67 intrygujących wzorów tatuaży jednorożca

Tatuaże jednorożca są kapryśne, zabawne i kolorowe. Pokochasz różnorodność, którą znaleźliśmy, która prezentuje obszerny skład, od zabawnych i przytulnych po nieco onieśmielających.

Kto je nosi??

Jednorożce są zazwyczaj tuszowane przez kobiety, chociaż zdecydowanie są też mężczyźni, którzy wolą jednorożce.

Jaka jest ogólna paleta kolorów?

Pastele są dość popularne, podobnie jak bardziej żywe kolory. Zobaczysz różne odcienie niebieskiego, fioletu, różu i czerwieni. Dodaj trochę żółci i oczywiście czerni, bieli i szarości, a uzyskasz jednolity kolor jednorożca.

Gdzie jest ogólne umiejscowienie?

Najczęściej wybierane są przedramiona, nogi i plecy.

  1. Ten jednorożec jest obrysowany na czarno, a otacza go wiele kolorów. Odcienie niebieskiego i fioletu naprawdę wyróżniają obraz. Trójkąt jest ciekawym dodatkiem, a białe gwiazdki sprawiają, że cały obraz wydaje się nieco kapryśny i senny.

99-jednorożców-tatuaż

2. Ten przykład ma bardziej dziecinny charakter. Jest kreatywny i ma kilka różnych wymiarów i poziomów cieniowania. Wybrane kolory znajdują się w całym spektrum, co nadal przypisuje ogólny dziecięcy wygląd.

100-jednorożców-tatuaż

3. Sprawdź tego jednorożca, który ma zamiar odlecieć. Wcale nie jest w trybie zagrożenia, ale raczej podekscytowana i gotowa postawa, która jest gotowa na wszystko, co będzie dalej.

101-jednorożce-tatuaże

4. Głębokie odcienie niebieskiego, białego i czarnego naprawdę tworzą kontrast na tym obrazie. Wymagało to mnóstwa atramentu, czasu i wysiłku.

102-jednorożce-tatuaże

5. To bardziej groźny wygląd niż przyjazne twarze, które widzieliśmy do tej pory. Jego dominujący wygląd jest wzmocniony przez dramatyczne cieniowanie i żywy ogień, jak kolorystyka za ładującym galupem.

91-jednorożce-tatuaże

6. Teraz wracamy do bardziej niewinnego wyglądu, który przypomina „My Little Pony”. Oczy są cieniowane w taki sposób, aby emanowały niewinnością, a wybrane kolory są lekkie i wesołe.

92-jednorożce-tatuaże

7. Jest to skomplikowany obraz z dużą ilością szczegółów w złotej ramce wokół twarzy jednorożca. Wybrane różne kolory równoważą się, tworząc królewski portret jednorożca.

93-jednorożce-tatuaże

8. Sposób, w jaki artysta to zacieniował, sprawia, że ​​jednorożec wydaje się trójwymiarowy. Róg wygląda prawie tak, jakby schodził z ciała. Włosy wyglądają, jakby powiewały na wietrze.

94-jednorożce-tatuaże

9. To wspaniały wygląd z majestatycznym, białym jednorożcem jadącym na ratunek z fioletową i różową chmurą za nim. Jest tak wiele szczegółów w pracy liniowej w głównej części i na twarzy konia. Nawet diamenty wymagały dużo skoncentrowanego wysiłku.

95-jednorożce-tatuaże

10. To prawie wygląda jak mały jednorożec. Jego twarz jest taka słodka, a kontrast pokazuje, że ma cechy młodzieńca. Cieniowanie tworzy naprawdę miękki ogólny wygląd tego projektu.

96-jednorożców-tatuaż

11. To kolorowe arcydzieło jest zabawne dzięki różowo-jasnoniebieskiemu i zielonemu. Jest dość szczegółowy i dobrze przemyślany.

97-jednorożce-tatuaże

12. To doskonały geometryczny jednorożec. Montaż zajęło trochę czasu, ponieważ z tym obrazem wiąże się sporo szczegółów.

98-jednorożców-tatuaż

13. Ten jednorożec wygląda na nieco zużytego. Artysta wykonał świetną robotę z cieniowaniem, które tworzy życie przypominające przedstawienie tego zwierzęcia. Wielokolorowe rozwiane włosy, czerwień wewnątrz uszu, kontrastowy żółty róg, a nawet niebieskie oczy tworzą piękny obraz.

9-jednorożców-tatuaż

14. Grzywa tego jednorożca jest przepiękna. Szczegółowość linii tutaj jest naprawdę niesamowita?.

1-jednorożce-tatuaże

15. Sposób, w jaki artysta ustawił zwierzę, wygląda na zwęglenie jego klatki piersiowej.

2-jednorożce-tatuaże

16. Biały kontur pośród wszystkich cieni sprawia, że ​​wygląda na piękną niewinność.

3-jednorożce-tatuaże

17. Wow, dużo się tu dzieje. To świetny kawałek. Użycie kolorów, różnice w kontraście i ogólna esencja utworu jest niesamowita.

4-jednorożce-tatuaże

18. Jest to subtelny, ale pięknie wykonany projekt, który przyciąga wzrok i jest twórczo skonstruowany.

5-jednorożce-tatuaże

19. To zostało zrobione po mistrzowsku. Róg wygląda, jakby unosił się z kartki, a wstążki wyglądają, jakby powiewały na wietrze. Zwróć uwagę na małego motyla, który wylądował na nosie jednorożca.

7-jednorożców-tatuaż

20. To bardzo odważny i żywy kawałek. Zieleń naprawdę rzuca się w oczy i robi wrażenie. To prawdopodobnie całkiem nowy kawałek, ponieważ jest tak błyszczący. Jakie są Twoje myśli?

8-jednorożców-tatuaż

21. Moglibyśmy o tym mówić bez końca. Zacznijmy od drzewa. Jego liście mają tak pięknie tuszowane stopnie cieniowania i kontrastu. Siedząca tam sowa ma unikalny design, który sprawia, że ​​wygląda trochę zrzędliwie. Ptaki wydają się kapryśne i beztroskie. Kwiaty wydają się tańczyć wokół jednorożca, a sam jednorożec wydaje się być pewny siebie i zabawny. Zabawna atmosfera trwa dalej na ziemi, a wszystkie zwierzęta siedzą u dołu drzewa, jakby przewidując, co ma nadejść. Wszystko tak pięknie się układa, a wszystkie kolory są tak estetyczne.

86-jednorożce-tatuaże

22. Ten piękny kawałek uosabia prawdziwą sztukę. Jest tak wiele szczegółów, które mógłby łatwo przeoczyć przypadkowy obserwator, ale prawdziwy artysta nie powinien ich przeoczyć. Jaka jest twoja ulubiona część tego obrazu??

87-jednorożce-tatuaże

23. Rama obejmująca jednorożca jest tak szczegółowa, że ​​jej zbudowanie zajęło dużo czasu. To prawdopodobnie zajęło kilka razy siedzenia na krześle, zanim utwór został ukończony. Artysta miał kilka etapów, które musiał wykonać przed zakończeniem. Artysta wykonał świetną robotę z cieniowaniem i kontrastem. Obraz naprawdę wyskakuje.

88-jednorożców-tatuaż

24. Tatuaże na dłoniach są zawsze fascynujące i ten nie jest wyjątkiem. Stopień umiejętności i cierpliwości potrzebny do ukończenia tego to tona, nie wspominając o tym, że prawdopodobnie było to bolesne, ponieważ zostało to naniesione na kości.

89-jednorożce-tatuaże

25. Oto kolejny uroczy wizerunek My Little Pony.

90-jednorożców-tatuaż

26. Tęczowe włosy tego jednorożca naprawdę wyskakują na widza. Artystka wybrała różowy jako kolor cieniowania twarzy, który zapewnia doskonały kontrast.

10 tatuaży-jednorożców

27. Wygląda na to, że ten facet czuł się trochę chory. Czy pokolorujesz resztę, czy zostawisz to tak, jak jest??

16-jednorożców-tatuaż

28. Ciekawe, że jednorożec nie ma twarzy. Prawdopodobnie ma to istotne znaczenie dla płótna. Kolejnym wartym uwagi punktem jest kontrast kolorów.

14-jednorożców-tatuaż

29. Skrzydła to pierwsza rzecz, która naprawdę na nas wyskoczyła. Są tak niesamowicie szczegółowe. Artysta jest oczywiście bardzo utalentowany, aby stworzyć taki obraz życia. Kwiaty pięknie kontrastują z potężną zaciekłością jednorożca.

12-jednorożców-tatuaż

30. To fascynujące ze względu na geometryczny kształt twarzy i abstrakcyjność całego obrazu. Wybrane kolory są po prostu fantastyczne. Odcienie żółtego naprawdę sprawiają, że całość ożywa.

13-jednorożców-tatuaż

31. To może być mały obrazek, ale na pewno jest ostry i nadopiekuńczy. Wygląda na to, że zaraz leci samolotem, aby lecieć i uratować dzień.

11-jednorożców-tatuaż

32. Prosty róg na palcu z sporą ilością detali.

17-jednorożce-tatuaże

33. To dość odległy projekt. Serca na promie wydają się nawiązywać do jakiegoś związku. Różne kolory sprawiają, że nieco mylące jest to, jaki to jest rodzaj związku. Statek kosmiczny to ciekawy dodatek. Wygląda na to, że jednorożec jest przenoszony do statku kosmicznego. W całym utworze jest tyle kolorów i akcji.

18-jednorożce-tatuaże

34. Sprawdź ilości atramentu użytego do tego projektu.

19-jednorożców-tatuaż

35. Oczy są tak intensywne, że ładują się dalej. Artysta wykonał świetną robotę, sprawiając, że włosy wyglądają jak dmuchane.

20-jednorożców-tatuaż

36. Oto wspaniały projekt z dużą ilością kolorów. Łuk naprawdę łączy całość w całość.

21-jednorożce-tatuaże

37. Szczególnie podobał nam się ten ze względu na rude włosy i czerwone serce. Sprawiają, że całość naprawdę się wyróżnia. Artysta wykonał świetną robotę.

22-jednorożce-tatuaże

38. Wygląda na to, że jednorożec przeszedł bitwę.

26-jednorożców-tatuaż

39. Oto mały, ale nieodłączny projekt.

25-jednorożców-tatuaż

40. Ten kawałek ma wiele warstw, co sugeruje, że nie wszystko wydarzyło się jednocześnie. Obraz przypominający czerwone słońce jest sam w sobie niezwykle szczegółowy. Krzywe, płynność, drobne linie są fascynujące. Włosy jednorożca są pięknie wykonane i mają niesamowity kontrast na dole, gdzie zmieniają kolor na szmaragdowo niebieski. Zwróć uwagę na perły otaczające róg i wystające szmaragdy. Jej twarz i oczy są piękne i jak żywe. Kwiat nie wydaje się być częścią oryginalnego projektu, chociaż jest świetnym dodatkiem.

24-jednorożce-tatuaże

41. Oto kolejny oszałamiający obraz. Detal otaczający twarz i grzywę jest niesamowity.

29-jednorożców-tatuaż

42. Chociaż ten jednorożec nie wygląda na zbyt szczęśliwego, jestem w 100% pewien, że ta osoba jest zadowolona i zadowolona z tego, jak ten tatuaż wyszedł. szczegóły we włosach jednorożca nadają temu kawałkowi ruch i wygląda na to, że naprawdę spływa po plecach tej marszczącej się postaci. róg w kolorze tęczy to claver pomysł, a niewielki dodatek białego atramentu w oku nadaje mu blasku i blasku, aby nadać całemu tatuażowi ładny, mały pop.

30-jednorożców-tatuaż

43. jaki unikalny wzór wybrała ta osoba na swój tatuaż. Wygląda na to, że patrzysz bezpośrednio na galaktykę w ciele tego pozornego zwierzęcia. wiry kolorów, jasne białe gwiazdy i sylwetka jednorożca łączą się, tworząc jedno majestatyczne i magiczne dzieło sztuki. dobra robota zarówno dla płótna, jak i tatuażysty.

31-jednorożce-tatuaże

44. ten tatuaż może być dla nas wszystkich lekcją, aby upewnić się, że znamy naszego tatuatora i jego możliwości. Szczerze mówiąc, ten tatuaż przypomina mi tatuaż z więzienia. Praca liniowa jest trochę kręta i nie mogę powiedzieć, czy to mają być słowa w szyi jednorożca, czy to tylko bazgroły.

32-jednorożce-tatuaże

45. ten abstrakcyjny i super artystyczny tatuaż jednorożca od razu przykuwa twoją uwagę. Z nogami w różnych kolorach i wszystkimi zygzakami na szyi jednorożca, naprawdę przyciąga uwagę. Linia pracy i linie wyjściowe na tym tatuażu są bardzo imponujące, ponieważ są gładkie.

33-jednorożce-tatuaże

46. ​​ten prosty, ale piękny tatuaż znajdujący się tuż za uchem jest zawsze zabawną małą kryjówką, aby zrobić tatuaż. Jeśli nosi rozpuszczone włosy, może to łatwo ukryć, ale jeśli je założy, może pokazać światu swój zabawny tatuaż z małym jednorożcem. sam rysunek jednorożca przypomina rysunek „hello kitty” lub coś, co możesz zobaczyć nabazgrane na szkolnym zeszycie. tak czy inaczej, ten tatuaż jest fajny do oglądania i jestem pewien, że fajnie było go zdobyć.

34-jednorożce-tatuaże

47. mimo że jest to tatuaż jednorożca, w rzeczywistości jest to dość zły tyłek. Białe oczy i szczegółowe mięśnie całego konia nadają mu magiczny lub mistyczny wygląd, a nie słodki wygląd „mój mały kucyk”. Ponieważ kolory i księżyc otaczają to magiczne stworzenie, cały tatuaż łączy się, aby stworzyć jedno niesamowite dzieło sztuki.

40-jednorożców-tatuaż

48. To doskonały przykład na to, jak biały atrament jest używany, aby tatuaż wyróżniał się jeszcze bardziej niż dotychczas. Szczegóły we wszystkim, od włosów po rzęsy, sprawiają, że ten tatuaż jest bardzo imponujący. Niewielka ilość bieli w oku nadaje mu lśniący wygląd. Ten jednorożec wygląda jakby został wyciągnięty prosto z bajkowego ogona.

39-jednorożców-tatuaż

49. Ci dwaj ludzie wpadli na sprytny pomysł na zrobienie portretów dwóch mitologicznych zwierząt. Jednorożec ma wyglądać majestatycznie w tym tatuażu, któremu nadano niezwykłą ilość szczegółów nie tylko w samym rogatym koniu, ale także w banerze i tle. poroże nad jednorożcem i otaczającymi go kwiatami nadają temu tatuażowi tak wiele głębi i inspiracji artystycznej. Jasne różowe kwiaty i korona przenoszą ten tatuaż na zupełnie nowy poziom. To był bardzo dobrze zrobiony tatuaż?.

38-jednorożce-tatuaże

50. Kolory w tym tatuażu przyciągają wzrok i wyskakują prosto z tatuażu. ten tatuaż jednorożca ma idealną mieszankę różu i błękitu. Jeśli ten tatuaż nie wywołuje uśmiechu na twojej twarzy, to nie wiem, czy coś może.

36-jednorożców-tatuaż

51.

35-jednorożce-tatuaże

52.

41-jednorożce-tatuaże

53.

42-jednorożce-tatuaże

54.

43-jednorożce-tatuaże

55.

44-jednorożce-tatuaże

56.

45-jednorożce-tatuaże

57.

46-jednorożce-tatuaże

58.

52-jednorożce-tatuaże

59.

51-jednorożce-tatuaże

60.

50-jednorożców-tatuaż

61.

49-jednorożce-tatuaże

62.

48-jednorożców-tatuaż

63.

53-jednorożce-tatuaże

64.

55-jednorożce-tatuaże

65.

56-jednorożce-tatuaże

66.

57-jednorożce-tatuaże

67.

58-jednorożce-tatuaże