Trezory a poplašné systémy – čo je nové v inteligentnej domácnosti?

Ak žijete v modernom dome a chystáte sa urobiť všetko PERFEKTNE, mali by ste zvážiť bezpečnosť svojich cenností. Trezory sú niečím spoľahlivým, ale s najväčšou pravdepodobnosťou budú spojené s bankami. Existujú však aj elegantné bezpečné riešenia pre domy a byty, o ktorých dnes nebudeme informovať. Ďalej pravdepodobne uvažujete o zabezpečených poplachových systémoch a povedali by sme, že k tomu máte veľmi blízko, ale to nebude ani našou dnešnou témou.

trezory a poplašné systémy 5

Bezpečný alebo poplašný systém?

Ak stojíte pred dilemou a neviete sa rozhodnúť, či vám optimálne zabezpečenie zaručuje trezor alebo poplašný systém, máme pre vás pripravené inovatívne prekvapenie. Verte či neverte, je to o modernom vynáleze, ktorý kombinuje tieto dve bezpečnostné opatrenia a výsledkom je veľmi elegantný, užívateľsky príjemný a inteligentný systém pre vašu inteligentnú domácnosť.

 Trezory EiMSIG ® Format sú modernou myšlienkou, ktorá nielenže ochráni vás a váš domov pred nepozvanými hosťami, ale zároveň vás upozorní, ak hrozí riziko požiaru. A najlepšie na tom je, že ho môžete ovládať na diaľku z pohodlia smartfónu.

trezory a poplašné systémy 2

Dokonalé fungovanie bezpečnostného systému je možné vďaka spolupráci dvoch známych spoločností v danej oblasti. Poprední európski špecialisti na trezory z Format Tresorbau v súčasnej dobe spolupracujú s obrami Smart EiMSIG Smarthome. To znamená, že je teraz možné koordinovať trezory a poplašné systémy a chrániť dôležité dokumenty a cennosti pred krádežou a požiarom..

trezory a poplašné systémy 3

Ako to celé funguje:

Trezor je vybavený senzorom, ktorý trvalo monitoruje bezpečnostné dvere. Tieto opatrenia sú určené len pre najhorší možný scenár, ktorý sa našťastie vyskytuje len zriedka alebo nikdy, ale ako všetci vieme, príležitosť z vás urobí zlodeja. Radšej by sme preto predtým mysleli na svoju bezpečnosť a počúvali starú múdrosť, že dôvera je dobrá, ale kontrola je ešte lepšia.

Ak sa pokúsite prelomiť bezpečné dvere, okamžite sa spustí alarmový signál. Trezor je možné tiež zapnúť alebo vypnúť nezávisle od domáceho poplašného systému.

trezory a poplašné systémy4

Do úvahy sa berú rôzne úrovne zabezpečenia a formáty zabezpečenia, ktoré sa implementujú podľa individuálnych potrieb zákazníka. Ak sa chcete dozvedieť viac, vyžiadajte si ešte dnes nezáväznú ponuku na webových stránkach spoločnosti! Priateľský a kompetentný personál vám ochotne poradí s akýmkoľvek výrobkom telefonicky alebo e -mailom a spolu s vami a vašimi obchodnými partnermi nájde správne a optimálne riešenia pre vašu osobnú záležitosť!

Zabezpečte svoje cennosti a dokumenty pred požiarom a krádežou a užívajte si cesty a dovolenku bez toho, aby ste museli stratiť kontrolu nad trezorom!

trezory a poplašné systémy 1

trezory a poplašné systémy8

trezory a poplašné systémy6

trezory a poplašné systémy 7