Bezpečný nábytok – všetky výhody inštalácie na prvý pohľad

Rozmýšľali ste niekedy nad myšlienkou nainštalovať skriňový trezor na vhodné miesto vo vašom dome? Jednoducho mať tajný kútik, kde sú vaše cennosti chránené nielen pred nepozvanými hosťami, ale aj pred rizikom požiaru?

Dnes by sme chceli presne na túto tému podať správu a bližšie sa pozrieť na výhody, ktoré tzv Nábytok bezpečný prináša so sebou.

Nábytok bezpečný

Bezpečné formáty a ďalšie

Existujú trezory, ktoré vyhovujú všetkým potrebám, a preto sa dodávajú v rôznych formátoch. Hovoríme o bezpečných, kompaktných a lacných bezpečných formátoch, ktoré sú určené pre súkromné ​​záležitosti, pre malé podniky alebo pre potreby zberateľov..

Nábytok bezpečný

 Ktoré trezory sú určené na súkromné ​​použitie?

Trezory, ktoré ako také nevyčnievajú, ale napriek tomu vám dodávajú pocit bezpečia, sa dobre používajú v súkromnom sektore. Tieto trezory sa takmer nelíšia od nábytku a sú pevne priskrutkované k stene podľa vášho výberu pomocou hmoždiniek.

Ak hľadáte trezor na nábytok, nájdete ho pod rôznymi názvami. Či už čítate o vstavanom trezore, vstavanom trezore na nábytok, trezore na vloženie nábytku alebo dokonca o skrinke, mali by ste si byť istí, že je to presne to isté..

Nábytok bezpečný

Nemyslite si, že trezor na nábytok je menej bezpečný alebo pevný ako tradičný trezor. Napriek svojim rozmerom v porovnaní sú menšie ako bezpečnostný trezor, trezor na nábytok je vybavený všetkými potrebnými prvkami, ktoré by trezor mal mať. Všetky trezory sú samozrejme testované a certifikované a sú chránené proti vlhkosti a ohňu v súlade s najnovšími normami.

Šifrovanie je možné vykonávať pomocou čísiel aj pomocou zámku kľúčov. Navyše všetky súčasné trezory majú špeciálne pánty, vďaka ktorým je inštalácia do komôd alebo skriniek ešte jednoduchšia a pohodlnejšia.

Nábytok bezpečný

Aké cennosti sú bezpečne uložené v trezore nábytku??

Okrem dôležitých dokumentov, ktoré sú pre každého rôzne, môžete v trezore na nábytok uložiť rodinné šperky, cenné hodinky, hotovosť alebo cenné papiere, lieky a ďalšie dôležité veci.

Jediná vec, na ktorú by ste mali vopred myslieť a myslieť veľmi opatrne, než si zaobstaráte osobný trezor, by bola úroveň zabezpečenia.

Vstavané trezory sú ponúkané v rôznych triedach zabezpečenia a cenových úrovniach, kde si môžete vybrať od ľahkej cez strednú až po vysokú ochranu.

Nábytok bezpečný

Akú hodnotu má pre vás zabezpečenie??

Bezpečné uloženie vašich cenností má logicky adekvátnu cenu, ktorá je napriek zaručenému zabezpečeniu stále prekvapivo nízka. Ceny trezorov na nábytok sa pohybujú v trojcifernom a štvorcifernom rozmedzí. Môžete sa sami rozhodnúť, ktorý trezor si vyberiete. Váš výber bude v konečnom dôsledku závisieť od dostupného rozpočtu a konkrétneho prípadu.

Nábytok bezpečný

Triedy zabezpečenia, poistenia a bezpečia

Pred rozhodnutím o trezore by bolo vhodné nechať si poradiť od svojej poisťovacej spoločnosti. Pretože čím by mal byť váš nový trezor lacnejší, tým by bola nižšia poistná sadzba, a tým aj bezpečnosť vašich cenností.

Nábytok bezpečný

Pre vaše pohodlie boli typy poistení prispôsobené odolnosti trezorov. V závislosti od záležitosti si môžete vybrať medzi súkromným a komerčným a pre ešte menej starostí a nebezpečenstva existuje možnosť nechať svoj trezor ukotviť odborným personálom.

Náš tip pre vás bude najskôr odhadnúť hodnotu vašich cenností a potom hľadať vhodnú triedu ochrany!

Prajeme vám všetko najlepšie pri hľadaní správneho trezoru a nezabudnite myslieť na svoje poistenie!

Zdroj: Tresor-Online.de 

Nábytok bezpečný

Nábytok bezpečný

Nábytok bezpečný

Nábytok bezpečný

Nábytok bezpečný

Nábytok bezpečný Nábytok bezpečný