80 unikalnych pomysłów na tatuaż z Wodnika, które z pewnością pokochasz

Jeśli szukasz nowego tatuażu, dlaczego nie wybrać swojego znaku zodiaku. Nie ma lepszego znaku niż znak Wodnika i to jest świetny tatuaż. Symbol Wodnika polega na tym, aby jednocześnie być oryginalnym i zabawnym. Jak możesz nie kochać tego tatuażu??

Właściciele Wodnika rodzą się między końcem stycznia a początkiem lutego, jest to związane z tymi, które są ascendentami, księżycami lub wierzchołkami.

Jeśli nie wiesz, co oznacza bycie Wodnikiem, pozwól nam w tym pomóc. Wiadomo, że mają niesamowicie intensywną intuicję i jest to coś, co może się przydać, aby mieć pewność. Mają też bezinteresowną naturę, co jest niesamowitą cechą. Tło jest związane z 11. znakiem i jest reprezentowane przez dwie zygzakowate linie.

Wodnik kojarzy się z żywiołem powietrza. Chociaż jeśli chcesz być techniczny, wykorzystują również fale i wiatr w swojej produkcji.

Jeśli chcesz reprezentować swój znak, to jest to świetny artykuł, z którym możesz wybrać świetny projekt.

Poniżej znajduje się 80 unikalnych pomysłów na tatuaż z Wodnika, które z pewnością pokochasz:

1. Ostra woda

W tym tatuażu woda jest ostra i widać, że w projekcie jest również dużo siły. Jeśli chcesz tatuaż, który pokazuje moc, którą masz, to jest to tatuaż dla Ciebie. Ten projekt nie wymaga koloru. To jest piękne.

Tatuaże Wodnika

2. Proste tatuaże

To bardzo prosty projekt, który przedstawia fale, ale uwielbiamy jasne kolory. Ten wzór tatuażu jest na tyle mały, że można go umieścić w dowolnym miejscu. Jednak ramię wydaje się być najpopularniejszym miejscem na te tatuaże i zdarza się, że się zgadzamy.

3. Projekty fal

Kolejny przykład tatuażu falowego, ale w innej pozycji. Uwielbiamy życzliwość tego projektu. Fale nie mają fajnego kształtu, a niebieski sprawia, że ​​naprawdę się wyróżnia.

4. Odważne projekty

Od początku do końca ten tatuaż jest bardzo prosty i nie zajmie dużo czasu. Może zmieścić się w dowolnym miejscu, dzięki czemu możesz go ukryć, jeśli chcesz. Te odważne projekty reprezentują fale. Jeśli chcesz mieć bardziej stonowany tatuaż, to jest ten dla Ciebie.

5. W gwiazdach

Jeśli uwielbiasz patrzeć na gwiazdy, z pewnością pokochasz ten projekt. Tatuaż konstelacji jest zawsze popularny. Ten rodzaj tatuażu zmieści się wszędzie.

6. Litery greckie

Jeśli podoba Ci się wzór fali, dodaj do niego kilka greckich liter, aby nadać mu więcej znaczenia. Możesz spersonalizować swój tatuaż w dowolny sposób. Ten tatuaż sprawia, że ​​wygląda jak tatuaż z kodem kreskowym, więc uważaj na mocne linie.

7. Niebieskie fale

Jest to wyraźnie bardzo popularny tatuaż i taki, który z pewnością pokochasz. Niebieski po prostu przenosi nas z powrotem do chęci bycia w wodzie. To kolejny przykład umieszczenia tej niebieskiej fali.

8. Za uchem

Jeśli szukasz subtelnego projektu, z pewnością pokochasz ten prosty, ale słodki wzór fali. To tylko kilka linijek, ale i tak robi wrażenie. Jeśli chcesz czegoś prostego, zawsze będziesz pielęgnować ten projekt.

9. Zaciekli Bogowie

Fajnie, jeśli chcesz reprezentować bogów. To świetny tatuaż na szyję i taki, który odróżni Cię od reszty. Fale biegną po obu stronach tatuażu i wygląda całkiem fajnie z tyłu.

10. Oszałamiające kolory

Jeśli szukasz szczegółowego i kolorowego tatuażu, możesz rozważyć taki obraz. Kolory są uderzające i na pewno przyciągną wzrok. Kolory są głębokie i cudowne. Spodziewaj się dużego tatuażu, jednak nie jest to rodzaj projektu, z którym możesz zrobić mały tatuaż. Stworzyłby unikalny projekt tatuażu na plecach lub ramieniu. Możesz go nawet użyć do projektu rękawa.

11. Wylewanie wody

Obrazy wylewanej wody są powszechnym pomysłem na tatuaż Wodnika. Ten ma rudowłosą kobietę wykonującą zadanie i patrzącą prosto w oczy.

12. Małe fale

Nie potrzebujesz ogromnego projektu tatuażu, aby reprezentować swoją naturę Wodnika. To prosta konstrukcja, którą można umieścić w dowolnym miejscu, nawet na stopie, jak na tym zdjęciu. Jeśli chcesz reprezentować wartości Wodnika, ale nie chcesz dużego tatuażu, ten projekt jest idealny dla Ciebie.

13. Fale miłości

Na tym zdjęciu fale są reprezentowane z miłością, ponieważ znajdują się w sercu. To świetny obraz, który jest prosty, ale jasny. Ma w sobie elementy rysunkowe i nie jest to rodzaj tatuażu, który miałby w sobie wiele szczegółów.

14. Tatuaże na ramię

Fale wydają się być dość powszechne jako tatuaże falowe, a ten jest ciemnym, zygzakowatym projektem. Jeśli szukasz czegoś prostego, nie szukaj dalej niż to. To jest pół na pół projekt, aby dać ci to, co najlepsze z obu światów.

15. Projekty kreskówek

Jeśli jesteś fanem kreskówek, to jest to świetny tatuaż dla Ciebie. To wylewanie się niekończącej się wody, a my po prostu uwielbiamy jasny błękit. Gdybyś miał projekt ramienia, naprawdę mógłbyś mieć wodę spływającą w dół i wokół ramienia. Wyglądałby całkiem fajnie jako gotowy produkt.

16. Czerwone linie

Jeśli kochasz wygląd fali, ale chcesz czegoś innego, wypróbuj zamiast tego czerwone linie. Niebieski zawsze przyciąga wzrok, ale to nie znaczy, że nie możesz mieć fal w wielu różnych kolorach.

17. Wzory rękawów

Jeśli szukasz większego wzoru tatuażu, takiego jak rękaw, z pewnością pokochasz ten projekt. Ma świetny kolor i detale. Jeśli kochasz głębokie kolory, to jest to styl dla Ciebie.

18. Księżyc

Świetny projekt tatuażu, w którym słońce patrzy w dół na wylewającą się wodę. Uwielbiamy niebieski, który jest związany z tym tatuażem. Jest to duży projekt, ale ma wiele wspaniałych elementów, takich jak księżyc, czaszka i wylewanie wody.

19. Słodkie wzory

Ten wspaniały tatuaż Wodnika jest prosty, a fale są nieco bardziej realistyczne. To idealny tatuaż na szyję, ponieważ jest mały i można go ukryć, jeśli tego chcesz.

20. Ukryte tatuaże

Jeśli szukasz tatuażu Wodnika, który możesz ukryć, może to być tatuaż dla Ciebie. To prosta konstrukcja i ładnie układa się za uchem. Jeśli szukasz czegoś kreatywnego, to jest to tatuaż dla Ciebie.

21. Fale

Wydaje się, że najczęstszym sposobem przedstawiania symbolu Wodnika są fale proste. Lokalizacja tatuażu jest idealna dla tego typu projektu. Masz możliwość pokazania go lub ukrycia.

22. Dalszy apartament

Te fale są nieco bardziej różne, ponieważ są bardziej od siebie oddalone. Ma je ​​rozłożone na plecach i tworzy zupełnie inny obraz. Sam zdecyduj o rozstawie fal, aby stworzyć bardziej oryginalny projekt. Podoba nam się, że jest tak rozmieszczony z tyłu, ponieważ jest niezwykły i trochę bardziej kreatywny niż inne, które widzieliśmy.

23. Eleganckie fale

Te fale tworzą wspaniały tatuaż Wodnika ze względu na ich konstrukcję. Ten projekt jest bardziej płynny i jest naprawdę elegancki. Możesz stworzyć dowolny rodzaj fali, ten jest bardziej kobiecy. Uwielbiamy kapryśny charakter tego projektu, byłby świetny dla każdej dziewczyny, która szukała czegoś innego.

24. Fale kreskówek

Naga kobieta w falach, czego chcieć więcej od tatuażu. Ten kreskówkowy projekt jest naprawdę ładny. Podoba nam się fakt, że nie wydaje się być speszona przez całą otaczającą ją wodę, może faktycznie spać.

25. Potężne obrazy

Jeśli szukasz złego projektu, to jest dla Ciebie. Jest mroczny i gwałtowny i naprawdę trafia w sedno problemu. Uwielbiamy wszystkie ciemne kolory związane z tym tatuażem, jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju.

26. Zmiana fal

Jeśli lubisz to, co najlepsze z obu światów, z pewnością pokochasz ten projekt tatuażu. Uwielbiamy również fiolet, który jest tutaj zaangażowany. Mają tam słowo Wodnik, które reprezentuje ich miłość do znaku.

27. Miłość syreny

Syrena to zawsze świetna reprezentacja wody. Tatuaż Wodnika jest często reprezentowany przez syreny. Dodatkowo tworzą całkiem fajne projekty. Po prostu kochamy syreny ze względu na ich kapryśną naturę i są jednym z największych symboli morza, jakie mamy. Po prostu je kochamy!

28. Ciemne wzory

Ten projekt tatuażu składa się z mężczyzn, którzy wykonują nalewanie. Są identyczne w tym samym tatuażu. To prosty tatuaż, ale taki z dużym charakterem.

29. Tatuaże z klatkami piersiowymi

Dzbanek jest wlewany do klatki piersiowej tego faceta. To świetny projekt tatuażu, który jest również bardzo prosty. To świetny tatuaż, który można połączyć z innymi, takimi jak ten. Jest wiele rzeczy, które zmieszczą się wzdłuż klatki piersiowej.

30. Jasne kolory

Świetny projekt tatuażu, który ma odważne i piękne kolory. Uwielbiamy jasną pomarańczę, która tworzy dzbanek w tym tatuażu Wodnika. Jasne kolory są tutaj całkiem niesamowite, jeśli masz zamiar uzyskać tatuaż Wodnika, te kolory dobrze ze sobą współgrają.

31. Po prostu fale

Prosty projekt tatuażu, ale taki, który robi wrażenie. Istnieją również greckie litery związane z tym projektem tatuażu. Jeśli chcesz złożyć oświadczenie, to jest tatuaż dla Ciebie.

32. Spokojna chwila

Ten spokojny moment tworzy oszałamiający projekt tatuażu. To proste, ale daje poczucie bycia w Zen. Uwielbiamy te tatuaże, ponieważ bardziej przypominają portrety niż cokolwiek innego. To świetny tatuaż i taki, który z pewnością pokochasz przez długi czas.

33. Pani czeka

Ta kobieta wygląda, jakby była głęboko zamyślona, ​​gdy rozważa swój dzban z wodą. To prosty, ale kolorowy projekt. Kolory w tym tatuażu są głębokie i takie piękne.

34. Oszałamiające projekty

Dzbanek z wodą to także kolejny popularny tatuaż Wodnika. Uwielbiamy jasne kolory tego projektu. Te fale wylewają się z pięknymi fioletowymi kwiatami. Nie możemy się nacieszyć tymi pięknymi tatuażami Wodnika.

35. Sylwetka

Nie ma nic prostszego niż tatuaż z sylwetką. Ten projekt jest wyjątkowy i wspaniały ze względu na prostą konstrukcję. Jednak wciąż jest to potężny obraz i taki, który z pewnością pokochasz przez długi czas. I hej, nie zaszkodzi, że jest też nagi mężczyzna! Żarty na bok, to całkiem świetny projekt.

36. Pod księżycem

Ta kobieta opróżnia swój dzban wody w świetle księżyca. To inny obraz tego samego projektu Wodnika i bardzo kreatywny. Uwielbiamy ciemne kolory tym tatuażem.

37. Wzory fal

Ten tatuaż jest wyjątkowy ze względu na fale w innym projekcie. Mamy jeden wzór w tle, podczas gdy fale są przyciemnione, aby wystawały z przodu tatuażu. Te tatuaże są fajne, ponieważ jest to ukryty projekt w innym. to wyjątkowy i fajny pomysł na tatuaż.

38. Złoty dzbanek 

Dzbanek w tym projekcie tatuażu jest bardzo złoty, po prostu zeskakuje ze skóry. Uwielbiamy wszystkie związane z nią kolory, ponieważ dobrze do siebie pasują. Złoto i niebieski zawsze się uzupełniają, nigdy nie możesz się pomylić z tymi wyborami. Szczególnie podoba nam się połysk, jaki ma dzban.