75 najpopularniejszych tatuaży, symboli i pomysłów na ślad dziecka

Potrzebujesz nowych pomysłów na tatuaże śladów dziecka? Mamy cię objęte

Niezależnie od tego, czy chcesz upamiętnić narodziny swojego dziecka, czy spojrzeć wstecz na swoje dzieciństwo, tatuaże z odciskami stóp są teraz modne. Chcemy być połączeni z naszą rodziną lub po prostu odczuwać nostalgię, a tatuaż to niezawodny sposób na zrobienie tego. Jednak jako forma sztuki ciała jest to projekt stały, więc zaplanowanie odcisku stopy wymaga trochę planowania.

Nadszedł czas, aby wyciągnąć książeczkę dla dzieci i wyciągnąć odciski dzieci. Jeśli nadal jesteś na etapie planowania, oto kilka wskazówek, które mogą się przydać podczas przygotowań do stemplowania tych dziecięcych odcisków.

Dołącz imię dziecka do odcisków stóp, aby tatuaż był bardziej znaczący.

Wskazówki, jak mieć idealne tatuaże ze śladami dziecka

  1. Miej wyraźną kopię wydruków. Niemowlęta są ważone i skalowane zaraz po urodzeniu, umieszczane są również ślady stóp w celach identyfikacyjnych, a także pamiątkowe pamiątki po porodzie. Upewnij się, że Twoje wydruki są prawidłowo przechowywane po ich otrzymaniu. Poinformowanie pielęgniarki prowadzącej lub lekarza, że ​​planujesz wytatuować odciski, może pomóc w uzyskaniu wyraźniejszych odcisków.
  2. Jeśli zgubiłeś swoją starą kopię odcisku stopy, możesz udać się do szpitala, w którym urodziło się dziecko, i poprosić o kopię.
  3. Porozmawiaj ze swoimi tatuażystami, zwłaszcza jeśli planujesz uzyskać odciski stóp w rzeczywistym rozmiarze. Czasami obszar umieszczenia może wpływać na jakość tatuażu. Ponadto ukończenie tatuażu może zająć kilka sesji, co może również wpłynąć na efekt końcowy, jeśli zbyt się spieszysz.
  4. Zadbaj o odpowiednią pielęgnację po wykonaniu tatuażu. Ryzyko infekcji może być wysokie, jeśli nie zadbasz o swój nowy tatuaż zgodnie z instrukcją. Pamiętaj, tatuaże łamią skórę i pojawia się krew. Nie traktuj higieny i środków ostrożności zdrowotnych za pewnik.

Uczucie miłości z tatuażami śladów dziecka

Tatuaże śladów dziecka z imieniem

Tatuaże to ozdoby ciała, które są bardzo osobiste, więc nie jest niespodzianką, że wydarzenie zmieniające życie, takie jak poród lub dzieci, jest powszechnym projektem tatuażu. Spraw, aby odcisk stopy Twojego dziecka był bardziej znaczący, umieszczając jego imię, zwłaszcza jeśli zamierzasz pokazać swój tatuaż. Pod wieloma względami imiona nadają tatuażowi więcej emocjonalnej mocy. Niezależnie od obszaru, nazwany tatuaż zawsze będzie dumą i radością każdego tatuażu oznaczającego rodzinną miłość.

dziecko-odcisk-tatuaze

Tatuaż z monogramem

Jeśli nie chcesz, aby obcy zaglądali do Twojej prywatności, ale nadal chcesz świętować narodziny dziecka i więź między rodzicem a dzieckiem, wybierz monogram zamiast imienia. Możesz wybrać inicjał lub cały zbiór pierwszych liter całego imienia Twojego dziecka, w tym drugiego imienia. Inną opcją jest dołączenie elementu projektu lub symbolu, który ma znaczenie dla Ciebie lub osoby, której ślady wpisujesz na swojej skórze.

Zobacz także: 155+ oszałamiających tatuaży akwarelowych, które zapierają dech w piersiach

Wiele tatuaży śladów dziecka

Niektórzy ludzie zdecydowali się na tatuaże z odciskami stóp dziecka w grupie, połączone ze sobą podobnymi elementami projektu. Inni zrobili sobie tusz znacznie później, więc łatwiej jest mieć imiona i odciski dzieci za jednym razem, niż tuszować jeden tatuaż na raz. Sugerujemy umieszczenie nowego tatuażu w miejscu, w którym nadal można dodać kolejny, zwłaszcza jeśli planujesz mieć więcej niż jedno potomstwo.

Realistyczna sztuka śladu dziecka

Są też tatuaże, które przypominają nam, że jest to rodzaj sztuki sam w sobie. Stylizowany projekt może być teraz trendem, podobnie jak maleńkie symbole i ikony, ale kochamy również artystyczny realizm w naszym tuszu. Niektórzy artyści tatuażu idą nieco dalej niż tylko odcisk stopy i tuszują całą stopę. Większość z tych renderów opiera się nie tylko na odbitkach dostarczonych przez szpital, ale także na zbliżeniach.

To wszystko w Curlicue

Większość tatuaży z odciskami stóp jest czarno-białych, więc innym sposobem na ubieranie projektu jest wyszukanie kaligrafii lub artystycznego curlicue, jeśli chodzi o sparowane imię. Ponadto ten trend w sztuce tatuażu staje się bardziej oczywisty dla imion dziewczynek, ponieważ wdzięcznie zakrzywiony motyw kojarzy się głównie z kobietami. Sugerujemy jednak przejrzenie portfolio tatuażysty w poszukiwaniu różnych czcionek.

Pomysły na tatuaże śladów dziecka ze szczegółami urodzenia

Idź o krok dalej, podając dane urodzenia swojego dziecka. Imiona i daty urodzenia są świetne, ale niektóre mamy i tatusiowie zdecydowali się podać czas urodzenia, wagę i miejsce. Ten nowy trend jest szczególnie popularny wśród matek po raz pierwszy i uwielbiamy to, jak detale są uwzględniane w projekcie. Niektóre projekty całkowicie unikają samego odcisku stopy, aby po prostu zachować kształt stopy. Sprawdź te kreatywne renderowanie odcisku stopy dziecka ze wszystkimi informacjami na temat noworodka.

Uwielbiamy kreatywne elementy, które zawierały wszystko, co musisz wiedzieć o dziecku, a nawet więcej. Ale co najważniejsze, miłość prześwituje przez atrament. Tatuaż naprawdę staje się prawdziwym wyrazem matczynej miłości.

Tatuaże Pamięci Śladów

Wszystkie dzieci są aniołami, ale niektóre stały się niebiańskimi i jednym z powodów, dla których rodzic zdecydowałby się na tatuaż z odciskiem stopy. Poronienie czy śmierć dziecka jest bardzo bolesna, ale więź między rodzicem a dzieckiem jest upamiętniana i celebrowana, choć w sposób bardzo szanowany i osobisty. Niektórzy rodzice pogrążeni w żałobie decydują się na nienazwane odciski stóp, podczas gdy niektórzy dołączają datę do tatuażu. Niektórzy zdecydowali się na wytatuowanie odcisków stóp swojego dziecka jako anielskich skrzydeł.

Artyści tatuażu podzielili się również, że tatuaże są często proszone o upamiętnienie osoby lub wydarzenia jako pamiątki.

Tatuaże na ramieniu dla dziecka

Popularnym miejscem do umieszczania tatuaży są ogólnie ramiona. Tył może być bardzo rzucający się w oczy, a jeśli jesteś dumną mamą lub tatą, jest to świetne miejsce, by pochwalić się tatuażami. Inną kwestią jest to, że obszar ramion jest również łatwiejszym miejscem do namalowania tatuażu. A ponieważ jest to obszar, którego zwykle nie odsłaniamy podczas naszej codziennej rutyny, gojenie może być również znacznie szybsze niż obszar, który jest odsłonięty i będzie często używany, na przykład na dłoni lub szyi. Co więcej, rozległość przestrzeni oznacza, że ​​większość ludzi ma swobodę wyboru większych i bardziej wyszukanych wzorów tatuaży.

Niektórzy ojcowie też wolą mieć tatuaże na ramionach. Niektórzy twierdzą, że oznacza to odpowiedzialność ojca wobec swojego dziecka, inni twierdzą, że oznacza to, że więź między ojcem a jego dzieckiem jest na zawsze. Bez względu na symbol bezwarunkowa miłość pozostaje prawdziwa.

Gdzie umieścić atrament do odcisków stóp dziecka?

Tatuaże śladów dziecka na ramionach

Popularnym miejscem na tatuaże są ramiona, stąd powszechność tatuaży na rękawach. W przypadku tatuażu z odciskiem stopy dziecka popularne są przedramiona i ramię, ponieważ skóra jest gotowa do nałożenia tuszu. Pamiętaj też, aby zgolić obszar, w którym planujesz wykonać tatuaż, a jeśli planujesz mieć pełnowymiarowy odcisk, zmierz obszar. Możesz również omówić projekt ze swoim tatuażystą, aby dopasować imię i datę urodzenia, jeśli masz ochotę umieścić je w swojej nowej sztuce ciała.

Albo co z tatuażem na nodze?

Tatuaże na nodze lub udzie mają na celu zachowanie prywatności, coś, co użytkownik wybrałby dla siebie. W przypadku tatuażu z odciskiem stopy dziecka uda jest również dobrym miejscem, jeśli nie chcesz zmieniać rozmiaru tatuażu na coś mniejszego. Jeśli jesteś introwertykiem, ale nadal chcesz uczcić narodziny swojego dziecka lub upamiętnić wspomnienie, dobrym wyborem będzie udo lub noga. Pamiętaj, są to miejsca rzadko odwiedzane przez ludzi, zwłaszcza w miejscach pracy.

Tatuaż śladów dziecka na klatce piersiowej

W świecie tatuażu tatuaże naniesione na klatkę piersiową oznaczają ludzi i rzeczy, które są najbliższe sercu danej osoby. Co więcej, obszar klatki piersiowej jest ważnym miejscem. Nic więc dziwnego, że wielu rodziców nosi na piersi tatuaże z odciskami stóp dziecka. Estetyka i praktyczność jednak ograniczają tę opcję dla niektórych kobiet. Ponadto kobiety karmiące piersią prawdopodobnie zdecydują się na wykonanie tatuażu na klatce piersiowej po tym, a może w ogóle nie zrobią tego, ponieważ piersi mogą być bardzo delikatne w okresie karmienia piersią. Wreszcie, istnieją również względy zdrowotne i wpływ na produkcję mleka.

Miejscem pamięci jest również okolica klatki piersiowej. A w świecie tatuażu jest to również miejsce na znaczące więzi lub znaczące symbole.

Zabawne i kreatywne ślady dziecka na stopach

Nieco bardziej zabawne, zarówno dosłownie, jak i w przenośni, jest umieszczenie nowego śladu dziecka na własnej stopie. To także prywatna przestrzeń, w której możesz wybrać, czy chcesz, aby ludzie zobaczyli Twój wyjątkowy tatuaż. Jednak tatuaż na kostce to inna sprawa. Co więcej, jest bardziej kojarzony z tajemniczością i zmysłowością z wieloma celebrytami noszącymi tatuaże na kostkach.

W niektórych kulturach i krajach stopy są również uważane za strefę erogenną. Ale sztuka ciała jest zawsze wyrazem indywidualności, która obejmuje uczucia miłości, smutku, cierpienia i świętowania. Wreszcie, kolejna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze stopy, musisz zaplanować, jak właściwie zadbać o swój tatuaż. Obejmuje to nie noszenie butów lub pozostawanie na stopie lub stopach przez jakiś czas. Niektórzy ludzie zdecydowali się również na tatuaże na podeszwach stóp, więc jest to coś, co również możesz wziąć pod uwagę. Jeśli nie chcesz, aby Twój tatuaż był widoczny, jest to jedno z najbardziej prawdopodobnych miejsc, w których możesz go ukryć.

Pomysły na ślady Mini Baby

Wiele tatuaży po raz pierwszy, które ludzie otrzymują, jest małych i dyskretnych, chociaż są tacy, którzy robią duże za pierwszym razem. To jeden z powodów, dla których niektórzy ludzie noszą ślady mini. Niektóre matki uważają również, że ślady ich dziecka są zbyt duże i pytają, czy można je zmienić. Małe tatuaże na dwóch stopach są również symbolem, którego obrońcy życia używają do reprezentowania płodu. Jednak dla wielu rodziców te mniejsze odciski stóp dziecka są o wiele bardziej praktyczne, jeśli chodzi o wpisywanie ich dzieci w skórę. Jeśli chcesz mieć wiele odcisków stóp, ale nie chcesz dużego tatuażu, te mini nadruki dla niemowląt mogą być dla Ciebie idealnym rozmiarem.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać przy małych odciskach stóp dziecka, jest to, że trudniej będzie narysować linie śladu, szczególnie w przypadku małych. Możesz zdecydować się na zachowanie początkowego kształtu odcisku stopy dziecka lub na większy tatuaż.

Tatuaże śladów dziecka dla bliźniaków

Podwójna zabawa, podwójna trudność, ale kochamy bliźnięta, gdy są w pobliżu. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest miejsce, w którym umieścisz swój tatuaż, ponieważ otrzymasz 2 odciski lub 2 pary odcisków. Po drugie, jak zaprojektować nadruki, aby tatuaż wyglądał dobrze estetycznie, zachowując jednocześnie swoje emocjonalne znaczenie? Wreszcie, rozmiar ma znaczenie. Niektóre dzieci rodzą się z dużymi stopami i na pewno dostaniesz 2 z nich. Aby odpowiedzieć na te pytania, możesz wybrać jeden tatuaż na każdą rękę lub nogę, aby reprezentować jedno dziecko. Możesz też mieć spójny projekt stworzony przez swojego tatuażystę. Pamiętaj, że są artystami, którzy potrafią zintegrować wszystko, co chcesz w tatuażu.

Cytat Tatuaże

Wpisane słowa jako tatuaż są bardzo znaczące. Niektóre to słowa, którymi należy żyć, myśli, które chcielibyśmy zapamiętać na zawsze, a niektóre to sentymenty, które mają być emocjonalną spuścizną. Cytat tatuaże wraz z odciskami stóp dziecka są symbolami miłości rodzicielskiej i można je również postrzegać jako potwierdzenie dla rodzica. Możesz wybrać prostą linię, która będzie towarzyszyć odciskom stóp Twojego dziecka lub coś dłuższego. Niektórzy tatuatorzy podzielili się doświadczeniami z tatuowania modlitw, zwłaszcza tatuaży pamiątkowych. W takich przypadkach słowa są ważone według ciała i krwi.

Kolorowe tatuaże śladów dziecka

Twoje odbitki dla dzieci mogą być czarno-białe, ale nie pozwól, aby powstrzymało Cię to od używania koloru. Użyj ich jako akcentów projektowych lub jako samego elementu projektu.

Ozdoby i symbole śladów dziecka do tatuażu

Jeśli chcesz czegoś bardziej wyszukanego, połącz symbole, takie jak kwiaty, gwiazdy lub abstrakcyjne elementy projektu. Niektórzy rodzice wybrali skrzydła motyla, aby symbolizować metamorfozy porodów, podczas gdy niektórzy chcą, aby anielskie skrzydła symbolizowały małe aniołki w ich życiu.

Stylizowane tatuaże motyle

Po pierwsze, dobry tatuator zawsze pomoże Ci zaprojektować Twój tatuaż. Pamiętaj, że jesteś ich najlepszą formą reklamy. Mogą również zawierać odciski stóp i sprawić, że będą skrzydłami motyla. W dzisiejszych czasach motyw projektowy również zyskuje na popularności, ponieważ coraz więcej matek decyduje się na tatuaże upamiętniające narodziny swoich dzieci.

Tatuaż pojedynczego śladu dziecka

Jeśli 2 to za dużo, wybierz jeden ślad. Niektórzy wolą, aby lewy odcisk znajdował się po lewej stronie ciała, a prawy po prawej.

Tradycyjne tatuaże śladów dziecka

Możesz także wybrać tradycyjny tatuaż z podwójnym odciskiem stopy. To proste i jasne. Najważniejsze jest ostatecznie znaczenie tatuażu.

Tatuaże śladów dziecka i odcisków dłoni

Popularnym trendem jest posiadanie zarówno odcisku stopy, jak i tatuażu z odciskiem dłoni. Niektórzy rodzice postanowili również podać szczegóły dotyczące urodzenia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące tatuaży ze śladami dziecka

Chcę wytatuować odciski stóp mojej córki na moim ramieniu, ale nie mogłem mieć atramentu mojego syna, kiedy urodził się 3 lata temu. Teraz chcę ich obu. Prosimy o pomoc!

Jeśli nie udało ci się uratować odcisków stóp swojego syna, możesz udać się do szpitala, w którym go urodziłaś i poprosić o kopię. Większość szpitali wymaga dowodu tożsamości i pobiera opłatę za kopię. Ale jeśli nie jest to możliwe, po prostu stwórz własny ślad. Pamiętaj, że odcisk stopy jest podobny do odcisku palca i dłoni, jest unikalny dla Twojego dziecka. Możesz zmienić rozmiar obecnego odcisku stopy Twojego syna, aby wyglądał jak noworodek.

Przed urodzeniem syna miałam 2 poronienia. Wszelkie sugestie dotyczące dyskretnego śladu dziecka?

Rozumiem, że chciałabyś uczcić narodziny syna, ale nie chcesz zapomnieć o poprzednich poronieniach. Jeśli nadal nie masz tatuażu dla swojego syna, mogę zasugerować, aby w projekcie twojego syna znalazły się anielskie skrzydła lub skrzydła motyla. Gwiazdy i koniczyny to również motywy projektowe do tatuaży pamiątkowych, których możesz użyć.

Gdzie jeszcze mogę zrobić tatuaż z odciskiem stopy dziecka? chcę być inny.

Inne miejsca, w których można wydrukować odciski dziecka, to boki stóp, wewnętrzny biceps, nadgarstki i podeszwy stóp są dość rzadkie. Jeśli decydujesz się na mini odciski stóp, możesz rozważyć między palcami lub na palcach.

Tatuażysta, z którym się konsultowałem, powiedział, że trudno będzie zmienić rozmiar śladu moich bliźniaków. Ale są ogromne i nie chcę, żeby całe moje udo było pokryte ich stopami. Co ja robię?

Idź do innego tatuatora. Może to, co byłoby trudne dla niektórych artystów, to spacer po parku dla innego?.

Chcę, aby truskawki i jabłka znalazły się w moim tatuażu odcisków stóp dla moich córek. Czy to tandetne??

Idź po to. Tatuaże są Twoim osobistym środkiem wyrazu i zawsze możesz pracować ze swoim tatuatorem. Jeśli masz wątpliwości, zadaj sobie pytanie, dlaczego. Ponadto, jeśli to tylko przelotny kaprys, pamiętaj, że tatuaże są trwałe. Na koniec poproś swojego tatuażystę o narysowanie ostatecznego projektu przed rozpoczęciem tatuażu.