Pintinių tipai: viskas, ką norėjote žinoti (+vaizdai)

Pintinės buvo žinomos ilgą laiką ir todėl, kad jos yra klasikinio stiliaus. Jie taip pat yra universalus stilius, kurį galite dėvėti bet kur. Pintines galite dėvėti sporto salėje, karštą dieną paplūdimyje arba pasipuošti vestuvėms. Šie stiliai yra neįtikėtini ir tikrai yra tokio stiliaus, kurį mėgsta visi.

Jei ieškote klasikinio stiliaus, kuris yra unikalus, niekada nepavyks suklysti su pynėmis. Jie tiesiog tokie nuostabūs. Galima rinktis iš daugybės skirtingų pintų stilių, ir mes juos parodysime. Kai baigsite straipsnį, žinosite viską, ką reikia žinoti apie pintines, ir mes taip pat pateiksime patarimų, kaip nusipirkti geriausias pintines sau.

Renkantis pynę reikia daug ką apsvarstyti ir nusprendžiant, kuri pynė jums labiausiai tinka, tai labai priklauso nuo jūsų plaukų tipo ir to, kur norite dėvėti plaukus. Nebūtinai dėvite tos pačios rūšies pynę, jei einate į sporto salę, kurią dėvėtumėte vestuvėms ir atvirkščiai. Čia yra viskas, ką kada nors norėjote žinoti apie pintines ir kaip jas pasidaryti:

Yra daug skirtingų pintinių tipų:

Galima rinktis iš daugybės skirtingų pintinių, kurios jūsų veidui sukels šypseną. Turime daugybę pavyzdžių, kurie leis jums nustatyti, kokios pynės ieškote. Jūs netgi galite sužinoti apie kai kurias pintines, apie kurias anksčiau negirdėjote. Pintoms yra daug tikslų, tokių kaip patogumas, madingi stiliai ar net sau nereikalinga priežiūra. Štai keletas pintų stilių, kuriais mes didžiuojamės.

Paprasta 3 krypčių pynė

Jei jums reikia eiti į sporto salę ir norite, kad plaukai nepatektų į veidą, tai yra geriausia išvaizda, su kuria galite eiti. Trijų siūlų pynė neleis jūsų plaukams susidėti ir netrukdys. Tai yra viena iš paprasčiausių pintinių, kurią galite kada nors išbandyti, ir paprastai tokia, kuria žmonės naudojasi atsitiktinėmis dienomis, jau nekalbant apie tai, kad ją taip lengva sujungti.

Vienu ar kitu momentu visi tikriausiai naudojome tokio tipo pynę, ypač užaugę. Tai lengva šukuosena, kurią tėvai gali naudoti kartu su savo vaikais, nes ji apsaugo plaukus nuo vaikų veidų ir tiesiogine prasme sukuria mažiau nei minutę. Tai turbūt ir pirmoji šukuosena, kurią mes, kaip vaikai, išmokome daryti patys. Jei užaugote būdami gidų merginų dalimi, tuomet tikriausiai išmokote pinti. Ši pagrindinė pynė yra viena pynė, su kuria galite tiesiog sukurti šimtus šukuosenų. Šios pagrindinės pynės taip pat gali būti pridedamos prie sudėtingesnių stilių, kad būtų sukurtas kažkas tikrai stebuklingo. Šios pagrindinės pynės taip pat gali būti įvairių dydžių, viskas priklauso nuo to, kokio stiliaus ieškote.

Ko tau reikia

Šiam stiliui reikia tik poros dalykų:

Plaukai elastingi

Plaukų šepetėlis

Kaip sukurti stilių

Prieš pradėdami, būtinai gerai šukuokite plaukus, kad nekiltų susivėlimų.

Padalinkite plaukus į tris dalis.

Pynimas prasideda ir pradedate apversdami kairę dalį per vidurinę dalį.

Vėl pradėkite nuo dešiniojo skyriaus ir apverskite jį per vidurinę dalį.

Tęskite 3 ir 4 veiksmus, eidami pirmyn ir atgal iš kairės į dešinę, kol pynimas bus baigtas.

Pritvirtinkite galą elastine.

Prancūziška pynė

Dabar prancūziška pynė yra vienas iš klasikinių stilių ir egzistuoja amžinai. Paprastai šukuoseną naudojo mūsų mamos, ruošdamos mus į mokyklą ar bažnyčią. Tai stulbinantis stilius, kuris yra griežtas ir išlaiko visus plaukus. Jei jums reikia plaukų nuo veido, tai yra prašmatnus būdas tai padaryti. „French Braid“ reikalauja šiek tiek praktikos, tačiau, kai tik jį paglostysite, sukūrimas užtruks apie 3 minutes.

Ko tau reikia

Plaukai elastingi

Plaukų šepetėlis

Kaip sukurti stilių

Vėlgi, geriausia pradėti šukuoti plaukus, kad nebūtų raizginių.

Tarp jūsų šventyklų yra priekinė jūsų plaukų dalis. Paimkite tą skyrių ir padalykite jį į 3 dalis.

Pinti jį dygsniu.

Paimkite antrąjį dygsnį į priekį ir pridėkite 2 colių sekciją, kurią galite patraukti už pynės ribų „prie kiekvienos šoninės sruogos, prieš apverčiant ją ant vidurinės pynės sruogos“.

Tęskite pynimą, kol pynė pasieks pakaušį. Šiuo metu jums pritrūks plaukų iš abiejų pusių. Tada tęskite pynimą iki galo ir tada pritvirtinkite plaukus elastine.

Jei ieškote daugiau apimties. Tiesiog šiek tiek atitraukite pynę. Atlaisvindami galite suteikti sau daugiau apimties.

Kas atsitiks, jei negalėsite pinti?

Kartais kai kuriems žmonėms pynimas gali būti lengvas. Atrodo, kad jie gana lengvai įgauna tai. Bet ne visi tokie. Kai kuriems žmonėms pinti yra tikrai sunku. Taigi, kaip galite pasinaudoti visais šauniais stiliais, jei net negalite pinti savo plaukų? Kai kuriems sudėtingiems pintiniams stiliams visada geriausia kreiptis į stilistą, tačiau nenorėtumėte to daryti su pagrindiniais stiliais.

Tikrai rekomenduojame daug praktikuoti. Jūs ne visada iš karto pasirinksite pintą stilių, kartais tai reikia padaryti keletą kartų, kol jis susitiks jums. Turime keletą patarimų, kaip sukurti geriausias pintines, kokias tik galėtumėte turėti.

  1. Nepraleiskite gaminio

Galbūt net nepagalvojote, kaip naudoti gaminius pynėms, bet kartais tai gali būti geriausia, kad būtų lengviau pinti. Jei formuojate bet kokio tipo dėžutes, norėdami gauti geriausius rezultatus, turite naudoti serumą.

  1. Jūs galite gauti žuvies uodegą su garbanotais plaukais

Kai kurie žmonės nemano, kad gali turėti fantastišką žuvies uodegą su garbanotais plaukais, tačiau tai tiesiog netiesa. Jums tiesiog reikia dirbti su turima tekstūra.

  1. Šoninės pynimo pagalba

Turime puikų patarimą, kaip pinti šonus iš Mia Santiago, ir tai jums labai palengvins. „Jei darote pynę, kuri nusileis viena puse, naudokite spaustuką, kad sujudintumėte visus plaukus“, – sakė ji. „Tai išlaikys viską tvirtai ir neleis pirštams slysti“. Pynimo metu būtinai palikite spaustuką.

Norėdami pinti žuvies uodegą, paimkite nedideles dalis, o ne didesnes dalis iš nugaros, ir įmeskite jas į pynę. „Pynimo metu laikykite rankas atskirtas“, – patarė ji. „Tai neleis dalykams susipainioti“.

Jei esate garbanotų plaukų savininkas, puikus būdas suteikti savo nerijai tokią žuvies uodegos išvaizdą – tekstūruoti, o tai reiškia, kad tiesiog šiek tiek atitraukite. Tai padarys pynę daug dinamiškesnę ir gausite tą pačią išvaizdą, kaip ir žmonės su tiesiais plaukais. „Jei keli gabalėliai atsilaisvins, nesijaudinkite“, – sakė ji. „Tai pridės vėsios tekstūros“.

Žuvies uodegos pynė

Žuvies uodegos pynė yra viena iš elegantiškiausių ir magiškiausių pintinių, kokias tik galite turėti. Tai nuostabus stilius, kurį galite lengvai pasiimti į išgalvotą renginį. Tai romantiškas stilius, kuris viduramžiais dažnai buvo naudojamas su honoraru. Taip yra todėl, kad jis atrodo neįtikėtinai gražus. Šis stilius yra viena iš sudėtingiausių pintinių, kurias galite turėti. Tai mėgstamiausia dėl savo išvaizdos ir daugeliui žmonių patinka laisvas ir netvarkingas stilius, kurį galima sukurti iš jo. Kalbant apie vestuves ar oficialius renginius, žuvų uodega yra viena iš populiariausių pintinių rūšių, kurią galite naudoti tokiam renginiui.

„Fishtail“ pynės idėja yra ta, kad ji apima audimą subtilias ir plonas plaukų dalis, kad būtų sukurtas simetriškas efektas, kuris atrodo kaip žuvies uodega. Tai nuostabu ir mums tai patinka!

Ko tau reikia

Plaukų šepetėlis

2 plaukų tamprės

Kaip sukurti stilių

Dar kartą kruopščiai šukuokite plaukus, kad nebūtų susivėlimo.

Paimkite plaukus ir surinkite juos į kuodą.

Paimkite arklio uodegą ir padalinkite ją į 2 lygias dalis.

„Paimkite ploną plaukų dalį iš kairės dalies išorinės pusės, apverskite ir pridėkite prie vidinės dešiniojo arklio uodegos dalies“.

Jūs darysite tą patį išorinėje dešiniojo skyriaus pusėje. Būtinai apverskite ir tada pridėkite prie kairiosios arklio uodegos dalies vidinės pusės.

Toliau kartokite 4 ir 5 veiksmus pirmyn ir atgal, kol pynimas bus baigtas.

Pritvirtinkite galą elastine.

Iškirpkite elastinę medžiagą, kurią naudojote uodegos tvirtinimui, kad užbaigtumėte žuvies uodegos išvaizdą.olandų pynė

Olandijos pynė

Galite pamanyti, kad prancūziška pynė labai panaši į prancūzišką pynę ir jūs būtumėte teisūs. Iš esmės olandiška pynė yra kaip prancūziška pynė, išskyrus tai, kad ji daroma atvirkščiai. Tai leidžia turėti nuostabų matmenį dėl to, kaip jis sėdi ant galvos. Tai galima padaryti dviem skirtingais būdais: ją galima suformuoti su bandele, kad galėtumėte nešioti ją į darbą, arba ją galima padaryti per pusę, jei norite su ja išeiti į miestą.

Ko tau reikia

Plaukų šepetėlis

Plaukai elastingi

Kaip sukurti stilių

Paimkite šepetį ir įsitikinkite, kad pašalinote visus plaukų susivėlimus.

Kaip ir „French Braid“ atveju, paimkite priekinę dalį tarp šventyklų ir padalinkite į 3 dalis.

Pradėkite pinti pirmąjį dygsnį apversdami šonines dalis po vidurine dalimi.

Kiekvienam pynės dygsniui norite ir toliau šukuoti plaukus iš išorės, prieš apverčiant juos po vidurine dalimi.

Naudodami „Dutch Braid“ pynimą tęsite tol, kol pasieksite pakaušį. Tuo metu jums pritrūks plaukų, kuriuos galėsite atsinešti iš šonų. Tiesiog tęskite plaukų pynimą, kol pasieksite galą, ir pritvirtinkite juos elastine.

4 pluošto pynė

Tai dar viena pynė, kurią tikrai lengva sukurti, nes tai tik vienas žingsnis aukštyn nuo pagrindinės 3 siūlų pynės. Tai yra tokia pynė, kurią naudojate, kai norite iškirpti savo išvaizdą iš standartinės pynės. Jei jums nuobodu išvaizda, kurią naudojote iki šiol, tada 4 siūlų pynė jums būtų puikus pokytis. Tai dar vienas atsitiktinis stilius, kurį galite dėvėti bet kur, nes tai labiau atsitiktinis vaizdas. Galite dėvėti jį darbe, mokykloje ar sporto salėje. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti kaip įprasta pynė, tačiau žmonės tikriausiai padarys dvigubai, kai supras, kad ji šiek tiek kitokia.

Ko tau reikia

Plaukų šepetėlis

Plaukai elastingi

Kaip sukurti stilių

Prieš pradėdami valykite plaukus, kad įsitikintumėte, jog nėra raizginių.

Norite padalyti plaukus į vidurį ir tada nuvalyti plaukus atgal.

Jūs padalinsite plaukus į 4 lygias dalis ir pamėginsite juos atsiminti kaip 1, 2, 3, 4.

Pynimo procesą pradėkite apversdami 1 skyrių pagal 2 skirsnį, o tada per 3 skyrių.

Kai tai padarysite, tada apversite 4 per 3 skyrių ir 4 skyrių.

Dabar turėsite pervadinti skyrius į 1, 2, 3, 4 ir vėl ir vėl sekti per mažai, per daug ir per, kol pynė bus baigta.

Užfiksuokite galus elastingais plaukais.

Virvės susuktos pynės

Tai šauniai atrodanti pynė, kuri iš esmės atrodo kaip virvė. Tai viena iš paprasčiausių pintinių, kurią galite susikurti patys, o tai padaryti užtrunka neilgai. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra susukti 2 plaukų dalis kartu, kad sukurtumėte išvaizdą, todėl susidėti reikia apie 2 minutes. Jei jums reikia mesti išvaizdą, kurios sukūrimas neužima daug laiko, tada tai yra jūsų išvaizda.

Ko tau reikia

Plaukų šepetėlis

2 elastingi plaukai

Kaip sukurti stilių

Nuvalykite visus plaukų susivėlimus ir tada suriškite plaukus į aukštą kuodą.

Padalinkite tą arklio uodegą į 2 dalis.

Paimkite šias dvi dalis ir pasukite jas pagal laikrodžio rodyklę iki galo.

Tada jūs susipinsite šias susuktas dalis viena su kita, kad virvės pynė būtų sukurta prieš laikrodžio rodyklę iki galo.

Užfiksuokite galus elastingais plaukais.Jumbo dėžutės pynės raudonos dėžės pynės dėžutės pynės

Dėžutės pynės

Dėžutės pintinės yra dar vienas stilius, egzistuojantis amžinai ir dauguma žmonių jas gauna, nes tai mažai priežiūros reikalaujantis stilius, kurį jie gali išlaikyti porą mėnesių vienu metu. Tai patogu ir leidžia jiems turėti stilių, dėl kurio jiems nereikia jaudintis. Jums nereikia kiekvieną dieną šukuoti ar net plauti tokio tipo pynių, todėl tai toks patrauklus stilius.

Įžymybės, tokios kaip Kim Kardashian, Beyoncé ir Zoe Kravitz, mėgsta šiuos stilius ir dažnai jas pakels ant raudonojo kilimo.

Tai nėra stilius, kurį darytumėte patys. Visada geriausia kreiptis į profesionalus, turinčius tam tikros patirties su dėžutėmis. Tikriausiai norėsite atsinešti kavos ir geros knygos, nes paprastai tokios išvaizdos sukūrimas užtrunka kelias valandas.

Jei turite daug plaukų, tai puiku, tai galima padaryti su savo natūraliais plaukais. Bet jei to nepadarysite, nesijaudinkite, stilistas gali įpinti plaukų gabalus. Tai, žinoma, pakeis stiliaus kainą. Paprastai pačių dėžutės pintinių sukūrimas kainuoja mažiausiai 100–200 USD, pridėjus daugiau plaukų, kaina pasikeis.

Kas turėtų įgyti stilių?

Kiekvienas, kuris nori mažai priežiūros reikalaujančios išvaizdos ir tai galima padaryti su bet kokia plaukų struktūra.

Kaip priversti juos išsilaikyti?

Šio tipo pynės gali būti laikomos plaukuose kelis mėnesius, viskas priklauso nuo to, kaip jas prižiūrėsite. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, kad įsitikintumėte, jog jie tarnauja ilgiau, yra įsitikinti, kad jie prasideda taip pat gražiai ir tvirtai. Jūs nenorite jaustis nepatogiai, bet tik įsitikinkite, kad jie yra pakankamai įtempti, kad nepradėtų šerpetoti ar išsiskirti.

Kaip juos prižiūrėti?

Turite pasirūpinti savo pynėmis, jei tikitės, kad jos tarnaus ilgai, tačiau net nereikia daug dirbti, kai kalbama apie kasų pintines. Kai formuojate savo pynę, tiesiog stenkitės jų netraukti per stipriai. Miegodami, jei galite, pabandykite naudoti šilkinę pagalvės užvalkalą. Šiaip tai taip patogu, tad kodėl gi nepasinaudojus vienu, jei galite. Jūs taip pat turite būti atsargūs, kai per šį laiką ant plaukų naudojate daug produktų, nes po kurio laiko galite susidaryti daug. Įsitikinkite, kad plaunate plaukus šampūnu, bet tiesiog nedarykite to labai dažnai. Jei esate tas, kuris mėgsta daug manipuliuoti savo plaukais, galite sulaukti daug skraidymų. Taigi pasistenkite per daug nežaisti su savo pynėmis.

Ką apie persirengimą?

Jei jums tikrai patinka stilius ir norite jį išlaikyti ilgiau nei porą mėnesių, jums reikės grįžti ir jį pakartoti. Kai kurie žmonės tai daro patys, tačiau mes visada rekomenduojame apsilankyti salone, nebent tikrai žinote, ką darote.

Taigi, kada yra tinkamas laikas tai padaryti? Na, viskas priklauso nuo to, kiek laiko norite juos laikyti. Persipynimas gali įvykti po kelių savaičių ar kelių mėnesių. Pintinių pašalinimo procesas gali būti varginantis procesas, todėl jei tai darote patys, įsitikinkite, kad turite ką nors padėti arba tiesiog grįžkite į saloną, kuriame tai padarėte, ir leiskite jiems tai padaryti. Visada pradėkite nuo apačios ir pradėkite šukuoti plaukus šukomis. Tai leidžia atitraukti tikruosius plaukus nuo priauginimo, nesukeliant daugybės raizginių. Kai kurie stilistai liepsna suriša sintetinius plaukus su tikrais plaukais apačioje, kad jie visi būtų kartu. Jei taip buvo, tuomet, prieš pradėdami šukuoti plaukus, turėsite nukirpti plaukų galiukus.

Tikimės, kad jums patiko straipsnis apie pintines ir įkvėpėte savo plaukų. Kalbant apie pintines, galima rinktis iš daugybės skirtingų stilių ir būtų smagu jas visas išbandyti. Tai puikūs pavyzdžiai, kuriuos galite pabandyti ir bandyti dar kartą. Kalbant apie pintines, jos niekada neišeina iš stiliaus, todėl esate pasirengę ir toliau stengtis.