101+ najlepszych wzorów tatuaży Daisy dla chłopców i dziewcząt

Tatuaże Daisy zawsze były związane z kobietami. To projekt przeznaczony wyłącznie dla dziewczynek. Albo że kwiaty powinny być tatuażem tylko dla kobiet. Ale w dzisiejszym świecie entuzjaści tatuażu są bardziej otwarci na swoje wybory projektowe. To powiedziawszy, nawet mężczyzna może teraz zrobić tatuaż stokrotki, jeśli działa dobrze z projektem, który ma na myśli, lub jeśli działa dobrze z przesłaniem, które chce zaprezentować.

To powiedziawszy, przedstawiamy Ci kilka wzorów tatuaży stokrotek. Działają one zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy chcą uzyskać ten projekt. Oprócz inspiracji projektowych odpowiemy również, co oznaczają tatuaże stokrotek, i kilka innych często zadawanych pytań dotyczących tatuaży.

stokrotka-tatuaż

Historia tatuaży

Tatuaże istnieją od dawna. Starożytne cywilizacje, takie jak Egipcjanie, już robiły sobie tusz do różnych celów. Plemiona polinezyjskie były również znane z robienia tatuaży dla każdego ze swoich członków. Wszystko to było częścią ich kultury, a każdy tatuaż ma określone znaczenie.

w Starożytny Egipt, różne symbole pomagają w różnych sprawach. Na przykład istnieją tatuaże, które, jak się uważa, pomagają leczyć chorych. Są tatuaże dla ochrony i powodzenia.

Dla plemion polinezyjskich tatuaże były bardziej tożsamością. Tatuaże zawierały historię użytkownika i tego, w co wierzą. Im więcej tatuaży i im bardziej złożone są projekty, tym ważniejsi są w plemieniu. Mogą to być wodzowie lub wojownicy.

Były nawet plemiona, które wierzą, że tatuowanie wizerunku boga lub zwierzęcia sprowadza ich duszę na ziemię. Osoba nosząca jest wtedy chroniona przez istotę w swoim tatuażu.

Większość tatuaży powstała na podstawie obrazów natury. Projekty były oparte na roślinach, zwierzętach i bogach, których czcili. Metody tatuowania również różnią się od metody stosowanej obecnie. Zwykle używają atramentu wykonanego z roślin lub węgla drzewnego i używają cierni jako igieł. W porównaniu z dzisiejszą metodą tatuowania, tradycyjne tatuowanie trwało kilka dni.

Znaczenie tatuażu Daisy

Tatuaż stokrotka może oznaczać różne rzeczy dla użytkownika. Może to po prostu oznaczać, że lubi kwiat lub jest to ulubiony kwiat ukochanej osoby. Lub może również pochodzić z symbolicznego znaczenia tatuażu stokrotka. A jest ich całkiem sporo. Stokrotki występują w różnych kolorach i każda ma inne znaczenie.

Na przykład biała stokrotka jest znana jako symbol czystości i niewinności. Wtedy wieniec z białej stokrotki wręczany jest mężczyznom przez kobiety, które nie są jeszcze pewne, że są zamężne, ale nie zaprzeczają. Oznacza to, że wciąż myślą o propozycji małżeństwa.

Było również zwyczajem, aby białe stokrotki zdobiły suknię ślubną panny młodej. Często jest to znak, że są czyste przed ślubem. Dlatego jeśli dostaniesz tatuaż z białą stokrotką, może to oznaczać, że nadal jesteś dziewicą.

Nawet w świecie chrześcijańskim białe stokrotki są uważane za symbol niewinności i czystości. Symbolizuje czystość, czystość i łaskę Najświętszej Maryi Panny. Może również oznaczać Chrystusa-dziecko, ponieważ stał się główną częścią malarstwa renesansowego jako symbol prostej cnoty.

Więcej znaczeń Daisy Tattoos

Poniżej znajduje się więcej znaczeń związanych z tatuażami stokrotek:

 • Ukojenie
 • Pokój
 • Kobiecość
 • Cierpliwość
 • Piękno
 • Szczęście
 • Miłość
 • Łagodność
 • Prostota
 • Młodzież
 • próżność
 • Śmiałość
 • Emocja
 • Szczęście

Norweskie znaczenie

Stokrotka jest również związana z mitologią nordycką, ponieważ jest przerażonym symbolem bogini mitologii nordyckiej Freyi. Była boginią miłości, dlatego stokrotka była również uważana za symbol miłości, zmysłowości i płodności, co było zupełnym przeciwieństwem chrześcijańskiego znaczenia.

Stokrotka, wciąż kojarzona z Freyą, symbolizuje również macierzyństwo i poród.

Słoneczna stokrotka

Stokrotka jest również przypisywana świcie i wiośnie, biorąc pod uwagę, że słowo „stokrotka” to staroangielski „oko dnia”. Ta praca jest związana z tymi dwoma wydarzeniami. Z tego powodu stokrotka była również bardzo związana ze słońcem. W rzeczywistości rdzenni Amerykanie rozpoznają ten mały kwiatek jako symbol słońca. Uważają również, że tak jest z powodu jasnożółtego środka i otaczających go białych i promiennych płatków, które przypominają promienie słoneczne.

Jako symbol słońca oznacza to, że stokrotka może również oznaczać:

 • Radość
 • Stałość
 • Życie
 • Zaopatrzenie
 • Lekki
 • Ciepło
 • Przejrzystość
 • Energia
 • Prawda
 • Wiwat

Żółta stokrotka

Zwykle są dwa rodzaje stokrotek, które są powszechnie przedstawiane. Jak już wspomniano, kolor stokrotki może również wpływać na jej znaczenie.

Żółte stokrotki są powszechnie przypisywane blaskowi, kreatywności, bystrości, witalności i komunikacji.

Gdzie umieścić swój tatuaż Daisy

Umieszczenie tatuażu zależy od tego, gdzie chcesz go mieć. Ale musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak jego konstrukcja. Na przykład większe wzory powinny znajdować się na szerszych obszarach ciała, takich jak plecy lub klatka piersiowa. Daje to Twojemu tatuatorowi więcej miejsca na zabawę z projektem.

Kolejną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest poziom bólu, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy robisz tusz. Niektóre obszary są bardziej bolesne niż inne. Powinieneś sprawdzić tabelę bólu, aby zobaczyć, które obszary są bardziej podatne na ból, a które możesz wziąć.

Projekt swojego tatuażu

Projekt tatuażu może mieć wpływ na to, gdzie go umieścisz. Jak wspomniano wcześniej, projekty, które są większe, powinny znajdować się na szerszych obszarach ciała. Ale co z małymi tatuażami??

Małe tatuaże można umieścić w dowolnym miejscu. Ale posiadanie małego tatuażu na plecach może nie być najlepszym pomysłem. Może zagubić się w ogromie otaczającej go przestrzeni. Jeśli chcesz podkreślić swój tatuaż, umieść go w miejscu, w którym jest mniej miejsca, takim jak nadgarstek, kostki, przedramiona, bicepsy lub palce. Wybierz odpowiednią przestrzeń w zależności od tego, jak duży jest Twój tatuaż.

Oprócz rozmiaru, ogólny projekt tatuażu powinien dać ci dobre wyczucie, gdzie go umieścić. Na przykład projekt wymaga długiej przestrzeni zamiast szerokiej. Możesz założyć to na przedramiona, aby uzyskać lepszy wygląd.

Poziom bólu

Najlepiej jest również wziąć pod uwagę poziom bólu, zwłaszcza gdy po raz pierwszy robisz tatuaż i nadal nie doświadczyłeś bólu, który mu towarzyszy. I tak, przede wszystkim tatuaże powodują ból. Ale niektóre obszary są bardziej bolesne niż inne. Są też ludzie, którzy są bardziej podatni na ból niż większość ludzi i mogą uznać ból za znośny pomimo tego, gdzie mają tatuaż.

Jednak dotyczy to większości osób, które mają normalną tolerancję na ból.

W Internecie znajduje się tabela bólu, w której możesz sprawdzić poziom bólu, jeśli masz tatuaż w określonym obszarze. Miejsca takie jak pachwiny, wewnętrzne uda i wewnętrzne bicepsy są prawie nie do zniesienia i nie są odpowiednie dla początkujących.

Następnie są żebra, palce, stopy i obszary kostne, które mogą powodować większy ból niż zwykle. Jeśli masz więcej odwagi, możesz wybrać te obszary. Ale upewnij się, że jesteś gotowy na ból przypominający chrzęst kości.

Tymczasem obszary, które są najlepsze dla początkujących, to obszary, które mają więcej tkanki tłuszczowej i więcej mięśni. Obejmuje to plecy, bicepsy i przedramię.

Narażenie

Możesz również zastanowić się, jak eksponowany będzie Twój tatuaż w określonym obszarze. Dla niektórych osób ukrywanie tatuażu jest koniecznością. To dlatego, że nie wszyscy są na to tak otwarci jak miłośnicy tatuażu. Niektórzy nadal myślą o tym negatywnie i uważają, że to zła rzecz. Twój były skazany, członek gangu lub zrobił coś złego, jeśli masz tatuaż.

Niestety takie myślenie nadal istnieje nawet w niektórych zakładach pracy. Dlatego ci ludzie często mają tatuaże, które można ukryć za ubraniami i mundurami.

Ponadto obszar, który często jest wystawiony na działanie słońca, może nie być najlepszą rzeczą. Promieniowanie słoneczne UV może spowodować szybsze blaknięcie tatuażu. Jeśli chcesz, aby był żywy, zawsze używaj kremu z filtrem lub chowaj go w miejscu, które zwykle nie jest wyeksponowane.

Jak uzyskać Daisy Tattoo

Naprawdę chcesz zrobić stokrotkowy tatuaż? Znajomość właściwego sposobu jest ważna, abyś nie żałował tatuażu, który robisz. Pamiętaj, tatuaż to zobowiązanie na całe życie. To coś, czego nie można się pozbyć od razu.

Znalezienie odpowiedniego artysty tatuażu

Przede wszystkim powinieneś znaleźć odpowiedniego tatuażystę, który wykona to zadanie. Powinni mieć doświadczenie, abyś mógł zagwarantować, że znają właściwą procedurę. Powinni również być w stanie poprawnie wykonać Twój projekt.

Niektórzy artyści są lepsi w pewnym stylu, więc najpierw musisz upewnić się, że są w stanie prawidłowo narysować to, co chcesz. Na przykład niektórzy artyści są lepsi w tworzeniu hiperrealistycznych tatuaży niż inni. Powinieneś iść do tego rodzaju artystów niż tych, którzy są lepsi w minimalistycznych tatuażach.

Poza ich stylem artystycznym dobrze jest również znaleźć artystę, który pomoże ci wymyślić lepszy projekt. Wszyscy chcemy czegoś wyjątkowego i nowego. Wielki artysta powinien być w stanie Ci w tym pomóc.

Ale chyba najważniejszą rzeczą jest znalezienie artysty, który zna wagę higieny. Ich narzędzia powinny być czyste, a podczas tatuowania powinni używać nowych igieł. Ich miejsce powinno być również czyste, aby uniknąć ewentualnego ryzyka infekcji.

Stwórz projekt

Jeśli chodzi o tworzenie projektu, powinieneś uwolnić swoją wewnętrzną kreatywność. Powinno to być coś, czego nie będziesz żałować w swoim ciele. Projekt to osobisty wybór. Możesz uczynić go tak realistycznym, jak chcesz lub możesz dodać inne symbole i obrazy, które Twoim zdaniem pomogą wydobyć wiadomość, o której myślisz.

Jak już wspomniano, możesz również współpracować z artystą tatuażu, aby wymyślić projekt.

Często Zadawane Pytania

Osoby, które dopiero zaczynają tatuaż, mają różne pytania. Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące tatuaży.

Czy uzyskanie tatuażu jest bezpieczne??

Ogólnie rzecz biorąc, tatuaże są bezpieczne. Ale musisz znaleźć niezawodnego artystę tatuażu i sklep, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas całego zabiegu. Używanie brudnego sprzętu, zwłaszcza igły, może kosztować twoje zdrowie. Możesz skończyć z poważnym stanem zdrowia, jeśli igła zostanie użyta. Możesz nabyć każdy problem zdrowotny, jaki może mieć były klient, w tym HIV/AIDS.

Dodatkowo brudny sprzęt i otoczenie mogą powodować infekcję. Brud często zawiera bakterie i wirusy i może dostać się do organizmu przez ranę.

Są też niedoświadczeni tatuatorzy, którzy oferują tanie tatuaże przy użyciu tuszy niskiej jakości. Mogą one również być niebezpieczne, ponieważ mogą powodować kilka alergii.

Ile będzie kosztować tatuaż?

Koszt często zależy od artysty i projektu tatuażu.

Renomowani artyści często pobierają wyższe opłaty. Niektórzy mogą nawet pobierać stawkę godzinową. Ale przez większość czasu jest to stała kwota, o którą możesz łatwo poprosić poprzez wycenę. Zwykle cena tatuażu zaczyna się od 100 do 300 USD. Jeśli projekt jest większy niż zwykle, może to wzrosnąć do 500 do 1000 USD. Cena również wzrośnie w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Możesz oczekiwać, że twój będzie wyższy, gdy będzie to bardziej skomplikowane i trudniejsze do zrobienia.

Atrament, który zostanie użyty, może również wpłynąć na cenę. Tatuaże, które mają więcej kolorów, są zwykle droższe.

Jak długo to zajmie?

Może to zależeć od projektu twojego tatuażu. Prostsze tatuaże, takie jak minimalistyczne, można wykonać w co najmniej pięć minut. Jednak skomplikowane typy będą wymagały godzin, a nawet kilku sesji tatuażu.

Wniosek

Wykonanie tatuażu stokrotki nie jest trudne, zwłaszcza gdy znajdziesz niezawodnego artystę, który Ci w tym pomoże. Tylko upewnij się, że jesteś w porządku z projektem i stylem. Możesz sprawdzić te niesamowite tatuaże stokrotek, które mogą pomóc zainspirować Twój własny projekt.