120 jasnych tatuaży słonecznikowych, które tworzą pozytywny nastrój

Kiedy dana osoba chce uzyskać jasny, naturalny tatuaż, Słoneczniki Tatuaże są do zrobienia. Słoneczniki są znane z tego, że są szczęśliwymi kwiatami – zawsze pochylają się w kierunku światła słonecznego. W rzeczywistości jest to duży i piękny kwiat, w przeciwieństwie do większości mniejszych odpowiedników. Jednak te tatuaże słonecznikowe są nadal jednymi z najlepszych wzorów preferowanych przez mężczyzn i kobiety, jeśli chodzi o tatuaże kwiatowe.

Wzory tatuaży słonecznikowych na jasne, słoneczne dni

Chociaż nie musisz być zbyt optymistyczny w stosunku do słonecznej osoby, Twój tatuaż słonecznikowy nadal może być! Wzory tatuaży słonecznikowych mają nieograniczone możliwości. Możesz stworzyć swój tatuaż w najbardziej uproszczony sposób lub ozdobić go zawiłymi liniami, kropkami i kolorami. Jaki rodzaj projektu wybierzesz? Rzuć okiem na niektóre z bardziej popularnych inspiracji do projektowania tatuaży słonecznikowych poniżej, aby się dowiedzieć!

Kto może polubić projekt słonecznika??

Zwykle to kobiety wolą mieć na sobie tatuaże słonecznikowe, chociaż jest kilka wyjątków tu i tam. Jeśli cokolwiek jest pewne, to osoby, które są bardziej radosne i mają lepsze spojrzenie na życie, wolą tatuaż słonecznikowy!

1. Słonecznik na ramieniu

Słonecznikowy tatuaż zawsze wygląda pięknie dzięki jasnemu i radosnemu urokowi. Nawet jeśli jest to tylko prosty wzór słonecznika, nadal będzie wyglądać wspaniale.

2. Trochę szkicowy

Nie wszystkie tatuaże słonecznika wyglądają tak samo. Ten szczególny styl tatuażu słonecznika wygląda tak, jakby ktoś narysował go pędzlem akwarelowym i pokrył żółtymi plamami na wierzchu!

3. Tatuaż słonecznika Van Gogha

Jeśli widziałeś dzieło Van Gogha, to znasz ten projekt tatuażu słonecznika. Ponieważ kojarzy się z dziełem sztuki, ten pomysł na tatuaż jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

4. Słonecznik na ramię

Piękno tatuaży słonecznikowych polega na tym, że zawsze są proste i nie trzeba ich komplikować, aby wyglądały pięknie. Tak właśnie wygląda kwiat!

5. Słonecznikowy tatuaż na rękach

Kolory tatuażu słonecznika uspokajają – nie jest ani zbyt jasny, ani zbyt ciemny. Wygodnie leży na plecach na dłoniach osoby o przyjemnej, ciepłej tonacji color.

6. Tatuaż na klatce piersiowej

Tatuaże słonecznika są często tuszowane wraz z liśćmi i pąkami. Delikatny pomarańczowy kolor i ciemnozielony kolor liści dobrze się ze sobą mieszają.

7. Słonecznikowy tatuaż na ramionach

Zwykle tatuaże słonecznikowe są przedstawiane jako w pełni rozkwitłe, gdy są w najpiękniejszym stanie. Ten realistyczny tatuaż słonecznikowy nawet dokładnie przedstawia jego środek!

8. Słonecznikowy projekt tatuażu z pół rękawa

Tatuaż słonecznika nie musi cały czas zajmować centralnego miejsca, aby mieć znaczenie. Można go również przedstawić wśród innych mniejszych wzorów tatuaży, tak jak w tym kawałku tatuażu z półrękawem.

9. Słonecznikowy tatuaż dla mężczyzn

Co właśnie powiedzieliśmy o tatuażach słonecznikowych nie tylko dla kobiet? Ten mężczyzna tutaj ma na ramieniu jaskrawy, kwitnący słonecznik z atramentem i nie może wyglądać bardziej perfekcyjnie!

10. Mały niebieski ptak z tatuażem słonecznika

Tatuaże słonecznika można również przedstawiać razem ze zwierzętami. Zazwyczaj zwierzęta przedstawione wraz z tymi jasnymi kwiatami są również beztroskie i jaskrawe, takie jak ten niebieski ptak.

Co tatuaż słonecznika mówi nam o Tobie?

Oto, co tat słonecznikowy może powiedzieć o swoim właścicielu:

 1. Jesteś zabawny i żądny przygód
 2. Masz bardzo pozytywne nastawienie
 3. Jesteś bardzo kreatywny i niekonwencjonalny
 4. Kochasz kwiaty i słońce
 5. Po prostu żyjesz swoim życiem takim, jakie jest
 6. Kochasz mandale i świętą geometrię.

11. Inny projekt tatuażu słonecznika

Ten słonecznikowy tatuaż wygląda nawet trochę jak niektóre dzieła sztuki, które znajdziesz w galerii sztuki! Nierówny kształt jest tam i wiesz, że to słonecznik, chociaż nie jest to realistyczne.

12. Czarno-biały pomysł na tatuaż słonecznika

Chcesz tatuaż ze słonecznikiem, ale nie chcesz, aby tatuaż wydawał się zbyt mdły? Nadaj swojemu tatuażowi odrobinę kolorów, dodając kilka żółtych plam z tyłu czarno-białego tatuażu na ramieniu ze słonecznikiem!

13. Słoneczniki & Rośliny podobne do paproci

Jeśli chcesz przedstawić swój tatuaż słonecznikowy z innymi roślinami, wypróbuj inne ciemne rośliny, które nie mają kwiatów. Kiedy dodasz te rośliny do zdjęcia, słoneczniki nadal będą wyglądać jasno i lśniąco i pozostaną punktem przyciągania.

14. Słonecznik w 3 kolorach

Ten tatuaż jest w większości czarno-biały z kilkoma żółtymi plamami. Jest również bardziej artystyczny niż realistyczny, z prostymi liniami zdobiącymi ten tatuaż.

15. Odlatujące płatki słonecznika

Z tym tatuażem wiąże się słodko-gorzkie uczucie, prawda? Płatki wydają się unosić na wietrze, oznaczając formę pożegnania.

16. Słonecznik w czaszce

Trudno w to uwierzyć, ale tak, tatuaże słonecznikowe nadal mogą wydawać się chorobliwe! Ten tutaj pokazuje słonecznik przebijający czaszkę, co do którego możemy bezpiecznie założyć, że jest kobietą. Mówimy to tylko dlatego, że czaszka ma włosy związane w kok.

17. Jasny & Słoneczny naszkicowany słonecznik

Nawet jeśli tatuaż słonecznikowy nie jest zbyt szczegółowy, nadal możesz zobaczyć jasną osobowość tego pięknego kwiatu! Może to być jeden z bardziej wyjątkowych tatuaży na rękawach słonecznika, które możesz namalować na sobie.

18. Projekt tatuażu słonecznika z kompasem

Kompasy pomagają nam odnaleźć drogę. Kiedy tatuaże słonecznikowe są nanoszone za pomocą tych kompasów, pokazuje to poczucie kierunku i poszukiwania celu.

19. Projekt tatuażu słonecznika na dłoni

Dlatego wybór koloru jest ważny, jeśli chodzi o tatuaże! Podczas gdy słonecznik jest jasnożółty, różowe pąki przyciągają całą uwagę ze względu na bardzo kontrastowy kolor!

20. Mały pomysł na tatuaż słonecznika

To może być jeden z najsłodszych pomysłów na tatuaż słonecznikowy, jakie widzieliśmy! Słoneczniki o mniejszych rozmiarach są w pełni kolorowe, kontrastując z czarno-białym konturem tatuażu słonia.

21. Kompozycja kwiatowa

Jeśli nie jesteś pewien, czy znaczenie tatuażu słonecznika jest odpowiednie dla Twojej osobowości, być może możesz połączyć go z innymi kwiatowymi tatuażami. Ten, jako przykład, przedstawia asortyment kwiatów w jednym kawałku tatuażu.

22. Tatuaż rękawa z kotem i słonecznikiem

Kimkolwiek jest ta osoba, chwała im! Udało im się stworzyć epicki tatuaż na rękawie z kotem i słonecznikiem! Absolutnie uwielbiamy, gdy zwierzęta są przedstawiane za pomocą kwiecistych wzorów tatuaży.

23. Kot & Pomysł na tatuaż słonecznika

Jeśli chcesz oddać hołd swojemu kotu tatuażem, równie dobrze może to być ten. Ten wzór tatuażu słonecznika wygląda wyjątkowo delikatnie ze względu na wybór kolorów i style tuszu.

24. Grafika liniowa dla projektu tatuażu słoneczników

Chcesz wrócić do podstaw? Nie ma prostszych sposobów niż ten – po prostu stwórz swój tatuaż słonecznikowy za pomocą prostych linii i kropek!

25. Subtelny projekt tatuażu słonecznika

Możesz nawet ukryć słonecznik w tatuażu na rękawie! Ta jest ukryta tuż za motywami księżyca i gwiazdy. To zdecydowanie jeden wyjątkowy pomysł na tatuaż słonecznikowy, o którym nie pomyśleliśmy.

26. Słonecznikowy tatuaż Dotwork

Słonecznikowy wzór tatuażu jest sprytnie zintegrowany z trójkątnym geometrycznym wzorem i jesteśmy zachwyceni! Kropka na środku kwiatu jest tak misterna, że ​​wygląda prawie jak 3D.

Znaczenie tatuażu słonecznika

Ten jasnożółty kwiat podąża za słońcem przez cały dzień i ma wielu fanów. Ten kwiat jest symbolem życia i radości, mającym osobiste znaczenie symboliczne. Kolejną niesamowitą rzeczą jest to, że słonecznik ma specyficzny wzór płatków, który przypomina Mandala.

27. Duży tatuaż na ramię słonecznika

Żyj na dużą skalę z jednym dużym tatuażem na ramię słonecznika, takim jak ten! Bluzki z odkrytymi ramionami na pewno będą dobrze wyglądać, gdy masz tak piękny kwiat zdobiący ramiona.

28. Słoneczniki & Kryształowy pomysł na tatuaż

Czy słoneczniki nie są po prostu cenne? A co z ich projektami tatuaży? Jeśli bardzo kochasz tatuaże słonecznikowe, możesz rozważyć tatuaż słonecznikowy, taki jak ten!

29. Jak naszkicowany tatuaż na rękawie słonecznika

Szorstkie linie wokół projektu tatuażu słonecznika sprawiają, że wygląda bardziej jak szkic niż w rzeczywistości. Krople akwareli na tle również nadają ten sam kierunek.

30. Piękny czarno-biały projekt tatuażu słonecznika

Niektóre z najlepszych wzorów tatuaży są narysowane tuszem tak, jak zostały narysowane zwykłym długopisem. Ten niesamowity tatuaż słonecznikowy nie jest wyjątkiem!

31. Tatuaż słonecznika na ramieniu z cytatem

Możesz dodać twórczy akcent, dodając do kwiatka swój własny akcent, taki jak napis, detale ramek itp. Ten tatuaż na ramieniu ma tekst piosenki z dzieciństwa!

32. Słonecznikowy tatuaż z skręconą czaszką

Aby szkic był jeszcze bardziej wyjątkowy, spróbuj poeksperymentować z pestką kwiatu, dodając oko iluminatora, dziurkę od klucza lub dowolny inny symbol – nawet tę czaszkę!

33. Kwiatowy i słonecznikowy wzór tatuażu

Słoneczniki bardzo dobrze komponują się z innymi kwiatowymi wzorami w tatuażu na rękawie. Ten prosty czarno-biały tatuaż jest najlepszym przykładem!

Historia symboli słonecznika

Może to zabrzmieć trochę oczywiste, ale symbole słonecznika były związane z kultem słońca. Słonecznikowy tatuaż wydaje się emanować klimatem, który mówi: „Bez względu na to, co się stanie, będę stać prosto i podążać za światłem”. Brzmi niezwykle fascynująco, ponieważ słoneczniki podążają za słońcem, a ludzie podążają za swoim systemem wierzeń. Czy wiesz, że nasiona słonecznika przestrzegają zasad świętej geometrii??

Symbol słonecznika ma również inne znaczenie.

 1. W mitologii greckiej słonecznik jest symbolem Clytie, nimfy wodnej, która zamieniła się w słonecznik, gdy opłakiwała utratę swojej miłości, Apolla. Symbolika słonecznika polega na tym, że jego kierunek, zwrócony w stronę słońca, oznacza nadzieję Clytie na powrót ognistego rydwanu Apolla.
 2. W kulturze chińskiej słonecznik symbolizuje szczęście i długie dostatnie życie. Uważa się również, że przynosi szczęście.

  W kulturze chrześcijańskiej kwiat ten jest symbolem Bożej miłości i niezachwianej wiary, która prowadzi duszę do duchowego przebłagania.

 3. W kulturze rdzennych Amerykanów słonecznik jest częścią festiwalu późnego lata ucieleśniającego zbiory, hojność i zaopatrzenie. Uważa się, że ma energię życiową dającą płodność.
 4. W kulturze indyjskiej słonecznik kojarzy się z czakrą splotu słonecznego lub Manipura. Ta czakra rządzi intelektem, samoświadomością i percepcją, a także duchowym oświeceniem.

34. Tatuaż słonecznika z mieszanką innych obiektów

To dość skomplikowany tatuaż, prawda? Jest w nim kilka różnych elementów i kolorów. Niemniej jednak jest to nadal piękny projekt tatuażu słonecznika, który chcielibyśmy mieć.

35. Słonecznikowy tatuaż w stylu mandali

No dobrze, więc może nie do końca we wzór mandali, ale trzeba przyznać, że wygląda dość podobnie!

36. Prosty projekt tatuażu słonecznika z tyłu

Czasami najprostsze pomysły są najlepsze. Ten tatuaż na plecach słonecznika jest jednym z najlepszych przykładów! To proste i nieskomplikowane, tylko z dużym słonecznikiem w środku.

37. Asortyment kwiatowy ze słonecznikowym wzorem tatuażu

Oprócz dużego słonecznika w centrum uwagi jest wzór przypominający mandalę, kilka białych stokrotek i inne kwiaty.

38. Kwiaty & Słonecznik prosty tatuaż rękaw

Ten wzór tatuażu na rękawie słonecznika wygląda tak, jakby został wydrukowany na ramionach tej osoby – jest taki czysty i schludny! Nawet gdy kolory są bardziej żywe, ogólny projekt tatuażu nadal wygląda niesamowicie.

39. Na łokciu

Ten inspirowany mandalą tatuaż słonecznikowy nie jest łatwym zadaniem. W końcu jest wytatuowany z tyłu ramion osoby. Jakie są tatuaże, które narysujesz na obszarze łokcia??

Najlepsze miejsca na tatuaż słonecznikowy

Tak przepiękny kwiat zasługuje na to, by go zobaczyć, dlatego najlepiej wykorzystać go jako element tatuażu na rękawie, dole lub ramieniu, klatce piersiowej lub ramieniu. Upewnij się, że wybrany obszar skóry nie ma żadnych klapek ani zagięć, aby nic nie zniekształciło wzoru.

40. Zamknięty w Księżycu

W tym tatuażu jest pewne poczucie kontrastu i ironii. Słonecznik jest jasnym kwiatem, ale zawarty jest w elemencie nocy – księżycu. Co za wyjątkowy wygląd!

41. Słonecznikowy tatuaż na nadgarstku

Po co tatuować jednego słonecznika, skoro można go nanieść o wiele więcej w czymś, co wygląda jak pełen go ogród? Ten mały tatuaż słonecznikowy wygląda absolutnie cudownie, nie sądzisz??

42. Więcej słoneczników na twoich ramionach

Czy kiedykolwiek wystarczy słoneczników? Nie, nie ma! Ten tatuaż na ramieniu ze słonecznikiem ładnie pasuje do ramion, tworząc wyjątkowy tatuaż na rękawie.

43. Samotny słonecznik

W tym tatuażu jest kilka elementów akwareli – w tle. W tym tatuażu w ogóle nie ma grafiki liniowej – to tylko czysty kolor i bez konturów!

44. Delikatny pomysł na tatuaż słonecznika

Męski projekt tatuażu słonecznika można po prostu włączyć jako pojedynczy kwiat – nie ma potrzeby komplikowania! Ten pojedynczy tatuaż słonecznikowy z zielonym tłem wystarczy.

45. Wzdłuż krzywej ciała

Jako bardzo uniwersalny obraz, możesz dodać kilka słoneczników do większego obrazu, a także dodać transkrypcję, kilka słów lub użyć specjalnych liter. Wygląda również pięknie jako kobiecy boczny tatuaż z okrągłymi kwiatami spływającymi na kobiece kształty.

46. ​​Pomysły na tatuaż słonecznikowy dla kobiet

Zobacz, jak elegancko tatuaże słonecznika wyznaczają obszar od bioder do górnej części ud! Nie ma też skomplikowanego projektu – wydaje się tylko trochę bardziej szczegółowy, ale to wszystko!

46. ​​Projekt tatuażu słonecznika na brzuchu

Chociaż jest to wprawdzie rzadko spotykany obszar tuszowania tatuażu, ten stosunkowo mały tatuaż słonecznikowy nadal wydaje się całkiem normalny. Niezły pomysł!

47. Realistyczny tatuaż słonecznika

Ten słonecznik wygląda, jakby próbował wyglądać radośnie dla swoich widzów, podczas gdy jego łodyga i liście powoli więdną. Całkiem smutny projekt tatuażu, prawda??

48. Pół i pół tatuaż słonecznika na plecach

To oszałamiające podejście do tatuażu słonecznika! Ten tatuaż dzieli słonecznik na dwie połówki i tuszuje je wzdłuż linii z tyłu. Teraz jest miejsce na ramionach i dolnej części pleców na więcej tatuaży!

49. Mały tatuaż słonecznika na szyi

Nadal możesz wykonać tatuaż na ograniczonej przestrzeni, na przykład tuż pod szyją. Ten mały projekt tatuażu słonecznika potwierdza naszą rację! Jeśli twoje włosy są wystarczająco długie, możesz nawet ukryć ten tatuaż, kiedy tylko chcesz.

50. Słonecznikowy tatuaż, styl akwareli

Tatuaże wyglądają absolutnie cudownie, gdy są tuszowane bez żadnych konturów. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe w przypadku tatuaży słonecznikowych o jasnych kolorach, takich jak ten. Czy chciałbyś mieć taki tatuaż na swoich ramionach??

51. Mały segment twoich nóg

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad wykonaniem tatuażu na tym obszarze ciała? Słyszeliśmy, że to jeden z bardziej bolesnych obszarów! Cóż, pomijając to, jest to zdecydowanie piękny tatuaż, który zdobi okolice cieląt.

52. Matka ze słonecznikami

Jeśli chodzi o tatuaże, możesz zdecydować się na mały projekt, prosty szkic lub dowolne inne tatuaże. Najważniejszą częścią tuszowania tatuażu jest upewnienie się, że te tatuaże mają dla ciebie specjalne znaczenie.

53. Pojedynczy tatuaż na ramieniu słonecznika

Możesz nawet zrobić podobny tatuaż na ramieniu ze słonecznikiem! Ponieważ kwiat jest znacznie większy niż łodygi, słonecznik z pewnością dobrze sobie radzi z tuszem na różnych częściach ciała.

54. Projekt tatuażu słonecznika z białym kolorem

Stosunkowo rzadko zdarza się, aby ludzie używali białego atramentu do swoich tatuaży. W związku z tym tatuaże słonecznikowe takie jak ten będą wyglądać wyjątkowo. Idealny dla osób, które chcą czegoś nieco innego!

55. Słonecznik na stopie

Zazwyczaj tuszowanie czegokolwiek na stopie jest niezwykle bolesne, ponieważ skóra jest bardzo cienka, a nerwy bólowe znajdują się bezpośrednio pod nią. Czy będziesz w stanie znieść ból związany z wykonaniem tego tatuażu??

56. Słonecznikowy tatuaż na jasny, słoneczny dzień

Większość tatuaży słonecznikowych ma tutaj matowy kolor – coś, co nie będzie się zbytnio wyróżniać. Ten jest inny – używa bardzo jasnych kolorów! Który wybierzesz, coś jasnego czy nudnego?

57. Kwitnący słonecznik na biodrach

Jeśli malujesz tatuaż słonecznikowy na biodrach, możesz mieć mały projekt tatuażu słonecznikowego! Jest na tyle mały, by nie przyciągać zbytniej uwagi, ale na tyle, by był widoczny.

58. Tylko kwiat

Porozmawiaj o zrobieniu tylko najprostszego tatuażu! Jeśli chcesz mieć prosty i szybki pomysł na tatuaż słonecznikowy, po prostu daj się nanieść kwiatowi i nic więcej.

59. Minimalistyczny tatuaż słonecznikowy

To kolejny świetny pomysł na tatuaż na ramię słonecznika. Dzięki temu wszystko jest proste – tylko kontury i trochę cieniowania.

60. Lokalizacja tatuażu słonecznika dla kobiet

Zwiększ swoją kobiecość dzięki wspaniałemu projektowi tatuażu słonecznika, takim jak ten!

61. Delikatny & Mały słonecznik tatuaż

Sposób, w jaki ten tatuaż jest kolorowy, nadaje temu tatuażowi bardzo kobiecy i piękny klimat, a my go uwielbiamy!

62. Mały pomysł na tatuaż słonecznika

To chyba najlepszy sposób na rysowanie słoneczników jako dzieci. Czy potrafiłeś tak narysować słoneczniki??

63. Delikatne wzory tatuaży słonecznikowych

Tatuaże słonecznikowe, takie jak ten, zdecydowanie wydają się bardziej na miejscu, gdy są nanoszone na kobietę niż na mężczyznę.

64. Kobiecy projekt tatuażu słonecznika

Patrząc na ten tatuaż, już teraz chcę mieć podobny! Czy lubisz tatuaże słonecznikowe takie jak ten??

65. Pomysł na tatuaż słonecznika

Istnieją inne motywy i wzory zawarte w tym tatuażu rękawa, ale słonecznik pozostaje głównym tematem.

66. Czarno-biały tatuaż słonecznika na nogach

Słoneczniki mogą być niesamowitym motywem tatuażu, który zakryje różne części ciała. Możesz go zacienić w dowolnym miejscu, więc po prostu wybierz swoje ulubione miejsce!

Style artystyczne

Większość klientów chce położyć nacisk na odważne słonecznikowe kolory, więc większość tatuaży słonecznikowych to kolorowy realizm, 3D, akwarela, amerykański tradycyjny lub neo-tradycyjny. Jeśli jednak chcesz położyć nacisk na symboliczne znaczenie i podszewkę, a nie na kolory, sprawdź celtyckie wzory słonecznika, dotwork, style geometryczne itp. Innym popularnym motywem jest styl tatuażu słonecznika Mandala. Jak widzisz możliwości są nieskończone, więc stwórz razem ze swoim artystą specjalną pracę i nie zapomnij przesłać nam zdjęcia swojego tatuażu.

67. Realistyczne kolory

Niektóre z bardziej popularnych stylów to kolorowy słonecznik. Płatki też wyglądają realistycznie!

68. Tatuaż słonecznika na ramieniu z czaszkami

Może to być jeden z kreatywnych przedstawień znaczenia tatuażu słonecznikowego. To nie jest zwykły szczęśliwy tatuaż, ale nadal wygląda elegancko.

69. Czarno-biała czaszka & Słonecznikowy tatuaż

Ten specyficzny wzór może dobrze działać jako tatuaż na rękawie słonecznika lub tatuaż na ramię słonecznika. Niezależnie od lokalizacji, musisz przyznać, że jest to dobry czarno-biały tatuaż!

70. Mieszanka kolorów

Ten tatuaż wygląda wyjątkowo, ponieważ łączy niebieskie wzory słonecznika i pełnokolorowy, realistyczny. Jest nawet ładny motylek na dodatek.

71. Tatuaż w pełnym kolorze słonecznika

Kwiaty w tym tatuażu na rękawie wyglądają bardzo realistycznie i szczegółowo. Fotorealistyczne tatuaże na rękawach są zawsze popularnym wyborem!

72. Nie w pełni kolorowe

Niektóre z najlepszych prac tatuażowych wyglądają tak, jakby były niekompletne, tak jak ten kawałek! Trzeba przyznać, że w takich niedokończonych tatuażach jest pewien urok.

73. Słonecznikowy tatuaż w pobliżu klatki piersiowej

Noś tatuaż słonecznikowy, który oznacza blisko twojego serca, z tatuażem w pobliżu miejsca, w którym znajduje się twoje serce. Kolorowe lub czarno-białe, wybór należy wyłącznie do Ciebie!

74. Czarno-biały tatuaż słonecznika na ramieniu

Ponieważ słonecznik jest dużym kwiatem, jeden tatuaż może ładnie zmieścić się na ramieniu, zakrywając znaczną ilość miejsca.

75. Tatuaż na udach

Dopasuj tatuaż słonecznikowy do innej ozdobnej ramki wokół niego, jeśli chcesz nieco bardziej skomplikowany tatuaż.

76. 3 słoneczniki na łopatkach

Czasami tatuaże słonecznika są starannie tuszowane na łopatkach – tylko mały róg pleców. Ten mały kącik wypełniony tatuażami słonecznika wygląda idealnie tak, jak jest!

77. Abstrakcyjny tatuaż słonecznikowy

Czy to słonecznik? Czy to jest tulipan? Naprawdę nie dowiemy się, ponieważ wygląda bardzo abstrakcyjnie. Niemniej jednak nadal jest to rodzaj artystycznego tatuażu słonecznikowego, na który możesz się zdecydować.

78. Wśród słoneczników & Łapacze snów

Motyl w tym tatuażu lata wśród jaskrawo kolorowych słoneczników i wielkiego łapacza snów ozdobionego niebieskimi koralikami. Czy szuka własnego szczęścia??

79. Grafika tatuażu słonecznika na ramię

Ten tatuaż wygląda jak artysta malujący słoneczniki na ramionach osoby – wygląda absolutnie oszałamiająco!

80. Tylko częściowo kolorowe

Słonecznikowy tatuaż na ramieniu tej osoby jest tylko częściowo zabarwiony. Mówiąc dokładniej, koloruje się tylko tam, gdzie słonecznik znajduje się w trójkącie. To dobry kontrast, prawda??

81. Mały tatuaż słonecznika na plecach

Spraw, aby plecy wyglądały bardziej ozdobnie dzięki prostemu tatuażowi ze słonecznikiem. Nie jest to skomplikowany projekt tatuażu i nie będziesz musiał zbyt dużo myśleć o projektach, które chcesz!

82. Dekoracyjny projekt z inspiracją do tatuażu słonecznika

Więc to nie jest dokładnie tatuaż słonecznikowy, ale projekt tego konkretnego kawałka wygląda tak, jakby był inspirowany rozłożystymi płatkami słoneczników. To też wygląda świetnie!

84. Skup się na środku

Ten projekt tatuażu słonecznika na ramię skupia się tylko na środku słonecznika, a nie na płatkach. Podczas gdy pozostałe części tego tatuażu są bezbarwne, środkowa część kwiatu jest w pełni kolorowa!

85. Wilk ze słonecznikami

Zdecydowanie rzadko można zobaczyć kwiaty tak jasne, jak radosne, jak słoneczniki przedstawiane razem z wilkiem. Te dwie żywe istoty wydają się znajdować na zupełnie przeciwnych końcach spektrum, ale po połączeniu tatuaż nadal wygląda oszałamiająco.

86. Tatuaż słonecznika w stylu mandali

Tatuaże słonecznika Mandala są popularne wśród kobiet i podobnie jak tatuaż na zdjęciu powyżej, zwykle można zobaczyć te wzory tatuaży słonecznikowych z tyłu dłoni. Oczywiście może to być również w innych obszarach.

87. Na małym z tyłu

Małe tatuaże słonecznikowe dobrze nadają się do nanoszenia tuszem na podobnie małych obszarach, takich jak plecy. Ten mały obszar wokół bioder jest również popularnym miejscem tatuażu dla kobiet.

88. Mandala Słonecznikowy tatuaż na plecach

Kto powiedział, że tatuaże mandali muszą być tylko z tym wzorem? Ten styl tatuażu można łączyć z portretem lub innymi motywami tatuażu!

89. Mały projekt tatuażu słonecznika na piętach

Oto mały pomysł na tatuaż słonecznikowy dla Ciebie! Namaluj go na obszarze pięt, blisko dna. W ten sposób, kiedy spacerujesz, wygląda to tak, jakby słonecznik wyrósł z trawy na twoje stopy.

90. Pomysł na tatuaż z akwarelą słonecznika

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad połączeniem tatuaży słonecznikowych z akwarelą z cytatem, który Ci się podoba? Jest to jeden ze wzorów, które możesz rozważyć, jeśli nie masz innych pomysłów na tatuaż słonecznikowy.

91. Słonecznik w żarówce

Słoneczniki są jasne – ma sens tylko w artystyczny sposób, że zastępują włókna w żarówce! Może świecić razem ze światłami w twoim domu.

92. Projekt tatuażu słonecznika Mandala

OK, zdajemy sobie sprawę, że jest to tatuaż na łydkach, a nie na ramionach. Ale jest to zdecydowanie dobry projekt tatuażu na rękawie, który można rozważyć w przypadku wzorów mandali inspirowanych słonecznikami, więc dlaczego nie mieć go tuszem?

93. Więcej mandali & Słoneczniki

Ta osoba nawet wzięła na siebie namalowanie ptaka nad tatuażem mandali inspirowanym słonecznikiem. Po drugie, kropka w tatuażu mandali jest absolutnie niesamowita.

94. Słonecznikowy tatuaż w skali szarości

To nie jest dokładnie czarno-białe. Skłania się bardziej w stronę wzoru w skali szarości, który też wygląda niesamowicie! Małe kropkowane detale z tyłu to delikatne i piękne dodatki do słonecznika z przodu.

95. Mandala inspirowana słonecznikiem z centrum płatków śniegu

W pewnym sensie rozgałęziające się płatki słonecznika są podobne do tego, co widzimy w płatkach śniegu. W związku z tym te dwa motywy mogą stanowić niesamowicie pasującą kombinację.

96. Dwa duże słoneczniki

Chcesz postawić na uproszczony projekt? Wybierz coś takiego! Ten wzór tatuażu słonecznika na łydkach prawie nie wymaga żadnych myśli. Dodaj dwa słoneczniki, niebieskie tło i gotowe!

97. Prosty projekt tatuażu na ramię

Nie chcesz, aby sprawy były zbyt skomplikowane, ale nadal chcesz tatuaż? Wybierz prosty, taki jak ten! Z pewnością możesz zwrócić na siebie uwagę dzięki tym jasnym kolorowym tatuażom, więc nie martw się, że nie będzie wystarczająco widoczny.

Preferencje chłopców i dziewcząt

Faceci też mogą nosić tatuaże ze słonecznika! W rzeczywistości motyw kwiatowy jest równie popularny wśród męskich tatuaży. Chłopcy uwielbiają geometryczny styl, tandetną polki i odważne linie, a także większe i odważniejsze wzory. Uwielbiają też wykorzystywać słoneczniki jako ozdobę lub część większego wzoru. Zdjęcie słonecznika wyglądałoby niesamowicie jak tatuaż rękawa na ciemniejszym, bardziej ostrym tle.

Dziewczyny uwielbiają fotorealistyczne kwiaty, a także akwarele, witraże, geometryczne style itp. Możesz też postawić na mniejszy wzór lub umieścić go na prywatnej części ciała z dala od widoku publicznego.

98. Pomysł na projekt słonecznika dla kobiet

słonecznik-tatuaż-nagłówek

Kobiety mogą czuć się bardziej pewne siebie lub wzmocnione dzięki takiemu tatuażowi. Mogą to łatwo ukryć – prawie przez cały czas i sami wybierają, komu chcą pokazać tatuaże. Po prostu piękne!

Znani ludzie z tatuażami słonecznika

Najbardziej znanym przykładem tatuażu słonecznika celebrytów jest Paris Jackson z wzorem tuż pod łokciem. Jest to odważny kolorowy tatuaż słonecznikowy z grubymi liniami.

Kolejnym fanem słoneczników jest heavy metalowa wokalistka Krysta Cameron, była czołowa wokalistka zespołu Iwrestledabearonce. Ma duży napierśnik ozdobiony słonecznikami z obu stron z uskrzydlonym sercem pośrodku i niebem i nutami w tle.

Krysta-Cameron-tatuaż-słonecznik

Eva Marcille, finalistka trzeciego sezonu America’s Next Top Model, ma na lewym nadgarstku kolorowy tatuaż ze słonecznikiem. A tak przy okazji, odważny jasnożółty świetnie współgra z ciemniejszym odcieniem skóry, kolejny dowód na to, że każdy może zrobić kolorowy tatuaż.

Istnieje więcej niż jedno znaczenie tatuażu słonecznikowego, więc każdy, kto potrafi go zinterpretować zgodnie z własnymi, unikalnymi definicjami, może swobodnie przejść do tworzenia własnych projektów tatuaży słonecznikowych! Mamy nadzieję, że ta lista tatuaży słonecznikowych trochę Cię zainspirowała, nawet jeśli jest to tylko jedno lub dwa zdjęcia. Istnieje wiele innych sposobów na namalowanie tatuaży słonecznikowych na ramionach, klatce piersiowej, plecach lub gdziekolwiek indziej. Znajdź inne inspiracje do tatuażu na naszej stronie!