150 najlepszych realistycznych tatuaży i wzorów dłoni

Tatuaż dłoni to niezwykły sposób na ozdobienie ciała. Jest to bardzo widoczna strefa, więc warto pomyśleć dwa razy, jeśli chcesz wykonać taki tatuaż. Zobaczmy kilka specjalnych cech tatuaży na dłonie, które pomogą Ci w podjęciu tak trudnej decyzji.

tatuaże dłoni

Tatuaż dłoni: plusy i minusy

Ręka jest naprawdę wyjątkowym miejscem na tatuaż: jeśli masz na to ochotę, przygotuj się na to, aby później zwrócić na siebie dużo uwagi. Ten tatuaż pokaże, że jesteś odważną i interesującą osobą. Ma też inne zalety:

 1. Tatuaż na dłoni nie deformuje się zbytnio. Nawet gdy się starzeje, zachowuje swój kolor i rozmiar prawie taki sam, jak wtedy, gdy był nowy. 

  tatuaże dłoni

  tatuaże dłoni

  tatuaże dłoni

 2. Ten obrazek wygląda naprawdę pięknie i może uwydatnić piękno Twojej dłoni, jak np. długie palce. 

 3. Jak powiedzieliśmy powyżej, to naprawdę niezwykłe i niepowtarzalne miejsce na tatuaż. Jeśli masz dość tatuaży na biodrach lub przedramionach, to powinien być twój wybór! 

Ale są tu nie tylko plusy. Musimy dowiedzieć się, jakie minusy można zidentyfikować na temat tatuażu na dłoni:

 1. Jest to bardzo widoczne miejsce, którego prawie nie da się ukryć. Jeśli pracujesz w sferze, w której ludziom nie wolno nosić swobodnego stylu ubioru, to nie jest to Twój wariant. 

 2. Tatuaże na dłoniach wyglądają fajnie, jeśli jesteś młody. Kiedy będziesz stary, może stracić swoją atrakcyjność. 

  tatuaże dłoni

 3. Ciężko jest wybrać naprawdę dopasowany szkic. Chodzi o to, że nie masz dużo miejsca na urzeczywistnianie swoich pomysłów.

  Spójrz i porównaj wszystkie plusy i minusy, które uważasz za rozsądne. Jeśli w coś wątpisz, lepiej nie tatuaż na dłoni, ponieważ taka decyzja musi być rozsądna. 

  tatuaże dłoni

Wykryjmy poziom bólu

W porządku, jeśli na pewno zdecydowałeś się na tatuaż na dłoni, prawdopodobnie zastanawiasz się, jaki jest możliwy poziom bólu. Tu nie ma odpowiedzi. Chodzi o to, że istnieje wiele czynników, które mają silny wpływ. Przyjrzyjmy się im:

 • Twój własny próg bólu; 
 • Doświadczenie twojego mistrza tatuażu; 
 • Rozmiar i wzór tatuażu dłoni:
 • Grubość twojej skóry. 

To samo dotyczy procesu usuwania tatuażu. Zwróć szczególną uwagę, że generalnie usunięcie tatuażu jest bardziej bolesne niż jego wykonanie. Dlatego musisz być pewny swojej decyzji w 100%.

Najlepsze pomysły na tatuaże na dłonie dla chłopców i dziewcząt

Kolejne zdjęcia mogą być dla Ciebie inspiracją, jeśli nadal szukasz dobrego pomysłu na tatuaż na dłoni. Przeczytaj uważnie znaczenie każdego z nich.

Tatuaże na dłonie: pomysły dla chłopców

 1. Tatuaż w stylu plemiennym. Jeden z najbardziej męskich stylów tatuażu. To świetny sposób na podkreślenie swojej pewności siebie i siły. 

 2. Kwiaty. Nietypowe dla mężczyzny, ale wciąż fajne. Może podkreślić twoją romantyczną perkonalność i twoje prawdziwe uczucia skrywające się w środku. 

 3. Zegarki. Jeśli chcesz pokazać swoją wyjątkową filozofię i mądrość, zegarki jako tatuaż na rękę – to idealny wybór. 

 4. Listy. Jedna z najlepszych rzeczy dla twojej ręki. Litery są dość małe, jeśli chodzi o kompozycję, ale jednocześnie można w nich dużo włożyć. Różne cytaty, pomysły, przemyślenia – cokolwiek chcesz i lubisz. 

 5. Zwierząt. Czy masz własne zwierzę-duch? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, to jest idealny czas, aby ją znaleźć. Jakie zwierzę wystarczająco wyraźnie odzwierciedla Twoją osobowość? 

Tatuaż dłoni: pomysły dla dziewczyn

 1. Zwierząt. To najlepszy sposób, aby pokazać, jak silna jest Twoja miłość do zwierząt i natury. Jakikolwiek styl tatuażu wybierzesz, jego znaczenie będzie naprawdę głębokie. 

 2. Kwiaty. Piękny kobiecy symbol powrotu do zdrowia, wiosny i nowego życia. Tak więc za Twoimi kwiatami może kryć się naprawdę mądra filozofia. 

 3. Różne symbole. Jeśli lubisz różne symbole i nie możesz wybrać tylko jednego, dlaczego nie kupić wszystkich? To fajny pomysł, który pomoże Ci włożyć wiele głębokich myśli i pomysłów tylko w Twoją małą rączkę. 

 4. Listy. Różne języki i czcionki, fajne pomysły i myśli. To wszystko, co można ukryć w literach na twojej dłoni. Właściwie to jeden z najczęstszych pomysłów na tatuaż na rękę dla kobiety. 

 5. Motyl. Najlepszym znaczeniem motyla jest wolność. Motyl na dłoni pokaże, że jesteś osobą rozważną i otwartą, która potrafi podejmować bardzo mądre i rozsądne decyzje.  

Pomóż swojemu ciału i skórze we właściwy sposób regenerować się

Prawdopodobnie najgorszym procesem robienia tatuażu jest jego powrót do zdrowia. Wyobraź sobie, że najpierw uszkadzasz skórę specjalnym tuszem i igłą, a potem szukasz łatwego powrotu do zdrowia. Ale jeśli nie pomożesz swojej skórze i ciału, możesz po prostu stracić nie tylko jakość swojego tatuażu, ale także zdrowie. Jeśli chcesz uniknąć takich trudności, postępuj zgodnie z kolejnymi zaleceniami:

 1. Nie uprawiaj żadnego sportu ani nie chodź na basen przez 7-10 dni po zrobieniu tatuażu. 
 2. Bądź bardzo ostrożny ze swoją uszkodzoną skórą! Staraj się go nie dotykać i nie drapać! tatuaże dłoni
 3. Używaj tylko miękkich i naturalnych materiałów. Zwłaszcza jeśli masz jakieś alergie. 
 4. Jeśli masz problemy z procesem rekonwalescencji, porozmawiaj ze swoim mistrzem tatuażu i dokładnie wyjaśnij swoją sytuację.

Twój mistrz musi udzielić Ci specjalnych zaleceń, mówiących, jak prawidłowo dbać o swój tatuaż. Śledź je wszystkie, a na pewno unikniesz z tym kłopotów!

Gwiazdy z tatuażami na dłoniach

Niektórzy sławni ludzie nie boją się pokazywać swoich tatuaży na dłoniach! Oni są:

1. Gary Allan. 

2. Rihanna.

3. Zac Efron.