115 odważnych i złych tatuaży cielęcych, które pokochasz

Możesz pomyśleć, że zrobienie tatuażu na łydce to dziwny pomysł, ale w rzeczywistości jest to dość popularna lokalizacja tatuażu. Nie musisz być kulturystą, aby ogarnąć sobie tatuaż na łydce. Wiele osób o różnych kształtach i typach ciała decyduje się na tatuaż na łydce. Jednym z powodów może być to, że łydka jest jednym z najmniej bolesnych miejsc na tatuaż.

Wielu kulturystów lubi robić tatuaże na łydkach, ponieważ pozwala im to pokazać mięśnie, ale niezależnie od tego jest to świetne miejsce na tatuaż. Zabawnym faktem na temat łydki jest to, że jest zbudowana z dwóch oddzielnych mięśni.

Istnieje mnóstwo różnych stylów, z których możesz wybierać, które po prostu wywołają uśmiech na Twojej twarzy. Sprawdź te odważne i złe tatuaże z cieląt, które z pewnością pokochasz.

Niesamowita szczegółowość

Jeśli zamierzasz zrobić sobie tatuaż na łydce, dlaczego nie zrobić tego na całe cielę. Ten styl jest mroczny i niebezpieczny, ale przede wszystkim jest naprawdę fajny.

tatuaże na łydkach

Aztec Tatuaże

Te tatuaże są zawsze popularne, ponieważ promują siłę i moc.

Style kreskówek

Istnieje wiele różnych stylów tatuażu, a szczególnie popularne są te kreskówkowe.

Twoja dzika strona

Te wzory tatuaży są zawsze popularne, ponieważ uwielbiamy naszą zwierzęcą i dziką stronę.

Dodaj trochę koloru

Kolor na tym tatuażu z mieczem naprawdę dodaje ciosu.

Kwiat lotosu

Jeśli interesujesz się kwiatami, nie możesz się pomylić z kwiatem lotosu.

Fajne projekty

Niebo jest granicą dla projektów, które możesz mieć w swoim życiu. Wypróbuj je pod kątem rozmiaru i zobacz, jak bardzo je kochasz.

Wzory religijne

Tatuaże religijne są zawsze popularnym wyborem, ponieważ ludzie chcą reprezentować miłość w swoim życiu.

Modlące się ręce

To tradycyjny tatuaż, który istnieje od bardzo dawna.

Dodaj trochę humoru

Jeśli jesteś kimś o świetnym nastawieniu i lubisz żartować, to jest to tatuaż dla Ciebie.

Istnieje wiele powodów, dla których warto pokochać tatuaż na łydce. Jeśli chodzi o tatuaże na nogach, wiele osób lubi kolekcjonować tatuaże na całych nogach. Zakochują się w grafice i po prostu nie mają ich dość. Niektórzy ludzie otrzymają cały wzór rękawa na łydce, podczas gdy inni użyją miszmaszu uroczych mniejszych tatuaży, aby stworzyć coś, co reprezentuje ich osobowość. Niektórzy ludzie decydują się na tatuaże, ponieważ chcą ukryć rzeczy, których nie lubią w swoich nogach. Mogą pojawić się blizny, a czasami twoje nogi wyglądają dziwnie, bez względu na powód, dla którego wiele osób lubi używać tatuaży, aby ukryć wady na nogach. Niektóre kobiety szczególnie lubią tatuaże na nogach, ponieważ lubią nosić krótkie spódniczki, aby je pokazać. To świetny sposób, aby mieć projekt, który naprawdę kochasz i móc pokazać go światu. Tatuaże mogą być wzmacniające i to jest wiele powodów, dla których ludzie je kupują, zwłaszcza kobiety. Inni użyją ich jako pomników na nogach i naprawdę nie możemy ich winić. Niektórzy używają ich jako sposobu na upamiętnienie jakiegoś czasu w swoim życiu, podczas gdy inni dostają je, ponieważ po prostu lubią tatuaże w taki sam sposób, jak ludzie lubią sztukę.

Dlaczego ludzie lubią mieć tatuaże na nogach?

Powodem, dla którego niektórzy ludzie lubią robić tatuaże na łydkach, jest to, że na łydce znajduje się znaczna ilość tłuszczu i mięśni, co oznacza, że ​​będzie mniej bolesna. W łydce jest mniej zakończeń nerwowych, co jest dobrą rzeczą, jeśli chodzi o to, czy tatuaż będzie bolesny. To świetne miejsce na tatuaż, jeśli nie lubisz bólu.

Czy tatuaże na łydkach bolą??

Powiedzenie ci, że tatuaż nie zaszkodzi, byłoby fałszem. Tatuaże nie są dokładnie znane jako bezbolesna procedura. Teraz z pewnością są obszary na ciele, które są mniej bolesne niż inne. Ale przez większość czasu poczujesz tatuaż, ponieważ tatuaż boli. Pomyśl o tym, że w twojej skórze jest nakłucie igłą i jeśli myślisz, że to będzie bezbolesne, żartujesz sobie. Igła pistoletu do tatuażu może nakłuć skórę od 50 do 3000 razy na minutę podczas wykonywania tatuażu. A to zależy od tego, jak duży tatuaż chcesz. Jeśli robisz ten tatuaż na łydce i jest on duży, są szanse, że prawdopodobnie będzie to bliższe 3000 niż 50. Tak więc, gdy spojrzysz na to z tej perspektywy, wiesz, że zrobienie tatuażu prawdopodobnie nie będzie wspaniałe, niezależnie od gdzie jest na twoim ciele i obejmuje twoje łydki. Jeśli boisz się bólu, to może tatuaż nie jest dla Ciebie najlepszym pomysłem. Ale większość ludzi, którzy robią sobie tatuaże, rozumieją, że ból jest związany z bólem i decyduje się sobie z nim poradzić, aby uzyskać tatuaż, który chcą.

Jeśli jesteś zaangażowany w zrobienie tego tatuażu, jest kilka rzeczy, które możesz wiedzieć, aby być w pełni przygotowanym do wykonania tatuażu. Jeśli chodzi o ból, każdy tatuator powie Ci, że tolerancja na ból będzie inna. Jedna osoba myśli, że tatuaż jest bolesny, co nie oznacza, że ​​inna osoba to zrobi. Musimy pamiętać, że próg odczuwania bólu u ludzi jest różny. Dobrą wiadomością dotyczącą tatuaży na łydkach jest to, że dobrze wiadomo, że ich łydki są jednym z ostatnich bolesnych obszarów tatuażu.

Różnica między wykonaniem tatuażu na kości lub mięśniu

Dlaczego więc tatuaże na łydkach są mniej bolesne? Wszystko zależy od tego, co znajduje się pod skórą. To, czy tatuaż będzie naprawdę bolesny, czy nie, zależy od tego, czy tatuujesz przy kości. Każdy obszar na ciele, który ma więcej mięśni, będzie boleć jako ostatni, jeśli chodzi o tatuaż. Jeśli jest tam dużo mięśni, ból będzie mniej bolesny, ponieważ mięsień działa jak amortyzator, co jest świetną wiadomością dla osób, które mają dużo mięśni. Jeśli jesteś kimś, kto nigdy nie opuszcza dnia na nogi, tatuaż na łydce może być dokładnie tym, czego chcesz.

Istnieje kilka innych powodów, dla których łydka może mniej boleć, a to dlatego, że tatuatorowi łatwiej będzie tatuować w tym obszarze. Tatuaż na łydkach wydaje się przebiegać znacznie szybciej niż jakiekolwiek inne miejsce na ciele, zwłaszcza jeśli nie jest to klatka piersiowa na ramieniu. Sesja tatuażu dla cieląt prawdopodobnie będzie krótsza, co oznacza, że ​​nie będziesz musiała tak długo siedzieć i boleć. Wykonanie tatuażu na łydce oznacza również, że prawdopodobnie będziesz siedzieć w wygodniejszej pozycji. Kiedy artysta tatuuje cielę, chce, aby klient się położył, więc zasadniczo dostaniesz salon podczas całego procesu. To sprawia, że ​​pomysł wykonania tatuażu jest mniej stresujący i wiesz, że będziesz czuć się komfortowo podczas całego procesu.

Cielęta goją się szybciej

Należy pamiętać, że cielęta goją się szybciej, jeśli chodzi o wykonanie tatuażu. Kiedy myślisz o wykonaniu tatuażu na łydce, możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ w większości przypadków łydki są zakryte. Skóra cielęca tak naprawdę się nie fałduje, a Ben nie bardzo, więc pomysł bólu podczas gojenia jest mniejszy. Możesz także odetchnąć z ulgą, ponieważ jeśli robisz tatuaż w chłodniejszych miesiącach, prawdopodobnie będzie on zakryty. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jeśli robisz letni tatuaż, jest to, że musisz uważać na kąpiel w słońcu, aby nie zrujnować tatuażu.

Najważniejsze jest to, że twój tatuaż będzie boleć, ale przynajmniej możesz odetchnąć z ulgą, że nie będzie boleć tak bardzo, jakbyś miał go na ramieniu lub na klatce piersiowej na dłoni. Ale nie powinieneś wybierać tatuażu na łydkę tylko z powodu braku bólu. Artyści tatuażu zawsze mówią swoim klientom, aby zrobili tatuaż tam, gdzie chcą, aby tatuaż był, niezależnie od bólu. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest tatuaż, którego później będziesz żałować. Jedną rzeczą do zapamiętania jest to, że tatuaż będzie boleć bez względu na wszystko, więc równie dobrze możesz dostać to, czego chcesz.

O czym należy pamiętać podczas robienia tatuażu

Kiedy robisz tatuaż, może ci się wydawać, że to tylko zabawne doświadczenie, że możesz mieć okres, który każdy robi dobrze? To nic wielkiego. Ale tatuaże to w rzeczywistości bardzo duża sprawa. I trzeba ich traktować z szacunkiem. Powinieneś patrzeć na tatuaż w taki sam sposób, jak patrzysz na małżeństwo. To ma być na zawsze, prawda? I mniej chcesz przejść przez ból kosztem usunięcia tatuażu, prawdopodobnie pozostanie tam na zawsze. To nie jest coś, co należy lekceważyć. Powinieneś rozważyć swój tatuaż jako coś, co zamierzasz zachować na zawsze i dlatego musisz włożyć w niego dużo myśli. Nie powinien to być wybór pod wpływem chwili, a kiedy wybierasz tatuaż, powinieneś znaleźć taki, z którego będziesz zadowolony na zawsze. Nie chcesz, aby trzeba było go później usuwać ani zakrywać, więc zachowaj ostrożność, rozważając wybór projektu.

Ile kosztuje tatuaż?

Tatuaże nie są tanie, to znaczy, jeśli chcesz doświadczonego i profesjonalnego artystę. Jeśli dostaniesz tani tatuaż, prawdopodobnie nie będzie wyglądał zbyt dobrze. Cena tatuażu uzależniona jest od wielkości i obszaru ciała, który chcemy pokryć. Koszt tatuażu może być dość łatwo miesięcznym czynszem. Dobrzy artyści zwykle zaczynają od 100 do 150 USD za godzinę, a każdy duży tatuaż może zająć od 3 do 8 godzin. Twój tatuator będzie w stanie lepiej określić koszt tatuażu w zależności od rozmiaru, ale jeśli masz zamiar uzyskać projekt całego cielęcia, prawdopodobnie zapłacisz do 1000 USD. Tatuatorzy zwykle oczekują napiwku 20%, więc miej to na uwadze.

Jak wygląda tatuaż po ukończeniu?

Jest prawdopodobne, że po wykonaniu tatuażu poczujesz ból, ale jest to bardziej bolesność niż rzeczywisty ból. Jeśli twoja skóra jest zaczerwieniona lub wrażliwa, a nawet trochę opuchnięta, to całkowicie normalne, ale najlepiej, aby później jej nie pocierać ani nie wywierać na nią żadnego nacisku. Jedną rzeczą, o której należy pamiętać w odniesieniu do bólu, jest to, że ból nasila się z dnia na dzień, co może wskazywać na infekcję, więc zdecydowanie powinieneś udać się do lekarza, jeśli tak jest.

Jeśli chodzi o wykonanie tatuażu, zwłaszcza wzoru na łydkę, chcesz wziąć pod uwagę, jak bardzo proces gojenia może wpłynąć na Twoje codzienne życie. W przypadku tatuażu na łydce prawdopodobnie nie wpłynie to tak bardzo na twoje życie. Ale na przykład dla kogoś, kto ma tatuaż z tyłu ud i siedzi cały dzień może stanowić problem.

Czy jest coś, czego powinnam unikać przed wykonaniem tatuażu??

Wiele osób uważa, że ​​to dobry pomysł, aby się upić lub przynajmniej podniecić, kiedy idą zrobić tatuaż. Ludzie myślą, że to pomoże w bólu. Ale alkohol jest właściwie jedyną rzeczą, której powinieneś unikać przed zrobieniem tatuażu. Alkohol rozrzedza krew, co oznacza, że ​​podczas tatuażu możesz bardziej krwawić, co nie tylko może narobić bałaganu dla artysty, ale może również sprawić, że końcowy efekt tatuażu nie będzie wyglądał tak dobrze.

Kolejną rzeczą, której należy wcześniej unikać, jest możliwość poparzenia słonecznego. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest próba tatuowania skóry, która jest już uszkodzona. Próba tatuowania suchej lub łuszczącej się skóry nie jest dobrym pomysłem dla nikogo. Jeśli musisz ogolić miejsce, w którym robisz tatuaż, a nigdy wcześniej tego nie robiłeś, najlepiej poczekaj, aż zrobi to tatuator, ponieważ jeśli skończysz z oparzeniem brzytwą, będzie to złe dla twojego tatuaż.

Wybór artysty

Większość ludzi uważa, że ​​wybór wzoru tatuażu jest najważniejszy. I choć jest to ważne, wybór tatuażysty jest równie ważny. Chcesz mieć pewność, że masz kogoś, kto jest nie tylko doświadczony, profesjonalny, ale także utalentowany. Nie wszyscy artyści tatuażu są sobie równi. Zawsze najlepiej jest sprawdzić studio tatuażu przed wykonaniem tatuażu. Sprawdź, czy miejsce wygląda na czyste i schludne, czy istnieje dowód wcześniejszego doświadczenia i licencja biznesowa na pewno nie zaszkodzi. Dobrym pomysłem jest również umówienie się na konsultację z artystą przed wykonaniem tatuażu, abyś mógł zadać wszystkie pytania, które chcesz, a także uzyskać żądaną cenę. Większość stanów wymaga od tatuażysty posiadania licencji na tatuaż, więc chcesz się upewnić, że oni również mają takie wymagania. Tatuator powinien cały czas używać rękawiczek i jednorazowych igieł, jeśli tak nie jest, musisz natychmiast wyjść.

Tatuaż to ekscytujący czas dla każdego, więc chcesz mieć pewność, że otrzymujesz dokładnie to, czego chcesz. Nie zadowalaj się mniej niż najlepszym tatuażem. Tatuaże są drogie i trwałe, więc upewnij się, że kochasz tatuaż, który otrzymujesz.

Pokazaliśmy Ci wiele niesamowitych projektów do wyboru, a teraz wystarczy wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na jeden duży tatuaż, czy kilka małych na łydce, na pewno znajdziesz coś, co naprawdę pasuje do Twojego wyglądu.

Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji, które daje twój tatuator, i nie zwalniaj ich. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest infekcja. Ważne jest, aby po tatuażu był czysty i suchy, aby goił się prawidłowo. Jeśli odczuwasz nasilenie bólu, skontaktuj się z lekarzem. Mamy nadzieję, że artykuł Wam się podobał.