101 najlepszych tatuaży i wzorów przyjaciół

Tatuaże z najlepszymi przyjaciółmi są idealne dla przyjaciela, który jest ze sobą zsynchronizowany i absolutnie uwielbia mieć się nawzajem.

Niektórzy przyjaciele są tak blisko nas, że chcemy im oddać hołd! Jeśli masz takiego najlepszego przyjaciela, masz ogromne szczęście. Te inspiracje tatuażami bff mogą być kolejną szaloną rzeczą, na którą możesz pójść ze swoim najlepszym przyjacielem!

Pokaż swojemu najlepszemu przyjacielowi trochę miłości dzięki tym pasującym tatuażom dla najlepszych przyjaciół

Najlepsi przyjaciele na całe życie powinni świętować swoją przyjaźń przynajmniej kilkoma małymi tatuażami najlepszych przyjaciół. Mam nadzieję, że dzięki trwałości tych tatuaży przyjaźń będzie trwała równie długo! Rzućmy okiem na niektóre z uroczych tatuaży najlepszych przyjaciół, które możesz dostać ze swoim najlepszym przyjacielem dalej.

Kto tworzy tatuaże Best Friend?

Tatuaże najlepszych przyjaciół mogą być zaprojektowane przez artystów tatuażu. Może być również zaprojektowany przez Twojego najlepszego przyjaciela i Ciebie! Oczywiście, gdy projektujesz tatuaż za pomocą swojego najlepszy przyjaciel, ale opcja nadal zależy od Ciebie!

1. Pasujące tatuaże dla kotów

Cóż, żeby być uczciwym, nikt nie określił, że pasujące tatuaże kociaków są tego samego gatunku. Niemniej jednak jest to rodzaj tatuażu najlepszego przyjaciela, który pozwala każdej osobie mieć własne zdanie i preferencje!

2. Tatuaż BFF z inicjałami

Pokaż swoją przyjaźń światu, dodając swoje inicjały do ​​tatuażu. W tym przypadku litery „R” i „N” są wystarczające dla tych dwóch przyjaciół. Doskonały!

3. Połowa i połowa

Jest takie powiedzenie, że „dwie połówki tworzą całość”. Posiadanie połowy tatuażu po jednym dla każdej osoby sprawia, że ​​obraz jest kompletny, gdy jesteś z najlepszym przyjacielem!

4. Wilcze tatuaże dla najlepszych przyjaciół

Zobacz, gdzie tatuujesz te połówki! Na przykład tatuaże nie tworzą pełnego obrazu, gdy te dwie osoby siedzą obok siebie. Nadal może być wyjątkowym tatuażem bff!

5. Tatuaż z imionami dla najlepszych przyjaciół

Ten tatuaż dla najlepszych przyjaciół nie wymaga nawet dużych umiejętności projektowych. Musisz tylko pomyśleć o czcionce, za pomocą której chcesz wyświetlać swoje imiona!

6. Te same tatuaże, ta sama pozycja

Wybierz tatuaż, który ma duże znaczenie dla twojego najlepszego przyjaciela i dla ciebie. Możesz zdecydować, gdzie mają być tatuaże – jeśli to możliwe, umieść je w tym samym miejscu!

7. Tatuaż z cytatami najlepszych przyjaciół

Czy jesteś super papkowaty ze swoim najlepszym przyjacielem? Być może uważasz również swojego partnera za cenionego najlepszego przyjaciela. Niezależnie od przypadku, możesz napisać cytat, który ma znaczenie dla was obojga.

8. Tatuaż BFF ze słowami

Połącz swojego najlepszego przyjaciela na zawsze z wymownym obrazem do swojego tatuażu, jeśli masz na to ochotę. W końcu nie ma ograniczeń co do rodzaju tatuażu, który możesz uzyskać!

9. Uzupełniające tatuaże dla najlepszych przyjaciół

bardzo słodki i dowcipny tatuaż najlepszych przyjaciół

Bardzo słodki i dowcipny tatuaż najlepszych przyjaciół

Ten słodki i dowcipny tatuaż najlepszych przyjaciół można nanieść tuszem na dowolne części ciała, które Twoim zdaniem są odpowiednie. Tylko twój najlepszy przyjaciel i będziesz wiedział o znaczeniu cytatów, gdy zostaną umieszczone razem!

10. Śliczny tatuaż dla najlepszych przyjaciół

Prosty i ładny tatuaż na kostkę najlepszego przyjaciela

Prosty i miły tatuaż na kostce dla najlepszego przyjaciela

Ten prosty i uroczy tatuaż na kostce oznacza więź między dwoma przyjaciółmi, nawet gdy są daleko od siebie.

11. Obietnica Pinky

Identyczny tatuaż na rękę pojednania najlepszego przyjaciela

Identyczny tatuaż na rękę pojednania najlepszego przyjaciela

Tatuaże najlepszych przyjaciół, takie jak te identyczne, są nawiązaniem do słodkiego pojednania przyjaciół. Są uniwersalne i wspólne zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

12. Bądź dziwny razem projekt tatuażu

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół

Czy twój najlepszy przyjaciel jest kimś zwariowanym, a może trochę dziwnym? Możesz uczcić ich wyjątkowość tym tatuażem o tematyce kosmitów! W końcu nic nie krzyczy „dziwniej” niż coś w rodzaju kosmitów.

13. Obietnica dla najlepszego przyjaciela

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół dla chłopców i dziewcząt

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół dla chłopców i dziewcząt

Jaka była ostatnia obietnica, którą złożyłeś swojemu najlepszemu przyjacielowi? Uhonoruj ​​to, mając prosty tatuaż, taki jak ten!

14. Mały projekt tatuażu Best Friend

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół dla chłopców i dziewcząt

Tatuaże BF dla chłopców i dziewcząt

Subtelny, mały i delikatny tatuaż najlepszego przyjaciela odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i dziewcząt, może być czymś takim. Jeśli istnieje jakieś logo, które dobrze pasuje do was obojga, wybierz je!

15. Jesteś moją osobą pasującą do tatuażu najlepszego przyjaciela

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół dla chłopców i dziewcząt

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół dla chłopców i dziewcząt na nogach

Czy wiesz, kim jest twoja osoba w tym wielkim świecie? To twój najlepszy przyjaciel. Jeśli twój najlepszy przyjaciel czuje to samo, możesz nawet zrobić sobie taki tatuaż na nodze!

16. Mały, ale zauważalny tatuaż

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół (2)

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół dla chłopców i dziewcząt

Ten tatuaż jest ledwo zauważalny! Tylko ty będziesz wiedział, że macie wytatuowane inicjały na swoich nadgarstkach. To słodki gest!

17. Ohana oznacza rodzinę

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół dla chłopców i dziewcząt

Najlepsze Tatuaże Przyjaciół dla chłopców i dziewcząt

Niektórzy najlepsi przyjaciele czują się jak rodzina. Nie ma tatuażu bardziej odpowiedniego niż ten, który przedstawiałby znaczenie i wartość twojego najlepszego przyjaciela w twoim życiu!

18. Dopasowane wzory tatuaży strzałek

Ładne i zabawne tatuaże najlepszych przyjaciół ze strzałkami

Ładne i zabawne tatuaże najlepszych przyjaciół ze strzałkami

Zanim zdecydujesz się zrobić taki tatuaż ze swoim najlepszym przyjacielem, upewnij się, że wybrałeś symbol, który ma specjalne znaczenie dla was obojga. To może być dobry przykład!

19.  Data nawiązania przyjaźni

Uderzające tatuaże na nadgarstek najlepszego przyjaciela

Uderzające tatuaże na nadgarstek najlepszego przyjaciela

Te uderzające tatuaże na nadgarstkach najlepszych przyjaciół są rzadkie! Jeśli pamiętasz datę, kiedy spotkałeś swojego najlepszego przyjaciela, możesz stworzyć ten znaczący tatuaż.

20. Wszystko ma sens tylko wtedy, gdy jesteśmy razem

Elegancki najlepszy przyjaciel cytuje tatuaże na przedramionach

Elegancki najlepszy przyjaciel cytuje tatuaże na przedramionach

Ten tatuaż będzie miał sens tylko wtedy, gdy dwie osoby stoją razem! Bez drugiej osoby tatuaż nie będzie miał większego sensu.

Rodzaje tatuaży Best Friend

Tatuaże najlepszych przyjaciół również mogą być identyczne. Może to być mały, prosty projekt tatuażu lub może to być coś skomplikowanego, co ma znaczenie dla dwóch najlepszych przyjaciół lub więcej. Zwykle możesz zobaczyć inicjały najlepszych przyjaciół wytatuowane w tym samym miejscu na każdej osobie.

Tatuaże z najlepszym przyjacielem mogą być komplementarne, na przykład pełny cytat podzielony na pół na ramionach dwóch osób. Może być również w postaci połowy twarzy zwierzęcia wytatuowanej na każdej osobie, tylko do uzupełnienia, gdy dwie osoby są razem. Ten ostatni wariant jest najciekawszy w jednej kompozycji, co uwidacznia się dopiero w towarzystwie koleżanki.

Nie ma dobrych lub złych rodzajów tatuaży, nawet dla najlepszych przyjaciół. Tak długo, jak tatuaż ma znaczną wartość dla twoich najlepszych przyjaciół i dla ciebie, możesz być pewien, że jest tego wart.

21. Uzupełniające postacie z kreskówek

Zabawne tatuaże najlepszych przyjaciół Bivis-and-Bathet

Zabawne tatuaże najlepszych przyjaciół Bivis-and-Bathet

Te zabawne tatuaże z najlepszymi przyjaciółmi Bivis-and-Bathet mogą być docenione tylko przez osoby, które kochają serial animowany.

22. Identyczne tatuaże dla BFF

osobliwe tatuaże z najlepszym przyjacielem origami

Osobliwe tatuaże najlepszych przyjaciół origami

Możesz wykonać te same proste rysunki, które są wyraźnym przypomnieniem przyjaźni dla wszystkich na tej samej części ciała (lub gdziekolwiek chcesz. Te pasujące tatuaże z najlepszymi przyjaciółmi z origami mogą być dobrym przykładem do naśladowania dla innych!

23. Złożony identyczny tatuaż dla najlepszych przyjaciół na przedramionach

unikalne skomplikowane tatuaże na przedramionach najlepszego przyjaciela

Unikalne skomplikowane tatuaże przedramienia najlepszego przyjaciela

Kiedy tatuaż jest tak skomplikowany jak ten, możesz być pewien, że jest wyjątkowy i nie znajdziesz go na kimś innym! Oznacza to, że tatuaż jest wyłącznie dla Ciebie i Twojego najlepszego przyjaciela.

24. Tylko kilka liter

Na pierwszy rzut oka ten tatuaż wygląda jak bardziej wyjątkowa wersja tatuażu kompasu. Przyjrzyj się bliżej, a zdasz sobie sprawę, że są to wyjątkowe litery, być może reprezentujące inicjały kilku przyjaciół!

25. Ten sam kwiatowy wzór

Co za piękny, ale prosty projekt tatuażu dla najlepszych przyjaciół! Ten tatuaż jest bardzo estetyczny, ale ma również znaczenie, gdy masz go tuszem z najlepszym przyjacielem lub kimś innym, kogo również bardzo kochasz.

26. Trzy małe ptaszki

Najlepsi przyjaciele mogą być więcej niż dwiema osobami! W przypadku powyższego tatuażu zaangażowane są trzy osoby, co również jest reprezentowane przez fakt, że na gałęzi są trzy ptaki razem.

27. Dopasowany projekt tatuażu akwarelowego dla najlepszych przyjaciół

Dopasowanie tatuaży do najlepszych przyjaciół może nadal być piękne! Pamiętaj, że Twój tatuaż nie musi być stereotypowy i nudny.

28. Słońce & Księżyc

Nic tak nie wyraża przyjaźni jak coś tak pochlebnego jak słońce i księżyc! Ten piękny tatuaż przyjaźni można dostosować na wiele sposobów i nadal będzie tak samo wyjątkowy.

29. Tatuaż najlepszego przyjaciela Yin i Yang

Yin reprezentuje światło, a yang reprezentuje ciemność. Ten niesamowity tatuaż najlepszego przyjaciela może być inspiracją dla osób, które uważają, że ich najlepsi przyjaciele je uzupełniają!

30. Identyczne tatuaże dla lalek Matrioszka

Niektórzy z twoich przyjaciół są do ciebie tak podobni, że to tak, jakbyście byli identycznymi matrioszkami – każda zawiera w sobie inną podobną do siebie!

31. Frakcja przyjaźni

Spójrz na ten dowcipny sposób przedstawiania tatuażu najlepszego przyjaciela! Ten tatuaż wyraźnie przedstawia wszystkich 4 członków grupy najlepszych przyjaciół na zawsze. Kreatywny, prawda??

32. Żeton przyjaźni z kreskówkowym awatarem

Może bardzo często grałeś w pewną grę ze swoim najlepszym przyjacielem. W takim przypadku miałbyś już jedną lub dwie postaci, które mają dla ciebie znaczenie. Weź te dwa pasujące tatuaże jako inspirację!

33. Dopasowanie tatuaży dla grupy najlepszych przyjaciół

Kreatywność nie ma granic! Spójrz na tę pasującą serię tatuaży dla 5 przyjaciół. Tatuaż dobrze sprawdza się sam, ale łączy się również we wzór, gdy przyjaciele są razem.

34. Tatuaż lustrzany z twoim najlepszym przyjacielem

Eleganckie tatuaże z piórami najlepszego przyjaciela z efektem lustra

Eleganckie tatuaże z piórami najlepszego przyjaciela z efektem lustra

Jak fajnie byłoby mieć tatuaż, który wygląda tak jak twój najlepszy przyjaciel, ale jest lustrzanym odbiciem? Ten elegancki tatuaż z piór wygląda absolutnie oszałamiająco!

35. Łapiące tatuaże na łokciach dla najlepszych przyjaciół

Łapiące tatuaże łokcia najlepszego przyjaciela

Łapiące tatuaże łokcia najlepszego przyjaciela

Możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny projekt, który dla innych nic nie będzie znaczył, a jednocześnie przyniesie Ci najcieplejsze uczucia. Pamiętaj, że znaczenie tatuażu polega na tym, że oznacza on coś ważnego dla Ciebie.

36. Dopasowanie kumpli z papug

Wspaniałe tatuaże na nadgarstek najlepszych przyjaciół gołąbków

Wspaniałe tatuaże na nadgarstki najlepszych przyjaciół gołąbków

Te wspaniałe gołąbki mogą należeć do najsłodszych tatuaży na nadgarstek najlepszych przyjaciół. Jest uroczy, jest mały i zdecydowanie pasuje do pasującego partnera na nadgarstku twojego najlepszego przyjaciela.

37. Kwiatowe wzory Yin Yang BFF Tatuaże

Ozdobny tatuaż najlepszego przyjaciela yin-and-yang

Ozdobny tatuaż najlepszego przyjaciela yin-and-yang

Jeśli chcesz zmienić oryginalną ikonę yin yang, możesz wybrać ten ozdobny tatuaż najlepszego przyjaciela yin-and-yang. Gdziekolwiek umieścisz ten tatuaż, możesz mieć pewność, że te dwie części doskonale się uzupełniają, gdy jesteś razem ze swoim najlepszym przyjacielem.

38. Tatuaż na ramieniu z piór

Genialne, amplifikacyjne tatuaże na ramię z najlepszym przyjacielem

Genialne, amplifikacyjne tatuaże na ramię z najlepszym przyjacielem

Tatuaże z piór są powszechne, ale to nie znaczy, że jest to tatuaż sztampowy. Unosić się tam, gdzie wiatr przyniesie was oboje z tym znakiem przyjaźni!

39. Subtelny tatuaż BFF

Znaczące trójki najlepszych przyjaciół tatuaży

Znaczące tatuaże najlepszego przyjaciela trójki

Jeśli spojrzysz na ten trójkątny tatuaż tylko na jednej osobie, nawet nie zgadłeś, że jest to część tatuażu BFF! W międzyczasie zobaczysz, że ten projekt tatuażu ma pewną kolejność.

40. Wyjątkowy kompletny projekt tatuażu Best Friend

Wyjątkowe tatuaże na rękę dla najlepszego przyjaciela

Wyjątkowe tatuaże na rękę dla najlepszego przyjaciela

Czy jesteś wystarczająco blisko ze swoim najlepszym przyjacielem, aby narysować tatuaż taki jak ten? Nigdy nie możesz nigdzie iść bez drugiego przyjaciela, w przeciwnym razie Twój tatuaż nie będzie wyglądał na kompletny!

41. Do nieskończoności i poza sprytny tatuaż z cytatami

Sprytny cytat tatuaże najlepszych przyjaciół

Sprytne tatuaże z najlepszymi przyjaciółmi

Ten sprytny cytat na tatuaż najlepszego przyjaciela wymaga, aby obie strony były tam, aby ukończyć tatuaż, tak jak poprzedni na tej liście! Jest to jednak prosty i sprytny projekt.

42. Dwa elementy układanki pasujące do siebie

Zagadkowe tatuaże na ramionach najlepszego przyjaciela

Zagadkowe tatuaże na ramionach najlepszego przyjaciela

Te zagadkowe tatuaże na ramionach najlepszego przyjaciela mają sens, zwłaszcza jeśli czujesz, że twój najlepszy przyjaciel cię uzupełnia! Klucz i detal zamka w tatuażu z puzzlami to również sprytny dodatek.

43. Imponujący projekt parowania tatuaży Best Friend

Jeszcze jedno imponujące tatuaże z najlepszymi przyjaciółmi ze słońca i księżyca

Jeszcze jedno imponujące tatuaże najlepszych przyjaciół słońca i księżyca

Jeśli klasyczny projekt słońca i księżyca wygląda dla Ciebie zbyt prosto, możesz wybrać coś razem z tym projektem. Jest śliczny, szczegółowy i wygląda absolutnie ozdobnie!

Najpopularniejsze Tatuaże Najlepszych Przyjaciół

Istnieje wiele różnych zdjęć tatuaży najlepszych przyjaciół w Internecie. Na pierwszy rzut oka większa ich część znajduje się na kobiecych ciałach, dlatego szkice tych tatuaży korespondują. Tatuaże najlepszych przyjaciół mają małe rozmiary i mogą być kolorowe lub czarno-białe. W większości przypadków tatuaże przedstawiają nieskomplikowane obrazy.

44. Proste tatuaże BFF z podwójną strzałką

Prosty i efektowny tatuaż na łokciu najlepszego przyjaciela

Prosty i efektowny tatuaż na łokciu najlepszego przyjaciela

Ten prosty i efektowny tatuaż na łokciu dla najlepszego przyjaciela jest subtelny, prosty i elegancki. Kto powiedział, że trzeba mieć skomplikowane wzory tatuaży??

45. Fani Harry’ego Pottera cieszą się!

Insygnia śmierci tatuaże najlepszych przyjaciół

Insygnia Śmierci dla najlepszych przyjaciół tatuaży

To mogą być tatuaże najlepszych przyjaciół Insygniów Śmierci dla przyjaciół, którzy uwielbiają wspólnie oglądać serial o Harrym Potterze.

46. ​​Czy będziesz moim najlepszym przyjacielem??

Szczęśliwe tatuaże na nadgarstek najlepszych przyjaciół pszczół

Szczęśliwe tatuaże na nadgarstek najlepszych przyjaciół pszczół

Wystarczy spojrzeć na te szczęśliwe tatuaże na nadgarstkach pszczół! Jest urocza, a jeśli nie chcesz trwałego tatuażu uroczej pszczoły na nadgarstku, zawsze możesz wybrać tymczasowy. To też działa!

47. Papierowe samoloty wysłane z miłością

Piękny papierowy samolot najlepszy przyjaciel tatuaż

Piękny papierowy samolot najlepszy przyjaciel tatuaż

Ten piękny tatuaż z papierowego samolotu może reprezentować wiele rzeczy. Może to być związane z przesłaniem pozdrowienia do najlepszego przyjaciela na całym świecie lub może to być po prostu uroczy tatuaż z kształtem miłości.

Dziewczyny wolą tatuaże z pewnymi wzorami

Tak więc dziewczyny wolą tatuować różne zwierzęta z kreskówek, ptaki, gwiazdy, klucze, lalki, cyfry, symbol nieskończoności z innymi elementami, strzałki, przedmioty morskie, pióra, ptaki origami, motyle, puzzle, korony, serca, cytaty i tak dalej.

Umieszczają je na różnych częściach ciała, głównie na dłoniach, przedramionach, palcach, nadgarstkach, stopach, szyi itp. Takie tatuaże wyglądają bardzo pięknie, delikatnie i krucho. To może być trochę inne w porównaniu z preferencjami facetów!

48. Zakotwiczony z miłością

Godny uwagi tatuaż na nadgarstku dla najlepszego przyjaciela dłoni

Godny uwagi tatuaż na nadgarstku dla najlepszego przyjaciela dłoni

Ta palma na tatuażu na plaży byłaby idealna, aby pokazać ją na plaży. Idealnie pasuje do najlepszych przyjaciół, którzy lubią spacery nad morzem!

49. Hidden Kitty – pasujący tatuaż dla najlepszych przyjaciół

pasujące tatuaże najlepszych przyjaciół

Dziewczyny wyglądają jeszcze ładniej, gdy dowiadujesz się, że mają śliczny mały tatuaż na żebrach, taki jak ten na zdjęciu powyżej!

50. Rawrr – niektóre kontury dinozaurów

Każdy, kto spojrzy na te urocze tatuaże, natychmiast się w nich zakocha! Zamiast skomplikowanego tatuażu, ten prosty tatuaż BFF może składać się tylko z konturów dinozaurów.

51. Tatuaż Sephora Besties

Wszyscy mamy tego przyjaciela, który ma obsesję na punkcie Sephory lub innych sklepów kosmetycznych. Jaki tatuaż mógłby być bardziej odpowiedni dla tych przyjaciół niż tatuaż ze szminką?

52. Ozdobny projekt tatuażu serca

Tatuaż w kształcie serca ze znakiem nieskończoności może być świetnym projektem tatuażu dla najlepszych przyjaciół! Może mieć takie samo znaczenie dla innych osób wokół ciebie.

52. Rocznica przyjaźni

Spersonalizuj swoje tatuaże dla swojej przyjaźni, umieszczając na swoim tatuażu datę rocznicy przyjaźni lub daty urodzin innych osób!

53. Dopasowane tatuaże z piór na stopach

Jeśli wolisz, aby Twoje tatuaże były nieco bardziej ukryte, zawsze możesz wybrać tuszem tatuaże na naszych stopach. Jest mniej prawdopodobne, że zostaniesz zauważony w porównaniu z tatuażami na ramionach, a nawet twarzy!

54. Więcej ozdobnych tatuaży z sercami dla najlepszych przyjaciół

W tym projekcie tatuażu są właściwie dwa serca, czy zauważyłeś to? Tak się składa, że ​​koniec większego serca jest końcem mniejszego serca odbitego pod nim.

55. Dopasowany tatuaż z ptakami miłości

Ten tatuaż nie jest przeznaczony tylko dla par! Jeśli kochasz kogoś wystarczająco, nawet jeśli jest tylko najlepszym przyjacielem, nadal możesz pokazać mu swoją miłość tatuażem takim jak ten.

56. Projekt tatuażu Shaded Swans

Czerwony dziób tych łabędzi dobrze kontrastuje z resztą znaku. Wygląda na dość prosty w noszeniu, a jednocześnie na tyle wyjątkowy, by się pochwalić.

57. Twoja ulubiona rymowanka

Słowa zawarte w powyższej piosence mogą być smutne lub wzruszające, w zależności od tego, kto słucha i co o tym myśli. Podziel się najlepszymi tekstami w formie tatuażu!

58. Tatuaż łapacza snów

Istnieje wiele sposobów na zaprojektowanie tatuażu łapacza snów, a to jest jeden z nich! Twój pasujący tatuaż łapacza snów może być tak prosty lub złożony, jak chcesz, więc zaszalej!

59. Jesteś moją szczęśliwą koniczyną

Jeśli kiedykolwiek czułeś, że twój najlepszy przyjaciel przynosi ci dużo szczęścia, jest to najlepszy tatuaż przyjaźni, który możesz uczcić.

60. Duża strzała, mała strzała

Kto jest wyższym najlepszym przyjacielem z was dwojga? Możesz zrobić tatuaż taki jak ten, aby reprezentować siebie w tatuażu przyjaźni!

61. Tatuaż przyjaźni dla sprawy

Jeśli twój najlepszy przyjaciel i ty popierasz pewną przyczynę – taką jak świadomość raka lub inne stany związane z tą wstążką, możesz zaangażować się w sprawę za pomocą tatuażu takiego jak ten.

62. Najlepszy tatuaż przyjaciela dla mam & Córki

Jeden tatuaż mówi: „Stworzyłem ją”. Drugi tatuaż mówi: „Stworzony przez nią”. Podnieś rękę, jeśli twoja mama jest również twoją najlepszą przyjaciółką w tym całym, szerokim świecie!

63. Rosnąca miłość do twojego BFF

Tatuaż BFF może mieć formę drzewa rosnącego z miłością, tak jak to. Jego zakrzywione gałęzie symbolizują, że dwoje ludzi wierzy, że ich dusze są ze sobą związane na zawsze, a to połączenie jest święte.

64. 3 najlepszych przyjaciół razem projekt tatuażu

Olśniewające tatuaże najlepszego przyjaciela z kreskówek na kostkach

Olśniewające tatuaże najlepszego przyjaciela z kreskówek na kostkach

Rzut oka na te olśniewające tatuaże najlepszych przyjaciół z kreskówek na kostkach może powiedzieć wystarczająco dużo o tym, jak te dziewczyny mogą wyglądać ze swoimi fryzurami. Być może osoba w środku jest tą, która łączy ich troje razem!

65. Słońce & Księżycowy tatuaż jeszcze raz

Wspaniałe tatuaże z żebrami księżyca i słońca

Olśniewające tatuaże najlepszego przyjaciela z kreskówek na kostkach

Wygląda na to, że tatuaż słońca i księżyca jest naprawdę popularnym wyborem wśród najlepszych przyjaciół! Możesz wybrać projekt tatuażu najlepszego przyjaciela w zależności od Twojej osobowości i tego, który wolisz.

Znaczenie tatuaży Best Friend

Tatuaże najlepszych przyjaciół są pierwotnie pełne głębokiego znaczenia, ponieważ ludzie, którzy robią te tatuaże, starają się, aby ich prawdziwa przyjaźń trwała wiecznie. Szkice tatuaży są powiązane z pewnymi specjalnymi wydarzeniami podczas ich wspólnej przyjaźni lub po prostu podkreślają ich osobiste przekonania.

66. Wzory tatuaży Dark Humor dla najlepszych przyjaciół

Groteskowe zabawne tatuaże najlepszych przyjaciół

Groteskowe zabawne tatuaże najlepszych przyjaciół

Najlepsi przyjaciele to ci, którzy mogą dzielić się twoim poczuciem czarnego humoru, bez względu na to, czy jest to groteskowe jak ta, czy po prostu zabawne. Który wolisz?

67. Oznacz swoją pizzę kochającego najlepszego przyjaciela!

Zabawne tatuaże na nadgarstek z najlepszym przyjacielem pizzy?

Zabawne tatuaże na nadgarstek z najlepszym przyjacielem pizzy?

Ten zabawny tatuaż na nadgarstek z najlepszym przyjacielem pizzy jest w rzeczywistości bardzo prawdziwy dla wielu z nas. W końcu kto nie kocha pizzy, wraz z jej lepkim serem i wszystkimi wybuchowymi smakami??

Symbole przyjaźni & Jego znaczenie

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym symbolom tatuaży najlepszych przyjaciół. Na przykład motyle są symbolem zmartwychwstania, odrodzenia i pragnienia przemiany. Tatuaże motyle są często uważane za symbol szczęścia.

Niektóre z tych tatuaży nie będą miały wielu znaczeń, ale nie będziemy wiedzieć! W końcu każdy z tych tatuaży BFF ma swoją własną historię.

68. Znaczenie piór

Dopasowane tatuaże na nadgarstku z piórami najlepszego przyjaciela

Dopasowane tatuaże na nadgarstku z piórami najlepszego przyjaciela

Pióra najczęściej kojarzą się z wolnością, odwagą, prawdą i innymi symbolami odwagi w człowieku.

69. Gwiaździste wzory tatuaży dla najlepszych przyjaciółek

Inspirujące gwiazdy najlepsze tatuaże reind

Inspirujące tatuaże gwiazd najlepszych przyjaciół

Gwiazda to symbol nieba, znak dobrobytu i powodzenia. Uważa się, że gwiazdy dają człowiekowi inspirację do wszystkiego, czego potrzebuje – kreatywności, płynnych myśli i nie tylko.

70. Prosty tatuaż z pojedynczą gwiazdą

Proste i wyraźne tatuaże gwiazd dla najlepszych przyjaciół

Proste i wyraźne tatuaże gwiazd dla najlepszych przyjaciół

Najlepsi przyjaciele, którzy preferują proste wzory tatuaży, mogą chcieć wybrać te proste, proste i wyraźne tatuaże gwiazd dla najlepszych przyjaciół.

71. Ukoronowanie najlepszego przyjaciela

Imponujące tatuaże koronowe dla pary

Imponujące tatuaże koronowe dla pary

Tatuaże korony symbolizują władzę, przywództwo i samokontrolę. Jest atrybutem silnej i celowej osobowości.

72. Bezpłatne wzory tatuaży koronowych

Dopasowane, ale indywidualne tatuaże na nadgarstki

Dopasowane, ale indywidualne tatuaże na nadgarstki

Te dopasowane, ale indywidualistyczne tatuaże na nadgarstki są odpowiednie dla najlepszych przyjaciół, którzy nadal chcą mieć własną indywidualność, zachowując projekt tatuażu, który jest dobry dla nich obojga.

73. Korona z inicjałem

Piękne tatuaże dla par na nadgarstkach

Piękne tatuaże dla par na nadgarstkach

Zwiększ swoją grę tatuażu korony z tatuażem przyjaźni, takim jak ten. Ma wyjątkową koronę dla obu osób i ma dodatkowy inicjał!

74. Słodkie & Dopasowane wzory tatuaży ptaków dla najlepszych przyjaciół

Śmieszne i przyciągające wzrok gołąbki jako tatuaże dla par

Śmieszne i przyciągające wzrok gołąbki jako tatuaże dla par

ten tatuaż obraz kultury ptaków latających jest bardzo popularny. Może być używany do przedstawiania różnych znaczeń i pomysłów. Jednak większość tatuaży ptaków symbolizuje i uosabia piękno, witalność i pragnienie czegoś wyższego.

75. Identyczny tatuaż z latającymi jaskółkami

Szlachetne jaskółki jako tatuaże na nadgarstki dla najlepszych przyjaciół

Szlachetne jaskółki jako tatuaże na nadgarstki dla najlepszych przyjaciół

Ten projekt tatuażu jaskółki Nobla można wydrukować w małym rozmiarze lub w zwykłym rozmiarze, jak pokazano powyżej. Ślicznie prezentuje się na nadgarstkach!

76. Tatuaże ptaków szybujących na niebie

Pełen wdzięku ptak floks jako tatuaże na ramię najlepszego przyjaciela

Pełen wdzięku stada ptaków jako tatuaże na ramię najlepszego przyjaciela

Wystarczy słaby zarys ptaków latających na niebie, aby oddać poczucie wolności, osiągania większych wysokości i wielu innych. Jego prostota sprawia, że ​​jest pełen wdzięku i elegancji!

77. Dopasowywanie puzzli w 3D

Oszałamiające realistyczne tatuaże puzzle 3D dla najlepszych przyjaciół

Oszałamiające realistyczne tatuaże puzzle 3D dla najlepszych przyjaciół

Puzzle są postrzegane jako zabawka, rozrywka dla dzieci, więc pierwsze skojarzenie jest takie, że życie jest zasadniczo grą. Brakujące elementy układanki mogą po prostu odnosić się do pewnego rodzaju poszukiwania życia i miejsca w nim.

78. Kawałki układanki o przyjaźni

Wspaniały pomysł na tatuaże z najlepszymi przyjaciółmi

Wspaniały pomysł na tatuaże z najlepszymi przyjaciółmi

Na wszelki wypadek, gdy nie możesz powiedzieć, że jest to tatuaż przyjaźni, elementy układanki w tych kawałkach tatuażu dosłownie oznaczają „Przyjaźń”. Możesz użyć innych słów w swoim tatuażu, aby był bardziej spersonalizowany!

79. Zarys puzzle tatuażu z sercem

Czułe tatuaże puzzle dla pary

Czułe tatuaże puzzle dla pary

Okaż trochę uczucia swojemu najlepszemu przyjacielowi, wytatuując prosty kształt serca na swoim puzzlach! Wybierz dwa kontrastujące kolory, takie jak czarny i czerwony, aby tatuaż był bardziej atrakcyjny.

80. Rozkołysz swoją miłość!

Ten znak dłoni jest zwykle kojarzony z gestem „rock n roll”, ale możesz pójść o krok dalej, umieszczając w nim zarys kształtu miłości!

81. Prosty szkic ptaka Best Friends Tattoo

Jesteśmy absolutnie zachwyceni sposobem, w jaki ten tatuaż przedstawia ptaki! To bardzo abstrakcyjne i proste, ale jest po prostu urocze!

82. Garnek & Filiżanka do herbaty – pasujące tatuaże dla najlepszych przyjaciółek

Garnek i filiżanka dopełniają się nawzajem, tak jak twój najlepszy przyjaciel i ty! Którą herbatą byś był, gdybyś miał ten tatuaż??

83. PB&J Sandwich Tattoo Design

Być może ten uroczy tatuaż może zainspirować ładniejsze tatuaże przyjaźni dla twojego najlepszego przyjaciela i ciebie! Masło orzechowe i dżem dobrze pasują do siebie na toście, co sprawia, że ​​jest to znaczący i słodki tatuaż.

84. Identyczny & Dopasowany tatuaż z małym kwiatem

Po co mieć pierścionek przyjaźni, skoro zamiast niego można mieć tatuaż przyjaźni? Już nigdy nie będziesz musiał się martwić o utratę pierścionka!

85. Projekt tatuażu Kubuś Puchatek

Tygrysek i Kubuś Puchatek są naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Prosiaczek też jest tego częścią! W związku z tym nawet ta seria kreskówek z dzieciństwa może być inspiracją do tatuażu przyjaźni!

86. Pasujące tatuaże żyrafy

Jeśli jest jedna rzecz, którą możemy powiedzieć na pewno, to to, że tatuaże zwierząt są ponadczasowe! Zawsze będzie urocza i zawsze będzie na nią popyt. Tak jak to połączenie dużej żyrafy i małej żyrafy!

87. Kolorowy tatuaż z motywem Kubusia Puchatka

Ponieważ Kubuś Puchatek to serial animowany o przyjaźni, nie dziwi fakt, że mają najsłodsze cytaty i powiedzenia o przyjaźni. Kochamy ten!

88. Projekt tatuażu z akwarelą serca

Zwróć uwagę, jak serce może ciasno zmieścić się w pustym zarysie na nadgarstku drugiej osoby. Uzupełniają się, a jednak oba tatuaże są tak samo piękne jak one!

89. Idź Hipstera!

Jeśli zaprojektowałeś własną grafikę wewnątrz konturu w kształcie serca, może wyglądać mniej więcej tak. Mogłoby też wyglądać jeszcze lepiej!

90. Mały pasujący tatuaż z najlepszym przyjacielem

Ten prosty geometryczny wzór jest łatwy do zaprojektowania i łatwy do pisania. Ta sprytna para miała tatuaże wytatuowane na palcu serdecznym, aby zastąpić ich prawdziwe pierścionki!

91. Prosty, ale elegancki tatuaż z inicjałami

W tym pojedynczym tatuażu jest wielka litera „H” i sprytnie ukryta mała litera „h”. Połączenie czcionki szeryfowej i kursywy pisma ręcznego sprawia, że ​​ten prosty tatuaż jest super niesamowity!

92. Klasyczny zamek & Kluczowe Tatuaże

Dzielisz się mnóstwem sekretów ze swoim najlepszym przyjacielem. Dlatego w grę może wchodzić tatuaż z zamkiem i kluczem! Zaprojektuj własny uchwyt do kluczy, aby uzyskać bardziej dramatyczne efekty!

93. Trzylistna koniczyna

Trójlistna koniczyna może nie być wyjątkowa, jeśli wiemy, że gdzieś tam są szczęśliwe czterolistne koniczyny. Ale naszymi najlepszymi przyjaciółmi są trzylistne koniczyny, które zawsze są z nami!

94. Dopasowanie tatuaży dla najlepszych przyjaciół artystycznych

Oto prosty, ale artystyczny sposób na pokazanie swojej przyjaźni poprzez tatuaż! Trzy podstawowe kolory nigdy nie mogą się nie udać.

95. Identyczne serca ze skrzydłami

Ponadczasowy, klasyczny kawałek tatuażu! Serca ze skrzydłami mogą pokazać miłość, która wznosi się ponad wszelkie wyżyny – czy to dla twojego najlepszego przyjaciela, kochanka czy kogokolwiek innego.

96. Chłopiec & Dziewczyny Szkielet Tatuaże

Tatuaż szkieletu nie musi mieć całego ciała, aby był piękny! Prosty półpostaciowy model, taki jak ta wersja, może być równie urocza!

97. Pieczęć panna młoda & Pan młody

Uwielbiamy przepływ koloru w tych tatuażach fok! Kolory są proste, ale istnieje wyraźny odcień, w którym kolor przechodzi między ciemnym a jasnym.

98. Mały projekt tatuażu przyjaźni – motyw natury

Drzewo i sowa dobrze do siebie pasują. Sowa wnosi do drzewa więcej życia, a drzewo zapewnia schronienie i dom dla latającego ptaka. Idealna równowaga!

99. Kropki & Linie – abstrakcyjny projekt tatuażu

Co oznacza ten tatuaż? Nikt inny niż najlepsi przyjaciele noszący ten tatuaż nie będzie wiedział! To część piękna tatuażu najlepszego przyjaciela.

100. Identyczne motyle

W Japonii motyl jest symbolem szczęścia rodzinnego, domu i komfortu. Czy to motyle, ważki czy wstążki? To mogą być wszystkie trzy! Ten tatuaż jest wystarczająco mały, aby zmieścić się na palcu serdecznym. To sprawia, że ​​jest drobny i piękny!

101. Tatuaż z czerwoną wstążką

Tatuaż przyjaźni nie może być prostszy. Tatuaż z czerwoną wstążką może oznaczać różne więzi i obietnice – doskonały wybór dla najlepszych przyjaciół!

102. Tatuaż Tetris Pieces dla najlepszych przyjaciół na zawsze

Najlepszy przyjaciel może nas skompletować, tak jak robi to Tetris. Zajrzyj tutaj, aby uzyskać więcej inspiracji na temat wzorów tatuaży najlepszych przyjaciół!.

103. Połówki trzepoczącego motyla

motyl para tatuaż

Tatuaż pary motyli

Ten tatuaż motyla jest uzupełniony cytatem, niż go kompasuje. Kiedy ci przyjaciele są razem, nie tylko tworzy się kompletny motyl – cytat też staje się kompletny!

104. Abstrakcyjny projekt tatuażu motyla

Ozdobny tatuaż na nadgarstku najlepszego przyjaciela motyla

Tatuaż na nadgarstku najlepszego przyjaciela motyla ozdobnego

Ozdobny tatuaż najlepszego przyjaciela motyla może ściśle przylegać do twoich nadgarstków. Możesz samodzielnie zaprojektować coś takiego!

Tatuaże dla najlepszych przyjaciół nie są zbyt skomplikowane. Możesz stworzyć swój własny projekt, po prostu wybierając przedmiot, serial animowany lub zwierzę, które ma dla was znaczenie. Tylko pamiętaj, aby wybrać dobrego artystę tatuażu, który przedstawi dla Ciebie znaczące tatuaże! Jeśli naprawdę brakuje Ci pomysłów, zawsze możesz odwołać się do tej długiej listy inspiracji do projektowania tatuaży dla BFF. Daj nam znać, jeśli znalazłeś coś, co Ci się podoba!