115 potężnych i świętych tatuaży Ankh

Tego typu tatuaże są wspaniałe i tajemnicze, ale kryje się za nimi również wiele znaczeń. Tatuaże Ankh reprezentują takie rzeczy jak obfitość i życie. Obfitość jest dostępna dla całej ludzkości i wszystkiego, co ma związek z naturą. To wszystkie elementy, które łączą się razem, tworzą życie. Są kawałki ankh, które oznaczają różne rzeczy. Na górze znajduje się pętla, która symbolizuje słońce, gdy łączy się z horyzontem ziemi. Związek między słońcem a ziemią to ogromna sprawa dla starożytny Egipcjanin sposób myślenia. Historia mówi nam o tym, jak na ziemiach egipskich słońce zawsze słodko całuje ziemię, a to sprawia, że ​​ziemia jest obfita. W Egipcie życie ma prosperować z kilku powodów, takich jak ziemia, woda i słońce. Symbol jest święty, ponieważ reprezentuje związek Izydy i Ozyrysa, którzy są bóstwami starożytnego Egiptu. Mamy tak wiele fajnych opcji do wyboru i na pewno znajdziesz coś, co pokochasz. Sprawdź te potężne i święte wzory tatuaży Ankh.

Proste trzecie oko

Taki prosty projekt jest wyjątkowy w swojej prostocie. Jest czarno-biały, a nie przesadnie dramatyczny.

ankh-tatuaż

Ciemniejsze wzory

Taki projekt rękawa jest ciemny i niebezpieczny. To fajny wygląd, który każdy chciałby wypróbować.

Fajne obrazy

Ten jest trochę inny niż większość, ale równie kreatywny. Jeśli szukasz małego projektu, który możesz umieścić w dowolnym miejscu, ten jest dla Ciebie.

Topienie wzorów

Te symbole są nie bez powodu postrzegane jako mroczne i tajemnicze, ponieważ są potężne. Uwielbiamy detal trzeciego oka, ponieważ jest święty i piękny. Jeśli szukasz ciemniejszego symbolu, ten jest dla Ciebie.

Dodaj trochę koloru

Jest to mały projekt, który jest jasny w kolorze. Wypróbuj i zobacz, jak bardzo to pokochasz.

Prosta obietnica

To delikatny fason, który ładnie układa się na kręgosłupie. Jeśli chcesz czegoś prostego i ładnego, to jest ten styl. Jest jak żyrandol z zwisającymi z niego małymi kawałkami.

Kwiatowe Wzory

Ten wspaniały wzór ma szereg kwiatów z symbolem ankh na górze. Są proste kontury, ale są delikatne, eleganckie i piękne. To też nie jest zbyt duży tatuaż, to idealny rozmiar.

Tatuaże na klatce piersiowej

To duży tatuaż, który znajduje się na środku klatki piersiowej. Wszystkie główne symbole są tutaj i są bezpośrednio związane z

Wzory jubilerskie

Taki fajny projekt sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Złote wybory

Oszałamiający design, który ma jasne i odważne kolory, które naprawdę wyróżniają tatuaż.

Co oznacza tatuaż??

Egipski tatuaż Ankh dotyczy odrodzenia i życia. Egipcjanie używali go jako środka do przedstawienia związku kobiety i mężczyzny, odrodzenia i życia wiecznego.

Odważny i piękny

Uderzający design z wieloma prostymi liniami, które uzupełniają styl. To jedyny w swoim rodzaju wygląd, który z pewnością pokochasz.

Trzecie oko

Trzecie oko to świetny tatuaż, który dobrze komponuje się z tatuażem Ankh. Jest to dość duży projekt, który dobrze sprawdzi się jako projekt rękawa. Istnieje mnóstwo różnych elementów, których możesz użyć z tatuażem Ankh, to tylko jeden pomysł.

Co musisz wiedzieć, zanim zdobędziesz swój tatuaż

Tatuaż może być ekscytującym czasem, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy. Bądźmy szczerzy, za każdym razem, gdy dostajemy nowy tatuaż, jest to ekscytujący czas. Jest kilka rzeczy, które należy wiedzieć przed zrobieniem tatuażu, nigdy nie powinno to być coś, do czego się spieszysz. Chcesz zawsze kochać swój tatuaż, dlatego ważne jest, aby odrobić pracę domową. Mamy kilka wskazówek, dzięki którym będziesz przygotowany na ten ekscytujący czas. Musisz pamiętać, że nie tylko nakładasz na siebie dzieło sztuki, ale także nakładasz coś trwałego na swoje ciało. Chcesz poświęcić kilka chwil, aby pomyśleć o tym, czego chcesz.

Oto wszystko, co chcesz wiedzieć o swoim tatuażu:

Nie lekceważ swojego tatuażu

Są ludzie, którzy będą robić sobie tatuaże, jeden po drugim, nie zastanawiając się zbytnio nad tym, co robią na swoich ciałach. Dostaną tak wiele, że nie będą wiedzieć, co z nimi zrobić, albo będą je później usuwać. Dlatego nastolatki nigdy nie powinny wykonywać tatuaży, ponieważ rzeczy, które wybierasz do tatuażu, gdy jesteś nastolatkiem, prawdopodobnie nie będą czymś, z czego nadal jesteś zadowolony jako dorosły.

Jeśli chodzi o tatuaż, chcesz pomyśleć o projekcie, który chcesz. Nie spiesz się z wykonaniem tatuażu, upewnij się, że długo i ciężko myślisz o swojej decyzji. Jeśli naprawdę zrobisz swoje badania, możesz skończyć z tatuażem, który pokochasz na zawsze. Jedną z rzeczy, których odradzamy, jest umieszczanie na ciele czyjejś osoby. Często zdarza się, że za tym wyborem kryje się żal. Zwłaszcza jeśli tatuujesz imię swojego chłopaka na swoim ciele. To może wydawać się romantyczne, ale wiele razy ludzie zrywali, a potem nie wiedzą, co z tym zrobić. To tylko coś do przemyślenia, zanim zaczniesz to robić. Możesz umieścić imię swojego dziecka lub swojej mamy na swoim ciele, ale po prostu pomyśl dwa razy o kimkolwiek innym. Zawsze można usunąć tatuaż, ale jest to kosztowne i bolesne.

Zbadaj artystę

Proszę, cokolwiek robisz, znajdź osobę, która będzie cię tatuować. Nie wszyscy artyści są sobie równi, a jeśli chodzi o wybór kogoś do tatuowania, chcesz mieć pewność, że znajdziesz kogoś profesjonalnego i renomowanego.

Jeśli znasz ludzi, którzy mają tatuaże i ich kochasz, zapytaj ich, kto je wykonał. Tatuaże innych ludzi są najlepszą reklamą, o ile są dobre. To świetny początek dla kogoś, kto szuka tatuażu. Możesz zobaczyć artystów tatuażu na Instagramie, a jeśli znajdziesz kogoś, kogo podziwiasz, możesz zacząć tam. Możesz zobaczyć całą ich pracę na Instagramie, a nawet zobaczyć recenzje.

Zanim jeszcze umówisz się na wizytę u artysty, powinieneś mieć przygotowanych kilka pytań. Pierwsza powinna brzmieć: Czy tatuaż, którego szukasz, jest zgodny z wybranym przez Ciebie artystą. Na przykład, jeśli do wykonania portretu zatrudnisz artystę, który tylko projektuje kreskówki, możesz nie być zadowolony z rezultatów. Upewnij się, że artysta, którego zatrudniasz, ma doświadczenie w rodzaju tatuażu, którego szukasz.

Inne pytania, które powinieneś mieć, czy jest wymagany depozyt? Czy istnieje polityka anulowania? Jak pracuje artysta? Jeśli istnieją popularni artyści, to musisz być przygotowany na to, że mogą być zarezerwowani na miesiące i będziesz musiał znaleźć się na liście oczekujących.

Utalentowany i profesjonalny artysta wysłucha tego, czego chcesz i pomoże zaprojektować tatuaż przed umówieniem się na wizytę. Jeśli pracujesz razem, prawdopodobnie dostaniesz tatuaż, który chcesz.

Upewnij się, że artysta stosuje środki ostrożności

Wybierając artystę, chcesz mieć pewność, że nie tylko stosuje środki ostrożności, ale cały sklep tak. Istnieją różne wymagania w zależności od stanu, prowincji lub kraju, w którym mieszkasz, więc być może będziesz musiał sprawdzić, jakie wymagania są tam, gdzie mieszkasz. Są miejsca, które wymagają od sklepu i artystów posiadania licencji i certyfikatów. Chcesz mieć pewność, że każdy sklep, do którego idziesz, jest zgodny z obowiązującymi przepisami?.

Sprawdzanie, czy sklep ma odpowiednie wymagania prawne, nie jest jedyną rzeczą, którą powinieneś sprawdzić. Chcesz spojrzeć na sam obiekt. Czysty sklep jest bardzo ważny, ponieważ wiele mówi o tym, gdzie wykonujesz tatuaż. Chcesz mieć pewność, że jest lśniąca czystością, a nawet pachnie środkiem dezynfekującym. Kiedy odwiedzasz sklep, szukaj czystych urządzeń sanitarnych, a także narzędzi, które widzisz. Artysta powinien rozpakowywać zupełnie nowe igły jednorazowego użytku tuż przed tobą. Tusz powinien być również przygotowywany świeży tuż przed tobą. Bądź podejrzliwy w stosunku do każdego miejsca, w którym igły są rozpakowane, zanim tam dotrzesz. Powinni to robić na twoich oczach. Musisz pamiętać, że twój nowy tatuaż jest jak otwarta rana i tak łatwo można się zarazić.