125 Ponadczasowych tatuaży klepsydrowych i ich znaczenia

Tatuaż z klepsydrą to jeden z modnych i innowacyjnych projektów. O ile historia projektu nie jest dobrze znana; znaczenie jest jednak bardzo jasne. Wzory tatuaży z klepsydrą reprezentują upływ czasu. Dla wielu historyków te dwie połączone szklanki z piaskiem wciąż wydają się tajemnicą. Noszenie tatuażu z klepsydrą to doskonały sposób na wyrażenie tajemniczych stron osobowości, do których może brakować odpowiednich słów.

Symbol klepsydry znajduje się na wielu przedmiotach w Anglii i wyraża różne znaczenia. Poniżej znajdują się niektóre z atrakcyjnych wzorów, które możesz nosić. Tatuaże są idealne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, z główną różnicą w stylu tuszu i wyborze wzoru.

Znaczenia związane z tatuażem klepsydrowym

Znaczenie wzorów tatuaży klepsydrowych wynika głównie z wiecznego upływu czasu. Spojrzenie na piasek wewnątrz klepsydry przywołuje pewne realia, które sprawiają, że życie ceni się bardziej. Poniższy projekt wygląda wspaniale, a zastosowane ciemne odcienie dobrze komponują się z karnacją użytkownika.

Niektóre ze znaczeń związanych z tatuażem klepsydry obejmują;

 • Kontrast życia z okresami radości i smutku
 • Wartość czasu i jak go kończy

Piękne pomysły na tatuaż z klepsydrą

Noszenie wzoru, jak pokazano poniżej, przedstawia kilka znaczeń. Dwie połączone ze sobą bulwy wyrażają cienki związek między życiem a śmiercią. Ogromna dziwna ręka sięgająca po tatuaż z klepsydrą również wyraża pewien związek z zewnętrzną siłą.

Noszenie tatuażu ma sposób na wzmocnienie cech ciała, jak pokazano na poniższym projekcie tatuażu. Połączenie kolorów jest epickie, a tatuaż z klepsydrą wyraża znaczną złożoność. Użycie trzech krzyżyków z rozpryskami piorunów to wyraz odwiecznej natury związanej z tatuażem.

Minimalistyczne pomysły na tatuaż z klepsydrą

Inne znaczenie związane z tatuażem klepsydrowym pochodzi od kierunku, w którym płynie piasek. To wyrażenie, że w życiu czasami musimy się zatrzymać i obrać inny kierunek. Ciemniejsze tło służy również do poprawy ogólnego wyglądu, który jest dość wspaniały.

Złożoność poniższego tatuażu jest czymś, co przyciąga wzrok. Pasuje również tak dobrze w dolnej części ramienia, gdzie jest noszony. Rośliny połączone z klepsydrą również wyrażają trochę życia z wnętrza klepsydry.

Spektakularne pomysły na tatuaż z klepsydrą

Upływ czasu daje ludziom możliwość kontemplacji swoich działań. Noszenie klepsydry działa jak ciągłe przypominanie o upływającym czasie. Poniższy projekt jest wyrazem elegancji i stylowej grafiki. Funkcje włączone, które wydają się łączyć z eleganckim wyglądem.

Niesamowite pomysły na tatuaż z klepsydrą dla mężczyzn

Tatuaż przedstawia również kontrast między radością a smutkiem. Działa jako przypomnienie, że niezależnie od tego, jak radosna jest chwila; zmiana jest nieunikniona.

Nie spiesz się i odkryj niektóre ze wspaniałych wzorów tatuaży z klepsydrą, takich jak ten poniżej. Projekt pięknie uwydatnił muskularne dłonie. Łączy się też tak dobrze, gdy są ze sobą połączone.

Projekt tatuażu symbolizuje fakt, że czas powoli ucieka. Noszenie go w znaczącym miejscu, takim jak ramię, działa jako ciągłe przypomnienie świadomości czasu.

Klepsydra stała się główną atrakcją dla miłośników tatuażu na całym świecie. Wygląda spektakularnie i dobrze wypełnia większość obszarów ciała.

Zobacz także:

 • 54 przyciągające wzrok wzory tatuaży superbohaterów
 • 82 niezwykłe tatuaże z klatki piersiowej, które pokochasz
 • 83 intrygujące tatuaże z pół i pełnym rękawem
 • 44 tatuaże Sweet Bow, aby rozjaśnić swój dzień
 • 67 intrygujących wzorów tatuaży jednorożca

Pomysły na tatuaż z klepsydrą z pięknymi elementami

Połączenie kwiecistych cech z klepsydrą uwydatnia piękno i złożoność wzoru tatuażu. Wbicie oka w projekt jest wyrazem bycia uważnym.

Tuszowanie klepsydry to także przypomnienie, aby nie tracić czasu na rzeczy, które naprawdę nie mają znaczenia. Połączenie cech, takich jak kości i zegar, doskonale przypomina o związku między życiem a śmiercią.

Zastosowanie ciemnych, cienistych kolorów wyraża wspaniały wygląd. Ożywia również prawdziwe znaczenie tatuażu klepsydry o rzeczywistości, że nie ma już jednego dnia.

Pomysły na tatuaż z klepsydrą

Mówi się, że projekt pochodzi z Egiptu, ale piękno zostało przyjęte na całym świecie. Poniższy tatuaż jest pięknym wyrazem tego, jak gwałtowne i złożone są elementy.

Wytatuowany tatuaż z klepsydrą z umierającym drzewem i płonącą świecą wyraźnie wyraża esencję czasu. Pokazuje, jak minuty rozpryskiwania się gorących kropel świecy mogą mieć znaczący wpływ przez długi czas.

Użycie ciemnych odcieni w tuszowaniu tatuażu nigdy nie może być lekceważone, tak jak w poniższym projekcie. Wygląda wspaniale na użytkowniku.

Wyraz bycia uwięzionym w tatuażu klepsydry z toczącymi się łzami wyraża ból, jaki niesie upływ czasu. Kiedy wydaje się, że czas płynie, a twoje pragnienie nigdy się nie manifestuje.

Noszenie tatuażu z klepsydrą w samym środku serca wyraża głębokie i wewnętrzne uczucia związane z upływem czasu. Poniższy projekt wygląda epicko.

Artystyczne pomysły na tatuaż z klepsydrą

Tatuaż klepsydry był powszechnie przyjmowany na Bliskim Wschodzie i preferowany przez marynarzy i mnichów. Tajemnica projektu tatuażu z klepsydrą sprawia, że ​​jest całkiem urocza.

Połączenie wielu kolorów na poniższym projekcie tatuażu klepsydry wygląda wspaniale.

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​tatuaż klepsydrowy jest wyjątkowy, jest fakt, że można go połączyć z wieloma funkcjami. Włączenie ptaka z otwartymi dziobami wyraża życie i piękno dzięki projektowi tatuażu.

Projekt tatuażu z klepsydrą w różny sposób wyraża różne znaczenia dla ludzi. Znaczenie związane z projektem ma również wpływ na umieszczenie projektu.

Piękno i złożoność poniższego projektu tatuażu klepsydry to coś, czego nie można lekceważyć. Doskonale dopasowuje się do górnej części ramion, gdzie jest noszony.

Oszałamiające tatuaże z klepsydrą

Obecność elegancko ubranej czaszki wyraża śmierć, zwłaszcza gdy jest używana razem z tatuażem klepsydry. Wygląda elegancko, ale dość przerażająco.

Ogromny projekt tatuażu z klepsydrą poniżej jest misterną grafiką i wyraża wysoki poziom profesjonalizmu. Podkreśla również ten aspekt odważnej osobowości użytkownika.

Posiadanie czaszki uwięzionej w dolnej części tatuażu z płynącym piaskiem przedstawia upływ czasu. Wyraża również, w jaki sposób zostajemy pochowani w piasku.

Poniższy projekt wygląda przerażająco, gdy górna część szkła jest pokazana jako zepsuta. Rozlana krew, która spływa na drugą szklankę, pokazuje, jak życie rozprasza się z czasem.

Kolorowe tatuaże z klepsydrą

Poniższy projekt wyraża wspaniałe dzieło sztuki. Fajnie z kolorami tworzącymi tak piękny wygląd.

Czynnik czasu w klepsydrze stale przypomina o znaczeniu projektu. Wygląda wspaniale, jak pokazano na poniższym projekcie.

Poniższy projekt wyraża dynamiczną pracę. Wygląda kolorowo i dobrze komponuje się z innymi funkcjami.

Jaśniejsza strona i ciemna strona wzoru tatuażu klepsydry poniżej wyraża kontrast życia i śmierci. Maluje rzeczywistość tego, czego się spodziewać i coś, czego wielu się boi.

Jeśli szukasz oszałamiających pomysłów na tatuaż z klepsydrą, przewijaj w dół, aby znaleźć kilka fascynujących. Poniższy projekt tatuażu z klepsydrą to spektakularne dzieło.

Poniższy projekt tatuażu klepsydry jest wspaniałym dziełem sztuki. Jest fajnie i uroczo.

Wspaniałe tatuaże z klepsydrą dla mężczyzn

Cechy zawarte w poniższym projekcie tatuażu klepsydry wyrażają przerażające spojrzenie na ludzi uwięzionych w projekcie. Wzór tatuażu klepsydry jest również zakotwiczony na mocnych filarach, które wyglądają na niezniszczalne.

Połączenie zieleni i czerwieni z innymi elementami wygląda wspaniale w poniższym projekcie tatuażu z klepsydrą.

Znaczenie tatuażu klepsydry

Klepsydra symbolizuje takie rzeczy jak;

 • Przemijalność życia
 • Harmonia
 • Ochrona
 • Śmiertelność i śmierć
 • Rozczarowanie

Poniższy projekt tatuażu klepsydry wyraża ten złożony symbol, który może mieć głębokie znaczenie dla użytkownika.

Poniższy projekt wygląda pięknie z połączeniem kolorów wyrażającym atrakcyjny wygląd.

Wzór tatuażu klepsydry poniżej jest tak skomplikowanym dziełem sztuki. Włączenie projektu z jadowitymi wężami może wyrażać osobowość lub stan umysłu użytkownika.

Fajne tatuaże z klepsydrą dla kobiet

Poniższy projekt to wspaniała grafika z kombinacją różnorodnych odcieni tworzących niesamowitą ekspresję.

Poniższy projekt tatuażu klepsydry jest wspaniałym dziełem sztuki. Wyraża również egipski związek, z którego pochodzi tatuaż.

Spektakularne pomysły na projekt klepsydry

Poniższy projekt tatuażu klepsydry jest prawdziwym wyrazem złożoności i wspaniałości. Projekt wygląda spektakularnie dzięki drobnym funkcjom i kompasowi poprawiającemu projekt.

Włączenie elementu ryby koi do tatuażu klepsydry zwiększa złożoność projektu. Tatuaże z klepsydrą dobrze komponują się z różnymi funkcjami i dobrze pasują do ramienia.

Tatuaże z klepsydrą można również tuszować na różne sposoby, a poniższy wzór rozpala tak intrygujący wygląd. haczyk wygląda tak realistycznie i emanuje strachem.

Nadal możesz sprawić, by projekt był prosty i uroczy dzięki fajnym elementom. Uwydatnij kobiece cechy za pomocą uroczego dzieła sztuki, które przyciąga wzrok.

Tatuaże z klepsydrą podkreślające kobiece cechy

Piękno poniższego wzoru tatuażu jest dość widoczne dzięki połączeniu kolorów i błyszczącym elementom.

To, w jaki sposób kolory są używane w projekcie, może w świetny sposób poprawić ogólny wygląd. Projekt wygląda wspaniale dzięki połączeniu żółtych, czerwonych i zielonkawych odcieni, tworząc atrakcyjny wygląd.

Taki uroczy tatuaż z klepsydrą, który świetnie wygląda na kobietach. Jeden kolor użyty w projekcie jest uroczy i dobrze komponuje się z karnacją użytkownika.

Pomysły na tatuaż z klepsydrą

Poniższy projekt wygląda bezpiecznie i wspaniale. Jeden kolor użyty w projekcie również wyraża piękny wygląd.

Kwiaty potrafią sprawić, że tatuaże naprawdę wystrzelą, co jest spektakularne. Piękno wyrażone kwiecistym wzorem jest dość wyjątkowe i atrakcyjne.

Możesz ożywić i elegancję projektu tatuażu z klepsydrą, wprowadzając kilka uroczych elementów. Projekt jest dość surrealistyczny, a style blackwork tworzą wspaniały urok.

Ramię jest jednym z tych wspaniałych obszarów, które pasują do umieszczenia projektu. Poniższy projekt wygląda niesamowicie z czarnymi odcieniami kolorów, które zwiększają atrakcyjność projektów.

Włączenie różnorodnych elementów i kolorów działa tylko w celu zwiększenia piękna i elegancji projektu, jak pokazano poniżej. Poniższa klepsydra wygląda wspaniale z kombinacją kolorów, tworząc uroczą.

Tradycyjne pomysły na tatuaż z klepsydrą

Symbol śmierci i śmiertelności, który wyraża klepsydra, jest wyraźnie pokazany na poniższym projekcie. Obrazy szkieletu w projekcie tworzą obraz, który jest chłodny i przerażający.

Połączenie węża kobry z wzorem tatuażu klepsydry tworzy epicką i uroczą. Połączenie odcieni żółtego, szarego i czerwonego dobrze prezentuje się na projekcie.

Poniższy projekt wygląda fajnie i elegancko, a spadające płomienie poprawiają wygląd.

Poniższy projekt może być oznaką szczęścia i sukcesu. Wygląda epicko z połączeniem kolorów, tworząc taki fajny wygląd. Taka piękna fuzja kolorów, która kontrastuje z projektem.

Włączenie czaszki do poniższego wzoru tatuażu klepsydry jest wyrazem śmierci i straty. Jednak połączenie kolorów ożywia projekt.

Wzór tatuażu na ćwierć rękawa wyraża wspaniały wygląd. Piękne zestawienie kolorystyczne z ciemnymi odcieniami całkiem dobrze się komponuje.

Projekt był używany przez żeglarzy jako sposób pomiaru prędkości i czasu. Zastosowane piękne odcienie i kolory wyglądają spektakularnie. Ramię jest dobrym miejscem na tatuaż z klepsydrą i wydaje się, że jest dobrym wyrazem życia morskiego i pokazanych cech.

Klasyczne tatuaże z klepsydrą

Poniższy projekt wyraża wspaniały i niepowtarzalny wygląd. Ciemne odcienie dobrze komponują się z karnacją ciała. Umieszczenie jest wspaniałe, ponieważ pięknie podkreśla męskie cechy osoby noszącej.

Połączenie róż w klepsydrze stanowi piękną stronę projektu. Pokazuje piękno czasu i elegancji. Użyj dobrej fuzji kolorów, aby cały projekt się wyróżniał, a także dodawał elegancji projektowi. Noszenie tatuaży z klepsydrą na udzie jest uroczym wyrazem.

Czarno-szara kolorystyka użyta w projekcie stanowi piękne połączenie. Włączenie sowy do projektu jest dobrym wyrazem mądrości, ochrony i wiedzy.

Poniższy projekt tatuażu wyraża piękno bycia uwięzionym w czasie. Wygląda również fajnie dzięki misternym wzorom i symbolom, które kontrastują z projektem.

Tatuaże klepsydrowe można również tuszować w tak prosty i elegancki sposób. Poniższy wzór tatuażu wygląda spektakularnie, a spadający piasek wyraża piękny wygląd.

Praca z punktowaniem w poniższym projekcie klepsydry jest zarówno oszałamiająca, jak i przerażająca. Połączenie różnych kolorów poprawia ogólny wygląd projektu.

Poniższy projekt wyraża wspaniały i niepowtarzalny wygląd. Połączenie kolorów niebieskiego i czerwonego tworzy świetne połączenie.

Szerokie pomysły na tatuaż z klepsydrą

Jeśli inspirujesz się szerokimi pomysłami na tatuaż, możesz rozważyć skorzystanie z poniższego. Kontrastuj z zawiłymi strzałkami, które sprawiają, że cały projekt wygląda na złożony.

Kolorowe projekty mają sposób na uwydatnienie tak fajnego i oszałamiającego wyglądu. Noszenie go na dolnych pachach, tak jak ten poniżej wygląda świetnie i wspaniale.

Istnieją różne znaczenia związane z projektami tatuaży z klepsydrą i znajomość ich jest niezbędna. Oprócz tego, że jest misternie zaprojektowany, umieszczenie tatuażu poprawia również jego wygląd.

Możesz także zrobić tatuaż z szeroką klepsydrą we wspaniały widok, taki jak ten poniżej. Dodatek róż tworzy taki bajeczny wygląd.

Klepsydra zwykle kojarzy się z kobietami, biorąc pod uwagę jej gładką i krętą sylwetkę. To fakt, który sprawia, że ​​jest tak atrakcyjny.

Pomysły na tatuaż z klepsydrą na pamiątkę

Świeca nad klepsydrą poniżej tworzy tak epicki i piękny wygląd. Zastosowany ciemny i szary kolor wygląda wspaniale na ramieniu, w którym jest noszony.

Możesz wyrazić ten surrealistyczny i wspaniały wygląd, wyrażony w poniższym projekcie. Połączenie kolorów i zastosowane funkcje wyglądają wspaniale.

Jest to wspaniały kawałek starej szkoły z sercem uchwyconym w projekcie tatuażu z klepsydrą. Połączenie kolorów jest pięknie wyważone.

Jeśli chcesz pokazać te muskularne cechy ciała, nie ma lepszego sposobu niż pokrycie obszaru tatuażem klepsydry. W tak uroczy sposób wyraża męskie cechy.

Pomysły na tatuaż z klepsydrą

Poniższy wzór wygląda fajnie na rękawie, w którym jest noszony. Zerkające oczy wyrażają uroczą perspektywę.

Poniższy projekt wygląda wspaniale na rękawie z wbudowanymi funkcjami, tworząc tak atrakcyjny wygląd.

Szary geometryczny wzór tatuażu klepsydry na rękawie wygląda fajnie. Ciemne i szare odcienie również dobrze komponują się z kompleksem użytkownika.

Poniższy projekt tatuażu klepsydry jest skomplikowany, surrealistyczny i dość prowokujący do myślenia. Motywy kwiatowe w konsekwencji dodają ogólnego uroku wzornictwu.

Projekt tatuażu z klepsydrą niesie ze sobą cenne lekcje, a największą wartością jest przywiązywanie wagi do czasu. Użycie symboli, takich jak morze, księżyc i fale, to tylko niektóre z godnych uwagi elementów, które wyróżniają projekt.

Poniższy kwiatowy wzór tatuażu z klepsydrą wygląda spektakularnie, a piękne kolory tak dobrze się łączą. Ramię to idealne miejsce do noszenia tatuaży z klepsydrą.

Tatuaż klepsydry można nanosić tuszem w różnych kształtach i stylach, zgodnie z preferencjami użytkownika. Możesz spersonalizować swój projekt, dołączając elementy, które dobrze Ci się podobają.

Niepowtarzalny kształt klepsydry to również element, który wielu osobom podoba się. Tatuaże z klepsydrą były kojarzone z marynarzami, dodając cechy do projektu, które również dodawały piękna projektu.

Realistyczne pomysły na projekt tatuażu z klepsydrą

Desperacja ptasiej matki, gdy spogląda przez projekt tatuażu z klepsydrą, wyraża pewien element frustracji. To coś, z czym wielu może się identyfikować.

Wzór tatuażu z klepsydrą na rękawie wygląda tak ładnie na użytkowniku, a szare odcienie tak dobrze komponują się z cerą użytkownika.

Jeśli nie lubisz dużych wzorów tatuaży, możesz rozważyć minimalistyczny projekt tatuażu, taki jak ten poniżej.

Pomysły na tatuaż z klepsydrą Neo Tradition

Poniższy wzór tatuażu klepsydry wygląda uroczo ze złotymi odcieniami, które poprawiają ogólny wygląd.

Złamany wzór tatuażu klepsydry poniżej wyraża złamania i brakujące elementy, które zdarzają się z czasem. Szare odcienie i czarne odcienie wyglądają całkiem niesamowicie.

Niebieskie odcienie tworzą tak niesamowite połączenie z innymi kolorami. Dodatek kwiatów dodaje również kontrastu, co sprawia, że ​​cały projekt jest tak niesamowity.

Zastosowane minimalne odcienie kolorystyczne pięknie podkreślają atrakcyjność projektu. Taka urocza konstrukcja, która pięknie układa się na przedramieniu. Ciemne i szare odcienie również tworzą piękny kontrast.

Spektakularny projekt, który przyciąga wzrok i warto go wypróbować. Ekspresja symbolu drzewa i korzenia również wyraża wspaniały urok.

Poniższy projekt wyraża połączenie przerażających i oszałamiających cech, które tworzą wspaniały wygląd.

Nigdy nie poddawaj się postawa, która jest pokazana w projekcie, jest piękna i oszałamiająca. To najlepszy opis poniższego tatuażu

Wspaniały projekt tatuażu klepsydry

Elementy włączone do poniższego projektu zwiększają poziom złożoności i piękna.

Wygląd poniższego projektu jest pięknie wzmocniony przez element kwiatowy

Urocza konstrukcja tatuażu z klepsydrą, która dobrze pasuje do ramienia

Jutro przereklamowane to kolejna spektakularna rzecz, która dobrze łączy się z tatuażem klepsydrowym.

Niesamowity tatuaż z klepsydrą z cytatami wyrażającymi upływ czasu.

Połączenie kwiatowych i kolorowych cech w poniższym projekcie wygląda niesamowicie.

Czas jest kluczowym zasobem, a posiadanie czegoś, co ciągle Ci o tym przypomina, jest świetne.

Aż klepsydra służy głównie do symbolizowania czasu; może być również używany do symbolizowania innych rzeczy, takich jak życie, śmierć między innymi.

Poniższy tatuaż wygląda wspaniale i może być noszony przez każdą płeć. Świetnie wygląda również zestawienie kolorystyczne.

Niesamowite wzory tatuaży z klepsydrą

Poniższy projekt wyraża wyjątkowe połączenie życia i śmierci. Górna część tętni życiem i odbywa się wiele działań.

Funkcje zawarte w poniższym projekcie dodają piękna i elegancji projektu.

Niesamowity design z połączeniem kolorów, który bogato wyraża znaczenie związane z tatuażem.

Entuzjaści tatuażu i artyści zawsze szukają innowacyjnych pomysłów na projekt. Poniżej wspaniały kawałek pracy.

Uzyskaj atrakcyjny wygląd, łącząc kolory, które dobrze komponują się z Twoją karnacją.

Użycie ognistych obrazów obok klepsydry wygląda spektakularnie. Zwraca również uwagę na użytkownika.

Czas czeka na nikogo to świetny cytat, który wyraża bogate znaczenie poniższego tatuażu.

Piękne kwiaty róży oraz fioletowe i zielone kolory wyrażają bogate znaczenie projektu.

Nie ma lepszego sposobu na podkreślenie rysów mięśni, jak noszenie tatuażu na klatce piersiowej.

Tatuaż klepsydry z motywem kwiatowym

Użycie kwiatów razem z klepsydrą ma sposób na podkreślenie piękna projektu.

Wkomponowanie tatuażu sowy z klepsydrą wygląda spektakularnie. Projekt jest dość obszerny, a także pięknie oddaje obszar klatki piersiowej.

Połączenie szarości i ciemnych odcieni może poprawić ogólny wygląd projektów.

Wyczyść pomysły na tatuaż z klepsydrą

Jeśli szukasz czegoś z mniejszą liczbą funkcji, ale bardzo skomplikowanym, rozważ to poniżej.

Noszenie dużych tatuaży, które zakrywają całe plecy, może uwydatnić rysy. Poniższy projekt wygląda epicko.

Połączenie klepsydry z zegarem to bogaty sposób wyrażania znaczenia.

Zegar użyty w poniższym tatuażu wyraża głębsze znaczenie tego, co pociąga za sobą tatuaż.

Połączenie pięknych kwiatów ze wzorem ma sposób na podkreślenie rysów ciała.

Możesz trochę przestraszyć swój projekt, tak jak na poniższym tatuażu.

Poniższy wzór świetnie wygląda na kobiecie. Ma piękną kombinację kolorów, która poprawia ogólny wygląd.

Kwiatowy wzór tatuażu klepsydry

Popraw piękno swojego projektu, dodając trochę kwiatów.

Połączenie kolorów wygląda niesamowicie i dobrze komponuje się z cerą użytkownika

Przytrzymaj szybki cytat działa jako piękne przypomnienie tego, co oznacza tatuaż.

Poniższy projekt jest złożonym dziełem sztuki. Użyte elementy i zestawienie kolorystyczne wyraża trudną do interpretacji złożoność.

Zakotwiczony tatuaż z klepsydrą poniżej wyraża głębsze znaczenie, z którym użytkownik kojarzy projekt.

Oszałamiający design z przyciągającymi wzrok funkcjami.

Prosty i elegancki to najlepszy opis projektu poniżej.

Poniższy wzór tatuażu klepsydry wygląda uroczo z tyłu.

Wspaniałe pomysły na tatuaż z klepsydrą

Ładny kwiatowy wzór tatuażu klepsydry. Dobrze układa się na ramieniu.

Poniższy projekt tatuażu wyraża dynamiczny zwrot akcji, który jest dość elegancki i przyciągający wzrok.

Oszałamiające pomysły na tatuaż z klepsydrą

Jasnożółty kolor wygląda oszałamiająco i tak dobrze komponuje się z innymi elementami.

Tatuaż klepsydry wygląda fajnie na ramieniu, w którym jest noszony. Jest epicki we wszystkich sferach.

Niesamowity wzór tatuażu, który idealnie komponuje się z użytkownikiem.

Projekt tatuażu złamanej klepsydry wyraża złamanie, które upływ czasu utrudnia naprawę.

Skomplikowane wzory użyte w poniższym projekcie są spektakularne i dobrze komponują się z użytkownikiem.

Wspaniałe pomysły na tatuaż z klepsydrą

Wzory tatuaży z różaną klepsydrą wyglądają ładnie z czerwonymi kwiatami, dzięki czemu cała perspektywa jest oszałamiająca.

Poniższy projekt tatuażu to ładne dzieło sztuki. Jest świetny, a kolory całkiem dobrze się mieszają.

Czas na nikogo nie czeka to piękny cytat, który wyraża wartość czasu. Poniższy tatuaż pokazuje również dobry kontrast między życiem a śmiercią.

Niesamowita kombinacja kolorów zmieszana z różnorodnymi elementami, która jest tak atrakcyjna.

Odcienie czerni i szarości użyte w poniższym projekcie wyrażają spektakularny wygląd.

Wspaniałe tatuaże z klepsydrą

Poniższy projekt tatuażu wyraża wspomnienia dobrych czasów.

Tak złożony wyraz misternych elementów, który dodaje pięknu i elegancji projektowi.

Połączenie kości z wzorem tatuażu klepsydry wyraża ostateczny koniec wspaniałego życia. Działa również jako przypomnienie tego, czego dotyczy życie

Taki misterny i uroczy projekt, który warto wypróbować. Wyraża również bezradność, jaką czasami reprezentuje upływ czasu.

Żywa biel i żółte kolory użyte w poniższym projekcie wyglądają wspaniale.

Niesamowity wzór tatuażu z krwią w szkle. Wyrażenie czasu leczy wszystko jest atrakcyjne.

Mieszanie elementów kwiatowych z wzorem tatuażu klepsydry ma sposób na dodanie życia do projektu

Kolorowy wzór tatuażu, który dobrze pasuje do otwartej klatki piersiowej, gdzie jest noszony

Projekt tatuażu 3D to spektakularny projekt. Świetnie wygląda również na przedramieniu, gdzie jest noszony

Piękne pomysły na tatuaż z różaną klepsydrą

Tatuaże z klepsydrą świetnie prezentują się w połączeniu z kilkoma elementami. Połączenie pięknych kwiatów i użytych kolorów wygląda świetnie.

W Twojej pamięci jest piękny wzór tatuażu, który wygląda niesamowicie na użytkowniku.

Poniższy projekt tatuażu klepsydry jest dość chłodny i przerażający. To wyraz śmiałości i śmiałej osobowości.

Poniższy wzór tatuażu wygląda niesamowicie dzięki połączeniu kolorów, tworząc wspaniały wygląd

Karnacja ciała dobrze komponuje się z zastosowanymi ciemnymi kolorami. Funkcje wyglądają na złożone i wspaniałe.

Różowe kwiaty wyglądają spektakularnie w połączeniu z niebieskimi odcieniami, tworząc tak atrakcyjny wygląd.

Obraz dziecka i czaszki uwięzionej w klepsydrze wygląda dość przerażająco. Jednak kolory tworzą idealną mieszankę.

Niesamowita kombinacja kolorów, która sprawia, że ​​całość przyciąga wzrok

Wzór tatuażu klepsydry wygląda tak uroczo na klatce piersiowej, gdzie jest noszony

Jest tylko sposób, w jaki noszenie tatuażu z klepsydrą może poprawić ogólny wygląd, który jest taki słodki.

Urocze tatuaże z klepsydrą

Piękny i niesamowity wzór tatuażu z klepsydrą, który świetnie wygląda na użytkowniku.

Przed podjęciem decyzji o wyborze rodzaju tatuażu z klepsydrą do tuszu upewnij się, że wybór, którego dokonujesz, dobrze Ci odpowiada.

Możesz chronić swoje serce pięknymi wspomnieniami, które przynosi projekt tatuażu z klepsydrą.

Piękny i oszałamiający projekt tatuażu, który warto wypróbować

Kwiatowe tatuaże z klepsydrą

Kwiatowy tatuaż ma sposób na komunikowanie piękna i elegancji. Kwiaty to świetne symbole, a także sposób na to, by cały projekt naprawdę się wyróżniał.

Czas niesie ze sobą niezapomniane chwile i nie ma lepszego sposobu na ich ożywienie niż tuszowanie tatuażu. Blask wyrażony przez płonącą świecę to kolejny fajny element, który ożywia projekt.

Niekończący się cykl życia i śmierci jest faktem, który widać w projektach tatuaży z klepsydrą. Połączenie żółtych warstw koloru z niebieskimi odcieniami również tworzy tak urzekający widok.

Niesamowite połączenie tatuażu klepsydry i zegara. To kolejny dobry wyraz, że czas mija i należy go cenić.

Połączenie różnych odcieni kolorystycznych sprawia, że ​​cały projekt jest tak atrakcyjny. Umieszczenie tatuażu klepsydry na ramieniu to kolejny sposób na zwiększenie atrakcyjności wizualnej projektów.

Noszenie czaszki z tatuażem z klepsydrą jest wyrazem śmierci i ostatecznym końcem tego wszystkiego.

Poniższy wzór tatuażu symbolizuje piękno i elegancję, co sprawia, że ​​warto go wypróbować.

Jeśli chcesz, aby Twój projekt tatuażu był widoczny dla wszystkich, ramię jest najlepszym miejscem do jego noszenia

Projekt tatuażu 3d ptaka i klepsydry demonstruje fajny i elegancki wygląd

Złożoność i piękno poniższego tatuażu z klepsydrą są niesamowite

Urocze wzory tatuaży z klepsydrą

Ciemne odcienie mają sposób na podkreślenie piękna i elegancji tatuaży klepsydrowych.

Widok dziecka uwięzionego w poniższym tatuażu z klepsydrą wyraża różnorodne uczucia. Może również działać jako przypomnienie noszącemu pamiętny czas.

Wiadomo, że odcienie czerwieni i czerni tak dobrze się łączą. Czerwone odcienie z kwiatem róży użyte w projekcie wyglądają tak uroczo na ramieniu.

Niesamowity design z funkcjami, które dodają piękna i elegancji projektowi. Kwiatowe symbole i kapiąca woda w tatuażu z klepsydrą prawie działają jako przypomnienie życia morskiego.

Pomysły na tatuaż z klepsydrą 3D

Ożyw swój projekt tatuażu z klepsydrą dzięki odważnym odcieniom. Dominujące użycie koloru czarnego sprawia, że ​​projekt jest dość wyjątkowy. Ciemne warstwy świetnie prezentują się w brązowawych odcieniach, a także zwiększają złożoność projektu.

Niesamowity design z pięknymi odcieniami ciemności i szarości, które warto wypróbować. Poza tym dobrze leży również na ramieniu, gdzie jest noszony. Włączenie zacienionej warstwy to kolejna rzecz, która sprawia, że ​​projekt wyskakuje.

Inspirujące tatuaże z klepsydrą w ciemnych odcieniach

Poniższy projekt tatuażu 3d wygląda fantastycznie i pięknie poprawia ogólny wygląd. Połączenie szarego i ciemnego koloru również dodaje misterności projektu.

Mądrość i opiekuńczy charakter sowy wyrażony w poniższym projekcie to wspaniały widok

Istnieje wyrażenie czasu, które działa bardziej jak zapewnienie osoby noszącej ważny problem. Śmiały wybór kolorów i elementów jest godny podziwu.

Niesamowity projekt tatuażu z atrakcyjnymi elementami, które przyciągają wzrok. Co najważniejsze, dobrze układa się na ramieniu, gdzie jest noszony.

Zakrywanie szyi i górnych partii ciała tatuażami klepsydrowymi nie jest dla osób o słabym sercu. Od doboru elementów po użyte kolory, wszystko idealnie się komponuje.