135 Top Patriotyczne tatuaże i pomysły dla mężczyzn i kobiet, które pokochasz

Najlepsze tatuaże patriotyczne, które powinieneś zobaczyć przed nabraniem tuszu

Jednym z najlepszych sposobów na wywyższenie kraju i ludzi, których kochasz, jest noszenie krwi patriotycznymi tatuażami. To dosłownie przelewanie krwi. Możemy świętować dzięki sztuce ciała, która wyraża narodową dumę i honoruje ludzi, którzy tak wiele poświęcili dla naszego kraju.

Zawsze popularne

Zdobywanie patriotycznych tatuaży zawsze było popularne, ale bardziej po 11 września i nadal jest bardzo popularne. Kreatywność zarówno tatuatorów, jak i osób je noszących jest niewyczerpana i zawsze na dumną amerykańską skórę czeka świetny pomysł. Również ten rodzaj tatuażu jest bardzo popularny wśród żołnierzy, partnerów lub członków rodziny.

Pamięć

Po II wojnie światowej tatuaże usługowe stały się bardziej powszechne. Ale dopiero na początku wojny wietnamskiej stało się to bardziej rozpowszechnione, ale nie zaakceptowane. Jednak z biegiem lat tatuaże patriotyczne zaczęły zajmować szczególne miejsce w ludzkich sercach. Niektórzy ludzie zostali wytatuowani jako pamiątkowy tatuaż. W międzyczasie inni świętowali swoje lata służby z ludźmi, którzy stali się ich braćmi i siostrami broni. To w końcu sprawiło, że tatuaże patriotyczne stały się szerzej akceptowane.

Pozdrowienie dla patriotycznych tatuaży

Tatuaż postrzępionej flagi amerykańskiej

Pojawiły się pytania, czy poszarpany tatuaż Stars and Stripes jest lekceważący. Jednak tatuaż to kreatywne wyrażanie siebie, a artyści mają więcej swobody. Dodatkowo postrzępiona flaga jest symbolicznym przedstawieniem, które obejmuje przekonania osobiste i polityczne. Jeśli chodzi o flagę, unikaj tatuażu z płonącą flagą.

Postrzępione krawędzie do stylizowanych rozdarć

Istnieje wiele stylów tatuaży z postrzępionymi flagami. Możesz mieć taki z minimalną ilością strzępiących się krawędzi z końcami latającymi na wietrze. Lub możesz mieć stylizowane przedstawienie części flagi, niektóre miały inny kształt strzępów.

Oto nowy styl, jakby flaga unosiła się na wodzie i powoli rozpuszczała.

Wyrzeźbione w Flesh Flag Tatuaże

Pamiętasz, jak Terminator rozdarł jego ciało i pokazał, że pod spodem jest metal? Cóż, to jest patriotyczny odpowiednik.

Jest to również kolejny styl, który wykorzystuje amerykańską flagę jako element definiujący. Jednak tutaj flaga jest wyrzeźbiona w samym ciele użytkownika. Ostateczny tat jest również bardzo zależny od kunsztu tatuażysty. Ale to, co kochamy w tym stylu, to to, że pokazuje flagę pod skórą i udowadnia, że ​​użytkownik jest prawdziwie niebieskim Amerykaninem.

Projekt nie jest dla wszystkich, ponieważ może wyglądać gwałtownie z efektem rozdartego ciała. Ale jest to atrakcyjny tatuaż dla uber-nacjonalisty i od jakiegoś czasu cieszy się popularnością.

Rozdarte i rozdarte pazury

Symbolika tego tatuażu jest bardzo widoczna. Że prawdziwym ciałem i krwią użytkownika jest jego patriotyzm. Większość tatuaży to bardzo grafika o intensywnych kolorach, które podkreślają rozdarcie ciała. Dają również wrażenie noszenia „body”, a prawdziwe ciało jest oblewane w kolory czerwony, biały i niebieski.

Jeśli tatuator zrobi to dobrze, możesz mieć realistyczny tatuaż, który może być jednocześnie bardzo wzruszający i mocny. Jednak styl sprawia, że ​​jest również podatny na tatuaż z motywem horroru. Jeśli tatuator nie ma subtelnego kunsztu, aby narysować wyrzeźbiony w ciele tatuaż, wyjdzie on jako martwy i kreskówkowy.

Subtelne tatuaże patriotyczne 3D

Efekt jest taki, że ciało zostaje gwałtownie oderwane, pozostawiając leżącą pod spodem amerykańską flagę. Efekt 3D jest tak dobry, jak twój artysta, więc sprawdź ich portfolio. Spójrz nie tylko na ich grafikę czy książkę z pomysłami. Powinieneś również sprawdzić zdjęcia i referencje ich byłych klientów.

Małe patriotyczne tatuaże

Nie musisz mieć dużego tatuażu, aby mieć wielkiego ducha miłości do swojego kraju. Czasami jest to najmniejsza rzecz, która może przywołać największego amerykańskiego ducha. Twój patriotyczny tatuaż może być czymś uroczym, jak wstążka lub tarcza z gwiazdami i paskami ala Kapitana Ameryki. Albo możesz mieć coś bardziej religijnego i subtelnego, jak krucyfiks ubrany w kolory flagi.

Kapryśna wstążka z flagą

Delikatny fason, który cieszy się dużą popularnością wśród pań. Większość flag wstążkowych ma niebieską gwiazdę wypełnioną i czerwono-białe paski na dziobie.

Wujek Sam chce tatuażu

Wujek Sam, karykatura starca, który sprzedaje obligacje i rekrutuje siły zbrojne, jest również popularną ikoną patriotycznego tatuażu.

Patriotyczny tatuaż Tarcza

Proste i stylowe, to młode i nowoczesne podejście do patriotycznego tatuażu zyskuje na popularności.

Mały amerykański krzyż

Patriotyczne Tatuaże My The People

Tatuaże z konstytucją stają się coraz bardziej popularne wśród osób posiadających prawa na czele amerykańskiego codziennego życia. Te patriotyczne tatuaże, znane również jako Preambuła Tatuaże, zawsze noszą pierwszą linię Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Większość nosi tylko „My, naród”, podczas gdy słowa są kontynuowane w preambule lub zawierają amerykańskie obrazy pasujące do najwyższego prawa kraju.

Konstytucja Tatuaże z flagą

Słowa są wystarczające

Czasem same słowa wystarczą, aby natknąć się na sens.

Drapowane Tatuaże z amerykańską flagą

Podobnie jak Kapitan Ameryka, który nosi flagę na ramionach, flaga pięknie wykonana z drapowaniami i fałdami daje heroiczny charakter. Pod ręką mistrzowskiego tatuażysty flaga z draperią może powiewać na wietrze lub podążać za konturami ciała. Tusz jest subtelny, podobnie jak gra cieni i światła.

Pięknie kolorowe i renderowane

Patriotyczny tatuaż całego ciała

Wykonanie tatuażu z flagą całego torsu wymaga od tatuażysty prawdziwych umiejętności. Ale w połączeniu z kolorami i efektem drapowania, potrzebne jest dużo subtelnego cieniowania. Pamiętaj, aby szczegółowo omówić tatuaż ze swoim tatuażystą, zwłaszcza na temat tego, jak powinien wyjść ostateczny atrament.

W pełni uzbrojony

Umięśnione ramiona lub biceps mogą wystarczyć na pięknie udrapowaną lub powiewającą amerykańską flagę.

Proste patriotyczne tatuaże

Prosty tatuaż z amerykańską flagą, jak najlepsi w Ameryce – prostolinijny, naturalny i kolorowy.

Tatuaż flagi amerykańskiej na prawym ramieniu

Stylizowany projekt jest prosty, a zastosowanie cienia subtelne i nieskomplikowane.

Oto na lewo

Flaga, która została ukształtowana tak, aby pasowała do stanu umysłu, gra słów zamierzona.

Kultowa maska ​​patriotyczna

Wystarczająco proste i wystarczająco małe, aby można je było idealnie narysować na dłoni.

b & Tatuaż z flagą

Niezwykle uroczyste, czarno-białe tatuaże patriotyczne różnią się od zwykłych. W tuszu wkłada się tyle artyzmu, a dbałość o szczegóły jest również ważna. Cenowo, B&Taty W są bardziej przystępne niż kolorowe. Jednak kochamy flagę we wszystkich jej kolorach.

Subtelne cieniowanie

tatuaże patriotyczne

Patriotyczne Tatuaże Pamięci

Tatuaże pamiątkowe są wszechobecne, ale w tych patriotycznych jest coś po cichu heroicznego. Każdy tatuaż ma swoją historię do opowiedzenia. Bohaterowie wojenni, ci, którzy zginęli w dobrej walce, polegli towarzysze, pamiątka czasu w służbie – bez względu na to, dla kogo mamy atrament, ważne jest to, że żyją w naszych tatuażach.

Inwazja Normandii

Punkt zwrotny w II wojnie światowej, inwazja w Normandii wypełniła duży ekran bohaterskimi obrazami. Od spadochroniarzy, którzy walczyli za liniami wroga po bombowce, pilotów i piechotę, zawdzięczamy im tak wiele.

11 września

Naród i świat wstrząśnięty ponad smutek, pamiątkowe tatuaże z 11 września są zawsze otoczone uczuciem, że zawsze będziemy pamiętać tych, którzy zginęli.

Battlefield Cross Patriotyczne Tatuaże

Krzyż pola bitwy to symbol poległego żołnierza. Karabin jest podłożony, lufę do ziemi, a hełm żołnierza z czcią umieszczony na kolbie karabinu. Symboliczny znacznik od czasów wojny secesyjnej dla żołnierzy, którzy zginęli na polu bitwy, tatuaż zwykle ma upamiętniać poległego członka rodziny lub towarzysza.

Sposób na radzenie sobie ze smutkiem

Tatuaż to nie tylko sposób na wyrażenie swojego charakteru lub wartości, ale może stać się uzdrawiającym sposobem radzenia sobie z bólem i żalem.

Dla Boga i Ojczyzny: patriotyczne tatuaże religijne

Jeśli możemy mieć Boga w naszych pieniądzach, dlaczego nie w naszych patriotycznych tatuażach? Wyobrażenia narodowe w połączeniu z symboliką religijną stają się bardzo popularne, zwłaszcza wraz z rozwojem neonacjonalistów i rosnącym podziałem między wyznaniami.

Krzyż z tatuażem flagi amerykańskiej

Klasyczne połączenie dwóch najbardziej kultowych symboli amerykańskiego patrioty, flagi i krzyża.

Pisma biblijne

Dla tych, którzy wolą prosty projekt niż pełny cytat biblijny, rozdział i werset biblijny są w porządku.

Biblijne obrazy

Niezależnie od tego, czy chcesz przedstawić sceny z Księgi Objawień, czy ikoniczne symbole Kościoła, ważniejszym aspektem jest znaczenie, jakie tatuaż ma dla Ciebie,

Piękne patriotyczne tatuaże dla kobiet

Kobiety proszące o patriotyczny tatuaż nie są tak powszechne w porównaniu z mężczyznami, ale istnieją wzory na tyle delikatne, aby trafić w kobiecy gust.

Flaga wstążki

Jeden z najpopularniejszych projektów.

Tatuaż z flagą amerykańską z różą

Flaga w postaci róży to również kolejny popularny wzór dla kobiet.

Tatuaże z kobiecymi detalami

Jeśli chcesz tatuaż przeznaczony dla kobiet, pamiętaj, aby mieć coś z łagodniejszymi konturami i subtelnymi obrazami.

Sprawdź pomysły na patriotyczne tatuaże na nogi

Pomysły i projekty, jeśli chcesz mieć coś na nodze, na wypadek, gdyby wszystkie ręce były pełne.

Kostka lub goleń to również doskonałe miejsce na tatuaż na nodze. Z łatwością ukryjesz tatuaż pod spodniami lub skarpetkami.

Projekty nie są subtelne, ale przesłanie jest potężne.

Cytat i patriotyczne motto pomysły na tatuaż

Kiedy obrazy i symbole nie wystarczą, dodaj jeszcze kilka słów, aby wzmocnić swoje nacjonalistyczne odczucia. Większość ludzi wybrała „In God We Trust”, osobiste motto lub słynne wojenne słowa i wersy postaci historycznych lub kulturowych.

Słowa do życia

Dobitne stwierdzenie słów walki, które przemawiają do buntowników w każdym z nas.

Nie jest to dla mnie zrozumiale.

Albo możemy przejść na pełną łacinę i brzmieć bardzo mądrze. Pamiętaj, aby zawsze sprawdzać pisownię, jeśli otrzymujesz tatuaż z cytatem.

Patriotyczne tatuaże z nieśmiertelnikami

Wojskowe nieśmiertelniki stały się czymś więcej niż tylko symbolem sił zbrojnych czy tożsamości. Oznaczają również odwagę, poświęcenie i uczciwość. Tatuaże z nieśmiertelnikami są czasami noszone przez żołnierzy, czasami jako tatuaże pamiątkowe, a czasami na cześć ukochanej osoby lub towarzysza.

Rodzina żołnierzy

Tatuaże z nieśmiertelnikiem jako pomniki

Wraz z innymi symbolami patriotycznymi nieśmiertelniki mogą upamiętniać śmierć bliskiej osoby. Czy to na polu bitwy, czy jako powracający cywil, raz żołnierz, zawsze żołnierz.

W usługach Tatuaże

Świętuj braterstwo, którym można się dzielić tylko w obliczu śmierci i niebezpieczeństwa. Grupa braci ukrwawiona przez wojnę i przeciwności losu, teraz oddana atramentem.

Bald Eagle patriotyczne tatuaże

Jednym z najbardziej znanych symboli Ameryki jest orzeł bielik — silny, majestatyczny i potężny.

Obrazy orła zmieniają wrażenie tatuażu. Nawet jeśli flaga jest w strzępach, dodanie orła nadal daje potężny efekt. Jako symbol wytrzymałości orzeł reprezentuje wytrwałość jako obrońca praw. Jako strażnik z orlim wzrokiem, król drapieżników obserwuje swoich wrogów i jest gotowy do pokonania przeciwników. A w locie amerykański bielik jest królem przestworzy i nie ma sobie równych.

Orzeł na tarczy

Amerykańska ikona była symbolem wolności i demokracji. Dzięki wyobrażeniom tarczy jest również ukazany jako obrońca praw i rzecznik dobra.

Ptaki drapieżne

Orły są drapieżnikami, a patriotyczny tatuaż przedstawiający orła w potężnym locie jest potężnym symbolem. Nic więc dziwnego, że użycie wizerunków orła jest bardzo powszechne, zwłaszcza w połączeniu z amerykańską flagą powiewającą w powietrzu.

Orzeł na straży

Król ptaków czuwający nad swoją rozległą domeną to kolejna wyobrażenie popularne w tatuażach patriotycznych.

Amerykański orzeł trzymający flagę

Bielik jest przedstawiony w powietrzu, niosąc flagę jako symbol panowania. Można to również interpretować jako przenoszenie i ochronę flagi w bezpieczne miejsce.

Niesamowity orzeł i flaga Patriotyczny tatuaż

Pięknie wykonany tatuaż przedstawiający orła przebijającego się przez ciało, jakby uciekającego ze ścięgien mięśniowych.

Tatuaż Orzeł w czerwonych odcieniach

Tym, co oddziela ten tatuaż, są czerwonawe odcienie, które w jakiś sposób dają efekt mocno, choć krwawego tatuażu. Jednak efektem nie jest śmierć lub cierpienie, ale moc i siła. Tatuaż z orłem ma również paradoksalnie pogodne uczucie, jakby mówiąc, że orzeł jest czujnym strażnikiem, który będzie walczył do końca.

Patriotyczne tatuaże z drugą poprawką

Wraz z rosnącymi wezwaniami do kontroli broni, entuzjaści broni i zwolennicy Drugiej Poprawki zaczęli umieszczać obrazy broni na amerykańskiej fladze i innych symbolach patriotycznych. Inne są również wykorzystywane do zilustrowania ich obrony i interpretacji amerykańskich praw własności broni chronionych przez Konstytucję Stanów Zjednoczonych. Wreszcie, większość popularnych tatuaży z bronią wskazuje, że broń jest częścią amerykańskiego stylu życia.

Statua Wolności

Lady Liberty to dama uzbrojona w broń.

Tatuaże z flagą Gadsden

Flaga Gadsden to historyczny symbol Ameryki przedstawiający zwiniętego grzechotnika na żółtym tle z napisem „Nie depcz mnie”. Spopularyzowany przez Benjamina Franklina na początku wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych symbol Gadsden został dokooptowany przez Partię Herbacianą, fanatyków broni i do pewnego stopnia neonacjonalistów. W 2014 roku stał się przedmiotem nękania na tle rasowym.

W jednej z wielu iteracji niektórzy porzucili żółte tło lub stylizowali grzechotnika. Niektórzy przyjęli również tylko motto flagi Gadsden lub zmienili je, włączając broń. Niezależnie od tego, co dla ciebie oznacza, ten patriotyczny tatuaż stał się kontrowersyjny.

Słowa ostrzeżenia

Używane jako słowa sprzeciwu lub ostrzeżenia, motto „Nie stąpaj po mnie” pozostaje popularnym amerykanizmem.

Konfederackie i neo-patriotyczne tatuaże

Flaga Konfederacji pozostaje symbolem zbuntowanych właścicieli niewolników zagrażających Unii lub spuścizną wojny secesyjnej. Tam, gdzie stoisz w tym, co to osobiście i politycznie oznacza, flaga należy do jednego z najkrwawszych rozdziałów Ameryki.

Patriotyczne pomysły na tatuaż

Często zadawane pytania dotyczące tatuaży patriotycznych

Czy istnieje niewłaściwy sposób noszenia tatuażu z amerykańską flagą??

Standardem jest to, że jest napisany tak, jak prawidłowo falowałby w prawdziwym życiu, z gwiazdkami po lewej i paskami po prawej. Nie ma rygorystycznych zasad, tak jak w przypadku ich publicznego wystawiania, to twoje ciało. Ale najlepiej umieścić swój patriotyczny tatuaż w godnym szacunku miejscu. Po drugie, unikaj przedstawiania flagi w płomieniach, ponieważ przywołuje ona obrazy płonących flag amerykańskich. I na koniec, nie przedstawiaj deptanej flagi, chyba że tego właśnie chcesz. Upewnij się również, że dokładnie omówiłeś projekt ze swoim tatuażystą.

Oprócz flagi, jakie są inne symbole patriotyczne, których mogę użyć jako obrazów tatuażu??

Możesz użyć kilku innych symboli narodowych reprezentujących USA, takich jak żubr i dąb. Popularne są również symbole wojskowe lub możesz użyć symboli swojego państwa jako alternatywy. Jeśli jesteś członkiem Narodów Zjednoczonych, możesz również użyć tradycyjnego symbolu, takiego jak orle pióra i łapacze snów. Możesz także użyć słynnych amerykańskich zabytków lub geografii, takich jak Góra Rushmore lub Statua Wolności. Możesz także użyć Dzwonu Wolności jako alternatywy.

Czy mogę nosić flagę na lewym ramieniu lub klatce piersiowej??

Tak. Ważniejsza jest nie lewa ani prawa strona, ale sposób przedstawienia flagi. Nie odwzoruj flagi i nie narysuj jej od tyłu. Może wyglądać inaczej i modnie, ale wybierz tradycyjne lewo-prawo.

Wszelkie sugestie dotyczące małego patriotycznego tatuażu?

Seria gwiazd różnej wielkości, tarcza, kocham USA i fajerwerki to obrazy, które mogą pasować do patriotycznego elementu niezależnie od rozmiaru twojego tatuażu. Lub możesz przejść do starej szkoły i mieć prostą małą flagę. Szczerze mówiąc, każdy z większych tatuaży może być mniejszy, po prostu możesz mieć mniej szczegółów. Możesz także poszukać tatuażysty, który specjalizuje się w miniaturach, co oznacza, że ​​może pracować z pełnymi szczegółami projektami na znacznie mniejszą skalę. Wreszcie, niektóre tatuaże patriotyczne są lepiej renderowane większe, ponieważ mają być obrazami wstrząsu i podziwu.

Jakie są inne kontrowersyjne symbole patriotyczne?

Flaga Betsy Ross, która przedstawia 13 gwiazd, stała się ostatnio kontrowersyjna poza kontekstem historycznym i jeśli jest używana jako symbol kulturowy. Inne możliwe kontrowersyjne obrazy, chyba że jesteś członkiem Narodów Zjednoczonych, używają symboli rdzennych Amerykanów. Dotyczy to zwłaszcza karykatur czerwonych Indian.