75 seksownych kolczyków na pępek, które z pewnością pokochasz

Czy chcesz trochę rozgałęzić się i zdobyć piercing, więc nie szukaj dalej niż ten artykuł? Najpopularniejszym przekłuwaniem jest przekłuwanie pępka i wiemy, dlaczego. To seksowne jak diabli! Niektóre kobiety wybierają tylko podwójny kamienny pasek do pępka, aby ukończyć przekłuwanie, podczas gdy inne będą trochę więcej eksperymentować. Jeśli chcesz wstrząsnąć swoim przeszywającym doświadczeniem, bądź na bieżąco.

Możesz nie zdawać sobie sprawy, że w niektórych kulturach pępek kolczyki mogą symbolizować wiele rzeczy. Reprezentują siłę, płodność, a nawet odwagę. Piercing jest czymś, w czym biorą udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przekłuwanie pępka jest czymś, co jest nieco bardziej popularne wśród kobiet niż mężczyzn.

W końcu istnieje wiele różnych sposobów na przekłucie pępka. Kolczykowanie pępka wykonuje się zawsze głównie od góry pępka. Następnie przez marynarkę umieszczana jest sztanga, na końcu nabijana ćwiekami. Jeśli chcesz pójść trochę dalej, możesz dodać do swojego piercingu bogate wdzięki lub klejnoty, aby uzyskać dodatkowy efekt.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale kiedy przekłuwasz pępek, skupiasz się na podkreśleniu formy i kształtu swojego ciała. To bardzo ważne. „Osoby z zewnętrznymi pępkami mogą zdecydować się na przebicie środka pępka, ponieważ nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby przejść przez jego górną lub dolną część”.

Istnieje wiele różnych elementów, które możesz dodać do kolczykowania pępka. Być może często widziałeś łańcuszki, a nawet opaski, które łączą się z piercingiem, ale także otaczają talię. W ten sposób inni reprezentują swoją osobowość lub własny styl. Wiele kobiet wybiera te opcje, podczas gdy inne pozostaną przy tradycyjnej sztangi lub pierścieniu i to też jest w porządku. Biżuteria z ćwiekami ma różne kształty i rozmiary, a naprawdę niebo jest granicą dla tego rodzaju biżuterii, którą możesz zdobyć za przekłuwanie pępka. Poniżej znajduje się 75 seksownych kolczyków do pępka, które z pewnością pokochasz:

1. Proste projekty

Prosta sztanga, a ta nie ma nawet klejnotów. Niektórzy ludzie po prostu lubią prostotę. To świetny styl, od którego się uzależnisz. Nie zawsze musisz się popisywać; proste przekłuwanie pępka to wszystko, czego potrzebujesz, aby pokazać swoją osobowość.

przekłuwanie pępka

2. Dodaj klejnot

Prosta sztanga, ale ta ma klejnot. Jeśli lubisz nosić bikini, to świetny sposób na pokazanie swojego piercingu. To najlepsza część noszenia bikini to możliwość pokazania tego seksownego piercingu, aby cały świat mógł go zobaczyć.

3. Śliczne wzory

Wystarczy prosta konstrukcja sztangi, aby wywołać plusk. Jest wiele kobiet, które preferują ten prosty dotyk, jeśli chodzi o kolczyki.

4. Wzory nabijane

Jeśli chodzi o kolczyki, możesz zachować prostotę. Kto nie lubi obnażyć brzucha? Kulki na sztangi są dość małe, dzięki czemu przekłuwanie jest bardzo proste. Jeśli nie chcesz niczego, co jest zbyt efektowne, to jest ten dla Ciebie.

5. Olśniewające klejnoty

Klejnoty mają różne kształty i rozmiary, a w tym przypadku są nieco większe. Srebro naprawdę wyskakuje z jej opalonej skóry. To wygląd, który z pewnością pokochasz, jeśli masz prostą osobowość.

6. Czarna brzana

Czarna sztanga jest zawsze tajemniczym stylem, który daje ci niesamowite uczucie. Błyszcząca czerń naprawdę się wyróżnia i doda ci element tajemniczości, który sprawi, że wszyscy będą o tobie mówić. Jest seksowny i pociągający.

7. Seksowny styl

Ten seksowny styl pokochasz z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że możesz się nim pochwalić na siłowni. Kolczyk do pępka wygląda niesamowicie na jej płaskim brzuchu. To najseksowniejsza część jej brzucha.

8. Akcesoria

Wiele kobiet uwielbia ozdabiać swoje kolczyki i jest to świetny przykład. Kto nie kocha blasku? To świetny sposób na dodanie popu do Twojego stylu.

9. Łapacz snów

Ten oszałamiający dodatek jest trochę większy, ale jest naprawdę fajny. Łapacz snów to element, którym możesz się pochwalić, gdziekolwiek jesteś. Jest sexy i pokaże światu odrobinę Twojej osobowości.

10. Pistolet

Jeśli twoja osobowość jest trochę bardziej zła, to dlaczego nie mieć akcesorium do pistoletu przyczepionego do piercingu. Czerń wokół klejnotu naprawdę sprawia, że ​​całość wyskakuje.

11. Ładne kolory

Uwielbiam te wszystkie różne kolory. Jest tu spora różnorodność, którą z pewnością pokochasz. Odważne kolory są naprawdę kuszące. Czerwony, niebieski, zielony, a nawet czarny. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, będzie piękny. Nie możesz się pomylić z tymi kolorami.

12. Korona

Jeśli chcesz poczuć się jak królowa, dlaczego nie zagłębić się w piercing, który ma w sobie coś królewskiego. Korona jest nawet czerwona, więc w mgnieniu oka poczujesz się jak król.

13. Klejnoty koronne

Ta korona dotyczy klejnotów. Noś klejnoty koronne z dumą.

14. Ładna korona

Jeśli lubisz większe kolczyki, to z pewnością pokochasz tę błyszczącą koronę. Klejnot jest duży, podobnie jak akcesorium.

15. Akcesoria plażowe

To naprawdę świetny piercing do pępka, ponieważ klejnoty są niebieskie, nie wspominając o muszli, a nawet żółwia. To zdecydowanie duże akcesorium, jeśli to lubisz.

16. Słońce przesilenia

Świetny dodatek w postaci słońca. Jeśli masz słoneczną osobowość, to jest to piercing dla Ciebie.

17. Kwiatowe przekłuwanie

Świetny piercing, który ściśle przylega do pępka. Małe klejnoty tworzą ładny kwiat. To wspaniały piercing do pępka.

18. Kula

Jeśli lubisz polować lub po prostu strzelać z ulubionej strzelnicy, to jest to przekłuwanie pępka dla Ciebie. Klejnoty dodają mu również ładnego elementu do piercingu.

19. Różowy i niebieski

Kolejny przykład kolczykowania pępka dla miłośnika broni. Klejnoty są w kolorze różowym i niebieskim, aby zapewnić ci odrobinę osobowości.

20. Ciasne brzuchy

Kiedy masz mały brzuch lub szczupłą talię, prawdopodobnie nie chcesz, aby kolczyk w pępku był zbyt duży. W tym przypadku jest to idealne dopasowanie.

21. Słoneczna strona

Ten piękny piercing do pępka jest oszałamiający, ponieważ jest wyjątkowy. Ma klejnoty i złoto; to oszałamiająca jakość.

22. Podwójne przekłuwanie

Jest to niezwykły piercing, który jest w komplecie z czarną sztangą z dodatkiem akcesorium. Jeśli chcesz czegoś innego niż to, jest dla Ciebie.

Zobacz także: Piercing chrząstki: wszystko, co musisz wiedzieć, zanim dostaniesz (2018)

23. Podwójna sztanga

Jeśli chcesz naprawdę wyjątkowego wyglądu, otrzymanie podwójnej sztangi wysadzanej klejnotami jest dokładnie tym, czego szukasz. To nowy seksowny wygląd, który staje się modny.

24. Łuk

To z pewnością większe akcesorium. Jeśli chcesz piercingu z klasą i elegancją, to ten jest dla Ciebie. Są klejnoty z małą kokardką, które uzupełniają styl. 

25. Fioletowy wygląd

Uwielbiam oszałamiające fioletowe klejnoty z tym kolczykiem, a także dodaną syrenę. To uroczy projekt, który każdy by pokochał.

26. Pióro

Świetny dodatek w postaci piórka, jest naprawdę piękny.

27. Różowy łapacz snów

Świetny łapacz snów, który jest większy, nieco różowy, naprawdę go wyróżnia. Jeśli kochasz ładny róż, to jest to piercing pępka dla Ciebie.

28. Wzory łańcuchów

Inny rodzaj akcesorium i to w postaci łańcuszków. Ten akcesorium do pępka jest naprawdę piękne ze względu na element biżuterii.

29. Niebieski kryształ

Łapacze snów są obecnie bardzo popularne. Dodaj duży niebieski kryształ do dowolnego akcesorium, a z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

30. Małe kolczyki

Ten seksowny brzuch wygląda niesamowicie z tym kolczykiem, mimo że jest mały. Jeśli chcesz tylko małej i prostej sztangi, która jest tak samo seksowna jak inne?.

21. Neonowa zieleń

Zabawne akcesoria to tylko sposób na pokazanie swojej osobowości. Dodaj zielony klejnot, a może kowbojski but lub anielskie skrzydło.

22. Proste przekłuwanie

Prosty piercing do pępka, który z pewnością pokochasz, jeśli chcesz czegoś prostego i niepowtarzalnego.

23. Po prostu srebrny

Świetna sztanga, która jest tylko odrobiną srebra. To idealny piercing dla kogoś, kto lubi prostotę.

24. Konopie indyjskie

Jeśli masz trochę miłości do naturalnego życia roślinnego, to może chcesz to reprezentować. To urocze akcesorium, które z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

25. Świetna biżuteria

Świetny piercing do pępka, który jest prosty, ale słodki.

26. Ważka

Jeśli kochasz ważki, pokochasz tę biżuterię. Po prostu uwielbiamy fiolet, który jest tutaj zaangażowany.

27. Miłość nabijana

Jeśli chcesz tylko prostego ćwieka, pokochasz ten wysadzany klejnotami kawałek.

28. Duże klejnoty

Klejnoty występują w wielu różnych rozmiarach; wszystko zależy od Twojego poziomu komfortu. Jeśli szukasz klejnotu, wybierz taki w zależności od kształtu talii.

29. Prosty różowy

Prosty piercing do pępka, który z pewnością pokochasz.

30. Prosta przeszywająca miłość

Nie ma nic złego w prostocie, może taka jest twoja osobowość. Kolczyk do pępka to świetny sposób na pokazanie swojej prawdziwej osobowości.

31. Srebro na biegunach

Jeśli lubisz błyszczeć, potrzebujesz tylko prostej wysadzanej klejnotami sztangi, która dopełni Twój look.

32. Małe sztangi

Sztangi mają różne kształty i rozmiary, w tym przypadku sztanga jest maleńka.

33. Mały niebieski

Sztanga z kilkoma niebieskimi klejnotami to dokładnie to, czego potrzebujesz, aby wyrazić swoje zdanie. To elegancki kolor, który naprawdę wyskakuje ze skóry.

34. Niezwykłe projekty

Świetna sztanga, która jest trochę niezwykła. Jeśli chcesz czegoś innego, to z pewnością pokochasz tę sztangę.

35. Subtelne projekty

Kolczyk do pępka, który świetnie wygląda z tatuażem. Jeśli lubisz jakieś kolczyki do ciała, to jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie.

36. Czarne wzory

Bardzo mała i bardzo prosta czarna sztanga. Czasami jest w porządku, aby było to proste.

37. Świetne akcesoria

Akcesoria mogą być świetne, jeśli chcesz trochę bardziej ozdobić swój styl. Te akcesoria nie są zbyt duże, ale dodają blasku.

38. Miłość słonia

Do tego nie potrzeba sztangi. Duży słoń całkowicie zakrywa sztangę. Jeśli chcesz mieć naprawdę inny projekt, to ten jest dla Ciebie.

39. Czarne wzory

Prosta czarna sztanga zapewnia prosty, ale elegancki styl. Jeśli naprawdę chcesz prostego przekłucia pępka, to z pewnością pokochasz ten.

40. Seksowny styl

Seksowne akcesorium jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby dopełnić swój osobisty styl.

41. Kotwica Miłość

Świetny piercing, w którym chodzi o bling. Jej brzuch jest pokazywany przez tę kotwicę, która ma w sobie wiele uroku. To seksowne przekłuwanie pępka.

42. Zabawa w słońcu

Prosty piercing, który tego lata możesz nosić na słońcu. To idealny piercing dla Ciebie.

43. Srebrna sztanga

Świetny piercing do pępka, w którym chodzi o prostotę. Świetny styl, który jest elegancki, ale jednocześnie niebanalny.

44. Seksowny blask

Prosty, seksowny blask to wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić wrażenie w życiu. Wszyscy moglibyśmy użyć odrobiny iskierki w naszym życiu.

45. Drzewo Życia

Ten podwójny piercing jest super fajny. Jest tu kilka wysadzanych klejnotami elementów, ale akcesorium z drzewem życia jest naprawdę uderzające. Jeśli chcesz mieć niesamowity piercing, to z pewnością pokochasz ten.

46. ​​Seksowna i srebrna

Srebrna sztanga, którą pokochasz tylko dlatego, że jest srebrna. To wyjątkowy sposób na pokazanie osobistego stylu.