108 wzorów tatuaży koronnych dla króla i królowej

Czy są jakieś tatuaże z koroną króla i królowej? Mamy listę 108 koron, które wywrócą Twoje zmarszczone brwi do góry nogami. Aby nosić koronę, musisz być członkiem rodziny królewskiej, a najlepsze w posiadaniu tatuażu z koroną jest to, że nie spadną, gdy weźmiesz ukłon. Tatuaże korony są symbolem bycia u szczytu swojej gry, zawsze dążąc do więcej. Mogą również oznaczać Króla i Królową betonowej dżungli. Odpocznij, usiądź i przewiń tę królewską galę niesamowitych tatuaży koronowych.

Tatuaż korony na uda

Która godzina? Czas zdobyć koronę na zegarze wytatuowanym na udzie i dlaczego nie wrzucić tam na dokładkę róż.

Tatuaż z koroną na klatce piersiowej

To piękny tatuaż z koroną klatki piersiowej ze skrzydłami. Artysta wykonał kawał dobrej roboty. Skrzydła składają się z bardzo misternej pracy.

Tatuaż korony dłoni

Kto jest Król dżungli? Ten facet jest! Kołysząc lwa z koroną na dłoni jak szef. Lew jest prawdziwym królem dżungli. Dumna bestia, która nikomu nie zabiera gówna.

Tatuaż za uchem korony

Za uchem jest fajne miejsce na mały tatuaż. Ta dama ma dobry pomysł z tym pięknym przykładem tatuażu z koroną. Nie wiem jednak o fioletowo-różowej kolorystyce. To trochę wygląda na siniaki.

Kolorowy tatuaż z koroną

To wyjątkowe podejście do tatuażu z koroną. Wygląda niesamowicie. Jak sztaluga farby rozlana na ciele tej osoby, w miejscu, w którym znajduje się tatuaż z koroną.

korona-tatuaż

Tatuaż korony przedramienia

Oto ładny i prosty tatuaż z koroną z niesamowitą linią. Tatuaże zawsze muszą być duże i skomplikowane, aby wyglądały niesamowicie. Czasami proste jest najlepsze.

Tatuaż z koroną na klatce piersiowej

Powyższy tatuaż to kolejny walący tatuaż na klatce piersiowej z wszystkimi kolorami tęczy. Artysta wykonał kawał dobrej roboty i zasługuje na rekwizyty.

Tatuaż korony mamy i taty

Jezu! Ta osoba musi naprawdę kochać swoich rodziców, aby uzyskać tatuaż dla mamy i taty. Myślę, że odwalili kawał dobrej roboty wychowując swoje dzieci. Z wyjątkiem tatuażu. ha ha. Jks.

Pieczęć Korona Tatt

To fajny mały tatuaż z koroną, przypominający znaczek, który dostaniesz w szkole. Ta dama musiała być dobrą dziewczyną i została napiętnowana za swoje dobre uczynki. To proste i działa świetnie.

Tatuaż korony nadgarstka

Uwielbiam tatuaż na nadgarstku. To idealne miejsce, jeśli chcesz być trochę na zewnątrz, a jednocześnie dyskretny. Może boleć jak diabli, ale pomyśl o tym jako o teście wytrzymałości.

Tatuaż z koroną w kształcie Snusa

Powyższy tatuaż znajduje się na pudełku snusa. Czym jest pudełko snusa, o które możesz zapytać? Nazywa się to, ponieważ właśnie tam wciągasz szwedzki wąchający tytoń.

Skarbiec królewski

Dobrze mnie zamknij i wyrzuć klucz. Ten tatuaż zawiera wszystkie dzwonki i gwizdki. To może oznaczać, że jeśli chcesz być moim księciem, musisz najpierw znaleźć klucz do mojego serca. Bez względu na to, co oznacza tatuaż, jest to fajny tatuaż.

Jedna miłość korona tatuaż

Słynne słowa Boba Marleya. Miłość to wszystko, czego potrzebujemy, aby podbić świat. Jedno kochane dziecko. Jedna miłość.

Tatuaż korony dnia zmarłych

Ten meksykański inspirowany dzień zmarłych tatuaż jest zdecydowanym hitem. Uwielbiam kolory, a klejnoty w oczach czaszki są miłym akcentem.

Tatuaż z koroną biodrową

Ten tatuaż jest całkiem modny. Och, ten żart był okropny. Nie używałam cyfr rzymskich od czasów podstawówki. Jeśli wiesz, jaki to numer, zostaw komentarz w polu komentarza, a możesz wygrać nagrodę lub nie. Wszystko zależy od tego, w jakim jestem nastroju.

Świeża korona tatuażu Belair

Ten jest tak świeży, jak to tylko możliwe. Nadal ma na sobie plastikową folię. Czy uwierzysz mi, jeśli powiem, że jesteś Królową mojego serca? Czy czujesz, że moja miłość bzyka??

Tatuaż na ramieniu korony

Ten jest trochę szkicowy w dobry sposób. Uwielbiam dziecinne pisanie i shonky kontury. Jeśli ktoś wie, co mówi tatuaż, to wrzuć mnie w komentarz. Chcę wiedzieć.

Tatuaż z koroną łydki

Ten tatuaż to potwór. Pantera w koronie i naszyjnik ze skrzydłami. Dałby szansę lwowi za pieniądze, by został królem dżungli. Artysta naprawdę wykonał świetną robotę ze szczegółami i obrazem.

Tatuaż czaszki korony

Co za fajny tatuaż? Czaszka w koronie. Przedstawia króla Louiego, a jego żona nie mogła znieść widoku go pochowanego bez korony. No może, ale na tym polega piękno tatuaży. Możesz stworzyć własną narrację. Tak jak media w dzisiejszych czasach.

Tatuaż z koroną na boku ciała

Oto fajny tatuaż z koroną z boku. Jest ogromny i wygląda super fajnie. Tatuator naprawdę wykonał kawał dobrej roboty.

Duży tatuaż z koroną czaszki

Och! Ten jest przerażający. Szczególnie podoba mi się, jak artysta użył różu i bieli, aby naprawdę ożywić tatuaż. Szczegóły są bardzo zawiłe i rywalizacja musiała zająć dużo czasu. Dobra praca dla wszystkich zaangażowanych.

Tatuaż na bicepsa

Klasyczna korona cierniowa. Korona cierniowa od dawna jest ikoną w kulturze chrześcijańskiej. Jezus nosił je, gdy był ukrzyżowany. Nie sądzę, żeby to był jego wybór w nakryciu głowy, chociaż mogę się mylić. Nie mam pojęcia o religii. Jeśli wiesz, napisz do nas w komentarzach.

Jego i Jej Korona Tatuaż

Czy jest lepszy sposób na okazanie miłości niż tatuaż z koroną na nadgarstkach. To fajny pomysł. Myślę, że mógłbym zasugerować mojej dziewczynie. Może to mieć negatywny wpływ i może poczuć presję w związku i mnie rzucić.

Diament i korona tatuaż

To oczywiście reprezentuje bycie balerem. Korona jest symbolem króla, a diament oznacza, że ​​ten facet ma klejnoty, dzięki którym może rządzić światem. Tatuaż został ładnie wykonany.

Jej Król Korona Tatuaż

Ten facet jest czyimś królem. Zastanawiam się, czy ona go do tego namówiła, czy też myśli, że jest kimś w rodzaju damy. Szczegółowość twarzy lwów jest zdumiewająca. Jeśli przyjrzysz się uważnie, lew płacze. Zastanawiam się, co się stało z biednym lwem. Napisz do nas w komentarzach, jeśli masz fajną historię o lwie.

Tatuaż na ramieniu korony

Łał! Majestatyczna sowa na majestatycznym nakryciu głowy. Następnie, jeśli masz wątpliwości, umieść tam również różę. To rzeczywiście popis pewnego kunsztu.

Tatuaż korony rękawa

Świetny Batman Scotta. To jeden duży i odważny tatuaż. Jest tak ciemno, a szczegóły są po prostu oszałamiające. Uwielbiam, jak artysta odwrócił kolory i użył głównie jednolitej czerni.

Tatuaż z koroną piersiową

Dziobane tatuaże są świetne. Są jeszcze lepsze, jeśli masz przyzwoite ciało. Ten facet ma przynajmniej ładne sutki. Włosy to wisienka na torcie.

Projekt tatuażu korony

Zawsze fajnie jest zaprojektować własny tatuaż. Bierzesz najlepsze elementy wszystkich tatuaży, które lubisz na tej liście i łączysz je razem, aby stworzyć jednego najwyższego króla wszystkich tatuaży.

Noga Korona Tatt

Kim do diabła jest Liliana? To naprawdę nie ma znaczenia. Wszystko, co musisz zrobić, to podziwiać piękną grafikę, która znajduje się na twoich oczach.

Tatuaż korony kręgosłupa

Tatuaże kręgosłupa wyglądają fajnie, jeśli są dobrze wykonane. Zawsze opłaca się zaprojektować taki, który pasuje do konturu ciała. Jeśli dostaniesz tatuaż kręgosłupa, powinien on spływać wzdłuż kręgosłupa. Dlatego nadaje się do tego obszaru. Okrągłe tatuaże świetnie prezentują się na ramieniu i pośladku.

Przed i po tatuażu korony

To trochę przed i po strzale. Wspaniale jest widzieć postęp tatuażu. Zaczynają wyglądać na proste, ale cieniowanie naprawdę je łączy. Efektem końcowym jest piękna lwica w koronie.

Tatuaż owłosionej klatki piersiowej i korony

Ten facet to robi. Chustka. Sprawdzać. Włochata klata. Sprawdzać. Tatuaże. Sprawdzać. Gdybym była kobietą, ten facet nie byłby już dłużej samotny. Gdybyś mógł zobaczyć resztę zdjęcia, jestem pewien, że miałby na sobie przemytników papużek.

Badass Korona Tatuaż

To jeden zły tatuaż. Posiada wszystkie elementy wytrzymałości. Korona została wykonana naprawdę dobrze. Wygląda na to, że lśni ze skóry. Ta czaszka to jeden szczęśliwy chłopiec, który nosi na głowie tak błyszczącą koronę.

Tatuaż na kostce korony

Nie musisz nosić korony na głowie, jeśli chodzi o tatuaże, możesz je nosić gdziekolwiek chcesz. Na ramieniu, na kostce i możesz je nawet nosić na twarzy.

Chmury i Korony

Ten tatuaż mówi wiele. Pewnego dnia to wszystko będzie twoje. Ojciec przekazujący koronę synowi. Nie zawsze jest to najlepszy pomysł, zwłaszcza w grze w rzuty. Ten mały drań, który był królem, był postrachem.

Tatuaż z tyłu nogi z koroną

Uzyskanie dwóch takich samych tatuaży z tyłu nóg to fajny sposób na zrobienie tego. Widziałem to z wieloma różnymi przedmiotami, takimi jak łuki i czaszki. Twoja wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem.

Tekst korony tatuaż

Uwielbiam sposób, w jaki artysta włączył tekst do konturu tatuażu. To bardzo kreatywne style, a linia nie ma sobie równych. Dobra robota proszę pana lub pani.

Tatuaż korony słonia

Teraz widziałem to wszystko. Słoń w koronie. Kto by pomyślał? Cóż, ten artysta zdecydowanie miał i dlaczego nie miałby słonia w koronie. W końcu są majestatyczną bestią. Jakie inne zwierzęta Twoim zdaniem powinny nosić korony. Napisz do nas w polu komentarzy.

Tatuaż z koroną na palec

To fajne miejsce na tatuaż z koroną. Palec jest idealny do robienia małych tatuaży, które nie wymagają wielu szczegółów. Ci faceci mają jego i jej tatuaże. Taki słodki.

Nagłowie na nagłowie

To jeden naprawdę fajny tatuaż. Przedstawia kobietę noszącą nakrycie głowy lwa noszącego nakrycie głowy. To szalony człowiek. Cóż za kreatywne dzieło sztuki?.

Tatuaż z koroną na plecy

Korona przedstawiona w tym tatuażu jest absolutnie nieskazitelna. Artysta tatuażu absolutnie to przybił. Detal i kolorystyka są na wysokim poziomie. Dobrze byłoby wiedzieć, kim jest tatuator. Poprosiłbym ich, żeby zrobili mój następny tatuaż.

Tatuaż po pielęgnacji

Bardzo ważne jest, aby odpowiednio dbać o tatuaże po ich wykonaniu. Jest to tak samo ważne jak wykonanie samego tatuażu, jeśli chcesz zachować integralność, jaką miał, gdy go otrzymałeś po raz pierwszy. Zawsze pytaj swojego tatuatora o instrukcje, jak to zrobić dbaj o swój tatuaż prawidłowo. Przez pierwsze kilka tygodni musisz trzymać go z dala od wody, w przeciwnym razie będzie się łuszczyć, a później będziesz musiał iść na poprawkę. Musisz również utrzymywać ranę wilgotną, aby strupy się nie łuszczyły i zabrać ze sobą trochę atramentu. Twój tatuażysta i tak ci powie.

Tatuaże korony mogą być twoim następnym tatuażem. Mam nadzieję, że znalazłeś kilka pomysłów i inspiracji z tej listy. Wiem, że mam. Kto będzie następnym królem lub królową, aby uzyskać tatuaż z koroną. Ta lista była dobra. Wszystkie tatuaże były dobrej jakości. Zawsze chętnie słuchamy miłośników tatuażu takich jak my, więc nie wstydź się i napisz do nas w komentarzach. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.