150 unikalnych wzorów i pomysłów na tatuaże na biodra dla mężczyzn i kobiet

Tatuaże na biodrach są preferowane przez odważnych ludzi, którzy nie boją się popisywać swojego ciała. Wygląda seksownie i efektownie, szczególnie na dopasowanym, mocnym ciele. Dowiedzmy się więcej o tatuażach bioder i ich unikalnych cechach.

Plusy i minusy tatuażu na biodrze

Jeśli masz wątpliwości co do wykonania tatuażu bioder, powinieneś porównać wszystkie zalety i wady, które możesz mieć na wypadek, gdybyś go dostał. Przede wszystkim spójrzmy na plusy:

 1. Jest wystarczająco dużo miejsca na całkiem spory projekt. Dzięki temu możesz urzeczywistnić prawie każdy pomysł.
 2. Ten rodzaj tatuażu może być pomocny w ukryciu części nadwagi, co zwykle stanowi problem dla dziewcząt.tatuaże na biodrach

  pomysły na modne tatuaże

  tatuaże na biodrach

  pomysły na modne tatuaże

 3. Tatuaż na biodrze wygląda bardzo seksownie. pomysły na modne tatuaże

  tatuaże na biodrach

  pomysły na modne tatuaże

 4. Prawie każdy szkic pasuje do tej części ciała. Ale najpierw lepiej zdobądź kilka zaleceń od swojego mistrza tatuażu.

Mówiąc o tatuażach na biodrach, należy również zwrócić uwagę na jego minusy:

 1. Jeśli łatwo przytyjesz lub schudniesz, przygotuj się na przeobrażenia swojego tatuażu. W końcu może stać się wyblakły. pomysły na modne tatuaże

  pomysły na modne tatuaże

 2. Z wiekiem widzimy, że skóra traci elastyczność. To jeden z powodów, dla których tatuaż na biodrach traci na jakości i ostrości. 
 3. Jeśli wolisz duże zdjęcia od małych, to bądź gotowy, bo ze względu na swój rozmiar łatwiej ulegają przekształceniom. pomysły na modne tatuaże

  tatuaże na biodrach

Oczywiście o tych wszystkich rzeczach możemy mówić tylko indywidualnie. Jest wiele osób, które robią sobie tatuaż na biodrach i nie mają z tym żadnych problemów.

Jak to jest bolesne

Poziom bólu można nazwać indywidualnie. Zależy to od kilku czynników:

 • Grubość skóry; 

 • Próg bólu;
 • Rozmiar tatuażu; 

 • Doświadczenie i wiedza twojego mistrza tatuażu. 

Jeśli chcemy uogólnić wszystkie informacje na temat tatuaży bioder i ich poziomu bólu, możemy powiedzieć, że wykonanie tatuażu na górnej części uda nie jest tak bolesne. Wewnętrzna część uda jest znana jako bardzo bolesna przestrzeń dla tatuażu.

Tatuaże na biodrach dla chłopców i dziewcząt

Aby wybrać idealne zdjęcie do swojego przyszłego tatuażu na biodrze, możesz zainspirować się pomysłami przedstawionymi na poniższych zdjęciach. Zwróć uwagę na znaczenie każdego szkicu. Tatuaże na biodrach są bardziej popularne wśród dziewcząt i dlatego kobietom łatwiej jest znaleźć dobry wariant niż mężczyznom.  tatuaże na biodrach

Tatuaże na biodrach dla dziewczynek

 1. Zwierzęta to jeden z najpopularniejszych pomysłów na tatuaże na biodrach dziewcząt. Symbolizuje niezależność i wolność i wygląda naprawdę fajnie. 

 2. Jeśli chcesz pokazać swoją romantyczną osobowość i wyrazić całą swoją życzliwość, to chcesz kwiaty na biodrze. 
 3. Motywy etniczne są bardzo popularne wśród dziewcząt. Oznacza to, że ta czy inna kobieta wierzy w moc natury i naprawdę kocha ten świat. tatuaże na biodrach

 4. Czaszki mogą przerażać. Wyglądają szalenie i bardzo nietypowo. Czaszka oznacza, że ​​ta osoba jest bardzo odważna i silna w środku i gotowa na szalone rzeczy. pomysły na modne tatuaże

Tatuaże na biodrach dla chłopców

 1. Podróże i zwierzęta. Dwa pomysły jednocześnie. Zazwyczaj motyw podróży (np. statek lub samochód) jest preferowany przez osoby, które naprawdę kochają podróże. To wolność i chęć poznania tego świata. 

  Zwierzęta symbolizują moc, siłę i pewność siebie. Idealnymi zwierzętami dla mężczyzn są wilki i niedźwiedzie.

 2. Twarz to nowoczesny fajny pomysł na męskie tatuaże. Niektórzy faceci wolą brzydkie twarze pokazujące ich wewnętrzny świat. Niektóre z nich lubią coś przeciwnego – twarz ładnej dziewczyny, która pokazuje ich szczególną miłość do tego lub tamtego czasu kobiety. 

 3. Czaszka na biodrze mężczyzny oznacza pewność siebie. Pokazuje, że ta osoba nigdy się nie podda i jest gotowa walczyć do końca. 

 4. Krzyż. Jeden z najlepszych sposobów na udekorowanie męskiego ciała. Krzyż pokazuje, że ten człowiek wierzy w siebie, ale czasami może to mieć znaczenie religijne. Bardzo popularne jest umieszczanie mądrych cytatów w pobliżu krzyża, aby podkreślić jego znaczenie i wyrazić własne myśli. 

Dbanie o tatuaż bioder

Nie ma żadnych specjalnych cech w pielęgnacji tatuażu bioder. Musisz jednak przestrzegać kilku zasad, jeśli chcesz zachować jakość obrazu i jego żywe kolory:

 1.  Nie bierz kąpieli przez pierwsze 7 dni po zrobieniu tatuażu biodra. Nie zaleca się również chodzenia na basen. tatuaże na biodrach

 2. Lepiej unikać uprawiania jakichkolwiek sportów przez pierwsze 5-7 dni po zrobieniu tatuażu na biodrze. Może łatwo uszkodzić jakość twojego zdjęcia. 

  tatuaże na biodrach

 3. Użyj specjalnego kremu 3-4 razy dziennie, aby przyspieszyć proces regeneracji.  
 4. Nie dotykaj i nie drap tatuażu podczas regeneracji. 

Po wykonaniu tatuażu twój mistrz powinien udzielić ci specjalnej instrukcji z kilkoma ważnymi zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji tatuażu. Przeczytaj ją uważnie i przestrzegaj wszystkich zasad na niej zapisanych. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o jakość twojego tatuażu, ale także o własne zdrowie!

Pamiętaj, że twoja skóra jest bardzo uszkodzona przez tatuaż. Dlatego powinieneś być z nim bardzo ostrożny. Jeśli masz problemy z procesem rekonwalescencji lub boli Cię skóra, zadzwoń do swojego mistrza tatuażu i szczegółowo opowiedz mu o swoim problemie.

Gwiazdy z tatuażami na biodrach

Tatuaże na biodrach są bardzo popularne na całym świecie. Niektóre celebrytki, takie jak aktorki lub aktorzy, piosenkarze i inni, mają je i nie boją się pokazywać, pozostając na czerwonym dywanie. Rzućmy okiem na tych sławnych ludzi z tatuażami na biodrach:

1. Lady Gaga i jednorożec na biodrze.