45 najlepszych pomysłów na tatuaż Foo Dog

Tatuaże Foo Dog są tradycyjną częścią zarówno chińskiej, jak i japońskiej historii. Mityczna bestia, tak naprawdę wcale nie są psem – w rzeczywistości są lwem! Są częstym zjawiskiem w mitologii w całej Azji, gdzie zadaniem Foo Doga jest pilnowanie świątyń.

Symbolizują szczęście dla osób z nimi stowarzyszonych i na pewno chronią przed złem. Ludzie, którzy szukają szczęśliwego tatuażu, dobrze zrobią, jeśli rozważą Foo Dog.

Umieszczenie Foo Dogs jest różne, a wzory są popularne na ramieniu lub nodze i są bardziej powszechne jako tatuaże męskie. Mogą ładnie łączyć się z innymi projektami w stylu azjatyckim i najlepiej wykonywać je przez wykwalifikowanego tatuatora.

Podobnie jak w przypadku wszystkich tatuaży, najlepiej dokładnie przemyśleć projekt i umiejscowienie, zanim wskoczysz w to. Tatuaże są po to, by trwać całe życie, więc na pewno nie chcesz skończyć z żałowaniem swoich!

Foo Dogs są świetne dla tych, którzy interesują się azjatycką mitologią lub wzorami lub po prostu szukają czegoś innego. Były dość popularne na początku lat 90., ale obecnie są trochę mniej znane.

Sprawdź te fajne projekty, aby zobaczyć, co myślisz o tatuażach Foo Dog!

Na ramieniu

tatuaże dla psów foo 27

Ten Foo Dogg jest dobrze przygotowany do ochrony serce noszącego przed jakimkolwiek uszkodzeniem emocjonalnym. Tutaj też możesz zobaczyć szczegóły w pozostałej części tatuażu – ten skupia się na całym obrazie, a nie tylko na Foo Dog. Ten mężczyzna może pomyśleć o dodaniu kolorów później, ponieważ wzór na jego ramieniu jest dość kolorowy.

Pieszo

tatuaże dla psów

Projekt może wyglądać bardziej koci lub psi w zależności od tego, czego chcesz. Uważaj, jeśli myślisz o zrobieniu tatuażu na czubku stopy – te mogą naprawdę boleć! Tatuaże na stopy są świetne dla tych, którzy chcieliby tatuaż, ale nie chcą, aby był widziany w pracy. Ten jest dość duży jak na stopę.

Przed i po ramieniu

tatuaże dla psów foo 30

W religii buddyjskiej lew jest uważany za święty, dlatego czasami Foo Dogs może wyglądać bardziej jak lew. Tutaj możesz zobaczyć zarys tatuażu Foo Dog, zanim został pokolorowany. Cieniowanie wykonane na następnym zdjęciu jest szczególnie imponujące! Pomarańczowy i fioletowy to doskonałe kolory do pracy, aby Twój tatuaż Foo Dog naprawdę wyskoczył.

Z tyłu

tatuaże dla psów foo 31

Foo Dog może również reprezentować szczęście, energię i wartość. Ten niebieski i czerwony obraz wyglądałby idealnie obok jednej lub dwóch ryb koi. Bardzo podobają nam się tu niebieskie wirki na grzywie – są szczególnie szczegółowe i żywe.

Zielony Pies Foo

tatuaże dla psów foo 32

Foo Dogs mogą występować w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy z nich jest wyjątkowy. To japoński projekt Foo Doga z widokiem na ocean. IMO to, co naprawdę sprawia, że ​​ten projekt to małe różowe paski na podbrzuszu bestii – są naprawdę wyjątkowe!

Biceps

tatuaże foo dog 33

Chociaż pochodzą z Chin, Foo Dogs są kochane na całym świecie. Ten projekt jest trochę bardziej nagi niż większość, składa się z wielu różnych linii. Wygląda na to, że są w trakcie kontynuacji projektu. Jeśli robisz duży tatuaż, który jest szczegółowy i zacieniony, będziesz musiał być przygotowany na spędzenie wielu godzin w fotelu tatuażysty! To również może być bardzo kosztowne. Możesz zobaczyć wielu ludzi chodzących z niedokończonymi tatuażami, ponieważ wciąż oszczędzają pieniądze, aby kontynuować pracę! Może to być kosztowny nawyk życia, ale też bardzo satysfakcjonujący!

Boczny tułów                                                                                                                     tatuaże dla psów

Ten duży tatuaż znajduje się na torsie klienta. Ten groźny Foo Dog ma kwiaty u swoich stóp. Zwróć uwagę na piękne cieniowanie wykonane na tym projekcie – musiało to zająć trochę czasu!

Głowa psa Foo

tatuaże dla psów foo 35

Wybór tatuażysty jest zawsze ważny, zwłaszcza przy tak szczegółowym dziele. To kolejny Foo Dog chroniący serce noszącego. Projekt przechodzi również w ramię mężczyzny.

Foo Dog na cielę

tatuaże dla psów foo 36

Foo Dogs nie muszą być kolorowe, żeby były piękne. Foo Dog został wykonany w skali szarości, a szczegóły i cieniowanie są imponujące. Czerwone plamy naprawdę podkreślają tat.

Niebieski pies Foo na plecach

tatuaże dla psów foo 37

Ten duży tatuaż ma różne azjatyckie symbole wokół Foo Dog. Znakomicie kolorowy wzór z tyłu to pełny element, który zostałby ukończony w wielu różnych sesjach.

Foo Dog i kwiat lotosu

tatuaże dla psów foo 38

Ten pies foo wygląda bardziej jak wąż niż jak pies. Ten projekt ma również inny symbol kwiatu lotosu. Ten prawie wygląda jak kreskówka.

Foo Dog w skali szarości

tatuaże dla psów 1

Foo Dog w skali szarości jest wykonany w skali szarości i ma kwiaty lotosu wokół bicepsa tego klienta. Zwróć uwagę na cudowne szare detale cieniowania, które tatuatorzy wykonali w tym projekcie.

Czarny i czerwony

tatuaże dla psów 2

Jak wspomniano wcześniej, nie wszystkie psy Foo są kolorowe, niektóre są wykonane w skali szarości. Ten Foo Dog jest zrobiony w skali szarości, ale ma odrobinę czerwieni, aby się pojawił. Czerwień jest jeszcze bardziej pomarańczowa niż zwykle w tego rodzaju projektach, co naprawdę wyróżnia ją jeszcze bardziej.

W trakcie

tatuaże dla psów 3

Ten tatuaż pokazuje początkowe etapy koloru i cieniowania dla Foo Dog. Zobacz wielki kwitnący kwiat lotosu gotowy do kolorowania pod głównym projektem Foo Dog.

Na łokciu

tatuaże dla psów 4

Ten Foo Dog został zaprojektowany na łokciu klienta. Jest to potężny projekt, który nadal możesz nosić pod koszulą, jeśli masz pracę biurową, do której należy!

Foo Dog z pisaniem

tatuaże dla psów foo 5

Ten czerwony pies Foo na udzie klienta ma nad sobą napis z powiedzeniem. Spójrz na wszystkie niesamowite kolory, które grają w tym utworze, od jasnofioletowego lub liliowego po morską zieleń.

Pies Foo i Smok

tatuaże dla psów foo 6

Foo Dog i Dragon tworzą piękną scenę na ramieniu tego klienta. Mimo że trzeba się poświęcić pełnemu rękawowi, ten klient najwyraźniej włożył w siebie wiele przemyśleń.

Foo Dog i Dandelion

tatuaże dla psów foo 7

Niektórzy ludzie wybierają Foo Doga dla ochrony i mniszka lekarskiego, który symbolizuje nadzieję i życzenia. Ten wygląda jak bardziej tradycyjny Foo Dog, którego można spotkać w Azji.

Czarny tusz

tatuaże dla psów foo 8

Ten tatuaż Foo Dog został wykonany czarnym tuszem bez skali szarości. Wciąż bardzo szczegółowy tatuaż. Wygląda na to, że klient przygotowuje się do tego tatuażu, aby wykonać trochę prac związanych z kolorowaniem. Wiele tatuaży należy wykonać w kilku różnych sesjach, zwłaszcza jeśli są bardzo szczegółowe, tak jak ten.

Fioletowy Pies Foo

tatuaże dla psów foo 9

Jak wspomniano wcześniej, Foo Dogs mogą mieć różne kształty i kolory, które są unikalne, tak jak osoba je nosząca. Fantastyczne kolory fioletowy i pomarańczowy pasują do siebie tak dobrze, ponieważ znajdują się naprzeciwko siebie na kole kolorów. Jeśli myślisz o różnych kombinacjach kolorystycznych, możesz sam skorzystać z koła kolorów, aby uzyskać trochę inspiracji?

Pomarańczowe kropki

tatuaże dla psów foo 10

Foo Dogs są przedstawiane na posągach i obrazach od 208 p.n.e. Same pełzające i groźne lwy odpychają Zło. Tak więc, jeśli kolekcjonujesz azjatyckie tatuaże lub szukasz złego, znaczącego i kolorowego pomysłu na następny atrament, te niesamowite tatuaże foo dog mogą zrobić na tobie wrażenie.

Lowrider Foo Dog

tatuaże dla psów 11

Ten tatuaż na dużą skalę ma bardziej lowriderowy charakter z powiedzeniem na górze, skalą szarości i niektórymi symbolami. Ten to genialny tatuaż, ale dużo zaangażowania! Mężczyzna prawdopodobnie z czasem dodał kawałki do swojego ciała.

Czerwone oczy

tatuaże dla psów foo 12

Ten Foo Dog został wykonany w skali szarości, a inne symbole kultury azjatyckiej są pokolorowane. Szczególnie w tym utworze można powiedzieć o talencie artysty tatuażu. Wykonanie tego projektu zajęłoby wiele, wiele godzin. Jeśli chcesz zrobić duży kawałek, taki jak ten powyżej, upewnij się, że bardzo dokładnie zbadałeś swojego artystę tatuażu. Będziesz musiał wybrać artystę z dużymi umiejętnościami, aby móc wykonać taki projekt. Będziesz także chciał polubić artystę jako osobę. Wyobraź sobie, że spędzasz 15 godzin z osobą, której nie lubisz? Nie, dziękuję!

Żółty pies

tatuaże dla psów foo 13

Foo Dog jest zrobiony w złocistożółtym kolorze i wygląda bardziej koci. Jasny złoty kolor z pewnością zrobi wrażenie.

Foo Dog z fioletowym lotosem

tatuaże dla psów foo 14

Foo Dog jest wykonany w skali szarości, jedynym kolorem tego tatuażu są fioletowe kwiaty lotosu. To może być świetny projekt do wyboru, jeśli wolisz głównie ciemny tatuaż. Zauważ, że nie widać tu zbyt wiele skóry.

Foo Dog Czerwone kropki

tatuaże dla psów foo 15

Foo Dog jest w kolorze zielonym z czerwonymi kropkami. Jak wspaniale wygląda jaskrawa czerwień na tle dzikiej złotej i niebieskiej zieleni? Kolory takie jak powyżej mogą z czasem wyblaknąć, w zależności od jakości atramentu. Jeśli zauważysz, że twoje kolory bledną, łatwo jest wpaść do lokalnego sklepu z tatuażami i poprawić kolory. to też nie będzie kosztować tyle, co oryginalny tatuaż!

Dramatyczna skala szarości                                                                                                                                       tatuaże foo dog 17

Ten duży tatuaż przedstawia Foo Dog na brzuchu klienta i dwóch japońskich wojowników po obu stronach klatki piersiowej. Ta osoba to dzieło sztuki! Bądź ostrożny, jeśli tak bardzo lubisz tatuaże, ponieważ może szybko zabraknąć miejsca na ciele. Laserowe usuwanie tatuaży nie jest tanie i może zająć wiele sesji.

Pies Foo i Smok

tatuaże dla psów foo 18

Temu Foo Dog na plecach klientek towarzyszy smok, również znak ochrony. Bardzo podoba nam się ruch w tym utworze. W grę wchodzi wiele krzywych, przekątnych i cieniowania.

Foo Dog na udzie

tatuaże dla psów foo 19

Kolejny przykład Foo Doga, który bardziej przypomina kota niż psa. Zwróć uwagę, jak realistyczny jest ten nos na tym konkretnym tatuażu Foo Dog!

Ludzki pies Foo

tatuaże dla psów foo 20

Ten tatuaż na klientach wygląda bardziej ludzko niż zwierzę… ale z łapami lwa. Ten projekt ładnie komponuje się z poprzednią pracą tam na jego bicepsie.

Nie skończony

tatuaże dla psów foo 21

Ten Foo Dog nie jest do końca skończony, ponieważ artysta właśnie kończy kolorowanie psa na czerwono. Tradycyjna biel i czerwień są używane w wielu scenach malowanych w Azji. Bardzo podoba nam się wyjątkowość tego utworu!

Pomarańczowy Pies Foo na Bicepsie

tatuaże dla psów foo 22

Ten Foo Dog wygląda bardziej psio niż koci z łapą na kuli. Wisiorek na jego szyi też wygląda, jakby zapalił się niebieskim płomieniem.

Pies z czarnej linii

tatuaże dla psów foo 24

Ten Foo Dog jest tylko w czarnej linii, bez skali szarości i cieniowania. Ta osoba może myśleć o późniejszym dodaniu koloru do wzoru lub kontynuowaniu nogawki.

Pies Foo w odcieniach szarości

tatuaże dla psów foo 25

Ten dumnie wyglądający pies Foo wygląda bardziej psio i jest wykonany ze szczegółowym cieniowaniem. Zwróć uwagę na niewielką ilość złotego cieniowania wokół głowy psa. To naprawdę sprawia, że ​​ten projekt wygląda ostro i królewsko.

Klientka

tatuaże foo pies 26

Ta klientka ma na plecach gejszę i Foo Doga. Nie tylko mężczyźni mają Foo Dogs. Mimo że wyglądają groźnie, są po to, by odpędzić zło.

Jeśli myślisz o zrobieniu tatuażu Foo Dog, upewnij się, że dokładnie przemyślałeś rozmiar, lokalizację i kolory, które chciałbyś uwzględnić w swoim projekcie. Tatuaż trwa całe życie, więc upewnij się, że jesteś bardzo zadowolony z tego, co zdecydowałeś, zanim zaczniesz z wybranym artystą tatuażu!

Co myślisz o tatuażach Foo Dog? Czy sam masz jakieś? Masz jakieś zdjęcia? Chcielibyśmy o nich usłyszeć. Daj nam znać o tym w komentarzach poniżej.