81 plemiennych tatuaży Maorysów dla inspiracji

Jeśli szukasz tatuażu, który nie wygląda jak atrament, który otrzymują wszyscy inni, tatuaże inspirowane Maorysami mogą być dla Ciebie idealne. Te projekty, zrodzone z rodzimych Nowozelandzka kultura wojowników, z pewnością przekażą śmiałość i okrucieństwo. Uwielbiamy te 81 plemiennych tatuaży Maorysów; przejrzyj tę galerię i zobacz, czy zainspirujesz się! Jesteśmy pewni, że te stylizacje zainspirują Cię do wybrania jednego już dziś! Dlaczego nie spojrzeć!! Więc spójrz i wybierz taki, który zaakcentuje w Tobie męskość i wojownika!!!!!

1. Tatuaż na biceps i ramię

Maoryskie tatuaże-1

To jest klasyczne miejsce na tatuaż maoryski. Zwróci uwagę na Twoją męskość i stonowane mięśnie. Pokaż swoją męskość, wybierając ją dzisiaj, jeśli ten wygląd jest Twój!

2. Tatuaż na klatce piersiowej, ramieniu i ramieniu

tatuaże maoryskie-2

Wzór, który rozciąga się na twoje piersi, będzie miał efekt liftingu i rozświetlenia. Wszyscy faceci będą zazdrośni! Wybierz jeden dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten wygląd!

3. Tatuaż z tyłu twarzy

tatuaże maoryskie-3

Tatuaże na plecach są bardziej zobowiązaniem, ale z pewnością opłacają się pod względem tego, jak niesamowicie wyglądają. Piękno tego tatuażu będzie warte zachodu. Nie czekaj, wybierz jeden dzisiaj, jeśli ten jest dla Ciebie!

4. Tatuaż na ramię i ramię

Maori-tatuaże-4

Ta super-graficzna konstrukcja świetnie wygląda w kruczoczarnym tuszu. Pochwal się bicepsami z tym! Wybierz teraz, nie czekaj! Zdobądź go już dziś, jeśli to jest właśnie dla Ciebie!

5. Tatuaż na łydce

Maori-tatuaże-5

Abstrakcyjne gwiazdy i zawijasy w tym tatuażu sprawiają, że wygląda wyjątkowo. Dodaj do tego trochę klasy! Spieszyć się! Wybierz jeden dzisiaj, jeśli to jest wygląd, którego pragniesz!

6. Tatuaż na ramionach i plecach

Maori-tatuaże-10

Wow, uwielbiamy ten projekt. Ryby wędrujące w górę kręgosłupa noszącego dodają miłego akcentu. Pokaż swoją męskość. Pospiesz się i wybierz jeden dzisiaj, jeśli jest to projekt dla Ciebie!

7. Cienki tatuaż na ramię

tatuaże-maorysi-9

Chociaż ten tatuaż może mieć cieńsze linie niż większość, z pewnością jest nie mniej odważny w swoich graficznych trójkątnych wzorach. Twoje bicepsy zostaną zaakcentowane tym. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli po prostu kochasz ten projekt!

8. Tatuaż twarzy na ramię

Maori-tatuaże-8

Przerażający! Wojownicy Maorysów często wykorzystywali moc przerażających twarzy, aby zastraszyć swoich wrogów. Intymuj tych, którzy ci się sprzeciwiają. Wybierz jeden dzisiaj i pokaż swoją wojowniczą osobowość, jeśli po prostu kochasz ten wygląd!

9. Opaska geometryczna

Maori-tatuaże-7

Ten projekt, który jest bardziej subtelny niż większość, nadal wygląda super fajnie. Pokaż, że jesteś super-fajny, jest tym, czego pragniesz, zrób to, wybierając jeden już dziś!

1o. Tatuaż pleców i ramion

Maori-tatuaże-6

Ten użytkownik naprawdę poszedł na całość. Dla faceta, który poprzestaje na skrajności, taki wygląd byłby idealny. Zakończ z klasą, jeśli kochasz ten styl, wybierz już dziś!

11. Abstrakcyjny tatuaż falowy

Maori-tatuaże-11

Surfuj w górę! Fala i żółw wyglądałyby jak w domu na wodnym akrobacie. Wojownik w tobie pokocha ten. Jeśli to Twój typ tatuażu, wybierz dzisiaj!

12. Tatuaż słońca na ramię

Maori-tatuaże-12

Liść owijający się wokół słońca nadaje temu tatuażowi jakość tekstylną, którą naprawdę kochamy. Wojownik w tobie pokaże twoje mięśnie. Spieszyć się! Wybierz jeden dzisiaj, jeśli to jest wygląd, którego pragniesz!

13. Tatuaż z zawijasami na ramię

tatuaże-maorysów-13

Ten tatuaż wykorzystuje pustą przestrzeń z doskonałym efektem. Stwórz wspaniałe projekty, aby zaakcentować swoje bicepsy. Pospiesz się i wybierz jeden dzisiaj, jeśli po prostu musisz mieć taki wygląd!

14. Tatuaż na przedramieniu

Maori-tatuaże-14

Ten zakrzywiony wzór, z kwiatkiem przy nadgarstku, świetnie wyglądałby na wrażliwym facecie. Jeśli lubisz pokazywać swoją wrażliwą stronę, wybierz to już dziś! A kto nie kocha wrażliwego faceta??!

15. Graficzny tatuaż na nadgarstek

tatuaże-maorysów-20

Ten cieniowany wzór przypominający bransoletkę jest prosty i oszałamiający. Błyskawiczna bransoletka, której nigdy nie musisz zdejmować. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli jesteś tak samo oszołomiony jak my!

17. Wirujący tatuaż Maoryski kos

Maori-tatuaże-15

Jasne, możemy nie wiedzieć, co reprezentuje ten projekt. Ale jego ostre linie są zdecydowanie nowoczesne i imponujące. Jeśli jesteś pod wrażeniem, wybierz ten dzisiaj!

18. Czysta opaska na ramię

tatuaże-maorysów-19

Klasyczny wygląd dla współczesnego wojownika, który pokaże swoją super-fajność. Pochwal się swoim super luzem, wybierając dzisiaj, jeśli to jest dla Ciebie?!

19. Klasyczny tatuaż z zawijasami

SONY DSC

Wiry podkreślają ramię w tym nowoczesnym fasonie. Konstrukcja z muszli w kształcie wiru podkreśli Twoje ramię, tworząc klasyczny, kobiecy akcent. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli to jest właśnie dla Ciebie!

20. Opaska

tatuaże-maorysów-17

Klasyczny wygląd dla każdego mężczyzny. Idealny dla każdego mężczyzny, który marzy o klasycznym wyglądzie. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli kochasz ten wygląd!

21. Tatuaż na ramieniu

Maori-tatuaże-16

Dzięki geometrycznym wzorom doskonale akcentuje ramię. Wzór tatuażu wygląda jak rękaw do podkoszulka. Wybierz to, jeśli jesteś zakochany w geometrycznym wyglądzie!

22.  Tatuaż na ramieniu0

Maori-tatuaże-21

Żółw jest idealnym akcentem tego projektu. Pochwal się wewnętrznym wojownikiem w sobie. Wybierz dzisiaj, jeśli to jest Twój wygląd!

23. Klatka-ramię-ramię

Maori-tatuaże-22

Idealnie zaakcentowany, aby wyeksponować klatkę piersiową i bicepsy. Jeśli lubisz pokazywać klatkę piersiową i bicepsy, wybierz już dziś! Idealny akcent dla mężczyzn. Jeśli kochasz ten, wybierz ten dzisiaj!

24. Tatuaż na ramieniu

Maori-tatuaże-23

Maska otoczona misternym wzorem. Idealny, aby pokazać wojownika w sobie. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli to jest właśnie dla Ciebie!

25. Kolejny tatuaż na ramieniu

Maori-tatuaże-24

Skomplikowany projekt opakowany w bardziej skomplikowany projekt. Owiń się w ten projekt i wybierz już dziś, jeśli pokochasz ten wygląd!

26. Opaska na ramię/ramię

Maori-tatuaże-25

Misterne detale w tym projekcie ramion i ramion. Pochwal się bicepsami dzięki temu skomplikowanemu projektowi. Wybierz to już dziś, jeśli to Twój projekt!

27. Projekt piór

Maori-tatuaże-30

Misterne detale w tym tatuażu typu piórkowego, który rozciąga się w dół ramienia. Kolejny doskonały projekt dla tego dodatkowego dotyku. Jeśli podoba Ci się ten klasyczny, piórkowy wygląd, wybierz ten już dziś!

28. Tatuaż na ramię

Maori-tatuaże-29

Misterne detale rozciągające się od ramienia do łokcia. Spraw, by inni zazdrościli temu projektowi. Wybierz ten dzisiaj, jeśli to jest właśnie dla Ciebie!

29. Tatuaż na nogę

Maori-tatuaże-28

Misterne detale od uda po kostkę. Pochwal się mięśniami nóg, aby uzyskać męski wygląd. Jeśli podoba Ci się ten wygląd, wybierz już dziś!

30. Tatuaż na ramię/ramię

Maori-tatuaże-27

Kolejny tatuaż na ramię/ramię z graficznymi detalami. Ten projekt doskonale eksponuje biceps. Wybierz to dzisiaj, jeśli tak wyglądasz!

31. Tatuaż na ramię

Maori-tatuaże-26

Misterny design, który uzupełnia ramię. Jeśli podoba Ci się ten, wybierz dzisiaj tę klasyczną jakość przypominającą rękaw, która dopełni Twoje ramię! Wybierz jeden dzisiaj, jeśli kochasz ten wygląd!

32. Tatuaż na ramię

Maori-tatuaże-31

Strzałki w tej misternej konstrukcji uzupełniają ramię. Strzałki skierowane w górę pokażą pozytywność w twoim dzisiejszym życiu. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli taki jest Twój wygląd!

33. Tatuaż na nogę

Maori-tatuaże-32

Dwa różne wzory uzupełniają każdą nogę w tym skomplikowanym tatuażu. Idealny wygląd uzupełniający każdą nogę. Dwa różne spojrzenia na każdą nogę. Wybierz to już dziś i pochwal się nogami!

34. Tatuaż na ramię

tatuaże-maoryskie-33

Kolejna misterna konstrukcja, która wydłuża ramię. Kolejny wygląd przypominający rękaw. Spieszyć się! Wybierz to dzisiaj, jeśli tak wyglądasz!

35. Tatuaż na ramię/ramię/klatkę piersiową

Maori-tatuaże-34

Misterne detale w tym tatuażu uzupełniają mięśnie. Pochwal się swoją męskością dzięki temu projektowi. Wybierz ten wygląd już dziś, jeśli kochasz ten wygląd!

36. Tatuaż na ramię/ramię

tatuaże-maorysów-35

Misterne detale uzupełniają ramię. Kolejny projekt, który pokaże twoją męskość. Wybierz ten wygląd już dziś, jeśli to jest Twój wygląd!

37. Tatuaż na ramię/ramię/klatkę piersiową

Maori-tatuaże-40

Skomplikowany projekt uzupełnia mięśnie w tym tatuażu. Uwielbiamy ten wygląd, który idealnie nadaje się do tego męskiego wyglądu. Wybierz to dzisiaj, jeśli nie możesz się doczekać tego wyglądu!

38. Tatuaż na ramię

tatuaże-maorysów-39

Misterny projekt wygląda jak rękaw do podkoszulka z tym tatuażem. Kolejny wygląd, aby pokazać swoją męskość. Jeśli podoba Ci się ten wygląd, wybierz ten dzisiaj!

39. Tatuaż na ramię/ramię

Maori-tatuaże-38

Misterne detale rozciągające się od ramienia do łokcia. Koszula o klasycznym kroju nie jest potrzebna. Pochwal się tym tatuażem, jeśli ci się spodoba! Pospiesz się i wybierz dzisiaj!

40. Tatuaż na klatce piersiowej

Maori-tatuaże-37

Nawet z ogolonymi włosami uzupełnia klatkę piersiową. Kto potrzebuje koszuli o takim wyglądzie! Jeśli taki jest Twój look, wybierz ten dzisiaj!

41. Tatuaż na ramię

Maori-tatuaże-36

Misterne detale rozciągające się od ramienia do łokcia. Wybierz jeden już dziś, a już nigdy nie będziesz nosić długich rękawów! Pospiesz się i zdobądź ten!

42. Dopasowane tatuaże na ramionach dla niego / jej

Maori-tatuaże-41

Dopasowane tatuaże dla par. Pokaż swoją miłość tym. Ona cię za to pokocha. Wybierz ten dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten wygląd!

43. Tatuaż na ramię / palec

Maori-tatuaże-46

Misterny detal rozciągający się od ramienia w dół do trzeciego paznokcia trzeciego palca. Jeśli podoba Ci się ten wygląd, wybierz dzisiaj!

44. Tatuaż na plecy/ramię

Maori-tatuaże-52

Misterny detal, który zakrywa plecy i ramiona. Nie musisz nosić koszuli z tym klasycznym wojowniczym wzorem. Wybierz ten dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten wygląd!

45. Tatuaż na ramię/ramię

Maori-tatuaże-51

Misterny tatuaż rozciągający się od ramienia do połowy ramienia. Kolejne spojrzenie na tego męskiego wojownika w tobie. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli ten jest dla Ciebie!

46. ​​Tatuaż twarzy/szyi

Maori-tatuaże-47

Misterny detal zakrywający twarz i szyję. Klasyczny wygląd wojownika w tobie. Jeśli podoba Ci się taki do twarzy, wybierz ten już dziś!

47. Tatuaż na nogę

Maori-tatuaże-42

Misterny krój, który może przypominać pończochę. Z tym klasycznym tatuażem nie będziesz potrzebować pończoch. Jeśli tak wygląda Twój look, wybierz dzisiaj!

48. Tatuaż na ramię/ramię/klatkę piersiową

Maori-tatuaże-43

Bardziej skomplikowany wzór tatuażu, który uzupełnia ramię, klatkę piersiową i ramię. Widzieliśmy wiele takich typów, ale nigdy nie męczy nas ich oglądanie. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli jest to projekt dla Ciebie!

49. Tatuaż na klatce piersiowej/ramię

Twarz otoczona misternym wzorem uzupełnia ten tatuaż. Uśmiechnięty uśmiech podkreśli Twoją męskość. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten wygląd!

50. Tatuaż na plecy/ramiona

Tatuaże gwiazd dla dziewczyn

Ten kolorowy wzór stanowi dopełnienie pleców i ramion. Jeśli kolor i wzór Ci odpowiadają, wybierz ten już dziś! Pochwal się swoją kobiecością z odrobiną piękna i wdzięku.

51. Tatuaż na ramię

tatuaże-maorysi-54

Misterny detal dopełnia ramię. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nigdy się tym nie męczymy. Spieszyć się! Wybierz jeden dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten projekt!

52. Tatuaż na ramię

Maori-tatuaże-49

Krój zaczyna się na szerokich ramionach i kończy w szpic na łokciu. Zrób ten projekt już dziś, jeśli podoba Ci się ten wygląd, wybierz dzisiaj!

53. Tatuaż na ramię

Maori-tatuaże-44

Misterny detal przypomina twarz w tym tatuażu na ramieniu. Wojownik w środku cię doceni. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli ten wygląd jest dla Ciebie!

54. Tatuaż na biodra / plecy

tatuaże-maorysów-45

Misterny krój rozciąga się od boku bioder do boku pleców. Pochwal się swoją kobiecością w tym klasycznym stylu. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli to twój wygląd!

55. Tatuaż na klatce piersiowej/ramię

tatuaże-maorysów-50

Misterny detal uzupełnia lewą klatkę piersiową i ramię. Pochwal się bicepsami w tym męskim fasonie. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli taki jest Twój wygląd!

56. Tatuaż na ramieniu

Maori-tatuaże-55

Bardziej skomplikowane detale, które rozszerzają się na ramionach i stopniowo zwężają się na nadgarstku. Ten projekt jest idealny do klasycznego wyglądu. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli ten projekt jest dla Ciebie!

57. Tatuaż na szyję/ramię/ramię/dolna część pleców

Maori-tatuaże-60

Misterne detale widoczne na szyi, ramionach, ramieniu i dolnej części pleców. Ten projekt uzupełnia ramiona, szyję i dolną część pleców. Jeśli podoba Ci się ten wygląd, wybierz jeden z nich już dziś!

58. Tatuaż na klatce piersiowej / ramieniu

Maori-tatuaże-65

Klatka piersiowa wydaje się duża w tej skomplikowanej konstrukcji klatki piersiowej i ramienia. Jak już wspomnieliśmy, nigdy nie męczy nas te projekty rękawów na piersi/ramiona. Pochwal się swoją męskością jednym z nich dzisiaj!

59. Tatuaż na szyję/ramię

Maori-tatuaże-70

Misterny detal na karku i ramieniu/ramię. Pokaż światu swój urok wojowniczo-księżniczki jednym z nich już dziś!

60. Opaska na ramię

Maori-tatuaże-69

Kolejny skomplikowany projekt w tym tatuażu na ramieniu. Jeśli lubisz opaski, wybierz tę już dziś!

61. Tatuaż pod piersią

Maori-tatuaże-64

Misterne detale pod biustem. Pochwal się swoją kobiecością tym wyglądem już dziś!

62. Tatuaż na plecach/opaska na ramię

Maori-tatuaże-59

Misterne detale po lewej stronie pleców od szyi do górnych pośladków i lewego dolnego ramienia. Jeśli podoba Ci się ten, wybierz już dziś! Wojownicza księżniczka w tobie pokocha ten wygląd.

63. Tatuaż na środku pleców

Maori-tatuaże-58

Choć smukły, uzupełnia plecy w tym wyszczuplonym, misternym fasonie. Dla każdej kobiety, która uwielbia popisywać się plecami. Jeśli proste jest dla Ciebie, wybierz ten projekt już dziś!

64. Tatuaż maoryski na ramię

Maori-tatuaże-57

Kolejny skomplikowany projekt w tym tatuażu na ramię. Kolejny projekt, z którego na pewno będziesz dumny. Wybierz ten dzisiaj, jeśli to jest właśnie dla Ciebie!

65. Tatuaż maoryski na ramię / łokieć

Maori-tatuaże-56

Kwiatowy wzór sprawia, że ​​ramię wygląda wdzięcznie w tym skomplikowanym projekcie. Jeśli nie masz nic przeciwko pokazaniu swojej kobiecej strony, wybierz tę już dziś!

66. Dwa wyraźne tatuaże na ramionach

Maori-tatuaże-61

Każde ramię nosi motyw przewodni, ale na każdym ramieniu ma odrębny wzór. Zaakcentuj swoje ramię tym wyglądem. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten klasyczny wygląd!

67. Tatuaż z boku ciała

Maori-tatuaże-66

Misterny krój dopełnia się pod biustem aż do bioder. Pochwal się swoją kobiecością tym wyglądem. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli ten wygląd jest dla Ciebie!

68. Powrót tatuaż Maori

Maori-tatuaże-67

Środkowy pasek podkreślający środek pleców, rozciągający się od szyi do górnej części pośladków. Pokochasz popisywanie się plecami w tym wyglądzie. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten wygląd!

70. Tatuaż na nogę

Maori-tatuaże-62

Gdyby druga noga miała pasujący wzór, mogłaby wyglądać jak pończochy w tym misternym szczególe. I docenisz wojownika w tobie. Jeśli podoba Ci się stylizacja z pończochami, wybierz ją już dziś!

71. Tatuaż na przedramieniu/ręce

Maori-tatuaże-68

Misterny detal wygląda jak rękawiczka w tym tatuażu. Nigdy więcej nie zakładaj rękawiczek, jeśli kochasz ten klasyczny wygląd – wybierz jeden już dziś!

72. Opaska na przedramię

Maori-tatuaże-73

Misterny detal w tym tatuażu na przedramieniu. Kolejne męskie spojrzenie na wojownika w tobie. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli to jest właśnie dla Ciebie!

74. Opaska na przedramię

Maori-tatuaże-72

Więcej szczegółów w innym tatuażu na przedramię. Widzieliśmy wiele, więc jest z czego wybierać. Kup dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten wygląd!

75. Tatuaż twarzy Maorysów

Maori-tatuaże-71

Misterne krzywizny podkreślają twarz w tym skomplikowanym projekcie. Kolejny klasyczny wygląd wojownika w tobie. Wybierz jeden dzisiaj, jeśli podoba Ci się ten klasyczny tatuaż na twarz!

76. Opaski na ramię

Maori-tatuaże-74

Wybierz i wybierz spośród tych wzorów w tych opaskach na ramię. Widzieliśmy wiele, ale nie męczą nas te klasyczne opaski. Pospiesz się i wybierz jedną dzisiaj!

77. Tatuaż na klatce piersiowej/ramię

Misterny wzór zawijasów dopełnia ramiona i klatkę piersiową. Klasyczne zawijasy podkreślą Twoje powinności w tym wyglądzie. Kobiety pokochają ten wygląd. Wybierz jeden dzisiaj!

78. Opaska na nogę Maori Tattoo

Maori-tatuaże-76

Misterny detal jest idealny do tego tatuażu na nogę. Uzupełnia nogę w tym misternym kroju. Ta stylizacja podkreśli męskość dzięki kolejnej klasycznej opaski na nogę. Kobiety cię za to pokochają. Wybierz jeden, jeśli ten jest dla Ciebie dzisiaj!