108 tatuaży na nadgarstkach, które sprawią, że twoje serce przyspieszy

Nadgarstek jest obecnie bardzo popularnym miejscem na tatuaże i dlatego stworzyliśmy listę najlepszych tatuaży na nadgarstki w Internecie. Oczywiście mówiąc to, najlepsze dla jednych może być najlepsze dla innych. Chodzi o percepcję. Ta lista to krakers i miejmy nadzieję, że znajdziesz niesamowitą sztukę, która sprawi, że osłabniesz w kolanach i skoczysz na okazję, aby wrócić na krzesło i zrobić następny tatuaż. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się przewijaniem.

tatuaże na nadgarstkach

Pozytywny tatuaż na nadgarstku

Pozytywność to nazwa gry w życiu.  Bycie pozytywnym może pomóc Ci przetrwać trudne chwile i wznieść się na wyższy poziom, poza fantazje Twoich najśmielszych marzeń. Może również sprawić, że pół szklanki wody wydaje się w połowie pełna, a nie w połowie pusta. Być może zastanawiasz się, czy oglądanie szklanki w połowie pełnej, a nie w połowie pustej jest dobrą rzeczą. Kieliszek w naczyniu i powiedzenie można zastąpić czymkolwiek w życiu, takim jak filiżanka lub dzbanek, a może nawet poczucie własnej wartości. Morał tej historii to pozostać pozytywnym.

Motyl tatuaż na nadgarstku

Stary motyl. Kto może się oprzeć tym latającym rzeczom, które mają wszystkie piękne kolory? Są dość popularne w świecie tatuażu. Faktem jest, że ludzie kochają ładne rzeczy. Ładne wszystko, od ludzi po biżuterię, ubrania i zwierzęta, a lista jest długa. Niektórzy powiedzieliby, że nasze postrzeganie piękna zostało wypaczone przez media. Chociaż natura to jedna rzecz, której nie można przekrzywić, jest zawsze obecna i inspirująca. Zawsze tak było i zawsze będzie, dopóki ziemia nie wybuchnie z powodu zbyt wielu ludzi na niej.

Kochaj mnie Tender tatuaż na nadgarstku

Ten facet ma tatuaż wyznający swoją miłość Haamowi. Myślę, że mówi Haam. Haam z podwójnym A. Ja też kocham szynkę, zwłaszcza szynkę, którą dostajesz na Boże Narodzenie. Nie ma to jak ogolona szynka z kości. Przydymiony, słony smak, który pojawia się, gdy dotyka kubków smakowych, jest czymś, na co warto czekać przez cały rok. Lubię tost z musztardą. Jak ci się podoba twoja szynka. Napisz do nas w polu komentarzy i daj nam znać. Ten facet tak bardzo to kocha, że ​​dostał tatuaż.

Tatuaż na nadgarstku słońca

Kto kocha słońce? Wszyscy jesteśmy dziećmi słońca i podlegamy kaprysom wielkiego magnesu, który przepływa przez wszechświat. Słońce jest naszym zbawicielem, naszą zbawczą łaską od ciemności nocy. I to moi przyjaciele, dlatego kochamy słońce. Sięga wstecz od zarania ludzkości, ponieważ słońce jest odpowiedzialne za dostarczanie niezbędnego pierwiastka do uprawy pożywienia i utrzymywania ciepła. Słońce jest zdecydowanie warte tatuażu, aby oddać hołd temu złotemu promieniowi światła.

Słonecznikowy tatuaż na nadgarstku

Słonecznik to kolejny miłośnik słońca. Roślina ta dobrze rozwija się w słonecznych warunkach i rośnie w kierunku słońca. Jedno nie mogłoby istnieć bez drugiego. Powyżej ładny tatuaż słonecznika na nadgarstku. Ma duży, gruby kontur i bardzo ciekawy środek, który wygląda, jakby był zrobiony techniką kropek.

Kompas tatuaż na nadgarstku

Tatuaż kompasu jest świetny, gdy się zgubisz, możesz spojrzeć na tatuaż i znaleźć swoją drogę. Marynarze i marynarze używali kompasów jako przewodnika, zanim wynaleziono smartfony. Nie polegają na baterii, więc zawsze będą działać. Polegają na magnetyzmie, aby działać i kierować cię we właściwym kierunku. Zawsze możesz podążać za kompasem swojego serca i nigdy się nie zgubisz.

Miłość serce kompas tatuaż

Naprawdę nie wiem, co się dzieje z tym tatuażem z sercem miłości, ale wygląda na to, że niektórzy marynarze tańczą w nim. Może to być odniesienie do aktu poczęcia. Ptaki i pszczoły. Cóż, synku, kiedy mężczyzna kocha kobietę, kładą się spać i rodzą dziecko. Ten tatuaż może być również szczęśliwą rodziną tańczącą w kręgu, ręka w rękę, szczęśliwie przechodzącą przez życie bez opieki na świecie. To jest piękno tatuaży. Można je postrzegać tak, jak chcesz i tylko obserwator zna prawdziwe znaczenie.

Tatuaż na nadgarstku kwiat lotosu

Kwiat lotosu jest symbolem Wietnamu. To znaczy, że coś pięknego może wyrosnąć z niczego. Jest również używany w kulturze jogicznej. Powyższy tatuaż jest z kwiatu lotosu i wykorzystuje piękną linię w prostym, ale skutecznym tatuażu.

Tatuaż na nadgarstku anioła

Anioł czy demon? Anioły to wymyślone postacie, które żyją w niebie i czuwają nad nami. Mogą być prawdziwe, ale nigdy wcześniej ich nie widziałem. Widziałeś anioła? Napisz do nas w polu komentarzy i daj nam znać.

Hantle i wstążki

WTF? To dziwna kombinacja. Wygląda jak prezent urodzinowy dla ciężarowca lub ćpuna z siłowni. To piękno tatuaży polega na tym, że możesz dostać wszystko, co chcesz. To, czy ten tatuaż faktycznie coś oznacza, jest nieistotne. Czasami tatuaże nie muszą nic znaczyć, mogą po prostu wyglądać naprawdę fajnie, jak ten przedstawiony powyżej.

Tatuaż nadgarstka sowa

Mądra stara sowa siedząca na nadgarstku tej osoby, przypominająca im, by nigdy nie tracili nadziei. To dobra rada. Nie powinieneś tracić nadziei nawet w sytuacjach, które wydają się nie mieć wyjścia, ponieważ życie ma tendencję do zaskakiwania Cię, gdy najmniej się tego spodziewasz. Nigdy nie wiesz, co czai się za rogiem, ponieważ jutro jest nowy dzień i zapewni Ci słońce, które wyprowadzi Cię z ciemności i oświetli Twoją drogę do lepszych dni. Jeśli twój partner cię zdradza lub masz pecha, dokonaj zmiany i obserwuj, jak nadchodzą lepsze czasy.

Bart Simpson tatuaż na nadgarstku

To jest przykład Barta Simpsona na narkotykach. Możesz powiedzieć, że uderzał w twarde rzeczy, po spojrzeniu w jego oczach i plamach nasienia na spodniach od ciągłej masturbacji. bomba oznacza, że ​​jest tykającą bombą zegarową, która w każdej chwili może wybuchnąć po zażyciu zbyt wielu narkotyków. Dawno minęły czasy słodkiego, psotnego chłopca z kreskówki, którego poznaliśmy i pokochaliśmy. To nie ta sama osoba, co Bart, o którym wiedziałeś, że został wyprzedzony przez narkotyki. Bart dokonał kilku złych życiowych wyborów, a teraz jest na rogu obok ciebie, dając fellatio za hit.

Biżuteria na nadgarstek tatuaż

Droga biżuteria jest ładna, ale łatwo ją zgubić lub zepsuć. Jeśli chcesz zrobić to w formie tatuażu, nie ma możliwości zgubienia go lub złamania, chyba że oczywiście zdarzy ci się wypadek na rowerze szosowym i twoja skóra zostanie zeskrobana przez bitum. Jest lekcja do nauczenia się i morał w tej historii. Nie jedź zbyt szybko na rowerze szosowym, bo możesz stracić skórę, a co za tym idzie, stracić tatuaże.

Kotwica klasyczna

Trzęsę mną jak drewno, czas wypłynąć na pełne morze. Następnie, gdy przyjdzie czas na zatrzymanie się w dobrym miejscu do wędkowania, rzuć kotwicę, a zatrzyma cię ona na swoich tropach. Wtedy możesz spokojnie zarzucić żyłkę i złowić pyszną rybę na obiad. Ta kotwica wydaje się mieć w sobie miłosne serce, które może być symbolem ich wiecznej miłości.

Muzyczny tatuaż na nadgarstku

Czy masz muzykę w swojej duszy? Ta osoba robi stąd tatuaże na nadgarstkach. Muzyka ma zdolność wydobycia cię z otchłani piekieł i wzniesienia do niebios. Muzyka może cię pocieszyć i uzdrowić w potrzebie. Kiedy czujesz się samotny, zawsze możesz wskoczyć na swoje ulubione albumy i pozbyć się cierpienia, które może przynieść życie.

Zarys tatuażu na nadgarstku

Ten tatuaż jest całkiem fajny. To prosty szkic przedstawiający dwie osoby, które się całują. Myślę, że tak właśnie jest. Jak myślisz, co to jest?

Krzyż nadgarstka tatuaż

Zapisz swoje imię na moim sercu, chcę, żebyś była moim dzieckiem. Zapomniałem, kto śpiewał te teksty, ale nie ma to nic wspólnego z tym tatuażem na nadgarstku. To para krzyży, które mogą być związane z jakąś religijną rzeczą, a może ten facet ma kompleks mesjasza. Mój przyjaciel miał kryzys tożsamości, gdy był młodszy, myślę, że był to spowodowany tym, że wcześnie wyłysieł. Aby temu zaradzić, miał kilka tatuaży i jeden z cierni wokół jego nadgarstka, jak Jezus Chrystus podczas ukrzyżowania. Teraz ich żałuje, ale wtedy były one podstępem, który wyciągnął go z złego miejsca, w którym się znajdował.

Tatuaż na nadgarstku chwastów

Pąki, pąki i więcej pąków. Wszyscy kochamy dobry dym, więc dlaczego nie zrobić sobie tatuażu, aby pokazać swoją miłość do marihuany. Pewnego dnia spojrzymy wstecz na te lata i pomyślimy o nich jako o epoce prohibicji. Fakt, że rząd może zakazać rośliny, która ma tak wiele pożytecznych zastosowań dla ludzkości, jest przestępstwem. Obecnie jest legalizowany na całym świecie. Im szybciej tym lepiej powiem. Ziele może być lekarstwem, może być również stosowane jako włókno do odzieży i tekstyliów. Niektórzy mówią, że to cudowna roślina wysłana od Boga, a potem moce, które się pojawiają i zakazują jej. Zalegalizować to.

Tatuaż na nadgarstku królika

Oto tatuaż królika z Alicji w Krainie Czarów. Cóż, przynajmniej tak mi się wydaje. Na pewno na to wygląda. Podoba mi się sposób, w jaki artysta wykonał królika w segmentach, dodając bardzo wyjątkowego akcentu do grafiki. Nienawiść do króliczków jest prawie niemożliwa. Są takie urocze i puszyste, ale w niektórych kulturach je jedzą. Jeśli uda ci się go złapać, spróbuj przynajmniej skubać uszy. Słyszałem, że smakują jak czekolada.

Czy jesteś Ying dla mojego Yang?

Co za cudowne uczucie? Ta para ma pasujące tatuaże Ying i Yang. Bez siebie nie byliby kompletni. Reprezentuje również równowagę w przypływach i odpływach wszechświata. Światło i ciemność, mozaikowe kształty, dobro i zło.

Tatuaż na nadgarstku Kubuś Puchatek

Dobry stary Kubuś Puchatek, nigdy nie będę na ciebie zły. Nawet jeśli ukradłeś cały mój miód i zostawiłeś bez żadnego. To było tak denerwujące, że robiłam poranne tosty i smarowałam masłem, a kiedy poszłam posmarować miodem, w słoiku nie było już nic. Poszedłem i zapukałem do drzwi Kubusia Puchatka, a on je otworzył. Zapytałem go, czy ukradł mi miód, a on stanowczo zaprzeczył. Kiedy to mówił, miał na ustach kiść miodu. Nie przeszkadzało mi to. Był miodowym ćpunem, a niektóre niedźwiedzie po prostu nie mogą się powstrzymać.

Tatuaż na nadgarstku Błyskawicy

Ride the Lightning był jednym z wczesnych albumów Metalliki i jednym z lepszych, jeśli o mnie chodzi, zanim zrobili ten film dokumentalny, w którym wyglądali, jakby byli marudzącymi małymi suczkami. Znasz ten, myślę, że nazywał się Some Kind of Monster. To naprawdę sprawiło, że myśleli o nich mniej, ale chyba nie należy oceniać. W dzisiejszych czasach tak łatwo jest osądzać, ponieważ jesteśmy w wieku sądu. Każdy ma głos w Internecie i ludzie mogą oceniać pod innym przebraniem. Pod aliasem i nie będzie żadnych konsekwencji. W dawnych czasach trzeba było gadać o ludziach w prawdziwym świecie, co mogło skutkować ciosem w twarz. Reperkusje to dobra rzecz. Pomagają ci się uczyć i rozwijać.

Tatuaż na nadgarstku Hello Kitty

Słynny kot japoński. Czy to nie robi uroczego tatuażu? Kto nie chciałby tatuażu tego uroczego kotka z muszką we włosach? Na świecie jest tak wiele gadżetów Hello Kitty, a wszystkie są wykonane z plastiku. Wyobraź sobie, ile z tego wylądowało gdzieś na wysypisku. Są całe przedmieścia i miasta zbudowane na towarach Hello Kitty. Następnym razem, gdy będziesz myśleć o zakupie plastikowego kawałka śmieci, zastanów się, gdzie on się skończy. Najprawdopodobniej wyląduje gdzieś w błocie i powiem ci, że nie ulega biodegradacji w pośpiechu.

ścieg tatuaż na nadgarstku

Stitch musiałby być jedną z moich ulubionych postaci Disneya, ponieważ nie pasuje do konwencjonalnej modalności cutesy, rób lepiej. Jest złym kosmitą, który musi nauczyć się zachowywać w ludzkim świecie. Uczy się kochać swojego przyjaciela Lilo i nawiązuje ze sobą silną więź. Tworzy też super fajny tatuaż. Jaka jest twoja ulubiona postać Disneya? Chcielibyśmy wiedzieć. Napisz do nas w polu komentarzy i daj nam znać, kto jest twoją ulubioną postacią.

Tatuaż na nadgarstku ptaki z piór

Ten mały ptaszek leci wysoko z jakąś rośliną w pysku. To świetny tatuaż, a artysta wykonał niesamowitą robotę, chwytając ptaka w locie.

Pielęgnacja tatuażu

Nadszedł czas, w którym opowiem o tym, jak dbać o swój tatuaż po jego wykonaniu. Twój tatuażysta powinien Ci powiedzieć, jak dbać o swój tatuaż. Jeśli ich nie ma, oto kilka wskazówek. Trzymaj go z dala od wody, dopóki nie zagoi się prawidłowo. Powinieneś również użyć kremu nawilżającego, aby zapobiec wysychaniu tatuażu. Jeśli wyschnie, strupy odpadną, zabierając ze sobą cenny atrament, a potem będziesz musiał poprawić później na torze.

Tatuaż na nadgarstku dla mamy

Jeśli naprawdę kochasz swoją matkę, dostaniesz tatuaż z jej imieniem. Ta osoba naprawdę kocha swoją matkę, co widać po tatuażu na jej nadgarstku. Ludzie okazują miłość na różne sposoby. Niektórzy kupują prezenty, inni to wokalizują, inni okazują uczucia, a jeszcze inni robią sobie tatuaże. Jak okazujesz swoją miłość? Napisz do nas w polu komentarzy poniżej i daj nam znać.

Co za niesamowita lista tatuaży na nadgarstki. To była jedna z najlepszych list, jakie zebraliśmy i mamy nadzieję, że poczujesz to samo. Mamy również nadzieję, że dało to Wam kilka pomysłów i inspiracji, aby wrócić na krzesło i zrobić kolejny tatuaż. Wiem, że zrobił to dla mnie. Umawiam się na wizytę, jak tylko skończę ten akapit. Jaki będzie twój następny tatuaż? Chętnie poznamy Twoje pomysły, jeśli chcesz się nimi podzielić.