145 wzorów tatuaży kręgosłupa, które pasują do każdego stylu życia

Każdy może zrobić sobie tatuaż na dowolnej części ciała. Podczas gdy inni uwielbiają tuszować się z pełnym rękawem, niektórzy chcieliby bardziej ukrytego tatuażu, takiego jak na plecach lub w dowolnym miejscu, którego nie można łatwo zauważyć. Jednak nie tylko dlatego, że chcą zaskoczyć ludzi swoim ukrytym atramentem. Najczęściej czują, że to najbardziej atrakcyjna część ich ciała, w której można umieścić tatuaże. Tatuaże na kręgosłup są bardzo znane i ludzie noszą je z dumą.

Oczywiście nie możemy ich winić. Tatuaże kręgosłupa są zdecydowanie ładne i istnieje mnóstwo wzorów, z których możesz wybierać, czy chcesz, aby były czarne, czy kolorowe. Nie trzeba dodawać, że większość ludzi chce projektów, które opisują ich osobowość, hobby, a nawet zawody. Pielęgniarki, lekarze, farmaceuci i inni profesjonaliści medyczni wybierają na przykład kapsułki, stetoskop lub inny projekt sprzętu medycznego. Z drugiej strony marynarze wybierają projekt kotwicy lub samo morze.

Trochę ludzie, którzy lubią reggae masz również wiele wzorów tatuaży kręgosłupa do wyboru. Mandala, akordy muzyki reggae lub jakiekolwiek znane teksty muzyki reggae przydają się, ponieważ są popularne w dzisiejszych czasach. Miłośnicy przyrody lub ci, którzy kochają spędzanie czasu na świeżym powietrzu, również mają wiele wzorów, od plaż, słońca, liści, gór i wielu innych. Lub nawet sam projekt kręgosłupa wygląda hałaśliwie i uroczo. Ale to nie tylko projekt, ludzie szukają kreatywnych, które pasują również do ich stylu życia.

Dzięki bardzo szerokiej gamie wzorów tatuaży kręgosłupa nigdy się nie pomylisz. Istnieje również wiele prostych wzorów, które pasują do każdego koloru skóry i naprawdę wyglądają świetnie. Aby Twoje wyszukiwanie wzorów tatuaży było bezproblemowe, zebraliśmy kilka wzorów, które możesz chcieć być Twoim następnym atramentem. Miłośnicy zwierząt domowych, przyrody lub reggae i każdy inny chciałby rozważyć te projekty, ponieważ wyglądają zdecydowanie ładnie. Sprawdź te projekty tatuaży kręgosłupa poniżej:

1. Ogon

Ten cały czarny projekt tatuażu kręgosłupa wygląda ostro i bardzo męsko. Możesz zmienić kolor lub trzymać się zwykłej czerni, która określi twoją dziką osobowość. Ale to nie znaczy, że to tylko dla panów, bo panie z pewnością też mogą nosić ten projekt.

kręgosłup-tatuaż2. Okręgi geometryczne

Ten pomysł na tatuaż będzie pasował do każdego, kto szuka prostego, ale eleganckiego projektu. Koła mogą być po prostu kręgami, ale oznaczają również nieskończoność. I na pewno będą wyglądać bardziej oszałamiająco, jeśli chcesz je kolorowe.

3. Mandala

Mandala jest symbolem rytuału i duchowości w hinduizmie i buddyzmie. Większość ludzi, którzy medytują, wybiera ten projekt, ponieważ reprezentuje on również wszechświat. Słowo „Mandala” to sanskrycki termin oznaczający „koło” lub „obiekt dyskoidalny”.

4. Liryczny

Teksty, porzekadła lub inne formy tatuaży z literatury kreatywnej są świetne na kręgosłupie. Dziewczyny to uwielbiają, zwłaszcza że są bardziej pomysłowe i poetyckie.

5. Pióro

Wzory tatuaży z piór idealnie dopasowują się do Twojego kręgosłupa. Oprócz ich naturalnej smukłej szerokości, wyglądają oszałamiająco nawet w zwykłym czarnym kolorze. Ale nie bądź zbyt surowy. Pióra również wyglądają niesamowicie atrakcyjnie, jeśli chcesz je pokolorować.

6. Po prostu kochaj

Wiele osób chce, aby na skórze pojawiło się słowo „miłość”. Niezależnie od tego, czy właśnie przeniosłeś się z poprzedniego związku, ale nadal wierzysz w miłość, czy po prostu beznadziejny romantyk, ten projekt tatuażu kręgosłupa jest dla Ciebie idealny. Można go również zaakcentować czymkolwiek, co definiuje miłość, lub skopiować te ptaki i strzały.

7. Kwiaty i liście

Poważnie, dziewczyny. Jeśli szukasz dziewczęcego wzoru na kręgosłupie, te tatuaże z kwiatami i liśćmi dobrze współgrają z Twoją kobiecością. Widzisz ten niebiesko-zielony kolor w środku? To oko duszy każdej kobiety. Dlaczego nie uznać tego za swój nowy lub następny atrament??

8. Fraza łacińska

Ponownie, liryczne lub poetyckie wzory tatuaży są idealne na kręgosłup. Ta łacińska fraza „non est ad astra mollis e terris via„ oznacza „nie ma łatwej drogi z ziemi do gwiazd” napisane przez Senekę Młodszego, rzymskiego filozofa stoika, dramaturga i męża stanu.

9. Kobieca definicja siły i godności

Jak powiedział jamajski piosenkarz, Shaggy w jednej ze swoich piosenek, kobiety zawsze wywołują uśmiech na twojej twarzy, więc „nie lekceważ siły kobiety”. To kolejny liryczny projekt tatuażu kręgosłupa, który pasuje do mężczyzn i kobiet.

10. Planety

Czy interesuje Cię Układ Słoneczny? Wtedy ten projekt tatuażu planety z pewnością będzie wyglądał gwiezdnie na twoim kręgosłupie, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą.

11. Strzałka zaakcentowana mandalą

Strzałki to jeden z najgorętszych trendów w projektowaniu tatuażu, nie wspominając o tym, że łączy się go z Mandalą, symbolem wszechświata.

12. Plemienna stonoga

Stonogi są nieokiełznane, a jeśli stonujesz je plemiennym wzorem, twój tatuaż będzie brutalnie piękny. Plus czarny atrament sprawia, że ​​jest bardziej zacięty.

13. Zwroty angielskie

Podczas gdy łacińskie frazy lub cytaty z pomysłów na tatuaż są atrakcyjne dla twojego kręgosłupa, angielskie zwroty również wyglądają oszałamiająco. Ten projekt wygląda na prosty, a zarysowany kwiat kładzie na nim akcent.

14. Nóż

Tatuaż noża dla innych może wyglądać dziko, ale czy nie wszyscy potrzebujemy noży? Czy to nie jest piękne z twarzą kobiety??

15. Ludzki kręgosłup

Ten pomysł na tatuaż po prostu reprezentuje ludzki kręgosłup, a jego kolor sprawia, że ​​wygląda żarliwie.

16. Symbole z kropką

Symbole są również gorącymi trendami w tatuażu kręgosłupa, a istnieje wiele wzorów, które możesz wybrać w zależności od znaczenia, jakie ci przynosi.

17. Mandala Kwiaty Lotosu

Tatuaż z kwiatami lotosu jest niezwykle znany, nie wspominając o tym, że zwykle jest wyposażony w symbol mandali.

18. Cyfry, znaki i znaki

Podobnie jak tatuaże z symbolami, różne figury i postacie również pasują do każdego kręgosłupa. Niezależnie od tego, czy są za duże, czy tak małe jak te.

19. Cytaty i zwroty

Niektórzy ludzie wybierają również swoje lekcje życia jako projekt tatuażu. Po prostu przedstawiają to w kreatywny sposób.

20. Moc kwiatów

Kto nie lubi kwiatów? Chociaż mogą reprezentować kobiecość, wielu panów wybrało kwiaty jako wzór tatuażu. Czyż nie wyglądają świetnie na kręgosłupie?

21. Kolorowe symbole

Jak zwykle symbole zdecydowanie wyglądają atrakcyjnie dla każdego ciała. Kolory sprawiają, że są bardziej oszałamiające.

22. Kwiaty i liście

Podczas gdy tatuaż z kwiatową mocą wygląda oszałamiająco na grzbiecie, połączenie ich z kilkoma liśćmi sprawia, że ​​ten atrament jest piękniejszy. Oczywiście zawsze możesz je pokolorować.

23. Łapy

Czy jesteś miłośnikiem zwierząt domowych, czy futrzanym rodzicem? Dlaczego nie masz na plecach tych śladów psa lub kota? To jeden z najpopularniejszych obecnie wzorów tatuaży.

24. Kwiaty, liście i motyle

Motyle uwielbiają kwiaty, a posiadanie ich na kręgosłupie jako tatuażu sprawia, że ​​są bardziej żywe.

25. Róże są czerwone

Kto powiedział, że róże wyglądają dobrze tylko bez kolców? Róże są czerwone, a nawet pojedyncza łodyga wygląda kolorowo jako wzór tatuażu na kręgosłup.

26. Kolorowa mandala

Te kolorowe mandale wyglądają spektakularnie jak tatuaż kręgosłupa. Dlaczego ich nie spróbować?

27. Kwiaty i liście mandali

To nie tylko czerwonawy kolor tego tatuażu kręgosłupa sprawia, że ​​jest uderzający. Artysta dobrze spisał się w syndykowaniu Mandali z kwiatami i liśćmi.

28. Skrzydła

Chociaż może to wyglądać męsko, ten tatuaż ze skrzydłami jest również znany na kręgosłupie.

29. Kręgosłup

Wygląda przerażająco, co? Ale czy to nie jest idealne jako tatuaż kręgosłupa??

kręgosłup-tatuaż

30. Cytaty

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.” Brzmi naprawdę obiecująco, a umieszczenie go w kreatywny sposób jako projektu tatuażu kręgosłupa nadaje mu więcej znaczenia.

31. Książki

Jest to z pewnością idealne dla miłośników książek, którzy szukają projektu tatuażu kręgosłupa.

32. Kręgosłup

Kolejny wzór kręgosłupa na liście, jeśli szukasz bardziej szczegółowej definicji miejsca, w którym powinieneś umieścić swój tatuaż.

33. Plemienny miecz

Plemienny projekt tatuażu jest znany i oszałamiający. A dodanie go mieczem jest bardzo muskularne.

34. Znaki

Znaki i symbole są tutaj ponownie dla tych, którzy uwielbiają definiować siebie poprzez tatuaż.

35. Kompas mandali

Mandala znów zyskuje na popularności. Dlaczego nie?

36. Moc kwiatów mandali

Kolejny tatuaż na kręgosłup dla tych, którzy szukają dziewczęcego, ale eleganckiego designu.

37. Stylowy symbol

Oko w centrum tego tatuażu kręgosłupa ma wiele znaczenia.

38. Koła i symbole

Wygląda męsko, ale ten projekt tatuażu kręgosłupa wygląda szykownie na dziewczynach.

39. Księżyc geometryczny

Ludzie kochają księżyc do tego stopnia, że ​​nakładają go na kręgosłup jako tatuaż.

40. hebrajski

Oprócz zwrotów angielskich i łacińskich popularne są również cytaty pisane po hebrajsku jako tatuaż na kręgosłup. Zaufaj mi, mam jeden i wygląda wspaniale.

41. Zestaw symboli

Niektórzy ludzie chcą mieć wszystko takie jak to. Tatuaż kręgosłupa z tym projektem sprawia, że ​​rzeczy są bardziej znaczące.

42. Stylowe cytaty

Cytaty są oczywiście modne w świecie tatuażu.

43. Zestaw mandali lotosu

Ludzie, którzy uwielbiają medytować, lubią mieć lotosową mandalę jako tatuaż i świetnie wyglądają na kręgosłupie.

44. Konik morski

Koników morskich nie można po prostu znaleźć na morzu. Czasami widzisz je na czyimś kręgosłupie jako jej tatuaż.

kręgosłup-tatuaż

45. Częściowe kręgi

Kręgi są modne jako wzór tatuażu, ale ich częściowe tuszowanie na grzbiecie wygląda niesamowicie.

46. ​​Plemienny

Tribal to tylko jeden z ulubionych projektów tatuaży kręgosłupa.

47. Efekt rzeźbienia skóry

Możesz pomyśleć, że jest to dosłownie sztuka rzeźbienia skóry na pierwszy rzut oka, ale tak nie jest. Artysta wykonał świetną robotę nad tym projektem tatuażu kręgosłupa.

48. Geometryczna Blackwork

Wygląda bardzo prosto, ale ten projekt tatuażu kręgosłupa określa czyjąś osobowość.

49. Plemienna pajęczyna

Pajęczyny są również modne jako tatuaże na kręgosłup, ale to, co sprawia, że ​​ten wzór jest bardziej efektowny, to jego plemienny efekt.

50. Kręgosłup

Nie tylko ludzki kręgosłup jest znany jako projekt tatuażu kręgosłupa. Świetnie wyglądają też kręgi zwierzęce. Ale hej, to nie jest dla słabych serc.

51. Chińskie litery

Chiński list jest również powszechnie podziwiany przez niektórych ludzi.

52. Kręgi

Oto kolejny projekt kręgosłupa jako projekt tatuażu. Jego efekt jest zdecydowanie wspaniały i dziki.

53. Rekiny

Rekiny wielorybie, rekiny zabójcze lub jakikolwiek rodzaj rekinów, nadal wyglądają modnie jako wzór tatuażu na kręgosłupie.

54. Kręgosłup i czaszka

Ten tatuaż jest idealny dla tych, którzy szukają ciemniejszego, ale pięknego designu.

55. Kolorowy kwiat

Czy nie wygląda to bardziej krzykliwie, gdy tatuaż z kwiatem jest kolorowy??

56. Zestaw mandali lotosu

Oto kolejny zestaw inspiracji tatuażem kręgosłupa Lotus Mandala. Są też w różnych kolorach!

57. Rośliny

Ludzie, którzy kochają rośliny, mogą zdecydować się na ten projekt tatuażu kręgosłupa. Wygląda tak realnie!

58. Mandala kwiatowa

Mandala dominuje w świecie tatuażu. Połącz go z kwiatami i wszystko będzie dobrze.

59. Cyfry rzymskie

Słynny jest również tatuaż z cyframi rzymskimi, zwłaszcza gdy umieszcza się je na kręgosłupie.

60. Kręgosłup zwierząt

Ten tutaj to kolejny tatuaż kręgosłupa dla każdego, kto szuka projektu kręgów zwierzęcych.

61. Zestaw kwiatów w formie mandali

Ten wzór tatuażu jest pięknie osadzony w jednym i wygląda olśniewająco na kręgosłupie.

62. Liście

Wzór tatuażu z liśćmi jest oszałamiający nawet bez kwiatów. I czy nie wyglądają efektownie kolorami??

63. Litery, słowa, zwroty

Jeśli planujesz mieć frazy, cytaty lub cokolwiek, co wiąże się z literami, Twój kręgosłup jest najlepszą częścią twojego ciała, aby je wytatuować.

64. Mandala z różnymi symbolami

Oprócz tego, że Mandala reprezentuje wszechświat, zestawienie z symbolami sprawia, że ​​jest bardziej szykowna i modna.

65. Ostra czerń

Istnieje mnóstwo czarnych wzorów tatuaży, ale ten jest naprawdę ostry, który z pewnością wygląda uderzająco na kręgosłup.

66. Układ liści mandali

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż zobaczenie tatuażu liści ułożonego w formie mandali na kręgosłupie.

67. Moc kwiatów i liście

Wygląda jak bukiet kwiatów, tak? Ale jest cudownie z tymi liśćmi poniżej. To jeden z najpopularniejszych wzorów tatuaży na kręgosłup.

68. Czarna kropka

W przypadku tatuażu z kropkami, wszędzie dostępne są różne wzory. Cała czerń jest naprawdę świetna na grzbiecie.

69. Koła i piramidy

Jeśli szukasz masywnych wzorów tatuaży, ten tutaj jest idealny na twój kręgosłup.

70. Zwroty angielskie i hiszpańskie

Wiemy, że język hiszpański jest popularny nawet w krajach niehiszpańskojęzycznych, a wzory tatuaży na grzbiecie napisane w tym języku są po prostu idealne.

kręgosłup-tatuaż

71. Symbole plemienne

Jak zwykle plemienny tatuaż nigdy nie wychodzi z mody.

72. Czarna robota księżyca

Duża liczba wzorów tatuaży księżycowych jest wszędzie, ale ten misternie śledzi ruch księżyca w Układzie Słonecznym.

73. Plemienna angielska fraza

Projekt tatuażu z angielskimi zwrotami jest ważny, ale to, co sprawia, że ​​ten bardziej przyciąga wzrok, to jego plemienny akcent.

74. Tribal Geometric z kropkami

Oto różne rodzaje tatuaży ze znakami i symbolami, które wyglądają wspaniale na czyimś kręgosłupie.

75. Kolorowy biomechaniczny

Kolorowe wzory tatuaży są bardzo niezwykłe, ale jeśli łączy się je z bystrymi oczami i symbolem plemiennym, czyni to bardziej przystojnym. Ale z drugiej strony, to nie jest dla osób o słabych sercach.

76. Pusty szkielet atramentu

Ale wzory tatuaży kręgosłupa są dość znane i wydają się bardziej zauważalne na kręgosłupie, zwłaszcza jeśli jest cały czarny.

77. Czarny kręgosłup

Kolejna odmiana tatuażu kręgosłupa, ale definiowana przez kilka kolców.

78. Mandaryński

Chińskie frazy lub cytaty tatuaż nie wychodzą z mody.

79. Świecić w ciemności

Chociaż istnieje tak wiele wzorów tatuaży kręgosłupa, że ​​każdy może się zdecydować, ten efekt blasku w ciemności jest jedyny w swoim rodzaju.

80. Kolorowe gałki oczne

Pięknie zaakcentowane różnymi kolorami, te gałki oczne sprawiają, że ten projekt tatuażu kręgosłupa jest bardziej widoczny.

81. Kręgosłup, żyły i czaszka

Ten jest kolejnym wyborem tatuażu kręgosłupa wspieranego przez żyły i czaszkę.

82. Złamana czaszka i kręgosłup

Jeśli szukasz mrocznego i tajemniczego projektu tatuażu kręgosłupa, może to być ten, z którym możesz się osiedlić.

83. Koreański

Koreańczycy są dość znani, począwszy od KDrama, KPop i wszystkich innych. Tak więc, jeśli jesteś fanem, wygląda to świetnie jako tatuaż kręgosłupa.

84. Kręgosłup na nogach

Tatuaż kręgosłupa nie może być po prostu umieszczony na plecach, ale również nogi mogą je nosić.

85. Projektowanie fraz

Jeśli więc chcesz na stałe nosić to, co masz na myśli, połączenie tego z kreatywnym designem świetnie sprawdzi się jako tatuaż na kręgosłup.

86. Grecki

Greckie zwroty słyną również jako wzór tatuażu na grzbiecie.

87. Wyróżniony ludzki kręgosłup

Może być wiele tatuaży kręgosłupa, które zawsze możesz wybrać, ale jeśli chcesz mieć podświetlony kręgosłup, możesz wybrać ten projekt.

88. Tajski

Tajski projekt tatuażu nie jest niezwykły. Te też są znane, nie wspominając o tym, że wygląda całkiem stylowo na grzbiecie.

89. Wąż

Nie wszystkie węże są niebezpieczne. Inni są nawet wytatuowani na grzbiecie.

90. Ciemniejszy kręgosłup

Oto ciemniejszy projekt tatuażu kręgosłupa dla Ciebie, jeśli szukasz czegoś na kręgosłup.

91. Biomechaniczny i czaszka

Ten wygląda na trudny, ale czaszka podkreśla ten projekt tatuażu.

92. Sporadyczne Blackwork

Ten naprzemienny projekt tatuażu jest super fajny, możesz go wypróbować na swoim kręgosłupie.

93. Szare kręgi

Wzory tatuaży na kręgosłupie nie tylko wyglądają oszałamiająco w czarnym tuszu, ale są również dramatyczne w szarości.

94. Kolorowy kręgosłup

Kolorowy wzór tatuażu kręgosłupa jest absolutnie żywy. A jaki ładny jest zamek błyskawiczny??

95. Hinduski

Język hindi, pochodzący z Indii, to ustandaryzowany i sanskrycki rejestr języka hindustańskiego. Ten też jest bardzo znany jako projekt tatuażu.

96. Kręgosłup z klatką piersiową

Możesz wybrać ten tatuaż kręgosłupa, jeśli jesteś jedną z tych osób, które szukają projektu kręgosłupa. Klatka piersiowa też wygląda niesamowicie!

97. Plemienne słońce

Jednym z ulubionych projektów każdego tatuażu jest słońce. Dlaczego nie? Oprócz pomysłu, że wygląda zmysłowo na kręgosłupie, efekt plemienny jest również cudowny.

kręgosłup-tatuaż-projekt

98. Kolorowy kręgosłup i klatka piersiowa

Niebieski kolor na tym tatuażu, który jest oczywiście główną atrakcją tego projektu, jest niesamowity. Możesz też to rozważyć.

99. Większe cyfry rzymskie

Podczas gdy inni chcą, aby cyfry rzymskie były mniejsze na kręgosłupie, niektórzy chcą, aby były większe niż ich tatuaż.

100. Góry i tereny

Kochasz wieś? Możesz rozważyć ten projekt tatuażu na swoim kręgosłupie.

101. Zestaw symboli koordynujących

Popularne są również symbole takie jak tatuaż om i możesz je mieć w dobrym stylu.

102. Praca plemienna

Oto kolejny zestaw plemiennych projektów tatuaży, które każdy kopie.

103. Przezroczyste kręgi

Przezroczysty grzbiet może również pasować do ciebie, jeśli szukasz prostego wzoru tatuażu. Długo, ale warto.

104. Kręgosłup ze skrzydłami

Skrzydła to jeden z najlepszych wzorów tatuaży, ale mogą przyciągnąć większą uwagę, gdy są dopasowane do kręgosłupa.

105. Postrzępione kręgi

Jeśli szukasz tatuażu na kręgosłup, ale chcesz, aby wyglądał na zużyty, ten projekt może być odpowiedzią. Jest bardzo stylowy!

106. Szkielet człowieka

Pełny ludzki szkielet może dla niektórych wyglądać przerażająco, ale jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają bardziej ponurego, ale skomplikowanego wzoru tatuażu.

107. Kolorowa czaszka i kręgosłup

Ten projekt tatuażu wygląda przerażająco, ale kolory są niesamowite. Spójrz na te żółte oczy i zęby!

108. Małe litery i zwroty

Bez względu na wiek, rozmiar ciała czy rasę, te małe wzory tatuaży są po prostu zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe.

109. Długi kręgosłup

Może to potrwać dłużej, ale długi tatuaż na kręgosłup jest obecnie jednym z najsłynniejszych projektów.

110. Skrzydlaty kręgosłup

Jest to jeden z najlepszych wzorów tatuaży kręgosłupa. Cieniowanie jest idealnie zrobione. To sprawia, że ​​chcę mieć to na plecach?.

111. Czaszka z kręgosłupem

Oto kolejna czaszka z tatuażem kręgosłupa. Ale spójrz na to fajne sombrero? Wypróbuj to też na swoim ramieniu!

112. Długi plemienny projekt

Całkowicie czarny plemienny tatuaż jest tym, czego potrzebują niektórzy fajni ludzie.

113. Zestaw projektu plemiennego

Nie ma prawdy, że plemienny projekt tatuażu nie jest atrakcyjny. Patrz na to.