Skrášlite obývačku sedačkou Napali od Bretz WOHN Dreams

sedacia súprava fialová

Položili ste si niekedy otázku, ktorý kus nábytku vyniká vo vašej obývačke ako prvý a je schopný zmeniť celý interiér? Pohovka samozrejme zaujíma najdôležitejšie miesto v interiérovom dizajne. Preto vám predstavíme krásnu sedaciu súpravu, ktorú vytvoril Bretz WOHN Dreams.

Sedacia súprava Napali je mimoriadne pohodlná. Má atraktívne videnie, ktoré v obývačke vytvára šťastnú náladu. Tento útulný gaučový kútik má tri základné komponenty, ktoré zaisťujú vaše pohodlie a relaxáciu – predlžovací prvok vybavený operadlom, rohovou časťou (s dvoma operadlami, ktoré navzájom zvierajú pravý uhol) a čalúneným pohovkou. Všetko závisí od vašich prianí a osobných preferencií, ako tieto kúsky spojíte a zaradíte! Vyberať môžete z mnohých rôznych variantov. Ak chcete útulnú milostnú pohovku pre dvoch, mali by ste sedaciu súpravu jednoducho oddeliť. Ak chcete vo svojej obývačke prijať veľa hostí, môžete atraktívny kus nábytku premeniť na rovnú pohovku pre 20 osôb. Máte tiež možnosť vložiť ho do konfigurácie v tvare U. A ak sa nemôžete rozhodnúť pre konkrétnu konfiguráciu, potom máte vždy slobodnú voľbu usporiadať časti sedacej súpravy Napali tak často, ako chcete. Modulárne komponenty sú zdôraznené veľkými nadýchanými vankúšmi. Vankúše môžete použiť na sedenie alebo na opierku.

Luxusné zamatové čalúnenie je zdobené eklektickými motívmi a je dodávané v elegantných farbách. Rozhodovanie je dosť ťažké. Mali by ste zvoliť sýtu fialovú so zlatými vzormi alebo sýtu modrú s trblietavou smaragdovo zelenou ozdobou? Tieto dve varianty vyzerajú naozaj krásne. Nezáleží na tom, akej farebnej kombinácii dáte prednosť, pretože do svojej obývačky určite získate brilantný šperk!

Ozdobte obývaciu izbu krásnou modrou a smaragdovo zelenou pohovkou

sedacia súprava do obývačky modrá

  Nádherný fialový šperk do obývačky

vybavenie obývačky napali pohovkou  Rozprávkový pohľad, útulnosť a pohodliesedacia súprava mnohozložková

Text s Katjou