120 najlepszych tatuaży z modlącymi się rękami, aby przypomnieć o swoich duchowych więzach

Częściej niż nie, Modlące się ręce Tatuaże są symboliczne – oczywiście z religiami na początek, ale mogą być też inne znaczenia tego tatuażu. Złożenie dwóch rąk płasko razem jest tym, co nadaje tatuażom modlitewnym znaczenie, które może być podobne do proszenia o miłosierdzie, przewodnictwo lub po prostu jako znak wiary i zaufania.

Modlący się projekt tatuażu dłoni, aby wypełnić twoją duszę

Zawsze będą sytuacje, w których będziemy potrzebować silnego wsparcia. Na tej idei świat religijny trzyma się już od wieków.

1. Modlący się tatuaż z kolorowym tłem

modlące się-ręce-tatuaż-na-kobiecie

Projekt tatuażu modlących się dłoni może być bardziej podnoszący na duchu dzięki jasnym odcieniom kolorów w tle, tak jak w tym.

2. Ręce zablokowane w modlitwie

Czy to za życia, czy po śmierci, wydaje się, że akt złożenia rąk zawsze będzie związany z wierzeniami religijnymi i powiązanymi z nimi tematami.

3. Tatuaże modlitewne z różańcami

W przypadku chrześcijan może się okazać, że ich modlącym się tatuażom dłoni często towarzyszą inne przedmioty religijne, takie jak paciorki różańca.

4. Wiara chrześcijańska

To nic szczególnego nowego modlące się ręce tatuaż stał się tak popularny w dobie zawaleń i urbanizacji. Pomimo tego, że jest to symbol wyraźnie religijny, dziś możemy nadać mu więcej znaczenia.

5. Abstrakcyjny tatuaż modlący się

Mając na uwadze, że różne religie odmawiają swoje modlitwy na różne sposoby, tatuaż modlitewny może również wyglądać mniej więcej tak.

6. Projekt tatuażu przypominający posąg z modlącymi się dłońmi

Możesz uczynić swój tatuaż modlitewny nieco bardziej wyjątkowym, nadając mu wygląd posągu lub marmuru. To po prostu wygląda wspaniale, prawda??

7. Zamknięty w krzyżu – tatuaż modlitewny

Symbol modlących się rąk można również nanieść na krzyżu – tak jak w tym tatuażu krzyżowym i tatuażu z modlącymi się rękami. To proste i urocze!

8. W połączeniu z cytatem biblijnym

Izajasz 43: 5 cytuje: „Nie bój się, bo jestem z tobą; Sprowadzę wasze dzieci ze wschodu i zgromadzę was z zachodu”. Co za piękny cytat z modlącym się tatuażem!

9. Modlący się tatuaż na plecach

Tatuaże modlitewne mogą wyglądać wyjątkowo pięknie, gdy ozdobisz otoczenie innymi motywami, takimi jak na przykład róże.

10. Projekt tatuażu ze skrzydłami i modlącymi się rękami

Innym powszechnym projektem tatuażu, który jest związany z tatuażami modlitewnymi, byłby taki, który jest również ozdobiony zestawem skrzydeł. Możesz też narysować trochę chmur w tle.

modlące się-ręce-tatuaże-z-krzyżem

czarny-modlący się-ręce-tatuaż

modlące się-ręce-tatuaż-i-napis

Co ludzie wolą ten typ tatuażu??

Nie zdziwi się, jeśli powiem, że większość ludzi religijnych dokonuje takiego wyboru. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że taki tatuaż jest trwały modlitwa na swoim ciele i za pomocą tego symbolu lubisz prosić o wsparcie bogów nie raz w tygodniu, ale w każdej sekundzie twojego życia. 

Jest to jedyny szkic, który nie ma różnicy między znaczeniem kobiecym a męskim. 

Oczywiście mężczyźni i kobiety stawiają sobie różne cele, ale jednak w obu przypadkach najczęściej ci, którzy kiedyś zdawali się na pomoc Boga i mocno w Niego wierzą, wolą robić tego typu „notatki” na sobie..

modlące się-ręce-tatuaż-i-krzyż

modląc się-ręce-tatuaż-na-piersi

Co oznacza dany symbol?

Zanim założysz coś na swoje ciało, rozumiejąc, że ten obraz będzie z Tobą do końca życia, upewnij się, że wiesz, co to znaczy. Modlące się ręce jest wizualizacją modlitwy. Od czasów starożytnych i od momentu pojawienia się religii modlitwa była pewnym połączeniem człowieka z Bogiem.

Każdy może w ten sposób z nim porozmawiać i poprosić o radę, pomoc lub coś w tym rodzaju. Dlatego jeśli nie jesteś osobą religijną, lepiej nie robić tego tatuażu. 

Jednak we współczesnym świecie symbol modlących się rąk ma również drugie znaczenie: jest Logo smoków. Kaczor – jeden z najsłynniejszych współczesnych raperów. 

Dlatego na zachodzie obserwujemy taki wzrost popularności tego wzoru.

Przede wszystkim wiąże się to nawet nie z religią, ale z faktem, że symbol Drake’ów widzimy prawie na każdym budynku i jest to jakby znak, że zgadzasz się z pewnymi myślami z jego strony. 6. album.

Modląca się ręka-tatuaż

modlące się-ręce-tatuaż-na-nodze

Czarno-szare-modlące się-ręce

Znaczenie znaku w różnych kulturach?

Jak już powiedzieliśmy wcześniej, ten tatuaż jest powszechnie uznawany głównie na chrześcijanin rynku, bo właśnie w tego typu religii ludzie mogą sami prosić Boga o wszystko bez pomocy księdza. Znaczenie tego pięknego symbolu różni się raczej w zależności od kultury i czasu. 

W tej samej kulturze wcześniej ludzie robili taki tatuaż tylko w przypadku, gdy zawsze naprawdę potrzebowali przy sobie Boga. W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi woli wybierać dokładnie ten symbol właśnie ze względu na popularność Drake’ów i dlatego, że chcą pokazać, że są, są mądrzy i wszystko im się w tym podoba.. 

Miejsca do zrobienia?

Żadna mądra osoba nie nałoży szkicu tylko na tę część ciała, która najbardziej przypadła jej do gustu. Tradycyjnie dla dziewczynek i chłopców obowiązują inne zasady, gdzie umieścić ten obraz. Dla kobiet lepiej będzie zrobić coś takiego w małej skali na nadgarstku lub na szyi.

Doskonałym wariantem mogą być również żebra. Surfując po sieci musiałeś widzieć dużo zdjęć z mężczyzną, który zostawił taką notatkę na swoich ciałach. Idealnymi miejscami dla nich są ręce, plecy i noga.

modlące się-ręce-tatuaż-z-krzyżem

Modlitwa-ręka-tatuaż-noga

Styl do zrobienia w?

Zadając pytanie, jakim stylem powinieneś się kierować w tym przypadku, przede wszystkim określ, jaki styl lubisz najbardziej – bo tylko w przypadku, gdy zarówno Twój gust, jak i porady będą takie same, efekt Ci się spodoba.

Jednak nie ma zbyt wielu podstawowych stylów dla zdjęć ciała, a zwykli ludzie wolą minimalizm, grunge, hiperrealność, 3D za takie „notatki”. 

Po raz kolejny przypominamy, że wizerunek kobiecych modlących się dłoni będzie dokładniejszy i delikatniejszy, dlatego zwykle wybierają minimalizm i 3D, podczas gdy mężczyźni, aby pokazać swoją siłę zazwyczaj lubią grunge i inne „twarde” style..

realistyczne tatuaże 3d-krzyż-i-modlitwa-ręce

modląc się-ręce-tatuaż-linework

zombie-modlący się-ręce-tatuaż

Warianty symbolu?

Oczywiście zobaczysz wiele wariantów, jeśli porozmawiasz o modlących się rękach. Zaczynając od rąk, połóż Biblię i aż po ręce z pędzlami lub cyfrą „6”. Wszystko zależy od sensu, jaki chcesz nadać osobistemu przypomnieniu.

modlące się-ręce-tatuaż-i-gołębica

modląc się-ręce-tatuaż-na-ramię

Gwiazdy z tymi samymi znakami.

Przede wszystkim uważa się, że jest to znak Drake’a, dlatego połączymy go z nim. Ponadto i Justin Bieber pozostawili takie symbole na swoich ciałach.

modlące się ręce-kaczorek

Joww Cross modlące się ręce

modlące się-ręce-jb

30 najlepszych szkiców tatuaży z modlącymi się rękami