113 wzorów tatuaży kompasowych, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę

Niech twój kompas będzie światłem przewodnim, które poprowadzi cię przez krętą drogę, którą jest życie. Kompasy były używane do naprowadzania kierunkowego przed wynalezieniem smartfona. Tatuaż kompasu reprezentuje wskazówki, kierunek i wolę przetrwania trudnych czasów i burzliwych wód. W tym poście przygotowaliśmy listę jednych z najlepszych tatuaży kompasowych w Internecie.

kompas-tatuaże

Tatuaż kompas na klatce piersiowej

Czy nie spojrzałbyś na to absolutne piękno tatuażu? Ten facet najwyraźniej trzyma kompas blisko serca. Jak to się mówi, kieruj się kompasem swojego serca, a nigdy się nie zgubisz. Mówi się, że rób to, czego pragnie twoje serce, a także będziesz na właściwej ścieżce. Ten tatuaż ładnie to reprezentuje, a grafika jest fenomenalna. Kompas jest tak szczegółowy, a stonowane kolory nadają mu antyczny charakter. Kompas wyrywający skórę to fajny efekt i naprawdę ożywia główny temat.

Tatuaż z kompasem na rękawie

Ten pełny rękaw jest tematem skromnego kompasu. Ten facet nigdy się nie zgubi z tyloma kompasami na ramieniu. Wyślij go do dżungli, a zawsze znajdzie drogę do domu. Gdziekolwiek może być dom. Niektórzy twierdzą, że dom jest tam, gdzie jest serce, inni twierdzą, że dom jest tam, gdzie kładziesz głowę.

Tatuaż kompasu na ramię

To ciekawy tatuaż, który bez wysiłku przenosi się z jednej części ciała na drugą, wykorzystując podobne motywy. Lina przymocowana do kompasu spoczywa na ramieniu i widać, jak dobrze wyglądają okrągłe tatuaże na ramieniu. Jest to skomplikowany tatuaż, który ma wiele drobnych szczegółów, a ten człowiek dobrze wybrał swój tatuaż. Ten dzieciak ma umiejętności.

Tatuaż kompasu na biceps

Napnij bicepsy i pochwal się swoim pięknym kompasem. Może być również używany jako mechanizm samoobrony do odstraszania drapieżników. Kiedy czujesz się zagrożony w jakiejkolwiek sytuacji, poczekaj, aż zbliży się strona obrażająca, a następnie bum. Wyciągnij broń. Kiedy mówię spluwy, mam na myśli bicepsy. W żadnym wypadku nie powinieneś wyciągać prawdziwej broni. Wystarczą bicepsy z tatuażem. Strona popełniająca przestępstwo będzie tak zdezorientowana, że ​​nie będzie wiedziała, co robić. Tatuaże mogą być używane nie tylko jako sztuka ciała. Proszę nie traktuj mnie poważnie.

Tatuaż kompasu na przedramieniu

Oto kolejny doskonały przykład kompasu. Grafika jest po prostu genialna, a niebieski i złoty razem stanowią oszałamiającą kombinację kolorów. Artysta użył przedmiotów i faktur w różnym stopniu, aby stworzyć głębię. Tatuaż naprawdę ożywa i wyskakuje ze skóry. Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie nigdy nie jedz rozmoczonej pszenicy bix? To sposób na zapamiętanie północy, południa, wschodu, zachodu na kompasie. Czy masz specjalny sposób zapamiętywania wskazówek na kompasie? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Napisz do nas w polu komentarzy i daj nam znać, o czym myślisz.

Tatuaż z kompasem na plecach

Płonące niebieskie pąkle, ja korsarzu! Sprawdź ten szalony, morski tatuaż. Toczy się pełne morze. Co robisz w takiej sytuacji? Mówię ci, co masz robić. Płyniesz dalej i przetrwasz burzę, aż dotrzesz do spokojniejszych wód. Życie nie jest łatwe, potrzeba siły i odporności, aby przetrwać złe czasy i naprawdę musisz płynąć z prądem. Nie walcz z wielkim magnesem kompasu życia. Nie płyń pod prąd w morzu życia. Idź z prądem, podążaj za magnesem w kompasie twojego serca. Słuchaj swoich instynktów, a nigdy się nie pomylisz, ponieważ wszechświat daje ci dokładnie to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz. Wystarczy odrobina wiary i wszystko będzie dobrze. Zaufaj mi

Tatuaż z kompasem akwarelowym

Oto świeże spojrzenie na tatuaż kompasu. Ciasne linie i luźne kolory naprawdę współgrają ze sobą, ale są tak różne. Tak jak wiele aspektów życia. Zawsze potrzebujesz Ying i Yang dla równowagi. Za dużo niczego nie jest dobrą rzeczą. Weźmy na przykład banany. Banany są pyszne i zdrowe, ale jeśli zjesz za dużo, będziesz biegł do toalety trzymając się za policzki. Nie te na twojej twarzy. Jeśli wiesz, co mówię.

Kwiaty i kompas tatuaż

W razie wątpliwości dopraw go kwiatami. Kto nie pokochałby trochę starych kwiatów wokół tatuażu kompasu? Zawsze możesz pomieszać to z delfinami lub gwiazdami. Gwiazdy, które reprezentują Cię wytyczając trasę według ich pozycji na niebie, a kiedy twoje gwiazdy są wyrównane, siedzisz na krześle do tatuażu, do połowy załadowany whisky, otrzymując kompas i tatuaż gwiazdy. To jest piękno tatuaży. Mogą zdarzyć się znikąd. Sztuka pochodzi z umysłu twórcy, a płótno można w każdej chwili nałożyć na Walza, opuścić go i powiedzieć chodźmy. W tej sytuacji tkwi magia.

Tatuaż Mandala Kompas

Każdy kocha dobrą mandalę. Każdy kocha dobry kompas. Dlaczego nie połączyć tych dwóch rzeczy i zrobić super tatuaż. Przypomina zespół złożony z elity, jak Traveling Wilburys czy coś w tym rodzaju. To tak, jakby Tabacco i Aesop Rock tworzyli zespół i absolutnie go zabijali. To jak zapalenie pierwszego papierosa z poranną kawą w ręku. To po prostu działa kochanie. Ten facet nie będzie miał problemów ze znalezieniem daty na bal maturalny. Mrugnij, jeśli złapiesz mój dryf.

Międzynarodowy podróżnik

Osoba potrzebuje jakiegoś narzędzia lub urządzenia, które będzie działać jak kompas podczas przemierzania ziemi. Nie! Nigdy więcej. Z przyjemnością przedstawiam maszynę GloboTrot Body Tattoo Traversing Inc. To tatuaż, który zastąpi wszystkie twoje zaawansowane technologicznie gadżety używane do nawigacji. Wystarczy udać się do lokalnego artysty tatuażu i zdobyć mapę świata w postaci tatuażu i kompasu. Właśnie tam masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją podróż do samopoznania. Ale niektórzy ludzie są tak zagubieni, że potrzebują czegoś mocniejszego niż kompas. Może zwykła whisky, a potem spoglądając na kompas z mapą tatuażu. Jeśli znasz jakieś lepsze sposoby poruszania się po świecie, napisz do nas w polu komentarzy. Chętnie poznamy Twoje przemyślenia na ten temat.

Tatuaż Kompas Ptak

Czy masz dość układania kwiatów wokół kompasów? Cóż, dostępna jest inna flora i fauna. Weźmy na przykład tego pięknego ptaka. Kim jest ładny ptak? Ten ptak ma piękne zielone pióra i najwyraźniej zmierza we właściwym kierunku. Podąża za kompasem. Załóżmy, że ten ptak jest samicą, ponieważ ptak pocztowy nigdy nie próbowałby dowiedzieć się o kierunkach. Nawiasem mówiąc, to był żart.

Strzał akcji

Uwielbiam dobre ujęcie akcji, a ten nie jest rozczarowaniem. Artysta jest w pełnym trybie lotu, a cała uwaga skupiona jest na wykonywanym zadaniu. Chłopak na krześle jest w pozycji i jest gotowy na przyjęcie igieł przebijających jego skórę z prędkością światła. W wyniku penetracji igły powstaje dzieło sztuki, które będzie z nim aż do grobu. Chyba że mu się to nie podoba i dostaje leczenie laserowe. Ale po spojrzeniu w oczy tatuatora. Myślę, że ten tatuaż będzie krakersem i nie zniknie w eterze za pomocą potężnej wiązki laserowej.

Gdzie działa punkt tatuażu kompasu??

Wskazuje bezpośrednio na manekina studia tatuażu. Po prostu podążaj za magnesem, który zaprasza Cię do studia tatuażu po świeży tusz. Być może warto rozważyć zrobienie tatuażu kompasu. Być może warto rozważyć zrobienie tatuażu kompasu z ptakami lub kwiatami. Najważniejszą rzeczą jest podążanie za kompasem swojego serca, który będzie Cię informował na każdym kroku i poprowadzi Cię przez mroczne czasy i do światła, aby wylądować tam, gdzie nie ma uprzedzeń. Łał! W poprzednim życiu powinienem być jakimś poetą-filozofem. Ten tekst był głęboko w dziwny, niejednoznaczny sposób.

Tatuaż z kompasem głowy

Och! Ten facet jest zapalonym entuzjastą tatuażu. Jeśli uważasz się za zapalonego entuzjastę tatuażu, napisz do nas i powiedz nam, jaki jest najdziwniejszy tatuaż, jaki masz. Napisz do nas w polu komentarzy poniżej.

Za tatuażem ucha

Ok, więc wiem, że ta lista jest poświęcona tatuażom kompasu, ale wrzuciliśmy za ucho bezczelną różę, abyś mógł zgadywać. Założę się, że myślałeś: „O rany, to dziwnie wyglądający kompas. To takie wyjątkowe. Cóż, w rzeczywistości jest to kwiat, który nie jest w stanie określić, w którym kierunku jest prawdziwa północ. Kompas wykorzystuje w jakiś sposób magnetyki, aby to określić, ale nie cytuj mnie. Bądź niezależnym myślicielem i uczniem i wygoogluj to dla siebie. Nie jestem twoją mamą ani twoją wyszukiwarką.

Tatuaż z kompasem na rękę

Gdyby ta ręka mogła mówić, założę się, że miałaby milion historii do opowiedzenia. Spójrz na wszystkie siniaki i jak są duże. Ręka opowiadałaby historie o wielu hamburgerach i piwach, których się trzyma, ile twarzy uderzyła i jak często właściciel masturbuje się co tydzień. Opowiada historię o nocnych wycieczkach do studia tatuażu, gdy jest się zbyt pijanym, aby dostać się do właściciela, który ma objawienie, aby zrobić sobie tatuaż z kompasem, aby znaleźć drogę do domu. Opowiadał historie o torturowaniu przez brzęczącą maszynę, która wbijała igły w jego ubrania.

Die Antwoord

Hej wszyscy, ta sławna osoba ma tatuaż, więc muszą się ochłodzić. Jks. Oczywiście są fajne, niezależnie od tego, czy celebrytka je ma, czy nie. Udokumentowano niezliczoną ilość razy, że fajni ludzie mają tatuaże. To oczywiste i oczywiste. Jeśli nie masz tatuażu i czytasz to, powinieneś go kupić teraz. Może kompasu lub tatuażu, który mówi fajnie, ponieważ przez cały ten czas byłeś niefajny i musisz to nadrobić.

Tatuaż kompasu i kotwicy

Klasyczny duet. Dwie rzeczy, których potrzebujesz podczas żeglugi po pełnym morzu życia. Instrumenty te mają kluczowe znaczenie dla udanej i bezpiecznej podróży łodzią. Kotwica jest świetna, gdy zbliżasz się do ławicy ryb, możesz użyć tego urządzenia, aby wyrzucić za burtę i zatrzymać łódź. Umożliwi to zarzucenie wędki i złapanie dużej ryby. Kompas poprowadzi cię w nieobliczalnej podróży w tym, co nazywamy życiem. Tylko tatuaż. Myślę, że nie.

Tatuaż kompas na klatce piersiowej

Na tym tatuażu jest kilka naprawdę ładnych i jednolitych kwiatów. Tatuator wykonał na tym wyjątkową robotę. To naprawdę podkreśla klatkę piersiową tego faceta i sprawia, że ​​wygląda pięćdziesiąt razy lepiej. Kompas jest ładny i prosty, co dobrze pasuje do całego motywu.

Artysta przy pracy

Kolejne wspaniałe ujęcie akcji mistrza. Jak widać ma na sobie rękawicę i jest gotowy do pracy. Jeśli o mnie chodzi, artyści tatuażu nie mają wystarczającego uznania. Zasługują na dzień, a każdy dostaje dzień wolny od pracy i darmowe tatuaże. Ale myślę, że tatuatorzy nie zrobiliby tego, ponieważ dawaliby wszystkie darmowe tatuaże. Tylko w idealnym świecie.

Tatuaż kompasu bocznego

Jeśli chcesz czegoś seksownego, wybierz tatuaż z boku. Zostanie on ujawniony szczęśliwej osobie, która zabierze twoje ubrania. Zawsze możesz się wybić, jeśli mieszkasz w słonecznym miejscu. Zaimponuj ludziom na plaży tatuażem na boku?.

Tatuaż róże i kompas

Co to wszystko znaczy? Kwiat i kompas są razem na tylu tatuażach. Może to oznaczać, że rozkwitniesz, gdy będziesz podążać za kompasem swojego serca. Może oznacza to, że miłość rośnie w kierunku kompasu i tam, gdzie rosną kwiaty. Albo po prostu fajnie razem wyglądają. Nigdy nie będziemy wiedzieć. Ale jakikolwiek jest powód, nie ma to znaczenia w wielkim schemacie rzeczy.

Tatuaż kompasu na szyję

Oto ciekawe podejście do kompasu. Jest dość prosty w konstrukcji, ale mówi wiele. Prosta linia i ciekawy kolor ożywiają tatuaż w nieustanny sposób, podczas gdy kula ziemska i kompas kojarzą się z podróżą.

Tatuaż kompasu na nadgarstek

Oto ładne dopasowanie jego i jej tatuażu kompasu. Ta para mówi, że bez względu na to, jak bardzo się zagubią, zawsze mogą się znaleźć. Jak słodko! Jakie pasujące tatuaże otrzymacie ty i twój partner? Napisz do nas w polu komentarzy, ponieważ bardzo chcielibyśmy wiedzieć. Mój partner i ja mamy upside jednorożce surfujące po tęczy. To nic nie znaczy, chociaż byliśmy po prostu pijani i znudzeni.

Pielęgnacja tatuażu

Dbanie o swój tatuaż jest bardzo ważne. Jak tylko zrobisz sobie tatuaż, zapytaj artystę, jak go pielęgnować. Będą najlepszymi ludźmi, którzy przekażą ci tę wiedzę. W przeciwnym razie możesz przeszukać internet. Pielęgnacja tatuażu jest dość łatwa. Musisz trzymać go z dala od wody, aż strup się zagoi. Trzeba również utrzymywać strupy wilgotne i nawilżone, aby się odkleiły i zabrały ze sobą cenny atrament. Utrzymuj go w czystości i wolny od brudu, brudu i infekcji.

Tatuaż z kompasem na nogę

Kompas jest zakrywany przez różę. Jak masz widzieć tarczę, jeśli na drodze stoi zakrwawiony kwiat? To nie ma sensu. Ten facet musi mieć jakieś tarcze na kompasie, żeby mógł zobaczyć prawdziwą północ, inaczej się zgubi.

Realistyczny tatuaż kompasu

Ten tatuaż to absolutny ripper. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, jak wiele szczegółów i linii jest zaangażowanych. Zajęłoby to tyle czasu i wiele godzin na krześle. To świadectwo zdolności artysty do skupienia się i osiągnięcia tak niesamowitego rezultatu.

Motyw morski

Motyw żeglarski od dawna kojarzy się z tatuażami, ponieważ marynarze marynarki mieli upodobanie do robienia atramentu. Często tatuowali się, gdy szli z portu do portu, jako przypomnienie spędzonego tam czasu.

Mam nadzieję, że bez problemu dotarłeś do końca listy. Na liście było wystarczająco dużo kompasów, by poprowadzić Jamesa Cooka do Australii tyle lat temu. Jeśli masz ochotę na nowy tatuaż, możesz rozważyć zakup kompasu, aby nigdy nie zgubić drogi w życiu. Jak widać z listy, kwiaty dobrze komponują się z kompasem. Jak zwykle mamy nadzieję, że czerpiesz inspirację z listy, aby wyjść i zdobyć nowy tatuaż.