120 wspaniałych wzorów i pomysłów na tatuaże na przedramię

Tatuaże na przedramionach wyglądać naprawdę nowocześnie i fajnie. Pasują również do różnych stylów i mogą pasować do obu płci. Możesz zapytać, czy ten rodzaj tatuażu ma jakieś wady lub cechy szczególne? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie poniżej.

1. Fajne tatuaże na przedramionach z motywem zwierzęcym

fajne tatuaże przedramion

Prawdopodobnie nigdy nie widziałeś tak złego tatuażu jelenia do dziś. Ten tatuaż przypomina nam ostatni film o zombie, który widzieliśmy – być może z powodu pustego wyrazu w oczach jelenia!

2. Rozproszone pomysły na tatuaż na przedramieniu

Ten tatuaż na przedramieniu wygląda jak typowy tatuaż na rękawie. Jest tu tak wiele różnych wzorów obejmujących ramiona! Jeśli nie możesz wybrać jednego projektu, po prostu wybierz kilka i zrób z niego swój projekt tatuażu na przedramię.

Tatuaż na przedramieniu: plusy i minusy

Jeśli chcesz wiedzieć o tatuażach na przedramionach, najpierw zwróćmy uwagę na jego minusy:

 1. Naprawdę trudno jest ukryć ten rodzaj tatuażu. Jeśli musisz to ukryć do swojej pracy, musisz preferować tylko pełne rękawy, co zwykle jest niewygodne.

3. Mikrofon & Róże

Czy ten projekt tatuażu przypomina ci wieczory karaoke i klasyczne kluby nocne? To dla nas! Przecież w tych miejscach śpiewakom często towarzyszą kwiaty.

4. Fajne tatuaże na przedramionach dla facetów

Ach, jaki jest lepszy projekt tatuażu na typowym obszarze przedramienia „męskiego mężczyzny” niż niektóre półnagie panie i róże, prawda? Oczywiście faceci będą chcieli takich tatuaży – miejmy nadzieję, że jego szefowi to nie przeszkadza!

5. Tatuaż oczu Illuminati

Niektóre fajne tatuaże na przedramiona mogą zawierać tylko prosty symbol. W tym przypadku tatuaż przedstawia tylko oko z kilkoma promieniami światła w tle. Czy uważasz, że z tym tatuażem wiążą się jakieś znaczenia??

6. Kwiatowy tatuaż na przedramieniu

Duży projekt tatuażu kwiatowego, taki jak ten, może również działać dobrze jako tatuaże na przedramię! Nie wszystkie tatuaże na przedramieniu muszą być tuszowane, tak jakby były owinięte wokół przedramienia.

7. Kolorowe ptaki i gałązki

Jeśli szukasz pięknych pomysłów na tatuaż na przedramieniu, wypróbuj projekt, który ma delikatne odcienie kolorów i motywy natury. Ten prosty tatuaż na przedramieniu ma dwa ptaki siedzące na gałązce z owocami i po prostu wystarczy!

8. Ozdobna klatka ozdobiona kwiatami wiśni

Jest to z pewnością jeden z najpiękniejszych pomysłów na tatuaż przedramienia, który kobiety pokochają. Delikatne odcienie kolorów, kontrastujące klejnoty i misternie zdobiona klatka dla ptaków to z pewnością odpowiedni wybór dla kobiet!

9. Lew z koroną – tatuaże na tylnym przedramieniu

Przez tatuaż na tylnym przedramieniu rozumiemy po prostu, że tatuaż jest wykonany tuszem z tyłu przedramienia, a nie z przodu. Ten lew będzie patrzył groźnie na wszystkich gapiów z tyłu!

10. Zacienione drzewo

Chcesz mieć pomysły na tatuaż przedramienia z motywem Matki Natury? Co powiesz na tatuaż z drzewem taki jak ten? Sposób, w jaki liście i pień drzewa spiralnie układają się w swój wzór, jest z pewnością pięknym wyborem na projekt tatuażu przedramienia.

 1. Z wiekiem możesz stracić zainteresowanie tatuażem na przedramieniu. Atramenty używane do tatuaży mogą tracić jasność kolorów i ulegać deformacji. Przygotuj się na to.

 2. Nawet w dzisiejszych czasach proces robienia tatuażu jest dość niebezpieczny. Jednak zawsze istnieje ryzyko, że igła może łatwo uszkodzić skórę, a jeśli nie jest sterylna, możesz szybko dostać infekcję. 

Nie denerwuj się: jednak tatuaże na przedramionach mają również wiele plusów i zalet. Pomiędzy nimi:

 1. Przedramię to jedna z najbardziej estetycznych stref tatuażu. 

 2. Ten tatuaż podkreśli atrakcyjną formę Twojego przedramienia. 

 3. Każdy styl lub wzór tatuażu świetnie wygląda na przedramieniu. 

  fajne tatuaże przedramion

Jedyna rada związana z tatuażami na przedramionach jest następująca: Postaraj się podjąć rozsądną decyzję. Jeśli kierujesz się swoimi emocjami, przygotuj się na zmęczenie wybranym szkicem lub preferowanym miejscem.

fajne tatuaże przedramion

Poziom bólu: uzyskiwanie i usuwanie tatuaży z przedramienia

Ludzie, którzy chcą zrobić sobie tatuaż na przedramieniu, pytają, czy to bolesne. Szczerze mówiąc, nie da się tu udzielić odpowiedzi. Ponieważ poziom bólu można nazwać tylko indywidualnie. Możemy wskazać tylko kilka czynników, które są w tym przypadku ważne:

 1. Rozmiar wybranych zdjęć lub szkiców.

 2. Doświadczenie twojego mistrza tatuażu. 
 3. Indywidualny próg bólu osoby. 
 4. Grubość skóry.

 5. Liczba tatuaży, które dostajesz. Jeśli to Twój pierwszy, poziom bólu na pewno będzie wyższy. 

Mówiąc o procesie usuwania tatuażu, ważne jest, aby wyjaśnić, że nie ma wyjątków. Usuwanie tatuażu jest bardzo bolesnym procesem, niezależnie od części ciała, którą bierzemy.

Fajne pomysły na tatuaż przedramienia dla chłopców i dziewcząt

Nawet jeśli szukasz oryginalnych pomysłów na tatuaż na przedramieniu, kolejne zdjęcia mogą się przydać. Zwróć szczególną uwagę na znaczenie tego lub innego tatuażu, a prawdopodobnie zainspirują Cię do stworzenia własnego uroczego szkicu. 

Tatuaż na przedramieniu: pomysły dla chłopców

 1. Natura. Tatuaże związane z podróżami pokazują niekończącą się wolność życia w sercu człowieka. To najlepszy sposób, aby pokazać, jak bardzo jesteś otwarty.

 2. Motywy etniczne. Tatuaże w stylu etnicznym są naprawdę fajne, jeśli szanujesz tradycje i bardzo dobrze je znosisz.

 3. Listy. Co kryje się za wytatuowanymi literami? Tylko Ty możesz odpowiedzieć na to trudne pytanie. Możesz wybrać różne cytaty lub własne ciekawe przemyślenia.

 4. Zwierząt. Tatuaże ze zwierzętami pokazują, że ta osoba kocha przyrodę i zwierzęta. Czasami oznacza to, że człowiek ma w swojej osobowości szczególne cechy od tego czy innego zwierzęcia – odwagę, pewność siebie itp.

 5. Podróże. Pasja do nowych emocji, dalekich krajów, ciekawych miejsc na całym świecie. To wszystko ukryte za różnymi symbolami podróży wytatuowanymi na przedramieniu mężczyzny. 

Tatuaż na przedramieniu: pomysły dla dziewczyn

 1. Etniczny. Etniczne motywy na przedramieniu kobiety symbolizują jej wiarę w super moce lub moc natury.

 2. Kwiaty. To jakiś typowy kobiecy styl tatuażu pokazujący niewinność tej osoby i jej romantyczną naturę.

 3. Zwierząt. Małe lub duże zwierzę na przedramieniu kobiety to wspaniały symbol wolności. Osoby posiadające tatuaż zwierzęcia prawdopodobnie mają szczególne cechy tego zwierzęcia – chytrość, urodę, świadek itp.. 

 4. Łuki. Kokarda to doskonały sposób na ozdobienie kobiecego ciała. Symbolizuje jej odwagę, seksualność i atrakcyjność. Zazwyczaj kokardy są tatuowane nie tylko na przedramionach, ale również na biodrach.

Dbanie o tatuaż na przedramieniu

Jeśli chcesz zachować dobrą jakość swojego tatuażu i zachować jego żywe kolory, poniższe zalecenia będą dla Ciebie naprawdę przydatne:

 1. Zachowaj szczególną ostrożność przez pierwsze 10 dni po wykonaniu tatuażu na przedramieniu. Staraj się nosić tylko naturalne rodzaje tkanin i unikaj długich rękawów. Lepiej też tym razem unikać uprawiania sportu lub chodzenia na baseny lub łaźnie. 
 2. Nie dotykaj ani nie drap tatuażu na przedramieniu, szczególnie przez pierwsze 10 dni po jego wykonaniu. fajne tatuaże przedramion
 3. Użyj specjalnego kremu, który pomoże Twojej skórze przyspieszyć proces regeneracji.
 4. Za każdym razem, gdy jesteś wystawiony na działanie promieni słonecznych, używaj silnego kremu przeciwsłonecznego. pomysły na tatuaż na przedramieniu
 5. Uważaj na swoją skórę: jeśli boli lub czujesz się nieswojo, zadzwoń do swojego mistrza tatuażu i dokładnie wyjaśnij swój problem. pomysły na tatuaż na przedramieniu
 6. Jeśli otrzymałeś specjalne zalecenia od swojego mistrza tatuażu, postępuj zgodnie z nimi, nie ignorując tego! Pamiętaj, że od tego zależy nie tylko jakość Twojego tatuażu, ale również Twoje zdrowie! pomysły na tatuaż na przedramieniu

Również mistrz tatuażu powinien udzielić Ci specjalnych zaleceń mówiących, jak właściwie dbać o tatuaż na przedramieniu. Więc zachowaj je i podążaj za nimi, jeśli nie chcesz zobaczyć żadnych deformacji swojego niesamowitego tatuażu.

Gwiazdy z tatuażami na przedramieniu

Niektórzy sławni ludzie wolą przedramię jako miejsce na tatuaż. Zapoznajmy się z ich zdjęciami i pomysłami:

1. Justin Timberlake.

2. Brad Pitt.

3. John Christopher „Johnny” Depp.