125 Aranżowanie pomysłów na projektowanie tatuaży falowych

Fale to jedne z najpiękniejszych, ale przerażających obrazów na świecie. Mogą być ekscytującymi, wzbudzającymi podziw, a nawet spokojnymi widokami. Być może po prostu lubisz je oglądać, a może lubisz surfować. Ludzie lubią fale na wiele różnych sposobów. Może dlatego, że lubisz długie spacery po plaży, a może uwielbiasz pływać. Wiele osób po prostu uwielbia słuchać dźwięków fal rozbijających się o piasek.

Tatuaże fale są niezwykle popularne, a pierwsze tatuaże pochodzą z kultur wyspiarskich Pacyfiku. W tamtych czasach często widywano proste projekty jednoliniowe. Tatuaże stały się w dzisiejszych czasach znacznie bardziej szczegółowe, co oznacza, że ​​dostępne są całkiem fajne projekty. Masz dziś tyle opcji do wyboru.

Sprawdź te 67 pomysłów na aranżowanie Wave Tattoo:

  1. Żywe kolory

Okrągłe tatuaże są bardzo popularne i idealne do projektowania fal. Kolory są prawdopodobnie najlepszą częścią tego tatuażu.

wzory-tatuażu-falowego-3

2. Wzory przyciemniające

Z tym tatuażem jest o wiele więcej ruchu i ciemniejszy niebieski.

wzory-tatuaż-fala-4

3. Abstrakcyjne fale

Jeśli chcesz czegoś mniej realistycznego, to jest to tatuaż dla Ciebie.

wzory-tatuaż-fala-5

4. Wzory rękawów

Wzór fali to świetny wygląd tatuażu na rękawie.

wzory-tatuażu-falowego-6

5. Wirujące fale

To kreatywny projekt, w którym chodzi o piękne cieniowanie i świetny ruch. To kreatywny tatuaż, który można łatwo uznać za dzieło sztuki. Różne kolory naprawdę nadają wodzie realistyczny wygląd.

wzory-tatuażu-falowego-9

6. Ciepłe kolory

Jeśli szukasz dużego tatuażu na plecach, to jest to całkiem niesamowity styl. Wybrała ciepłe kolory zamiast chłodnych i idealnie komponuje się z jej odcieniem skóry. Kolorowanie fal to zdecydowanie inne podejście.

wzory-tatuaż-fale-10

7. Proste linie

Jeśli szukasz czegoś prostego, aby pokazać swoją miłość do fal, nie możesz się pomylić z takim wyglądem. Jest tylko kilka linii, które łączą się, aby stworzyć ten styl.

wzory-tatuażu-falowego-11

8. Elementy Ziemi

Te ziemskie tatuaże są zawsze bardzo popularnymi wzorami. Jeśli kochasz środowisko lub ogólnie przyrodę, nie możesz się pomylić z tym stylem.

wzory-tatuaż-fala-12

9. Wzory geometryczne

Kolory są niesamowicie piękne, ale zawsze jest coś intrygującego w patrzeniu na geometryczny tatuaż. Są to rodzaje tatuaży, na które możesz patrzeć przez długi czas i po prostu cieszyć się ich oglądaniem. Kolory naprawdę sprawiają, że tatuaż wyróżnia się w świetny sposób.

wzory-tatuażu-falowego-13

10. Wyciszone style

Ten styl udowadnia, że ​​nie trzeba mieć koloru, aby mieć niesamowity tatuaż. To kolejny geometryczny wzór, który naprawdę łączy cały tatuaż.

wzory-tatuaż-fala-15

11. Jasny niebieski

Niebieski to zawsze kolor, który sprawi, że Twój tatuaż będzie się wyróżniał. To świetny sposób, aby pokazać swoją miłość do oceanu lub łapania fal. Kolor z pewnością będzie czymś, o czym ludzie będą rozmawiać na następnej imprezie.

wzory-tatuażu-falowego-16

12. Wzory okręgów

Tatuaż w kręgu to obecnie kolejny popularny styl. Chodzi o zachowanie równowagi w naturze. Góry i fale razem wydają się być popularnym wyborem.

wzory-tatuażu-falowego-17

13. Jedna linia

Nie znajdziesz łatwiejszego projektu tatuażu niż ten. Jeśli chodzi o prosty i swobodny wygląd, z pewnością pokochasz ten projekt tatuażu. Nie musisz mieć dużych i szczegółowych projektów tatuaży, aby pochwalić się swoją pasją. Czasami mniej znaczy więcej.

wzory-tatuaż-fala-18

14. Słodkie fale

Taki mały tatuaż może zmieścić się wszędzie. Po prostu wybierz żądaną lokalizację i możesz kołysać tym tatuażem przez całe lato. Pasjonowanie się falami nie zaszkodzi.

fala-tatuaż-projekty-19

15. Odważne fale

Te fale są ogromne i kierują się w stronę linii brzegowej. Ten projekt jest trochę bardziej realistyczny niż inne.

wzory-tatuażu-falowego-20

16. Kreatywne projekty

Ta fala wygląda jak witraż. Fale przewracają się, by się rozbić i jest to z pewnością wyjątkowy sposób na reprezentowanie Twojej miłości.

fala-tatuaż-wzory-21

17. Ostre fale

Kolejny świetny projekt rękawów, który sprawi, że będziesz chciał być na plaży. To świetny sposób na reprezentowanie swojej pasji i jest wystarczająco duży, aby ludzie również to zauważyli. Nie możesz się pomylić z tym stylem.

wzory-tatuaż-fala-24

18. Małe projekty

Tatuaże falowe mają różne kształty i rozmiary. To projekt, który zmieści się wszędzie. Niebo jest granicą tego, co możesz zrobić ze swoim tatuażem z falą.

fale-tatuaz-wzory-26

19. Małe fale

Jest to jeden z najbardziej podstawowych stylów tatuażu, jaki można znaleźć, a mimo to nadal daje to samo spokojne uczucie. Znowu jest to bardzo prosty projekt i to wszystko, czego potrzebuje. Jest też na tyle mały, że można go umieścić w dowolnym miejscu.

fale-tatuaz-wzory-27

20. Jedna fala

Ten tatuaż na nadgarstek jest prosty i słodki. To mała linia, która się zakrzywia. Jeśli chcesz czegoś swobodnego, ale nie za dużego, wypróbuj ten styl dla rozmiaru.

fale-tatuaz-wzory-28

21. Tatuaże na ramię

Ramię to świetne miejsce do pokazania tatuażu z falą. To kolejny prosty projekt, który można umieścić w dowolnym miejscu. Niektórzy chcą mieć możliwość ukrycia swojego tatuażu i musi on być wystarczająco mały, aby to zrobić.

fala-tatuaz-wzory-29

22. Błyskawica

Duża błyskawica z falami. Musi mieć coś wspólnego z Posideonem, bogiem wody. To przyciągający wzrok styl, który będzie niesamowity, gdy pójdziesz na plażę i założysz bikini. To jest rodzaj tatuażu, o którym ludzie będą mówić.

fala-tatuaż-wzory-30

23. Fale surfingowe

Świetny projekt tatuażu, który ma falę, na której na pewno będziesz chciał surfować. Kolory są głębsze w tym projekcie i z pewnością przyciągną spojrzenia, gdziekolwiek się udasz.

fala-tatuaż-wzory-31

24. Rozbijające się fale

Jeśli lubisz surfować, będziesz chciał odpowiednio reprezentować tę miłość. To fajny projekt, który możesz zabrać ze sobą wszędzie, a ludzie będą o nim rozmawiać.

fala-tatuaz-wzory-32

25. Fajne fale

Ten tatuaż ma wznoszące się fale schodzące w dół ramienia.

fala-tatuaz-wzory-33

26. Tatuaże miłosne

Ta osoba zdecydowanie wyraża swoją miłość do fal tym tatuażem. Uwielbiamy to, że słowo „miłość” jest w samym środku fal.

wzory-tatuażu-falowego-34

27. Prosta fala

Taki projekt fali jest prosty, a jednocześnie doskonały. Nie musisz mieć szalonego designu, żeby pokazać swoją miłość do wody.

fala-tatuaż-projekty-35

28. Jasne wzory

Niebieska linia naprawdę wyróżnia cały tatuaż. Wszystko, czego potrzebuje tatuaż, to tylko odrobina koloru, tak jak tutaj, aby go pop.

fala-tatuaż-wzory-36

29. Style na co dzień

Taki prosty tatuaż to wszystko, czego potrzebujesz, aby reprezentować swoją pasję. Nie mogła się doczekać, kiedy uda się na plażę, aby pochwalić się swoim nowym wyglądem. Bycie na plaży może być jednym z najbardziej relaksujących doświadczeń

fala-tatuaz-wzory-39

30. Projekty symetryczne

Kolejny świetny przykład prostego projektu fali, który z pewnością pokochasz. To bardzo popularny styl, który można łatwo ukryć, jeśli tego chcesz.

wzory-tatuaż-fala-40

32. Dzieło sztuki

Nie znajdziesz pięknego tatuażu niż ten i wygląda bardziej jak obraz niż tatuaż. Jasny kontrast między niebieskim a białym naprawdę sprawia, że ​​jest to przyciągający wzrok wygląd.

fala-tatuaż-wzory-42

33. Wolno poruszające się fale

Te fale nie rozbijają się, płyną gładko. Ten rodzaj konstrukcji jest świetny wzdłuż boku lub na klatce piersiowej. Idealnie pasuje do tatuażu.

fala-tatuaz-wzory-43

34. Śliczne style

Jeśli szukasz tatuażu, który jest mały i może zmieścić się na kostce, to jest to świetna opcja dla Ciebie. Możesz założyć je na obie kostki, a nawet zrobić pasujący tatuaż z przyjacielem.

fala-tatuaż-wzory-44

35. Tatuaże bicia serca

Tatuaże z biciem serca są teraz bardzo popularne iw tym przypadku fale znajdują się w środku projektu. To wyjątkowy sposób na okazanie swojej miłości.

fala-tatuaż-wzory-45

36. Odważne fale

Ta przerażająca fala zmiażdży statek. Jeśli lubisz dramaty, to może być dla ciebie tatuaż. Pokazuje potęgę oceanu.

fala-tatuaż-wzory-46

37. Odważne stylizacje

Kolejny prosty tatuaż falowy z odważnymi kolorami.

wzory-tatuazu-fali-47

38. Style wielorybów

Unikalna fala z wystającym ogonem wieloryba.

fale-tatuaz-wzory-48

39. Fajne obrazy

Jest to wyjątkowy projekt, ponieważ ma falę wewnątrz sylwetki motyla.

wzory-tatuaż-fala-50

40. Fajne wibracje

Kolejna świetna opcja dla kogoś, kto po prostu chce mieć prosty projekt tatuażu.

fala-tatuaż-wzory-51

41. Pod księżycem

Prosty projekt składający się z księżyca, gwiazd i fal.

fala-tatuaż-wzory-54

42. Wzory trójkątów

To kolejny świetny przykład geometrycznego tatuażu.

fala-tatuaz-wzory-56

43. Miękkie kolory

Jest to prosty projekt fali z intensywnym kolorem.

fala-tatuaż-wzory-58

44. Odważne kolory

Ten projekt rękawa ma rozbijające się fale i mnóstwo kolorów.

wzory-tatuażu-fali-59

45. Świetne style

Zupełnie inny styl fali, ma więcej rysunkowych cech.

Przetwarzane za pomocą VSCOcam z ustawieniem p5

46. ​​Dwie pasje

Kiedy masz dwie pasje, którymi chcesz się dzielić, możesz położyć jedną na każdym ramieniu.

Przetwarzane za pomocą VSCOcam z ustawieniem m3

47. Fajne kolory

Uwielbiamy ten odważny i jasny wzór fal. Jest duży, a kolory po prostu kuszą do nas.

fala-tatuaż-wzory-62

48. Grubsza fala

To ten sam obraz, który widzieliśmy w mniejszych tatuażach, ale ten jest wystarczająco duży, aby zmieścić się na plecach, a linia jest grubsza.

fala-tatuaż-wzory-63

49. Dopasowane fale

Zdobywanie pasujących tatuaży to fajna rzecz do zrobienia ze współmałżonkiem lub przyjacielem.

fala-tatuaż-wzory-64

50. Zmiana stylów

Tutaj możesz zobaczyć, jak tatuaż owija się wokół ramienia.

fala-tatuaż-wzory-65

51. Dobra stylizacja

Kolejny świetny przykład standardowego projektu tatuażu, który nadal może reprezentować twoją pasję do oceanu.

fala-tatuaż-wzory-66

52. Zabawne style

Fajny obraz fal w kręgu.

fala-tatuaz-wzory-67

53. Projekty linii

Świetny projekt, który tworzy się za pomocą jednej linii. To dłuższy projekt, który również wygląda naprawdę fajnie.

fala-tatuaż-wzory-68

54. Zaciekłe fale

Mały projekt, który jest nie mniej ostry niż inne style.

fala-tatuaż-wzory-69

55. Style kręgów

Mamy znowu góry i fale w oddzielnych kręgach. Jeśli masz zaciekłą miłość do natury, na pewno pokochasz projekt tatuażu taki jak ten.

fala-tatuaż-wzory-70

56. Wzory akwareli

Tatuaże akwarelowe to takie, które zawsze wyglądają fajnie, ponieważ wyglądają jak kapiąca farba. To odważny styl, który ma jasne kolory.

fala-tatuaż-wzory-71

57. Świeże fale

W tym tatuażu woda wygląda tak świeżo i czysto. Projekt jest niesamowity, podobnie jak wybór koloru.

fale-tatuaz-wzory-72

58. Miażdżące kolory

Kolejny świetny projekt rękawa, który ma niesamowite kolory. Właściwy kolor z pewnością przyciągnie wzrok, gdziekolwiek pójdziesz.

wzory-tatuażu-falowego-74

59. Fala kołowa

Kolejny świetny wzór fali, który ma okrągły wzór. Nie potrzebujesz koloru, aby mieć niesamowity tatuaż.

fala-tatuaż-wzory-75

60. Łodzie papierowe

To całkiem fajny tatuaż, który ma papierową łódź unoszącą się na fali. Może być nawet powiązany ze sceną w filmie IT.

fala-tatuaż-wzory-76

61. Fale i góry

Wydaje się, że jest to dość popularny motyw, jeśli chodzi o tatuaże z falami. Jeśli lubisz góry i fale, nie możesz się pomylić z takim projektem tatuażu.

fale-tatuaz-wzory-77

62. Słodkie fale

Kolejny świetny przykład dopasowywania wzorów tatuaży falowych. Wypróbuj go ze swoim najlepszym przyjacielem w tym roku.

fala-tatuaż-wzory-78

63. Słońce świeci

Nie ma nic lepszego niż przebywanie w wodzie ze słońcem. To kolejny świetny przykład geometrycznego wzoru tatuażu z kilkoma fajnymi kolorami.

fala-tatuaz-wzory-79

64. Symbol wieczności

Symbol wieczności to z pewnością fajny sposób na wyrażenie swojej miłości do fal. Fale są wypaczone w symbol wieczności i musimy zrozumieć, że chodzi o to, jak długo przetrwa pasja. To zdecydowanie oryginalny projekt, który pokochasz w tym roku.

fala-tatuaż-wzory-81

65. Ciekawe projekty

Kolejny świetny przykład symbolu wieczności wytatuowanego pod falą. To z pewnością świetny sposób na reprezentowanie swojej pasji. Jeśli szukasz czegoś prostego, to jest to tatuaż dla Ciebie.

fala-tatuaż-wzory-82

66. Tatuaże na kostkach

To niewielka konstrukcja, która idealnie dopasuje się do kostki. Jeśli chcesz w tym roku fajnego nowego tatuażu, nie możesz się pomylić z tym wyglądem.

wzory-tatuażu-falowego-83

67. Wzory księżycowe

Wszyscy wiemy, że słońce i księżyc mogą kontrolować reakcję wody. Uwielbiamy, że te fale mają kształt księżyca.

wzory-tatuażu-falowego-84