108 górskich wzorów tatuaży, które zabiorą Cię na najwyższe szczyty

Tutaj idziemy ludzie. Te górskie wzory tatuaży będą ucztą dla twoich oczu. Kto będzie królem i królową tatuażu górskiego. To do ciebie należy decyzja na końcu listy, tylko czas pokaże. Tatuaże górskie reprezentują siłę i stabilność. Reprezentują również zwycięstwo, pokonując wszelkie szanse. Czy jesteś gotowy do wspinania się na górę? Nawet jeśli nie, zawsze możesz wspinać się powoli, a potem zjeżdżać w dół.

Tatuaż górski na nogach

Powyższy tatuaż zawiera mroźne szczyty Everestu czy są to Himalaje? Kogo to obchodzi, że są to smakowicie wyglądające góry. To fajny projekt używający tylko czerni.

Góra i drzewa

Czy ktoś powiedział, że góry i drzewa? Tak proszę! Tak krzyczał ten facet, kiedy to zrobił. To fajna interpretacja i podoba mi się sposób, w jaki oprawili. Przypomina mi medalion. Drzewa zastępujące linię medalionu w innym elemencie.

Prosta linia pracy Górski tatuaż

Czasami wystarczy zarys i dokładnie to ma ta osoba. Nadal wiesz, jaki jest temat tatuażu i to wszystko, czego potrzebujesz.

Powrót tatuaż górski

Holy smokes, to duży, stary kawałek z kilkoma górami i świętą geometrią. Charakteryzuje się uporządkowaną linią, ale ma bardzo uproszczony charakter.

Tatuaż górski w stylu japońskim

Ten tatuaż zawiera styl japońskiej grafiki używanej na falach. Prosty styl, ale bardzo efektowny. Ma też trochę uporządkowanej linii. Rzeczywiście bardzo fajna robota.

Daj mi dom wśród wzgórz

Ta lista ma dotyczyć gór. To prawdopodobnie zaklasyfikuje się jako wzgórza, ale kim jestem, aby osądzać. To fajny mały tatuaż i zasługuje na miejsce na liście.

Trójkąt Góra Tatuaż

W razie wątpliwości opraw go w trójkąt. To naprawdę dodaje dodatkowy wymiar do grafiki i wygląda na to, że jesteś na zewnątrz, patrząc na odległą krainę. Oprawienie tatuażu może trochę go uporządkować, jeśli lubisz tego typu rzeczy.

Tatuaż górski na nogach

Och. Ten jest fajny. Przynieś słońce, które świeci, gdy uderza w góry. Ten facet ma słodkie szkolne skarpetki. Czy to oznacza, że ​​jest za młody na tatuaż. Zakładam, że to facet. Przepraszam, jeśli nie. Nawiasem mówiąc, ładne nogi.

Szczegółowy tatuaż Arm Mountain

To bardzo miła, skomplikowana praca. Detal jest niesamowity, a rower jest miłym akcentem. Myślę, że mógłbym żyć w miejscu, jak to na tatuażu. Życie w wielkim mieście robi ze mnie to, co najlepsze i myślę, że czas się wydostać.

Szczegółowy kolorowy tatuaż górski

Teraz jest to absolutny perłowiec. Kolory, detale, całość jest genialna. To sprawia, że ​​rękaw jest ładny, a wszystkie kolory dobrze się łączą.

Tatuaż na kostce górskiej

Kostka trochę boli. Myślę, że wszystko zależy od twojego progu bólu. Mój zrobił, ale mógłbym mieć niską tolerancję bólu. Kogo to obchodzi! Sprawdź ten mały klejnot. Prosty i piękny.

Górski tatuaż na przedramieniu

Tak jak planety poruszają się po Ziemi, tak samo poruszają się wokół gór. Wszyscy jesteśmy pod wpływem kosmicznych zmian, łącznie z górami. Bądź jednym z przepływem magnesów i nie możesz się pomylić.

Dot Work Mountain Tattoo

Tatuaże z wykorzystaniem kropek są fajne. Dodają fakturę i dynamikę dziełu sztuki. Ten jest stosunkowo prosty, ale dobrze wykonuje swoją pracę.

Cielę Góra Tatuaż

Ten jest na łydce. Nie krowa, mięsień łydki głupi! Mam nadzieję, że ta wiedza jest tą, której uczysz się każdego dnia. Jeśli już wiesz, co zakładam, że większość ludzi wie, możesz nazwać mnie głupim. Musiałem to wygooglować. Jks.

Tatuaż zachód słońca nad górą

Oto piękny zachód słońca nad górami rzucającymi sylwetki i kilka naprawdę czerwonych promieni słonecznych. Kolory są ładne i żywe i naprawdę ożywiają tego złego chłopca.

Tatuaż na ramieniu górskim

Łał! To jedna wielka gałka oczna. Odbicie jest równie fajne. Ponieważ wszyscy jesteśmy drobinami kurzu w oku olbrzyma, a ten tatuaż mówi wszystko. Charakteryzuje się świetną pracą kropek i linii. To cholerne arcydzieło.

Prosty, ale upominek

Powiedz nagłówek trzy razy szybko. Fajnie to powiedzieć i ładnie zsuwa się z języka. Tak jak ten tatuaż jest ładnie wykonany. Posiada fajną pracę w kropki w bardzo uproszczonym designie.

Powrót do natury

To jest coś, co każdy musi zrobić. Zdobądź tatuaże i wróć do natury. Dwie rzeczy, które przyniosą korzyści naszemu życiu i uczynią je zupełnie lepszymi.

Trygonometryczny tatuaż górski

Kto by pomyślał, że matematyka w szkole średniej wejdzie w grę, zwłaszcza w świecie tatuaży. Nie ja, ale sromotnie zawiodłem. To fajny mały tatuaż o bardzo prostych wzorach i doskonałej pracy linii. Zagoiło się naprawdę ładnie, a wszystkie linie pozostają nienaruszone.

Biceps górski tatuaż

Sprawdź broń litą na tej bestii. Dostał na nich górę, aby udowodnić, że są solidne. Gdybym zrobił taki tatuaż i wygiął, góra zamieniłaby się w krater. Czas na siłownię.

tatuaże górskie

Obraz idealny górski tatuaż

Oto ktoś, kto spędza miło czas na łonie natury ze swoimi duchowymi zwierzętami, będąc jednocześnie błogosławionym łaską gór i jeziora. Tworzą cudowną sylwetkę, a ten tatuaż wywołuje swędzenie przez jakiś czas natury.

Zielona Góra tatuaż

Kto nie kocha zielonej góry z mroźnymi końcówkami. Ten tatuaż jest super fajny i ma ładne linie, kolory i kompozycję. Wszystkie składniki potrzebne na ucztę dla oczu.

Długi spacer

Ten górski tatuaż jest piękny. To długa i zakurzona droga, ale nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż z tymi, których kochasz. Kolejny ładny i prosty projekt, który metaforycznie mówi wiele.

Kropki i linie

Ten górski tatuaż perfekcyjnie wykorzystuje kropki i linie. Kropki opadające kaskadowo na obraz ramki nadają projektowi wrażenie ciągłości i głębi, ponieważ różni się od głównego projektu w elementach artystycznych.

Wschód słońca nad górami i tygrysami?!

Góry i słońce w tym tatuażu wyglądają jak myśl. Tak naprawdę nie płynie tak dobrze. Są tam piękne góry, a potem głowa tygrysa, która wygląda, jakby została tam uderzona jak kij. Oba zdjęcia dobrze sprawdziłyby się jako utwory solowe, ale w połączeniu wyglądają po prostu dziwnie.

Idealny krąg

Widziałem już ten krąg. Myślę, że to koreańska sprawa. Mój przyjaciel artysta w Korei miał jeden. Mogę się mylić. Jeśli wiesz, co to jest, napisz do nas w torbie pocztowej. Wyślij to za. 🙂

Arcydzieło

Ten górski tatuaż to absolutne arcydzieło. Prawdopodobnie widziałeś, jak pisałem to wcześniej i za każdym razem miałem to na myśli. Droga ma tyle szczegółów. Musiało to zająć wiele godzin i wiele godzin w fotelu, znosząc dreszcz w kręgosłupie, gdy igła przebija jego skórę z szybkością karabinu maszynowego. Po prostu genialne.

Ośnieżony górski tatuaż

Ta pokryta śniegiem góra jest kapryśnym dziełem sztuki. Nie oznacza to jednak, że nie jest to poważne dzieło sztuki. Kwiatek na granicy jest miłym akcentem.

Która droga jest w górę?

Cóż, odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Jeśli kiedykolwiek się zgubisz i chcesz wiedzieć, gdzie jest góra, spójrz w niebo lub górskie szczyty, a potem na pewno jest to droga w górę. Znajdź drogę w górę, aby zejść.

Strona główna Poza górskim pasmem tatuażu

W pogodny dzień, jeśli spojrzysz daleko poza pasmo górskie, znajdziesz mnie. Jeśli chmury nadciągają, po prostu znajdź najjaśniejszą gwiazdę na niebie i podążaj za nią. Tam mnie znajdziesz. Jeśli mnie nie szukasz, to nie mam żadnych wskazówek. Będziesz musiał znaleźć własną drogę.

Tatuaż górski na ramieniu

Zabierz je na skrzydła. Twoje łopatki są jak skrzydła, które są idealne do lotu lub do robienia ładnych górskich tatuaży. Możesz też zrobić jedno i drugie. Nie będziesz oceniany w Internecie, a jeśli tak, to będzie anonimowo, więc tak naprawdę się to nie liczy. To prowadzi mnie do następnego tematu. Jeśli jesteś zastraszany przez Internet, nie denerwuj się, ponieważ ludzie prawdopodobnie mieszkają z rodzicami i nadal ssą kciuk. Nigdy też nie zostały ułożone. Więc podciągnij się i nie czytaj komentarzy.

Plamy Kolorowej Góry

Kto rozlał wiadro z farbą? Ktokolwiek to zrobił, zrobił to ze stylem. Oto przykład alternatywnego użycia koloru. Tatuaż nie jest najlepszy, ale mam nadzieję, że sprawi, że będziesz myśleć nieszablonowo, jeśli chodzi o kolorowanie.

Linie i tatuaż górski

Podstawą do rysowania są linie. Niektóre linie są przeznaczone do narysowania, zwłaszcza jeśli okaże się, że coś nie spełnia pozytywnej roli w twoim życiu. Wiem, że ma to dotyczyć tatuaży, ale mała porada tu i tam nie jest zła.

Tatuaż górski zorzy polarnej

Umieść to na swojej liście wiader i wypełnij. Zaznacz pole i idź zobaczyć zorzę polarną lub kolejną najlepszą rzecz. Zdobądź tatuaż zorzy polarnej. Kolory są bardzo zbliżone do prawdziwych. Nie żebym widział to w prawdziwym życiu. Widziałem jednak zdjęcie, jeśli to jakieś pocieszenie.

Beary Good Mountain Tattoo

Ten tatuaż natychmiast przypomina mi Alaskę. Niedźwiedź jest w swoim naturalnym środowisku, spacerując bez opieki po świecie. Po drugim spojrzeniu coraz bardziej kocham ten tatuaż. Mam nadzieję, że tak i to zainspiruje twój następny tatuaż.

Coś trochę innego

Dobra robota Kellar! Kimkolwiek jesteś. Mam nadzieję, że ktoś to widzi i jest zachwycony twoim stylem. Niezła robota obejmująca dodatkowe ziemie i góry?.

Kolejny trójkątny tatuaż górski

Trójkątne kadrowanie wydaje się być dość popularne wśród górskich tatuaży. To na pewno działa, więc dlaczego nie użyć trójkąta. Kształt równie dobry, jak każdy inny. Może później na liście zobaczysz romb lub równoległobok. Jednak poważnie w to wątpię. Kto chce postawić? Uderz mnie w torbę pocztową z ostateczną ofertą. Dam ci trzy do jednego szansy.

Tatuaż Matki Wszystkich Pleców Góry

To jest ogromne. Większy niż Ben Hurr. Większa niż super miska. Większy niż Great Australian Bite. Cóż, nie tak duży, ale dobrze łapiesz mój dryf. Nie sądzę, że jest to całkiem skończone, sądząc po szczegółach reszty tatuażu. Wciąż potrzebuje trochę koloru i cieniowania, ale na pewno tam dociera.

tatuaże górskie

Tatuaż górski droga przed nami

Życie to jedna długa i kręta droga, która wiedzie przez góry i doliny. Czasami spacer jest łatwy, a czasami ścieżka pod górę wydaje się ciągnąć w nieskończoność, ale trzymaj się tam po bitwie pod górę, zawsze po drodze w dół jest płynna żegluga. Użyj laski, aby wspiąć się na górę i sanki, aby zejść i jedź tym pędem, aż się zatrzymasz. Następnie przygotuj się na kolejny podjazd pod górę.

Piękny bałagan górski tatuaż

Ten tatuaż jest nie z tego świata. Kocham to. Wszystkie elementy są tak różne, ale jakoś dobrze się ze sobą łączą. Chciałbym dostać się do głowy tego artysty i wybrać jego mózg. Mówię to teraz, ale kiedy już tam wejdę, chciałbym kliknąć moje leczenie i wrócić do domu. Czasami najbardziej błyskotliwe umysły są ciemnym i niezrozumianym miejscem. W ten sposób wymyślają takie kreatywne potworności piękna.

Muszę powiedzieć, że ta lista była jedną z najciekawszych, jakie widziałem od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że podobało ci się tak bardzo, jak o tym piszę. Wiem, że czasami włóczę się, ale mam nadzieję, że śmiałeś się i wziąłeś kawałek słońca na moje przypadkowe myśli. Co ważniejsze, mam nadzieję, że ta lista dała Ci kilka pomysłów na Twój następny tatuaż.