvies uodega, švelniai ištempdami pynę arba atlaisvindami retkarčiais siūlą.

Prieš pradėdami, skirkite šiek tiek laiko praktikuoti žuvies uodegos pynę ir, kai jaučiatės pasiruošę, galite pradėti savo stilių. Turime daug įvairių stilių, iš kurių galite rinktis. Peržiūrėkite šias 94 neįtikėtinas žuvies uodegos pynimo idėjas:

  1. Viena didelė pynė

Su šia didele pynė tikrai jausitės kaip „Rapunzel“. Jis apsisuka aplink nugarą ir kabo žemyn šonu. Tikrai stulbinantis stilius.

2. Žemyn nugara

Šis nuostabus stilius sukurtas nugaroje. Šį stilių tikrai galite dėvėti kitame renginyje.

Taip pat žiūrėkite: 74 šaunios „Bantu“ mazgų šukuosenos su pamokomis

3. Half Up Dutch Fishtail Braid

Šiame stiliuje yra tik žuvies uodegos pynės botas, o likusi dalis lieka laisva. Tai kūrybinis stilius, kurį galite dėvėti kitame renginyje. Šie šeši žingsniai parodys, kaip sukurti olandišką žuvies uodegos pynę.

4. „Twisty Fishtail“ pynės

Nerasite nuostabesnio stiliaus nei šis. Tai tikrai nepakartojama. Jis prasideda kaip vingiuota pynė, o vėliau formuojasi į žuvies uodegos pynę. Norėdami sukurti šį nuostabų stilių, atlikite veiksmus.

5. Šoninė pynė

Šiems stiliams reikia storų plaukų ir daug jų. Tai išmintingas stilius, kurį galite dėvėti bet kuriame renginyje.

6. Paprasta žuvies uodega

Tai paprastas ir atsitiktinis stilius, kurį galite dėvėti tingų sekmadienio rytą. Šiuos stilius galite dėvėti bet kur.

7. Plaukų aksesuarai

Jei jūsų laukia oficialus renginys, tai būtų puikus stilius. Tai nuostabu ir tikrai nepakartojama. Pridėkite plaukų aksesuarų, kad jūsų žvilgsnis šiek tiek spindėtų.

8. Beprotiškos žuvies dizainas

Ši šoninė žuvies uodegos pynė išties kvapą gniaužianti. Kitą renginį žmonės kalbės apie jus visą naktį.

9. Klasikinis stilius

Ši graži žuvies uodegos pynė yra išdėstyta šone ir yra gana ilga pynė.

10. Unikalūs stiliai

Ši žuvies uodegos pynė nepaliekama laisva; jis sukurtas pakaušyje. Jei norite kitokio stiliaus, tada tai jums tinka.

11. Atsitiktinis žvilgsnis

Tai puikus stilius, kurį galite dėvėti dieną paplūdimyje ar atsitiktinį pirmąjį pasimatymą. Tai gražu, bet paprasta.

12. Gražus dizainas

Kitas puikus šoninės žuvies uodegos pynimo pavyzdys. Mums taip pat patinka blondinė.

13. Pynė viduje

Žuvies uodega yra tik stiliaus apačioje. Prieš pradedant pynimą, jis pirmiausia įdedamas į kuodą. Šio stiliaus unikalumas yra tas, kad pynės viduje yra pynė.

14. Saldūs stiliai

Šis stilius yra tikrai brangus. Yra tik nedidelis žuvies uodega, kuri sukuria dalinį įbrėžimą, o likę plaukai lieka laisvi. Tai puikus stilius kitoms vestuvėms.

15. Sukurkite bandelę

Šis kvapą gniaužiantis stilius prasideda nuo žuvies uodegos pynės ir baigiasi bandele. Tai labai ypatingas stilius, kuris jums tikrai patiks.

16. Romantiškas stilius

Šis nuostabus stilius yra labai romantiškas. Mes tikrai tai pamatysime kitose jūsų vestuvėse. Tai paprasta, bet elegantiška ir mums patinka gėlių prisilietimai.

17. Kelios pynės

Šis stulbinantis stilius sukurtas naudojant daugybę pintinių. Tai graži išvaizda, kurios pusėje yra gėlių dizainas, sukurtas iš pintinių.

18. Pašėlę stiliai

Iš žuvų uodegos pintinių galite sukurti gana kietą ir beprotišką išvaizdą. Šis stilius tikrai tinka knygoms.

19. Paprasti pinti stiliai

Šis netvarkingas stilius turi tik pusę pynės galvos viršuje. Tai puikus dizainas, kuris yra ne tik unikalus, bet ir gana šauniai atrodantis.

20. Žuvies uodegos bandelė 

Jei jums patinka bandelės, tuomet jums tikrai patiks ši išvaizda. Jame yra žuvies uodegos pynė, kuri paįvairina įprastą bandelių stilių.

21. Banguoti stiliai

Norint sukurti šį romantišką banguotą stilių, jums reikia tik vienos pynės. Tai stilius, kurį galite dėvėti paplūdimyje ar net savo draugo vestuvėse.

22. Netvarkingos pynės

Netvarkinga išvaizda šiuo metu yra labai populiari. Tai geriausia žuvies uodegos pynės dalis; jums nereikia jaudintis, kad jis bus tobulas.

23. Puošnūs raudoni stiliai

Puikus stilius ir spalva yra geriausia dalis. Tai dar vienas puikus šoninės žuvies uodegos pynės pavyzdys.

24. Sukurkite karūną

Jei ieškote šukuosenos kitam oficialiam renginiui, tuomet negalite suklysti naudodami šį stilių. Žuvies uodegos karūna yra tikrai kvapą gniaužianti.

25. Ypatingi stiliai

Kitas nuostabus pavyzdys, kaip atrodo šoninė žuvies uodegos pynė.

26. Paprasti stiliai

Jei ieškote atsitiktinio stiliaus, tai yra tas, kuris jums tinka.

27. Stulbinantis naujas vaizdas

Puikus žuvies uodegos stilius, kuris prasideda viršuje ir išeina į šoną.

28. Netvarkingi pinti stiliai

Tai puikus pavyzdys, koks netvarkingas galite tapti savo išvaizda. Yra tik keletas mažų pintinių, o likusi dalis lieka laisva.

29. Unikalūs stiliai

Jei ieškote tikrai unikalios išvaizdos, tuomet negalite suklysti su šiuo stiliumi. Beveik atrodo, kad jie kuria širdį. Pintinės prasideda tikrai mažos, o tada virsta didelėmis nuostabiomis pynėmis.

30. Vaikų stiliai

Šis atsitiktinis stilius puikiai tinka vaikams ir apsaugo plaukus nuo veido. Jei mokykloje artėja paveikslų diena, tai būtų puikus stilius.

31. Kvapą gniaužiantis mėlynas

Mes tiesiog negalime įveikti nuostabios šio stiliaus spalvos. Mėlyna yra beveik viena gražiausių mados spalvų. Nuostabus stilius, apie kurį kalbės vakarėlis bet kuriuo metu. Šios mėlynos pynės tiesiog pasirodo. Tai puikus stilius, kuris jums tikrai patiks.

32. Romantiška išvaizda

Paprastas stilius, kuris yra labai romantiškas. Bangos yra šokinėjančios ir gražios, o pynės tiesiog guli ant jo.

33. Trumpi stiliai

Vien todėl, kad turite trumpus plaukus, dar nereiškia, kad negalite turėti žuvies uodegos pynės. Tai puikus pavyzdys, kaip galite turėti netvarkingą stilių, net jei jūsų plaukai trumpi.

34. Drąsūs stiliai

Puikus stilius, kuriame viena pynė virsta trimis. Stulbinantis! Apie tokį stilių žmonės kalbės kelias savaites. Sukurkite stilių, kuris tikrai vertas jūsų kito įvykio.

35. Gražus lankas

Tai būtų puikus stilius jūsų vaikams. Tai gražus lankas su žuvies uodega viduryje. Jūsų dukra jus mylės į gabalus, kai sukursite jai tokį nuostabų stilių.

36. Įtaigūs stiliai

Ši pynė leis pajusti, kad akimis žaidžia. Tai stulbinantis stilius, kuris suks galvą visą naktį. Tai tarsi kaskadiniai laiptai, bet vietoj to – pynės.

37. Laisvi stiliai

Ši pynė suteikia labai romantišką stilių. Jūs tikrai mėgstate šį nuostabų vaizdą. Jūs būsite kalbos apie vakarėlį su šiuo užburiančiu stiliumi. Tačiau tam reikia daug plaukų.

38. Laisva arklio uodega

Kaip matote, šioje uodegoje yra daug laisvų sruogų. Netvarkinga žuvies uodegos uodega yra pati geriausia. Šį stilių galite dėvėti paplūdimyje ar net išgerti kavos su draugu.

39. Saldūs pigtailai

Koks šaunus būdas turėti pigtailus, mes visiškai mėgstame šį nuostabų stilių. Šis stilius prasideda apverstomis pynėmis, o vėliau virsta žuvų uodegomis. Tai puikus stilius, kurį galite dėvėti bet kur.

40. Šoniniai stiliai

Kitas puikus gražaus šoninio stiliaus pavyzdys. Jis labai laisvas ir prasideda nuo didelės pynės, kurios apačioje mažėja.

41. Daug spalvų

Spalvos puikiai tinka tokiems stiliams, kaip šis, nes visos spalvos pradeda kirsti viena kitą. Tai tikrai privers juos pasirodyti. Šį pavasarį išbandykite pintines ir spalvą. Jūs tikrai pasuksite galvas, kad ir kur eitumėte.

42. Paprasta ir gražu

Puikus stilius, kurį galite dėvėti kasdien. Tai paprastas stilius, kuris yra gražus, ir jūs netgi galite jį dėvėti į darbą vieną dieną.

43. Kvapą gniaužianti balta

Kontrastas su šiuo stiliumi yra tikrai nuostabus. Spalvos gali būti geriausia dalis. Mums patinka šios didelės ir spalvingos žuvies uodegos pynės. Šį sezoną taip pat išbandykite naują spalvą.

44. Dideli stiliai

Šis stilius prasideda labai laisvai ir plačiai viršuje, o vėliau tampa mažas. Tai švelni išvaizda, kuri tikrai sukels šypseną jūsų veide.

45. Tvirta bandelė

Ši kūrybinė bandelė sukurta pintinėmis. Jei norite nuostabaus šukuosenos, turite išbandyti šį stilių kitame oficialiame renginyje.

46. ​​Stulbinantys atnaujinimai

Jei ieškote puikaus stiliaus kitam oficialiam renginiui, turite išbandyti šį. Atlikite šiuos veiksmus, kad sukurtumėte šukuoseną, kuri sužavės visus vakarėlio svečius.

47. Netvarkingos žuvys

Jei ieškote nuostabios netvarkingos šoninės žuvies uodegos, atlikite šiuos dešimt paprastų žingsnių, kad sukurtumėte savo.

48. Aplink galvą

Mes gauname du skirtingus šio stiliaus kampus, kad pamatytume, kaip pynė eina aplink galvą. Tai šauni išvaizda, kuri puikiai atrodytų paplūdimio dienai.

49. Mažas prisilietimas

Šį stilių sukurti labai paprasta ir jis turi tik mažą žuvies uodegėlę, todėl tai užtruks visai nedaug.

50. Sujungiančios pynės

Kitas paprastas stilius, kurį galite dėvėti bet kur.

51. Garbanojimo stiliai

Tai, kas iš pradžių atrodo kaip kaskadinės garbanos, virsta puošnia žuvies uodegos pynė.

52. Unikalus ir netvarkingas

Šiame netvarkingame stiliuje yra tik dalinė pynė.

53. Storas ir netvarkingas

Šis nuostabus žuvies uodega yra toks laisvas ir netvarkingas, kad mums tai patinka. Pridėta žalia spalva taip pat yra puiki.

54. Mielas stilius

Puikus stilius jūsų vaikui. Ši tvirta žuvies uodegos pynė liks kartu visą dieną.

55. Verpimo stiliai

Šis stulbinantis pintas stilius turi daugybę įvairių formų ir dydžių pynių iš įvairių sričių.

56. Daug kontrasto

Atsitiktinis ir netvarkingas stilius, kuris puikiai tiks dienai paplūdimyje.

57. Romantiškas stilius

Ši puošni pynė puikiai tiks bet kokiam oficialiam renginiui.

58. Minkšta išvaizda

Kitas puikus pintas vaizdas, kuris yra laisvas ir minkštas.

59. Netvarkingos pigtails

Puikus stilius, turintis du netvarkingus žuvies uodegos košelius. Tai puikus atsitiktinis stilius, kurį galima dėvėti bet kur.

60. Daug įvairių pintinių

Sujunkite savo žuvų uodegas su kitų tipų pynėmis, kad sukurtumėte šį stilių.

61. Specialus stilius

Jei jūsų dukra turi oficialų renginį, šis stilius jai būtų nuostabus. Tai nepakartojama ir labai gražu. Pridėkite keletą priedų, kad užbaigtumėte stilių.

62. Laisvi stiliai

Maža pynė tarp netvarkingo stiliaus.

63. Ilgi stiliai

Norėdami sukurti šį gražų stilių, jums reikės daug plaukų.

64. Puošnūs Pigtails

Šie košeliai yra kvapą gniaužiantys. Mums patinka, kokie jie yra netvarkingi, ir tikriausiai yra stiliaus sluoksnių, todėl matote besišviečiančius plaukus.

65. Žuvinga karūna

Puikus dalinis šukuosena su žuvies uodegos vainiku.

66. Pynimo stilius

Šis banguotas stilius puikiai atrodo pridėjus pynę.

67. Apversta žuvies uodega

Šis unikalus stilius yra apverstas žuvies uodega. Išbandykite šiuos akių veiksmus, kad sukurtumėte savo išvaizdą.

68. Įspūdingos išvaizdos

Šis romantiškas stilius turi įprastas pintines ir žuvies uodegas.

69. Stiliaus įvyniojimas

Ypatinga išvaizda su apvyniojama pynė.

70. Apimties stiliai

Šis nuostabus stilius yra kvapą gniaužiantis, nes visos laisvos pynės.

71. Trumpas ir saldus

Puikus pintas stilius, kuris puikiai tinka trumpiems plaukams.

72. Paprastumas pynėse

Paprastas stilius, kuris puikiai atrodytų vakare su merginomis.

73. Netvarkingos bangos

Tai puikus stilius, kurį galite dėvėti kitame renginyje.

74. Sukimosi stilius

Šio nuostabaus stiliaus pynės viduje yra pynės. Tai tikrai pasuks galvas, nesvarbu, kur esate.

75. Paplūdimio stilius

Puikus stilius, puikiai tinkantis dienai paplūdimyje.

76. „Half-Up Fishtail“ stilius

Nuostabus stilius, kurį tikrai lengva padaryti. Sukurkite šį stilių atlikdami šiuos keturis veiksmus.

77. Įdomūs stiliai

Netvarkingas stilius, kuris atrodo kaip meno kūrinys. Mums patinka mažesnės pynės apačioje.

78. Priedai yra svarbiausi

Paprastas stilius gali būti nuostabus, naudojant tik keletą plaukų aksesuarų.

79. Stulbinantys pynimai

Paprastas stilius, kurį būtų tikrai lengva sukurti.

80. Neįprasti stiliai

Jei jūsų laukia oficialus renginys, tikrai norite išbandyti šį gražų stilių. Viso stiliaus viduryje yra susipynę plaukų gabalai su pynimu. Nerasite kūrybiškesnio stiliaus nei šis.

81. Maži prisilietimai

Puikus stilius, kuris yra tikrai unikalus dėl pynimo, kuri eina ir išeina. Tai taip pat būtų puikus stilius vaikams.

82. Gražūs violetiniai stiliai

Akivaizdu, kad geriausia šio stiliaus dalis yra nuostabi violetinė spalva. Jei ieškote kažko, kas yra parodos kamštis, tai jums tinka. Jau nekalbant apie stulbinantį stilių, kuriame yra daug pynių vienas kitame. Tai nuostabu ir puikiai tiktų oficialiam renginiui.

83. Bunchy Ponytail

Ši žuvies uodegos pynė yra susukta, sukuriant unikalią arklio uodegą, kurią tikrai mylėsite.

84. Puošnios pynės

Jei Blake Lively gali išmušti žuvies uodegos pynę, tada žinote, kad tai nuostabus stilius. Ji daugelį metų buvo mados kūrėja. Jos drabužiai ir šukuosena yra dalykai, kuriuos reikia įgyvendinti savo gyvenime.

85. Mados stiliai

Žvaigždės žuvies uodegas naudoja puikiai raudonu kilimu. Šis stilius puikiai atrodytų kitame renginyje.

86. Vaikų stiliai

Iš kur ji visa tai spindi? Na, tai jums lėlė, tačiau šį stilių vis tiek galima pasiekti realiame gyvenime. Tai nuostabus jūsų mažylio stilius.

87. Kvapą gniaužiantys pynimai

Visos šios pintos juostelės sukuria nuostabią išvaizdą, apie kurią visi kalbės. Tai neįprasta ir tikrai nuostabu.

88. Tvirta pynė

Jis prasideda laisvai, tačiau pabaigoje ši pynė tampa gana įtempta.

89. Ilgesnės pynės

Jei turite ilgus plaukus, turite išbandyti šį nuostabų stilių. Pynimas prasideda plačiai nuo galvos viršaus, bet mažėja mažėjant.

90. Drąsūs nauji stiliai

Jei kitam renginiui ieškote kažko unikalaus, tokiu stiliumi nenusivilsite. Kito kūrybinio pynimo dizaino viduje yra žuvies uodegos pynė. Tai nuostabi išvaizda ir visą naktį sulauksite komplimentų.

91. Standartinis pynimas

Išmokti pinti žuvies uodegą yra tikrai labai paprasta. Tiesiog ženkite vieną žingsnį ir daug praktikuokite. Šie šeši žingsniai parodys, kaip padaryti standartinę žuvies uodegos pynę.

93. Žuvies uodega Ponis

Jei visada norėjote išbandyti žuvies uodegą, jums patiks šie paprasti žingsniai. Pamatysite, kaip lengva sukurti šiuos nuostabius stilius.

94. Meno kūriniai

Rimtai, ši šukuosena turėtų būti kažkur muziejuje. Jei ieškote stiliaus, kuris nuviltų žmones, žiūrėkite toliau nei šis. Pynė yra tik viršuje ir sudaro mini bandelę. Likęs stilius paliekamas laisvas ir banguotas.