Dazzle With Hollywood Star Glam z tymi tatuażami Angeliny Jolie

O ile nie mieszkasz pod kamieniem, jesteśmy pewni, że wiesz, kim jest Angelina Jolie. Jest amerykańską aktorką z Hollywood, która zagrała w wielu najlepiej zarabiających filmach. Oprócz ról, które wcieliła, słynie również ze wspieranych przez siebie spraw, barwnej osobowości i kontrowersyjnego życia miłosnego. Dowiedz się więcej o tej najbardziej poszukiwanej aktorce i dlaczego kultowa gwiazda filmowa wygenerowała entuzjastów, którzy chcą mieć kilka tatuaży Angeliny Jolie.

Cop Niektóre z tych fajnych tatuaży Angeliny Jolie

Od małych i ledwo dostępnych do ogromnych i przyciągających wzrok, Angelina Jolie ma wszelkiego rodzaju style i rozmiary tatuaży. W przeciwieństwie do większości gwiazd filmowych, jest dumna ze swoich tatuaży i obnosi się z nimi za każdym razem, gdy ma na to okazję. Oprócz okładek czasopism i plakatów filmowych, które pokazują jej twarz, zdjęcia jej tatuaży są również w Internecie.

Ze względu na jej wyjątkową osobowość i gust w sztuce tatuażu, wielu fanów zdecydowało się na tatuaże, które wyglądają jak jej. W rzeczywistości niektórzy byli zagorzałymi zwolennikami, którzy musieli po prostu wytatuować jej twarz na swoich ciałach. Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej tych niesamowitych tatuaży Angeliny Jolie, o których mówimy:

Khmerski tatuaż Angeliny Jolie

Przed nią trójka biologicznych dzieci z byłym mężem Bradem Pittem, była mamą Maddoxa Chivana. Adoptowała go z Kambodży. Stąd oficjalny język kraju był inspiracją dla tego tatuażu.

Angelina-Jolie-Tatuaże

Modlitwa o Ochronę

Wykonany w tradycyjnej tajlandzkiej procedurze tatuażu igłą i młotkiem, Noo Sompong Kanhphaiin był tatuatorem Angeliny Jolie, który śpiewał podczas pracy i gdy klęczała w modlitwie.

Mapuj współrzędne miejsc urodzenia jej dzieci

Wszyscy wiemy, jak bardzo jest oddana swoim dzieciom. W rzeczywistości nosi atrament, który udowadnia, jak bardzo je ceni w swoim życiu. Ten tatuaż na jej lewym ramieniu to współrzędne mapy dla miejsc urodzenia sześciorga dzieci.

Hołd dla Winstona Churchilla

Wewnątrz lewego przedramienia widnieje data 13 maja 1940 r. wyrażona cyframi rzymskimi. Tego dnia brytyjski mąż stanu wygłosił swoje godne uwagi przemówienie „Krew, trud, łzy i pot”.

Demi Lovato channeluje Angelinę Jolie

Podobnie jak Angelina Jolie kołysze atramentami z rzymskimi cyframi, Demi Lovato kocha również minimalistyczny styl tatuażu. Tatuaże nad jej klatką piersiową przedstawiają daty urodzenia członków jej rodziny.

Tatuaże na plecach Angeliny Jolie

Gwiazda filmowa jest znanym entuzjastą tatuażu. Tak jak jest obieżyświatem, jej ciało zdobią tatuaże, które dostała od kilku, które odwiedziła na całym świecie.

Angelina Jolie, koneserka tatuażu

Jej tatuaże są w większości wykonane jednym tonem czarnym atramentem. Ale tak jak jej gust kolorystyczny jest prosty, projekty są złożone i spersonalizowane. Są też znaczące i symboliczne, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Quod me nutrit me destruit

Ta łacińska fraza wytatuowana dużym krzyżem kilka cali poniżej pępka oznacza: „Co mnie żywi, niszczy mnie”.

Szablony tatuaży Angelina Jolie

Angelina Jolie ma najciekawsze tatuaże. Ponieważ coraz więcej osób chce pożądać atramentów supergwiazdy, istnieją sklepy z tatuażami, które oferują replikowanie jej tatuaży dla swoich klientów.

Tygrys bengalski na plecach tatuaż

Aktorka otrzymała tatuaż z tygrysem bengalskim na dolnej części pleców w Bangkoku w 2004 roku. Podziwiamy zaciekłą postawę tygrysa, która pasuje do hipnotycznego i przeszywającego spojrzenia Angeliny Jolie.

Poznaj swoje prawa

Powszechnie wiadomo, że Angelina Jolie jest ambasadorką ONZ. Jest zagorzałą obrończynią praw człowieka, a jej gotyckie litery tego tatuażu dodatkowo podkreślają jej silne poparcie dla tej sprawy.

Artystyczny tatuaż na dole pleców

Tatuatorem, który narysował ten kawałek, jest Noo Sompong Kanhphaiin. Jest także artystą jej tatuażu na łopatce.

Kradzież światła reflektorów na czerwonym dywanie

Angelina Jolie uwielbia pokazywać swoje tatuaże na plecach na czerwonym dywanie. Uwielbia nosić sukienki, które najbardziej odsłaniają jej plecy, więc jej tatuaże mają tyle samo zdjęć, co jej twarz.

Wyznawanie Miłości

Często zdarza się, że ludzie mają wytatuowane imiona swoich bliskich w geście wyrażającym ich czułość. Ale dla hollywoodzkiej aktorki Angeliny Jolie zamiast imion miała współrzędne miejsca urodzenia swoich dzieci i męża, aby ubrać ramię w ten czerwony dywan.

Wewnętrzny tatuaż na nadgarstku Angeliny Joile

Tatuaż to litera „H” w stylu runicznym. Kiedy dostała atrament, umawiała się z Timothy Huttonem, ale mówi, że symbol oznacza więcej o jego bracie Jamesie Havenie.

Lekcje geografii od Angeliny Jolie

Tatuaże na jej prawym ramieniu to współrzędne szerokości i długości geograficznej miejsc urodzenia jej rodziny.

Przylizane plecy, mokry wygląd piękna

W tatuażu odtwarzającym jedną z najpopularniejszych fotografii Angeline Joilie jesteśmy pewni, że nie ma prawie żadnego wyglądu ani stylizacji, które byłyby bezlitosne dla wyjątkowej urody tej gwiazdy filmowej.

Angelina-Jolie-Tatuaże

Lara Croft: Tomb Raider

Jednym z najbardziej pamiętnych przebojów kinowych Angeliny Jolie jest jej tytułowa rola w filmowej adaptacji gry wideo „Tomb Raider” z 2001 roku.

Walka z bossem

W Tomb Raider Lara Croft podróżuje po świecie w poszukiwaniu cennych artefaktów ze starożytnych grobowców. Często walczy ze starożytnymi posągami bóstw, tak jak ten Budda na tatuażu tego faceta.

Dwie strony

W tym tatuażu na przedramieniu widzimy wizerunek potężnej i kobiety z przeszywającym spojrzeniem z jednej strony, a następnie transcendentalnym spojrzeniem z drugiej. Podobnie jak olśniewające oczy Angeliny Jolie.

Dziewczyna i jej broń

Jest buntowniczką z powodu. Lara Croft to doświadczona wojowniczka i oburęczna strzelanka, która potrafi używać dwóch pistoletów jednocześnie.

Zadziorny archeolog

Oparta na popularnej przygodowej grze akcji z 1996 roku, Angelina grała główną rolę jako brytyjski archeolog.

Wielokrotnie nagradzana postać w grze

W 2006 roku Lara Croft zdobyła swoją gwiazdę w „Walk of Game”, uznanie podobne do tego, co przyznawane jest aktorom i aktorkom w Hollywood.

Angelina Jolie jako Lara Croft

Charakterystycznym wyglądem Lary Croft są długie splecione włosy z kilkoma zabłąkanymi grzywkami z przodu.

Body Art w postaci tatuaży Angeliny Jolie

Jeśli chodzi o kreatywność, praktycznie nic nie jest dziwne, o ile znajdziesz projekt, który warto nosić na stałe. W tym tatuażu Angeliny Jolie jest ozdobiona innymi ozdobami. Porozmawiaj o awangardowej sztuce skóry.

Usta jak Angelina Jolie

Jej usta należą do najbardziej uderzających rysów twarzy Angeliny Jolie. Ma naturalnie nadający się do całowania dąs, którego trudno nie zauważyć.

Twarz Angeliny Jolie

Okrzyknięta w 2009 roku przez Vanity Fair „Najpiękniejszą kobietą świata”, twarz aktorki była przedmiotem niezliczonych arcydzieł, w tym tego niesamowitego szkicowego tatuażu jej twarzy.

Angelina Jolie z papierosowym tatuażem

Zanim stała się wielką gwiazdą Hollywood, jaką jest teraz, Angelina Jolie była zwykle obsadzona w rolach postaci. Oto tatuaż młodej grungy Angeliny Jolie palącej papierosa.

Łączenie dwóch wzorów tatuaży w jedno niesamowite arcydzieło

Potrzeba genialnego tatuażysty, który interesuje się szczegółami i jest gotów pójść o krok dalej z wizją klienta, aby połączyć dwa projekty, aby stworzyć wyjątkowy i znaczący tatuaż.

Dziewczyna przerwała

Ten tatuaż jest pamiątką jednej z najbardziej pamiętnych postaci Angeliny Jolie. W tym psychologicznym dramacie młoda Angelina Jolie występuje u boku Winony Ryder w roli, która zdobyła jej 3 nagrody dla najlepszej aktorki drugoplanowej od Oscarów, Złotego Globu i Gildii Aktorów Ekranowych.

Struktura twarzy Angeliny Jolie

Kształt twarzy i struktura kości Angeliny Jolie nie jest miękkim, anielskim typem, ale jest to idealny rodzaj atrakcyjności, która utrzymuje zainteresowanie i tęsknotę, by wpatrywać się w nią dłużej.

Poszukiwane: Angelina Jolie Tatuaże z tyłu

W 2008 roku Angelina Jolie zagrała rolę eksperckiej zabójczyni imieniem Fox w thrillerze akcji Poszukiwany.

Angelina-Jolie-Tattoo

Tatuaż na nadgarstku Angeliny Jolie pojawia się na rozdaniu Oscarów

Oto Angelina Jolie, która uśmiecha się szeroko i macha do fanów podczas sesji prasowej na czerwonym dywanie podczas rozdania Oskarów w 2001 roku. Tatuaż jest w stylu runicznym „H” napisanym na cześć jej brata Jamesa Havena.

Potężne serce

Zrobione wewnątrz samochodu, gdy Angelina Jolie i jej ówczesny mąż Brad Pitt wyjeżdżali po tym, jak uświetnili premierę filmu „A Mighty Heart” w Palais des Festival w Cannes w maju 2007 roku. To zdjęcie daje wyraźne ujęcie słynnej cholewki Angeliny tatuaż na ramieniu ze współrzędnymi miejsca urodzenia jej dzieci.

Zaczęło się od XIII

Angelina Jolie nie jest osobą, która trzyma się konwencji społecznych. Ten tatuaż na wewnętrznym przedramieniu, który nosi datę 13 maja 1940 r. Ale zanim była randka, zrobiła to za pomocą cyfry 13 cyframi rzymskimi. Nie wierzy w przesądy, a zdobycie liczby, która przez niektórych często jest uważana za pechową, jest jej sposobem na wyrwanie się z normy.

Inskrypcje na wewnętrznym ramieniu Angeliny Jolie

Wewnątrz prawego przedramienia widnieje słowo „determinacja” zapisane pismem arabskim, a na lewym wewnętrznym przedramieniu cytat amerykańskiego dramaturga Tennessee Williamsa. Brzmi ona: „Modlitwa za dzikie serce, trzymane w klatkach”.

Niesławny tatuaż smoka Angeliny Jolie z imieniem byłego męża

Jeden, który miała w młodości, ten tatuaż orientalnego smoka z imieniem Billy Bob napisanym na wierzchu, został zrobiony w czasie, gdy była z byłym płomieniem i byłym mężem Billym Bobem Thorntonem. Byli romansem majowo-grudniowym z 20-letnią przerwą między nimi. Pobrali się w 2000 r., ale rozeszły się w 2003 r. Po rozstaniu postanowiła usunąć tatuaż i postanowiła, że ​​nigdy więcej nie będzie miała na sobie tatuażu z imieniem innego mężczyzny.

Świeży atrament

Poniżej znajduje się bliższe spojrzenie na najnowsze tatuaże na plecach Angeliny. Te tatuaże Sak Yant zostały wykonane w tradycyjnym stylu młotka i igły przez byłego tajskiego mnicha.

Trud i łzy

Te tatuaże były tymczasowe, które nosiła tylko do filmu Wanted. Inspiracją dla tych słów był wers z przemówienia Sir Winstona Churchilla. Jest cytowany jako „Nie mamy nic do zaoferowania oprócz krwi, trudu, łez i potu”.

Elegancki w czarnej sukience i czarnym tuszu

Sfotografowana na czerwonym dywanie podczas ceremonii wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA), Angelina oszałamia widzów swoją wspaniałą aurą i oszałamiającą i jedyną w swoim rodzaju sztuką ciała.

 Panthera T. tigris

Tygrys bengalski to gatunek tygrysa endemiczny dla subkontynentu indyjskiego. Niestety te wspaniałe kotowate są już uważane za gatunki zagrożone, dlatego należą do Czerwonej Listy Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody (IUCN). Ujmując ich piękno, Angelina Jolie ma ogromny tatuaż z Panthera Tigris tigris na dolnej części pleców. Obejmuje stary tatuaż, którego Angelina już nie lubi i chciała zastąpić.

Hah Taew

Nazywany również „Mistrz Yant”, który używa starożytnego języka Khmerów Khom. Każda z pięciu linii reprezentuje specjalną „yantrę” lub błogosławieństwo chroniące przed niesprawiedliwością, pechem i czarną magią, zapraszające szczęście i sukces oraz wzmacniające charyzmę.

Wyobrażanie sobie Angeliny Jolie w tatuażu z pełnymi rękawami

Chociaż to zdjęcie jest tylko makietą tego, jak wyglądałaby Angelina Jolie, gdyby miała pełne rękawy, jesteśmy pewni, że naprawdę mogłaby to zrobić.

Za kulisami dzieła sztuki

Oto migawka z rzeczywistej sesji tatuażu dla tatuażu na łopatki z tatuażem Khmer Sak Yant Angeliny Jolie.

Jej tatuaże to podstawa jej najlepszego stylu

Nawet nie mając nic poza ubraniem, Angelina Jolie wciąż zabija swoim porywającym naturalnym pięknem i równie piękną sztuką skóry. Z przodu i pośrodku jest jej tatuaż Sak Yant, a potem tylko zerkając ponad białymi prześcieradłami, które zakrywają jej dolną połowę, jest jej tatuaż tygrysa.

Były mąż Billy Bob

Angelina była krótko poślubiona aktorowi Billy’emu Bobowi Thorntonowi w 2000 roku. Jednak para rozstała się w 2002 roku. Rok po sfinalizowaniu rozwodu. Dziś pozostała w zgodzie, a dwie gwiazdy zdołały zachować przyjaźń.

Ambasador Dobrej Woli ONZ

Wiele osób postrzega Angelinę Jolie jako kultową silną i niezależną kobietę. Ale za tym złym wizerunkiem kryje się miękkie i współczujące serce. Jest zdecydowaną orędowniczką praw człowieka, co jest widoczne w jej tatuażu „poznaj swoje prawa” pod karkiem.

Najlepsze okrycie tatuażu

Po zakończeniu małżeństwa z Billym Bobem Angelina Jolie usunęła tatuaż z jego imieniem na ramieniu. Zajęło jej kilka sesji laserowego usuwania tatuaży, aby prawie wymazać imię i projekt smoka. Aby poprawić wygląd ramienia i mieć coś bardziej znaczącego do afiszowania się w tym samym miejscu, Angelina narysowała miejsca urodzenia swoich dzieci.

Przypomnienie o życiu i śmierci

Wśród starych tatuaży Angeliny Jolie, które zostały już usunięte i zastąpione, jest ten tatuaż japońskiego znaku na słowo „śmierć”. Miała tusz, by przypominał jej, by zawsze żyła pełnią życia. Na tej stronie jest teraz tatuaż błogosławieństwa Khmerów.