175 fajnych amerykańskich tradycyjnych pomysłów na tatuaż, gdy po prostu nie wiesz, co zdobyć

Wykonanie tatuażu jest ekscytujące, ale może być trudne, gdy nie wiesz, jaki pomysł na tatuaż uzyskać. Jeśli zastanawiasz się nad pomysłami na tatuaż, oto kilka fajnych tatuaży, które pomogą Ci zdecydować:

  1. Latarnia morska

    amerykański-tradycyjny-tatuaż

Jeśli masz sentyment do morza, niezależnie od tego, czy mieszkałeś nad nim przez całe życie, czy poświęciłeś swój zawód w wodach, zrobienie mu tatuażu jest świetnym sposobem, aby to wyrazić. Elementy takie jak latarnia morska, kotwica i koło ratunkowe są świetnymi metaforami tatuowania w życiu. Tatuaż może wyrażać przewodnictwo przez przeciwności losu i utrzymywać Cię na ziemi. Możesz uzyskać jeden element jako samodzielny tatuaż lub połączyć wszystkie elementy, aby stworzyć jeden duży tatuaż.

2. Wąż

Węże są niebezpiecznymi i przerażającymi drapieżnikami natury; jednak nadal przekazują bardzo pozytywną symbolikę w sztuce. Wzory węży to świetne wzory, które upiększą Twoją skórę jako forma wyjątkowej indywidualności. Wszyscy wiemy węże są zdolne do zrzucania skóry, w ten sposób symbolizują wzrost i nowy początek dla każdego, kto planuje uzyskać węża jako artystyczny obraz. Wiele cech, które posiadają węże, może ucieleśnić osoba, która ma tatuaż węża. Samo zwierzę jest ciekawym stworzeniem i świetnym początkiem rozmowy.

3. Ponury Żniwiarz

Nikt nie lubi śmierci, a wizerunek Ponurego Żniwiarza jest dokładnym odzwierciedleniem tego, czego wszyscy się boimy. Nie martw się jednak, ponieważ uzyskanie tego projektu tatuażu nie oznacza, że ​​chcesz natychmiastowej śmierci. Obraz może być przerażający dla większości ludzi, ale może znaczyć inaczej dla innych. Ponury Żniwiarz z czarnym kapturem może również reprezentować kruchość i odwagę, by stawić czoła śmierci. Może być również przypomnieniem, aby żyć pełnią życia. Może również pokazać Twój entuzjazm do horrorów lub podekscytowania, gdy nadejdzie Halloween.

4. Zwierzę zodiaku

Wielu z nas doskonale zdaje sobie sprawę z naszych znaków zodiaku i przedstawień. Chociaż pochodzili z Azji, wiara w znaki astrologiczne i ich wypowiadane znaczenia tak naprawdę nikomu nie zaszkodziła. I przy odpowiedniej ilości kreatywności i inspiracji, te znaki faktycznie tworzą dobry tatuaż. Każdy zodiak ma swoje własne cechy, które czynią go wyjątkowym. Ludziom może być zabawne przedstawienie, jaką cechę ucieleśniasz ze swojego zodiaku, co później możesz potwierdzić lub obalić. Może czas wydobyć w tobie wyrazisty Baran?

5. Tatuaż rękawa

Jeśli masz wystarczająco dużo cierpliwości i poświęcenia, może się okazać, że zechcesz zrobić nikczemny tatuaż na rękawie. Możesz uzyskać tatuaż na rękawie z jednym motywem lub wieloma motywami. Obejmuje większość ramienia osoby i wymaga wielu sesji, aby całkowicie zakończyć. Może być hołdem dla ukochanej osoby lub formą ekspresji dla Ciebie i Twojej osobowości. Możesz zdecydować się na kolorowy rękaw lub wybrać monotonny, w zależności od upodobań. Będzie to kosztowne, ale wynik na pewno będzie wart ceny i doświadczenia tego wszystkiego.

6. Wilk

Wilki są spokrewnione z najlepszym przyjacielem człowieka, ale żyją w dziczy, by polować i przetrwać. Tatuaż silnego zwierzęcia, takiego jak wilk, może pokazać, kim jesteś jako osoba – podróżnik, myśliwy i ocalały, żeby wymienić tylko kilka. Twój tatuaż wilka może różnić się wyglądem, może być onieśmielający w realistyczny sposób lub zabawny i uroczy w kreskówkowy sposób; tak czy inaczej twój tatuaż będzie wyć z niesamowitości.

7. Wilk po japońsku

Wybór stylu tatuażu jest częścią procesu. Możesz wybrać styl, który pasuje do Twojej osobowości lub upodobań do tatuażu. Ten tatuaż wilka uosabia japoński styl sztuki. Ma jasną i zabawną kolorystykę oraz wyraźny japoński styl linii. Dzięki temu możesz również pokazać, że doceniasz ich kulturę i sztukę. Jeśli nie jesteś Japończykiem, najlepiej zbadać, jak nie zawłaszczać ich kultury przed wykonaniem tatuażu.

8. Miecz

Wojownicy używają mieczy jako potężnej broni, wykonanej i udoskonalonej przez utalentowanych kowali. Miecze mogą symbolizować siłę i odwagę wojowników; mogą również przedstawiać zranienie i ból z iluzją ostrego ostrza przebijającego lub przebijającego osobę. Mimo to osoba maszeruje dalej. Może to oznaczać jednocześnie bycie silnym i wrażliwym. Tatuaż symbolizuje cię jako wojownika gotowego do wyciągnięcia miecza w każdej chwili do bitwy lub może również oznaczać, że naprawdę kochasz miecze.

9. Marynarz

W tamtych czasach tatuaże marynarskie były dostępne wyłącznie dla żeglarzy. Historycznie rzecz biorąc, różne tatuaże marynarskie mają również różne znaczenia; niektórzy popisują się swoimi szeregami, gdzie stacjonowali w przeszłości lub jak daleko przebyli morze, żeby wymienić tylko kilka. Gwiazdy żeglarskie oznaczające zwycięstwo w bójkach barowych, jaskółcze ptaki oznaczające przebyty dystans, dziewczyny hula oznaczające Hawaje jako swoją poprzednią stację, a kotwice oznaczające ich szeregi i stabilność; te elementy były rozpoznawalnymi tatuażami marynarskimi. Żeglarskie tatuaże są obecnie modne nawet wśród osób nieżeglarskich i bez zbytnich przesądów.

10. Orzeł

Orły to dzikie i wolne ptaki nieba. Są świetnymi liderami, pełnymi pasji hodowcami i niesamowitymi myśliwymi. Symbolizuje również wolność, ponieważ jest ptakiem, który może latać wyżej niż większość ptaków, lecąc do 10 000 stóp. Tatuaż z orłem przypomni Ci, aby żyć uczciwym i wolnym życiem.

11. Sztylet czaszki

Sztylet przebijający czaszkę może wydawać się chorobliwym kawałkiem, ale ma różne znaczenia, które nie zawsze są negatywne. Projekt oznacza śmierć, ochronę, odwagę lub pamięć. Konstrukcja krótkiej rękojeści sztyletu zapobiega ześlizgiwaniu się rękojeści na broń; symbolizuje to poręczność i zręczność. Możesz wykonać tatuaż na przedramieniu, nodze, klatce piersiowej lub plecach. Jesteś reprezentowany przez swój tatuaż jako obrońca i silna osoba.

12. Ryba

Tatuaże z rybami mogą wydawać się niektórym dziwne, ale mają znaczenie dla innych osób, które je dostają. Najczęstszym tatuażem rybnym jest ryba koi. Pochodząca z Japonii ryba koi jest popularna ze względu na szczęście, poczucie celu i siłę. Ze znaczeniem szczęścia, ludzie otrzymują tatuaże jak talizman na szczęście, który poprowadzi ich w ich podróży życia; niektórzy używają wisiorków na szczęście, podczas gdy niektórzy mają je wytatuowane. Może być również hołdem dla twoich wędkarskich doświadczeń z dzieciństwa.

13. Tatuaż na butelce z alkoholem

Tatuaż na butelce z alkoholem to dziwaczny projekt tatuażu ze względu na jego żartobliwość. Wszyscy wiemy, że alkohol to fajny napój na imprezy i inne specjalne okazje. Od czasu do czasu przypomina nam o relaksie i zabawie. Posiadanie ulubionego napoju wytatuowanego na ciele jest doskonałym przypomnieniem, aby nie traktować życia tak poważnie przez cały czas. Może również przydać się do żartobliwego uporządkowania, wskazując na swój tatuaż. Dodanie cytatu wokół niego lub obok niego może dodać jego dziwactwa i uroku. Może być również przypomnieniem, aby zawsze pić odpowiedzialnie.

14. Monotonia Uścisk dłoni

Kiedy przyjaźń i lojalność są dla ciebie ważne, zrobienie tatuażu z drżeniem rąk jest dobrym sposobem, aby to pokazać. Uściski dłoni są zwykle wykonywane podczas przedstawiania nowych osób, co symbolizuje początek przyjaźni. Byłby to świetny tatuaż na spotkanie z przyjaciółmi lub osobami, z którymi cenisz swoją przyjaźń. Jest to dobry tatuaż wypełniający do wypełniania przestrzeni w tatuażach rękawów lub dużych kawałkach tatuażu, szczególnie w przypadku kawałków monotonnych.

15. Kolorowy Uścisk dłoni

Kolor wydobywa piękno tatuażu, nadając mu żywszy i żywy wygląd. Podkreśla drobne szczegóły, takie jak uścisk dłoni zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Podobnie jak w poprzednim stylu, ten pomysł na tatuaż to uścisk dłoni, ale z kolorowymi i kwiatowymi dekoracjami. Można go również dostosować do własnych upodobań, ponieważ możesz ozdobić wokół niego inne ozdoby, takie jak kwiaty, serce lub inne ozdoby, aby wyglądał lepiej.

16. Róża

Różany tatuaż jest jednym z najczęściej wykonywanych tatuaży. Róże są romantyczne, a ich czerwony kolor oznacza miłość i pasję. Jest zrównoważony obecnością cierni, które oznaczają bezmyślność i zranienie. Tatuaż można wykonać samym kwiatem lub całą rośliną, która obejmuje łodygę, ciernie i liście. Pojedynczy lub bukiet róż jest zwykle zdobiony na dłoni, przedramieniu i plecach. Możesz wypełnić go jasnym, czerwonym kolorem lub zachować minimalizm, rezygnując z jego koloru i nakładając go w niesamowity szkic.

17. Kobra

Kobry to jeden z najbardziej jadowitych gatunków węży na świecie. Jego wyraźny kaptur wokół szyi jest zniechęcającym widokiem, ponieważ jest gotowy do ataku i obrony. Wiadomo również, że są oczarowani przez zaklinaczy węży jako forma rozrywki; to nie lada widok, gdy wściekłe stworzenie jest zahipnotyzowane i kołysze się w rytm muzyki swojego zaklinacza. Tatuaż kobry to fajny pomysł na tatuaż, zwłaszcza jeśli jesteś w kobrach i uważasz je za bardzo interesujące lub widzisz siebie na podobieństwo i cechy niebezpiecznej dzikiej kobry.

18. Czarna Pantera Tatuaż

Czarna Pantera może być słynnym filmem Marvela lub majestatycznym czarnym kotem; skupmy się na tym drugim. Czarna pantera to epicki temat tatuażu, który można uzyskać ze względu na moc i siłę zwierzęcia. Nie uważa się ich za pecha, w przeciwieństwie do zwykłego, czarnego kota domowego.

19. Kobieta, wąż i sztylet

Ten tatuaż składa się z trzech elementów, a mianowicie kobiety, węża i sztyletu. Kompozycja tatuażu jest ułożona pionowo i asymetrycznie wyważona z większą ilością detali na górnej części. Jeśli lubisz krwawe rzeczy, ten pomysł na tatuaż może być dla Ciebie. Uwagę zwraca przede wszystkim uroda damy, ale później zobaczysz, że jest to kobieta ze ściętymi głowami na ostrzu. Daje tajemniczy i intrygujący klimat, który może wywołać rozmowę i ciekawość dla ludzi, którzy to zobaczą.

20. Tygrys

Tygrys jest jednym z dobrze znanych dzikich zwierząt. Zdobycie tego tatuażu może oznaczać, że jesteś w tygrysach i masz je jako ulubione zwierzę lub urodziłeś się w roku tygrysa. Ten pomysł na tatuaż tygrysa skłania się do bardziej wyrazistego i artystycznego podejścia niż realistyczny portret. Bawi się również kolorem, ponieważ nie jest zgodny z konwencjonalnym pomarańczowym, czarnym i białym kolorem zwierzęcia.

21. Czarodziejka czaszka

Czaszki to całkiem modne tatuaże, które zwykle reprezentują bunt lub bycie hardcorem. Mogą być przerażające lub zabawne, w zależności od tego, jak są przedstawiane. Tatuaż czaszki marynarza jest jak gra z martwymi piratami; znani są z tego, że poświęcają swoje życie na morzu i mają na sobie czarne flagi z czaszkami. Widok czaszki z jednym okiem i wąsami, palenie papierosa, ubrany w strój marynarski to dość zabawny i komiczny widok do zobaczenia.

22. Śmierć

Legenda mówi, że to ostre ostrze Ponurego Żniwiarza oddziela ludzką duszę od ludzkiego ciała. Śmierć jest interesującym tematem do zrobienia jako tatuaż ze względu na mieszane reakcje, które możesz uzyskać. Niektórzy uznają, że będzie można o tym rozmawiać, niektórzy będą się bać, że uznają to za przypomnienie o ograniczonym czasie, niektórzy są obojętni. Ten tatuaż pokazuje tylko twarz Ponurego Żniwiarza i części jego kaptura; jego ostrze i krople krwi otaczają go, tworząc odwrócony kształt łzy. Jego kształt sprawia, że ​​pasuje do szerokich obszarów, takich jak ramię czy klatka piersiowa.

23. Obozowisko

Opowiadanie historii przy trzaskającym ogniu, spanie w namiocie lub pieczenie pianek to fajne chwile, kiedy wychodzimy na kemping. Dla niektórych może to być sentyment, zwłaszcza jeśli spędzają czas na obozach letnich. Może też oznaczać samotność i odpoczynek od zgiełku miasta. Ten pomysł na tatuaż wykorzystuje tylko kilka kolorów, ale wydobywa życie w prostym projekcie.

24. Egzotyczne zwierzęta

Tatuaże zwierzęce to świetny sposób na wyrażenie siebie, ponieważ każde zwierzę ma inne znaczenie. Niektóre z nich symbolizują władzę, lojalność, siłę i wolność. Okrycie się tatuażami egzotycznych zwierząt sprawi, że poczujesz się jak na niekończącym się safari. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, który gatunek najlepiej Cię symbolizuje. Niektóre opcje obejmują wilki, ptaki, węże, lwy i mityczne stworzenia, takie jak feniks. Możesz uczynić swój projekt bardziej wyjątkowym, dodając wokół nich czaszki, serca i róże.

25. Wąż i Czarna Pantera

Wąż i pantera to ciekawa kombinacja na wzór tatuażu. Od czasów starożytnych wąż, wąż, reprezentuje zmianę, transformację i odrodzenie. Ponieważ często widuje się go również na ziemi, jest używany jako symbol pępowiny łączącej człowieka z ziemią. Z kolei pantera jest śmiercionośnym stworzeniem, które może być unikalnym symbolem siły. Walcząca technika i cechy fizyczne tego zwierzęcia tworzą znakomity tatuaż.

26. Głowa węża żmii

Tatuaże węża są powszechnym wzorem tatuażu, który większość ludzi kładzie na plecach lub przedramieniu. Niektórzy rozważaliby również założenie ich na nogę. Wąż jest niebezpieczną istotą – jedno jadowite ugryzienie może doprowadzić do czyjejś śmierci. Dlatego tatuaż węża może oznaczać okrucieństwo i niebezpieczeństwo. Ale oprócz tej dość zaciekłej symboliki węża, może również przedstawiać coś pozytywnego. Posiadanie węża jako zwierzęcia duchowego zachęca cię do rozwoju i dążenia do lepszych rzeczy. Wąż poprowadzi Cię i pomoże Ci spowolnić, gdy Twoje życie wydaje się zmierzać w złym kierunku.

27. Czaszka Ponury Żniwiarz

Jeśli chcesz uzyskać bardziej zły wygląd, zrobienie tatuaży z czaszką byłoby świetnym wyborem. Artyści tatuażu wymyślili różne sposoby na urozmaicenie tego wspólnego projektu. Niektórzy sugerowaliby małą czaszkę na nadgarstku lub przedramieniu, a niektórzy wybraliby ognistą wersję 3D na ramieniu lub plecach. Inni nawet wybraliby projekt Ponurego Żniwiarza. Do wyboru jest szeroka gama opcji. Chociaż czaszka była używana jako symbol śmierci, może również oznaczać inne rzeczy, takie jak pasja, bunt, śmiertelność, moc i odrodzenie.

28. Statek podczas burzy

Statek płynący podczas burzy to jeden z najpopularniejszych wzorów tatuaży żeglarskich. Może wyglądać jak kreskówka lub wyglądać bardziej realistycznie. Możesz również wybrać, czy chcesz tylko kilka żagli, czy więcej. Niektórym podoba się ich bardzo szczegółowy projekt, podczas gdy inni wolą bardziej abstrakcyjny wygląd. Typowe projekty statków często zawierają fale i wodę, a niektóre nawet dodają błyskawice. Szczegóły Twojego tatuażu – od lin i kotwic statku po otoczenie, którym jest otoczony – pomogą określić, co oznacza Twój tatuaż. Statek często symbolizuje odwagę i determinację. Może również symbolizować wolnego ducha nosiciela.

29. Drzewo palmowe

Tatuaż palmowy jest sam w sobie wyjątkowym projektem tatuażu. Jego liście i pień mogą się różnić w zależności od drzewa, więc masz wiele opcji do wyboru. Ten projekt można włączyć do większego, bardziej złożonego projektu, takiego jak ten pokazany na tym zdjęciu. Dzięki wszechstronnemu wzornictwu można go umieścić w różnych częściach ciała w zależności od pożądanego rozmiaru i detali, które chcesz dodać. Palma była znana w starożytności jako Drzewo Życia, symbol nieśmiertelności i wieczności. Zgodnie z tym uważa się również, że reprezentuje raj, dobroć i mądrość.

30. Pajęcza sieć

Tatuaż pajęczyny istnieje już od dłuższego czasu i ma ciekawą historię. Był symbolem ciężkich czasów i uwięzienia. Zyskał popularność w latach 70. i 80., a więźniowie otrzymywali tusz, aby pokazać czas, w którym służyli. Z biegiem lat znaczenie tego tatuażu zostało rozwodnione. Wiele osób uważa teraz, że znaczenie tatuażu może określić tylko ten, kto go nosi i nie ma potrzeby kojarzenia go z jego poprzednim znaczeniem. Niektórzy nosiliby ten tatuaż ze względu na jego skomplikowany projekt i używali go jako symbolu siły i wytrwałości.

31. Mityczny Wół

Wół jest potężnym symbolem wytrzymałości i siły, ponieważ ludzie próbują kontrolować i okiełznać moc natury, aby ciągnąć swoje wozy podczas orki. Często reprezentuje ludzką cywilizację, ale w dawnych czasach był używany jako symbol służby i życzliwości. To cierpliwe, skromne, niestrudzone i spokojne stworzenie jest szeroko znane w chińskim zodiaku. Inne jego atrybuty to inteligencja, niezawodność i racjonalność. Jeśli interesujesz się chińskim zodiakiem, a wół jest twoim znakiem zodiaku, czy jest lepszy sposób, aby pokazać to ludziom, niż noszenie tuszu tak pięknym wzorem?

32. Czarno-biały statek piracki

Piraci są znani jako nieustraszeni żeglarze, którzy atakują niczego nie podejrzewające statki na otwartym morzu. Tatuaż statku pirackiego jest symbolem władzy, pokazującym wszystkim, że użytkownik nie boi się walczyć o to, w co wierzy, bez względu na cenę. Ten projekt można łatwo dostosować za pomocą flagi, żagli, sztormów i silnej fali. Wiele osób postrzega tatuaż na statku pirackim jako reprezentację domu, podczas gdy inni postrzegają go jako początek nowej podróży lub zanurzenie się w naturze. Może być również symbolem wiary, ciekawości, edukacji lub innych motywów podjęcia podróży nad morze.

33. Sztylety w sercu

Sztylet w sercu tatuażu to tradycyjny projekt, który sięga wieków temu. To klasyczny design, który przetrwał dość długo. Kiedyś był noszony w więzieniu i miał pokazać, że ktokolwiek nosi tatuaż, jest gotów zabić. Na zewnątrz celi oznaczało to, że miłość boli. Przez lata nadano mu kilka różnych znaczeń i interpretacji. Niektórzy kojarzyliby to z uczuciem zranienia lub bólu, podczas gdy inni używaliby go jako symbolu czyjejś zdrady.

34. Róże i sztylety

Różane tatuaże mogą wyglądać kobieco, ale mogą je nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ten wzór jest często łączony z innymi symbolami, takimi jak sztylet. Róża i sztylet reprezentują dwoistość ludzkiego życia ze względu na przeciwne znaczenia, jakie ma każdy symbol. Sztylet oznacza zdradę, śmierć i zniszczenie, podczas gdy róża była używana do reprezentowania wzrostu, piękna, pokoju, miłości i nowego początku. Spersonalizuj ten wzór, dostosowując wzór sztyletu, kolor róż lub umieszczając cytat na zwoju.

35. Natura i Śmierć

Papugi są ważnymi symbolami używanymi przez różne kultury. Ich umiejętności mowy i naśladowania ludzkiej rozmowy uczyniły z nich symbol komunikacji i ludzkich towarzyszy. W kulturze hinduskiej Kama, bóg miłości, wybrał papugę jako swój symbol. Dlatego ten ptak był używany do oznaczania miłości i zalotów. W przeciwieństwie do tego, ponury żniwiarz reprezentuje śmierć. Ostra kosa i długi czarny płaszcz wzbudzają strach u każdego, kto go dostrzeże. Połączenie tych dwóch symboli stworzyłoby ostry i przyciągający wzrok tatuaż.

36. Ponury Żniwiarz w ogrodzie

Wykonanie tatuażu, który łączy dwa lub więcej wzorów, to świetny sposób, aby Twój projekt był bardziej wyjątkowy. Kwiaty i ponury żniwiarz nie są czymś, czym wiele osób by się podmalowało, ale to nie znaczy, że nie możesz sprawić, by to zadziałało. Legenda mówi, że gdy ktoś ma umrzeć, na chwilę przed śmiercią pojawia się Ponury Żniwiarz. Swoją kosą oddziela duszę od ciała i towarzyszy jej w miejscu spoczynku. Kwiaty mogą mieć różne znaczenia w zależności od ich rodzaju. Mogą oznaczać między innymi miłość, przyjaźń lub przebaczenie. Dodanie motywów kwiatowych może sprawić, że Twój tatuaż będzie wyglądał bardziej żywy.

37. Orzeł

Orzeł to wspaniały pomysł na tatuaż na przedramieniu. Rdzenni Amerykanie postrzegają orła jako reprezentację mocy duchowej. Ze względu na ich zdolność do latania w góry w jasnym słońcu, zwierzę to uważane jest za wielkiego posłańca bogów. Niektóre tubylcze plemiona postrzegają orła jako ucieleśnienie ducha pioruna – symbol błyskawicy i grzmotu. Dziś tatuaż z orłem jest również noszony jako symbol mocy, duchowości i mądrości.

38. Marynarz

Życie marynarza jest tajemnicze i pełne przygód. Na morzu często stają przed wieloma nieznanymi elementami i wyzwaniami. Z tego powodu byli znani jako jeden z najodważniejszych ludzi w całej ludzkości. Noszenie marynarza jako tatuażu może być świetnym sposobem na pokazanie, że posiadasz podobne atrybuty lub podziwiasz ich odwagę.

39. Szponiasta czaszka

Czaszka orła to ciekawa kombinacja do tatuażu i artystyczny sposób wyrażania swojej siły. Te symbole, połączone razem, reprezentują moc, siłę i zwycięstwo od zła. Kolory żółty i czerwony stanowią świetny akcent, nie wyglądając zbyt kolorowo. Ten wzór najlepiej prezentuje się na ramieniu, najlepiej na bicepsie.

40. Godło statku i orła

Orzeł jest jednym z najniebezpieczniejszych ptaków na świecie, ale wielu ludzi wciąż fascynuje jego siła. Od dawna znany jest jako symbol dumy, piękna i majestatu. To zwierzę jest również uważane za niezależne i wolne. W połączeniu z projektem statku, tworząc emblemat, te dwa symbole zdecydowanie wyrażają silne znaczenie. Oznaczają wolnego ducha i odwagę osoby.

41. Orzeł z pełnym tyłem

Jak wspomniano, orzeł jest hipnotyzującym i majestatycznym stworzeniem, które stworzyłoby oszałamiający wzór tatuażu. Dlatego niektórzy ludzie woleliby uzyskać pełny tatuaż na plecach tego pięknego ptaka. Twoje plecy są idealnym miejscem na duże tatuaże. Podczas robienia tatuażu na plecach możesz iść na całość, ponieważ można go łatwo zakryć. Ponadto plecy ułatwiają płótno w porównaniu z innymi częściami ciała. Pamiętaj, że wykonanie tatuażu pleców wymaga dużo cierpliwości i czasu i będzie o wiele bardziej bolesne ze względu na ogromny obszar, który obejmuje.

42. Chiński lew

Lew jest symbolem powszechnie spotykanym w kulturach Wschodu i Zachodu, zwłaszcza w mitach chińskich i japońskich. To stworzenie jest noszone jako wzór tatuażu, ponieważ niektórzy uważają go za symbol rodziny królewskiej. Historie z wielu różnych kultur pokazują lwa jako króla bestii. Jeśli chcesz zwierzęcego wzoru, który oznacza siłę i odwagę, tatuaż z lwem może być idealnym wyborem. Jest to jeden z najgroźniejszych drapieżników wędrujących po ziemi i może być świetnym przypomnieniem Twojej siły.

43. Latający orzeł na piersi

Wiele osób otrzymuje tusz z motywem orła ze względu na jego siłę i majestat. Latający orzeł na piersi to jeden z najpopularniejszych sposobów na pokazanie tego wspaniałego wzoru, zwłaszcza dla mężczyzn. Pokazuje ich męskość i sprawia, że ​​wyglądają jak badass. Chociaż ból podczas wykonywania tatuażu na klatce piersiowej jest minimalny, jeśli masz owłosioną klatkę piersiową, możesz zamiast tego rozważyć nałożenie tuszu na inne części ciała. Dzieje się tak dlatego, że konserwacja może być trochę kłopotliwa, ponieważ musisz nadal golić, aby projekt był widoczny.

44. Rękawica węża żmii

Przez lata w wielu częściach świata wąż był powszechnie znany jako trujące i niebezpieczne zwierzę. Często symbolizuje każdą z jego cech – skrytą, podstępną, wijącą się, uwodzicielską i elegancką. Jednak te stworzenia mogą być również często źle rozumiane. Niektóre gatunki mogą być niebezpieczne, ale nie wszystkie stanowią zagrożenie dla ludzi. Często chowają się i atakują tylko w ramach samoobrony. Dlatego wąż może być również symbolem siły, inteligencji i cierpliwości.

45. Zadźgany wąż

Tatuaż sztyletu jest sam w sobie projektem artystycznym, ale może stać się bardziej znaczący i kreatywny, gdy do projektu zostanie dodany zwrot akcji. Sztylety są używane do walki, pokazu, poświęcenia lub gier. Czasami jest noszony jako tatuaż, aby ostrzegać innych, że użytkownik jest niebezpieczny. Niektórzy nosiliby go jako przypomnienie, aby bardziej uważać na niebezpieczeństwa, które kryją inni ludzie. Zaletą konstrukcji sztyletu jest jego wszechstronność. Można go łatwo mieszać z innymi wzorami, takimi jak węże, jak pokazano na tym zdjęciu.

46. Pełne rękawy

Wytatuowanie rękawa na jednym ramieniu jest świetne, ale po co zatrzymywać się na jednej stronie? Tatuaż z pełnym rękawem na obu ramionach stanowi świetne płótno i może naprawdę przekazać przesłanie, które chcesz przekazać ludziom, którzy zobaczą, jak je nosisz. Co więcej, sprawi, że będziesz wyglądać fajnie i niegrzecznie. Bądź jednak przygotowany na ból, którego doświadczysz, kiedy zostaniesz ubarwiony. Będziesz nosić swój nowy tatuaż z dumą, wiedząc, że przeszedłeś proces jego wykonywania.