145+ ładnych tatuaży za uchem, które cię zadowolą

Jeśli lubisz subtelność, z pewnością pokochasz tatuaże za uchem. Zazwyczaj są małe i subtelne i można je naprawdę łatwo ukryć. Jeśli lubisz małe tatuaże i szukasz czegoś innego, z pewnością pokochasz tatuaże za uchem. Są wyjątkowe i są jednym z bardziej charakterystycznych stylów, które można uzyskać na tatuaże.

Tatuaże za uchem są uważane za buntowniczą formę tatuażu. Zwykle dzieje się tak dlatego, że obszar wygląda trochę kiepsko, ale chodzi też o zachowanie tego dla siebie. Jeśli nie jesteś zainteresowany powodowaniem plusku, z pewnością pokochasz ten projekt. Jeśli jesteś osobą, która zwykle chowa włosy za uchem, tatuaż za uchem jest właśnie dla Ciebie, ponieważ możesz od czasu do czasu pokazywać swoją sztukę.

Jeśli chodzi o wybór następnego tatuażu, masz tak wiele różnych opcji; wydaje się prawie nieskończony. Jeśli chcesz wywołać sensację, jest tak wiele tatuaży, z których możesz wybierać. Jest tak wiele opcji, jak motyle, ładne kwiaty, wzory geometryczne, zwierzęta, a nawet pióra.

Jeśli chcesz mieć tatuaż za uchem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Bądź na bieżąco, aby znaleźć tatuaż, o którym zawsze marzyłeś.

Poniżej znajduje się 145+ ładnych tatuaży za uchem

  1. Kotwica

Kotwica zawsze była popularnym wyborem do tatuaży. Jeśli kochasz żeglarstwo lub cokolwiek wodnego, z pewnością pokochasz ten projekt.

tatuaże za uchem

2. Kolorowe pióra

Ten wspaniały tatuaż ma piękne kolory. Kolory są najlepszą częścią tego projektu tatuażu; są całkiem niesamowite.

3. Czerwone oko

Niezwykły tatuaż dla kogoś, kto szuka czegoś innego. Jeśli masz ostrzejszy styl, to jest to tatuaż dla Ciebie.

4. Czerwone pióro

Czerwień i czerń to zawsze świetna kombinacja kolorów. Kontrast między kolorami jest naprawdę niesamowity.

5. Miecz

Miecze z kreskówek to zawsze zabawne projekty. Jeśli jesteś graczem lub po prostu lubisz elementy wojownika, z pewnością potrzebujesz projektu, który jest tak samo zabawny jak Ty.

6. Oszałamiające projekty

Ten wzór motyla jest naprawdę wyjątkowy. Czarno-białe wzory są zawsze eleganckie i cudowne. Kochamy tego motyla, ponieważ ma w sobie jakąś tajemnicę.

7. Niebieskie kwiaty

Jeśli chcesz mieć kobiecy akcent, kwiaty są zawsze najlepszym wyborem. Jasny błękit tego tatuażu naprawdę przyciąga wzrok.

8. Odciski łap

Jeśli kochasz zwierzęta, z pewnością pokochasz te urocze nadruki. Małe odciski łap są eleganckie i wystarczająco małe, aby pozostać w ukryciu.

9. Słonecznik

Słonecznik to zawsze świetny obraz do wypróbowania. W tym kwiatku praktycznie widać nasiona, a jasne kolory są naprawdę niesamowite.

10. Statek

Świetny projekt statku, który jest obrazem kreskówkowym. Jeśli jesteś piratem lub po prostu lubisz morskie obrazy, z pewnością pokochasz ten projekt.

11. Kolorowy ptak

Prosty wzór ptaka w świetnym kolorze. Świetna gama kolorów pasująca do projektu ptaka.

12. Czarodziejka z Księżyca

Świetny obraz kota Sailor Moon i jest taki słodki. Fioletowa kolorystyka jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju.

13. Oko

Prosty projekt oka, który jest mały i niepowtarzalny. Niebieskie oko jest naprawdę niezwykłe.

14. Ofiara

Ten projekt tatuażu ma dla niego wiele symbolicznego znaczenia. Jeśli jesteś osobą uduchowioną, z pewnością pokochasz tatuaż, który symbolizuje ostateczną ofiarę.

15. Kropkowany kwiat

Świetny projekt tatuażu, który jest naprawdę magiczny ze względu na cieniowanie. Uwielbiam ciemną kolorystykę, która jest częścią tego, co sprawia, że ​​tatuaż jest wspaniały.

16. Proste kwiaty

Prosty wzór pięknych kwiatów. Wspaniałe kwiaty o bladej kolorystyce.

17. Wzory malowania

Uwielbiamy te rozpryski farby w projekcie tatuażu, są naprawdę wyjątkowe. Pawie pióro jest naprawdę niesamowite, a kolory przyciągają wzrok.

18. Średnie projekty

Ten tatuaż za uchem jest wspaniały i jest trochę większy niż większość tatuaży, które mieszczą się za uchem. Ale nie jest mniej piękne.

19. Lis

Słodki tatuaż przedstawiający smutnego małego lisa. Uważamy, że ten lis jest absolutnie najlepszym tatuażem z lisów. Jest słodki i rzeczywiście wywołuje uśmiech na naszych twarzach.

20. Różowa róża

Mała różyczka, która jest naprawdę słodka. Świetny tatuaż, który jeśli szukasz czegoś prostego.

21. Różowe kwiaty

Wspaniały tatuaż kwiatowy, który wygląda niesamowicie na różowo. To jest jak malowanie mini; to wspaniałe.

22. Projekty drzew

Prosta sylwetka drzewa to świetny tatuaż. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, z pewnością pokochasz tatuaż, który właśnie to reprezentuje. Podoba nam się, że to takie proste, a jednak wciąż jest potężnym tatuażem.

23. Bicie serca

Świetny projekt, który jest naprawdę niesamowity i wygląda zabawnie. Tatuaż bicia serca jest jednym z najpopularniejszych wzorów, a ten jest naprawdę magiczny.

24. Inicjały

Może chcesz docenić ukochaną osobę, tak czy inaczej, to zabawny pomysł na tatuaż. To duży projekt tatuażu, ale jeśli tego właśnie szukasz, to świetny wybór na projekt.

25. Korona

Jeśli chcesz poczuć się jak królowa przez resztę swojego życia, z pewnością pokochasz ten projekt tatuażu. Wszyscy lubimy czasami czuć się jak członkowie rodziny królewskiej i jest to świetny sposób, aby tak się czuć.

26. Pół kwiat

Jeśli kochasz kwieciste kwiaty, z pewnością pokochasz ten zły styl, jest seksowny i wyjątkowy. Wszyscy uwielbiamy te czarno-białe tatuaże, ponieważ dodają im trochę wyrafinowania.

27. Papierowy samolot

Ten tatuaż za uchem jest całkowicie uroczy. Jest wyjątkowy i cudowny. Uwielbiamy słodki tatuaż, który po prostu lata za uchem. To wspaniały obraz i tyle zabawy.

28. Gwiazda Miłość

Prosty tatuaż, który jest również świetną zabawą. Gwiazda, która ma kilka wirujących elementów, to naprawdę zabawna gwiazda.

29. Kolorowe gwiazdy

Proste wzory, które mają w sobie wiele wspaniałych kolorów. Wszystkie te gwiazdy spływają po szyi; nie tylko kręcą się za uchem.

30. Wzory geometryczne

Jeśli lubisz cyferki, to z pewnością pokochasz ten projekt, jest naprawdę wyjątkowy.

31. Unikalne pióra

Wspaniałe pióro, które jest tak wspaniałe, to wyjątkowy styl pióra, który z pewnością narysuje linię. Pióro dopasowuje się do kształtu ucha i tworzy specjalny tatuaż.

32. Joker

Jeśli jesteś fanem Jokera, to jest to całkiem niesamowity projekt tatuażu. To jest ogólne szyderstwo Jokera i jest to całkiem fajny projekt. To całkiem niezły projekt tatuażu, który jest tak fajny. Czerń i czerwień to całkowicie aspekt Jokera.

33. Imię

Wspaniałe imię za uchem ukochanej osoby z pewnością sprawi, że będziesz szczęśliwy przez całe życie. Wybierz osobę, którą najbardziej kochasz i zacznij pisać. Tylko upewnij się, że to na zawsze, ponieważ tatuaż na pewno jest.

34. Fajny lis

Jeśli kochasz lisy, na pewno pokochasz te lisy. Są urocze i szalone i taki zabawny projekt tatuażu.

35. Strzały

Świetny tatuaż, który jest prosty, ale ma specjalne znaczenie. Strzałki skierowane w dowolnym kierunku oznaczają coś dla właściciela.

36. Mała Róża

Ta róża jest oszałamiająca i ma detale, nawet gdy jest mała. Jeśli kochasz róże, nie omijaj tego eleganckiego wzoru.

37. Symbole

Chińskie symbole są naprawdę piękne bez względu na to, gdzie je umieścisz.

38. Gołębica

Świetny projekt tatuażu, który z pewnością pokochasz przez całe życie.

39. Księżyc

Jeśli szukasz małego projektu, na pewno chcesz tego małego księżyca. Dobrze leży za uchem, a jeśli masz rozpuszczone włosy, nawet ich nie zauważysz.

40. Pływające kwiaty

Te wspaniałe kwiaty są naprawdę niesamowite i cudowne. Uwielbiam detale i kolor.

41. Miłość kotka

Ten zarys kota jest całkowicie uroczy. Jeśli chcesz mieć wyjątkowy tatuaż i kochasz koty, z pewnością pokochasz ten projekt.

42. Proste kwiaty

Mały kwiatek, który dobrze przylega za uchem.

43. Wspaniałe projekty

To świetny przykład wspaniałego kwiatowego wzoru. Podoba mi się to, jak małe jest i cudowna kolorystyka.

44. Różowy kwiat

Ten różowy kwiat jest nieco niżej za uchem. Kolor i design są absolutnie wspaniałe. Jeśli szukasz kwiatowego wzoru, ten z pewnością cię uszczęśliwi.

45. Fioletowe kwiaty

Wspaniały wzór kwiatowy z jasnymi plamami fioletu. Świetny styl, który z pewnością pokochasz.

46. ​​Duży kwiat

Wspaniały kwiatowy wzór, który jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Jeśli lubisz stokrotki, to jest to projekt dla Ciebie.