150 romantycznych tatuaży dla par o bogatym osobistym znaczeniu

Tatuaże dla par nie są w dzisiejszych czasach rzadkością. Ludzie zakochani w sobie i pewni swojej wspólnej przyszłości często decydują się na związanie się tatuażami dla par, podkreślając coś ważnego, a nawet świętego w ich związkach. Wykonanie takiego tatuażu oznacza, że ​​zawsze będziesz pamiętać właściciela podobnego tatuażu. Więc jeśli jakieś okoliczności Cię rozdzielą, bądź gotów sobie z tym poradzić.

Unikalne tatuaże dla par dla najbardziej niesamowitych par

Dopasowane tatuaże dla par są niesamowite, aby wzmocnić więź między dwiema osobami, głównie dlatego, że są one zmuszone do jeszcze większego bycia razem po uzyskaniu trwałego tuszu. Właśnie dlatego pary naprawdę muszą to przemyśleć, zanim wybiorą pasujący projekt tatuażu dla pary, aby nałożyć go na ich ciało. Oto kilka pomysłów na dopasowanie tatuaży dla par, które możesz rozważyć dla siebie i swojej ukochanej!

1. Coś dla Was obojga

Niektóre z najlepszych tatuaży dla par nie są nawet pasującymi typami. Może to być po prostu tatuaż na grzbiecie dłoni, którego możesz użyć jako akcesorium fotograficznego dla własnego partnera. Tak jak ten tatuaż z pół czaszką tutaj!

para tatuaże

2. Koszmar przed Bożym Narodzeniem

Oto, co nazwalibyśmy jednymi z najbardziej uroczych pasujących par tatuaży! Ma sens tylko, aby te dwie postacie były razem – tym bardziej, jeśli oboje lubicie ten nawiedzony film animowany.

3. Pomysły na tatuaż dla par na tatuaże z rękawami

Chociaż tatuaże z tej serii tatuaży z pełnym rękawem w żadnym wypadku nie są identyczne, schematy kolorów są podobne i dobrze do siebie pasują. Jeśli nie możesz wybrać projektu, który oboje lubisz, co powiesz na namalowanie czegoś o podobnym motywie lub palecie kolorów?

4. Dopasowanie pokrycia tatuaży dla par

Ta para bardzo koncentruje się na napisach, słowach i literach w swoich tatuażach. Podczas gdy dama ma na sobie pełny rękaw z większą liczbą napisów na klatce piersiowej, mężczyzna ma tatuaż na całej powierzchni czołowej ze złożonymi teksturami i wzorami.

5. Sparuj go z akcesoriami

Ta para wydaje się mieć na palcach małe napisy, chociaż nie jest to zbyt oczywiste dla kobiety na zdjęciu. To niesamowite, że dopełnili swój wygląd pasującymi kolczykami!

6. Tats na nogi przez całą drogę

Tatuaże tej pary są uderzająco piękne! Jest tak wiele wzorów i motywów pokrywających całe nogi – jak to jest, że coś mniej niż niesamowite?

7. Unikalne pomysły na tatuaże dla par

Uwielbiamy to, jak ta para wygląda pasując do ich ciał pokrytych tatuażami i kolczykami! Zarówno mężczyzna, jak i kobieta mają tatuaże z motywami kwiatowymi na szyjach i ramionach, co nadaje ich tatuażom poczucie harmonii, mimo że nie ma tu nic identycznego.

Kto robi tatuaże dla par?

Nie jest zaskoczeniem, że młodzi ludzie, zwłaszcza ci, którzy się zakochują, są bardzo impulsywni i emocjonalni. Dzięki temu są w stanie latać na skrzydłach miłości w salonie tatuażu. Jest to jednak bardzo odpowiedzialna decyzja. Relacje między parami często kończą się szybko i niespodziewanie, nawet jeśli wydawały się wieczne. W takich przypadkach niektóre osoby muszą odwołać się do korekcji laserowej, która jest droga i bolesna. Dlatego przed wykonaniem kilku tatuaży dobrze się zastanów i zważ wszystkie za i przeciw.

8. W górę, w górę, idziemy!

Myślę, że większość z nas pamięta łamiącą serce scenę z filmu Up, kiedy stary dziadek stracił żonę. Jasne, może to być dopasowanie kilku tatuaży, ale może bardziej praktyczne byłoby namalowanie czegoś z szczęśliwszym rezultatem lub zakończeniem filmu.

9. Geometryczne pomysły na tatuaż dla par

Na wypadek, gdybyś miał błędne przekonanie, że kilka pomysłów na tatuaż musi być bardzo szczegółowy, oto przykład, który pokaże ci, że to oczekiwanie wcale nie jest poprawne! Te pasujące tatuaże dla par pokazują tylko księżyc w różnych fazach – prosty, ale piękny!

10. Pomysły na tatuaż dla par o tematyce natury

Tatuaże dla par z ptakami również mogą być wspaniałym wyborem! Ponieważ ptaki i inne zwierzęta w naturze są często znane z tego, że są kolorowe i uderzające w swoich pięknych kolorach, pary mogą wybrać tusz do swoich tatuaży o tematyce przyrodniczej w swoich ulubionych stylach.

Znaczenie par tatuaży

Tatuaże dla par mają dużą różnicę i części ciała w aplikacji, ale istnieje kilka popularnych obrazów, które pary wybierają do swoich tatuaży. Z pewnością wszystkie mają wielkie znaczenie dla ukochanego chłopca i dziewczynki, co jest oczywiste lub nie. Przeanalizujmy więc niektóre z najpopularniejszych tatuaży par.

11. Dopasowanie par tatuaży na plecach

Te pomysły na tatuaż dla par są wspaniałym wyborem dla par, które chcą, aby rzeczy były proste, ale jednocześnie piękne. Tatuaż tych postaci zawiera sznurek, który po połączeniu utworzy kształt serca.

12. Drzewa & Pomysły na tatuaż dla par kwiatów

Jest coś harmonijnego w ujrzeniu drzewa i kilku róż razem. Być może dlatego, że te motywy harmonijnie współistnieją w naturze, połączenie tatuaży wygląda dobrze również dla pary.

13. Stare i nowe

Jeden z tych dwóch tatuaży wygląda na nowszy niż drugi i nie wygląda jak tatuaże faceta. Jednak obie osoby mające pary na tych samych obszarach ciała również w pewien sposób pomagają stworzyć poczucie więzi!

14. Unikalny projekt tatuaży dla par

Tatuaże tutaj są w większości podobne, z wyjątkiem akwareli w tle kwiatu i geometrycznych wzorów. Może to być jeden z najlepszych tatuaży dla par tylko dlatego, że tym osobom udało się mieć podobny projekt tatuażu, zachowując jednocześnie swoją indywidualność.

15. Identyczne tatuaże dla par

Jeśli twój tatuaż dla pary już pokazuje ten sam wzór – na przykład uroczej pary, nie ma potrzeby tworzenia pasującego wzoru, który go uzupełni. Wystarczy mieć dwa identyczne tatuaże naniesione na siebie i to jest dobry tatuaż dla pary!

16. Góry – pasujące pomysły dla par

Te wzgórza mają kuszący charakter – być może z pewną pomocą zacienionych części wzgórz. To prosty wzór tatuażu – tylko kilka cienkich linii i trochę kropek na cienie. Jednak prostota to elegancja, jeśli chodzi o kilka pomysłów na tatuaż, a tę koncepcję należy zachować dla większej liczby koncepcji tatuażu.

17. Pomysły na tatuaże o tematyce Harry’ego Pottera

Odwrócona ósemka. To znak nieskończoności. Dlatego jasne jest, że para wierzy, że będą razem na zawsze. Jeśli szukasz w Google tatuaży ze znakiem nieskończoności, zdziwisz się, ile zdjęć tatuaży z tym symbolem znajduje się w Internecie.

18. Klasyczne pomysły na tatuaż dla pary Mickey i Minnie

Myszka Miki i Minnie. Czasami chłopcy i dziewczęta mogą kojarzyć się z tymi kreskówkowymi stworzeniami. Takim tatuażem być może opowiadają wszystkim o swoim oddaniu sobie nawzajem, a jednocześnie dziecinnym uwielbieniu oraz jasności i czułości uczuć.

19. Dopasowanie & Uzupełniające wzory tatuaży dla par

Napisy. Bardzo często ukochana osoba używa tych samych napisów, które mają dla niej duże znaczenie, np. „dziki”, „lew”, „kocham ją”, „razem i na zawsze” itp. Czasami mogą to być słowa z konkretną piosenkę lub wiersz. Nie zawsze są takie same, tatuaż jednej osoby może być początkiem, a drugiej może być końcem frazy.

20. Pytanie & Odpowiedź

Jest to jeden z bardziej wyjątkowych tatuaży dla par, z którymi się zetknęliśmy – przynajmniej ze względu na jego koncepcję. Tatuaż pary jest tutaj przedstawiony jako pytanie z odpowiedzią, być może coś ważnego dla przedstawionej pary.

21. Najlepsze tatuaże dla par za swoją prostotę

Ta koncepcja tatuażu jest jasna i prosta. To obietnica między dwojgiem ludzi, że zawsze będziemy razem, a to w większości wystarcza. Mała obietnica w kolorze różowym i szczęśliwe czterolistne koniczyny to urocze motywy, które również dodają całości wyglądu.

22. Wiersz

Spotkałeś się z drugą połówką głównie z powodu wiersza lub dzieła literackiego? Jeśli tak, cóż, oto dobry projekt tatuażu dla pary! To urocze i proste projekty pasują do par, które nie lubią komplikować rzeczy.

23. Kolorowe pasujące tatuaże dla par

Kotwica. Znaczeniem tego symbolu zawsze była lojalność i oddanie. Jest to swego rodzaju zakończenie poszukiwań człowieka, w tym przypadku poszukiwania miłości. Kiedy połączysz to z projektem kompasu, znaczenia są całkiem jasne. Uwielbiamy również to, jak każdy projekt jest przedstawiony w tle.

24. Kilka puzzli

Puzzle. Ten wyjątkowy tatuaż oznacza, że ​​każda część pary jest jedną częścią i tylko razem są kompletni i szczęśliwi. To samo znaczenie odnosi się do projektu klucza i zamka. Być może projekt puzzli ma jakieś znaczenie dla tej wyjątkowej pary.

25. Piękna i Bestia

Kiery. Serce zawsze było symbolem miłości, dlatego jest popularne w przypadku tatuaży dla par. Serca pięknie wyglądają, jeśli są zaprojektowane razem ze skrzydłami, ozdobami, ptakami i innymi dodatkowymi elementami i są wykonane w kolorze.

26. Król & Pomysły na tatuaż z pasującą parą królowej

Kto lepiej pasuje do motywu tatuażu króla niż królowej? Te pasujące tatuaże mają prostą i podstawową koncepcję, ale jest to również taka, która jest ponadczasowa i nadal będzie równie popularna w nadchodzących latach.

27. Kompletny kawałek razem

Czasami pary wybierają bardziej szczegółowe motywy do swojego tatuażu i mogą służyć zarówno jako tatuaż dla par, jak i pojedynczy kompletny obraz. W tym artykule, jako przykład, ptaki mogą być zobrazowane jako latające wokół drzewa wiśni przedstawionego na ramieniu mężczyzny.

28. Piotr Pan & Dzwoneczek

Czy postrzegacie siebie nawzajem jako swoją bajkę? A co z twoim małym szczęśliwym zakończeniem twojej historii? Cóż, Piotruś Pan i Dzwoneczek to dobry pomysł na tatuaż dla par dla tych, którzy lubią żyć wśród bajek i historii.

29. Kompletny wir & Dopasowane tatuaże dla par

Te dwa projekty nie są identyczne, ale bardzo dobrze się uzupełniają. Wir mógł zacząć się na ramionach jednej osoby, ale kończy się na ramionach drugiej osoby. Można powiedzieć, że się uzupełniają!

30. Pomysły na słodkie pary tatuaży

Ten projekt tatuażu dla pary prawdopodobnie pozostanie aktualny przez wiele dni i lat. Projekty są urocze, a historia jest po prostu urocza. Czego więc nie lubić w tym małym pasującym tatuażu? Postacie wyglądają nawet tak, jakby trzymały się za ręce!

Części ciała dla par tatuaży

Jak zwykle ludzie wybierają do tatuażu każdą możliwą część ciała, ale w przypadku tatuaży dla par przeważają miejsca. Tak więc najczęstsze części ciała do robienia tatuaży dla par to:

  • nadgarstki; 

  • palce; 

  • szyja; 

  • ostrze i pierś; 

  • stopy. 

Jednak na twoim ciele jest świetne pole do zrobienia tatuażu dla pary, wystarczy użyć wyobraźni.

Styl par tatuaży

Tatuaże pary mogą być reprezentowane w różnych stylach. Takie obrazy, jak serca, gwiazdy, klucz i zamek, kotwica, zwierzęta, roboty, korony itp. są z reguły niewielkich rozmiarów i są przedstawiane w czerni i bieli lub grafice, ale w ten sam sposób są stosowane w kolor w kreskówkowym stylu, starej szkole, realizmie, a nawet trash-polce.

Jeśli szkic tatuażu pary jest duży, zakres stylów również się powiększa.

Twarze zwierząt, ptaków, czaszek, księżyca i słońca, kompozycje kwiatowe, skrzydła, postacie z kreskówek projektowane są w realizmie, neotradycji, oldschoolu, pracy liniowej, ornamentacji itp..

Tatuaże dla par celebrytów

Katy Perry i Russell Brand mają pasujący atrament sanskrycki na swoich wewnętrznych bicepsach, co oznacza „płynięcie z prądem”. Britney Spears i Kevin Federline mają dopasowane niebieskie i różowe tatuaże w kości na nadgarstkach. Chris Brown i Rihanna mają tatuaże z gwiazdą na szyi. Ed Sheeran i Harry Styles mają pasujące tatuaże Pingu. Lady Gaga i Brian Newman mają kilka tatuaży z trąbkami na wewnętrznych bicepsach.