3 tipy, ako lietať v biznis triede zadarmo

V dnešnej dobe chce stále viac ľudí lietať v biznis triede, ale ceny sú pre mnohých z nás nedostupné, aby si mohli dovoliť luxus. Tipy, ktoré naši redaktori vybrali špeciálne pre vás, vám môžu ľahko zaistiť výlet v biznis triede, a to úplne zadarmo. Ako môžete zvýšiť svoju šancu na lepší a pohodlnejší let, sa dozviete v našom článku.

Ľudia, ktorí sú lepšie informovaní o podmienkach a akýchkoľvek nedostatkoch v systéme, často dostanú šancu lietať v biznis triede. Na krátkych vnútroštátnych trasách je táto možnosť skôr nižšia, pretože mnoho podnikateľov si rezervuje miesta na služobných cestách. Nakoniec ste nič nestratili a vždy stojí za to to skúsiť znova pri registrácii.

Zabezpečenie biznis triedy zadarmo je jednoduchšie, ako si myslíte

biznis trieda zadarmo

Narodeniny sú na prvom mieste

Letecké spoločnosti sú považované za tolerantné a práve to môžete ľahko využiť. Ak letíte s rodinou a v ten deň majú členovia rodiny narodeniny, máte veľkú šancu na nečakaný darček k narodeninám. Veľmi často sa stáva, že narodeninové deti prekvapia ďalším sedadlom v biznis triede.

Ak si všimnete, že šance na lepšie miesto v lietadle sú zlé, nemali by ste sa hanbiť jednoducho sa opýtať. Ľudia zamestnaní na pokladni sú zvyčajne preťažení a nevšimnú si veľa podrobností týkajúcich sa ich osobnosti. Nie je žiadnym tajomstvom, že z toho majú prospech aj letecké spoločnosti. Dôvodom je to, že mnoho príjemne prekvapených zákazníkov šíri dobré správy pomocou sociálnych sietí. To bude informovať mnohých potenciálnych zákazníkov o týchto letoch.

Na palube môžete osláviť svoje narodeniny

lacná letenka k narodeninám

Správna stratégia

Odbavenie … Mnoho ľudí má v dnešnej dobe svoju vlastnú stratégiu dokonalého odbavenia na letisku. Je lepšie sa prihlásiť skôr alebo neskôr? V tomto prípade existujú rôzne názory, ktoré by sme pre vás chceli analyzovať. Neskorý check-in je dobrá stratégia, ale to neznamená, že tam budete naposledy. To zvyšuje šancu na dobré miesto na sedenie, pretože často sa stáva, že sedadlá Economy sú už plne obsadené. Dôvodom môže byť nesprávny výpočet miest, a preto by ste mali využiť túto medzeru v systéme. Postavte sa teda v rade o niečo dlhšie a zaistite si pohodlné sklopné sedadlá a absolútny luxus v lietadle.

Stratégia odbavenia je vždy zásadná

rodiny vo vzduchu lietajú lacno

Cestovať sám

Nie je žiadnym tajomstvom, že v dnešnej dobe je oveľa flexibilnejšie cestovať sám. To by pre vás mohlo mať aj ďalšie výhody, napríklad pohodlné sedenie v lietadle. Vaše šance sú veľmi vysoké, pretože jednotlivcov je možné implementovať jednoduchšie. Rodiny veľmi často chcú sedieť vedľa seba, a preto letecká spoločnosť prichádza s praktickým riešením. Samozrejme, ak si všimnete, že sa rodinný príslušník nachádza na lepšom mieste, môžete svoje miesto ponúknuť. Tento trik funguje takmer vždy.

Pohodlie a luxus v jednom

lacné tipy na lietajúce letáky

3 tipy, ktoré musíte vyskúšať, ako si zaistiť bezplatný let v biznis triede. Uistite sa, že nepremeškáte svoju šancu a poletíte ako nikdy predtým. Príjemný let vám praje naša redakcia.

Exkluzívne jedlo, perfektné služby a veľa pohodlia

lacné tipy na lietanie v biznis triede