Hľadáte príslušenstvo do políc a úložných priestorov XL? Čo robiť?

policové regály sklad oranžovo modré paletové regály

Regálové regály a ďalšie 

Pokiaľ ide o bezpečné skladovanie v sklade, v dielni, v kancelárii alebo v garáži, samozrejme, vždy chcete za svoje peniaze získať to najlepšie, najbezpečnejšie a podľa možnosti aj najlacnejšie. Malo by ísť o stabilné police, ktoré majú uspokojivú nosnosť. To sa ľahko implementuje, hovoríte … Z toho vyplýva logická otázka, aký masívny a aký ťažký by mal byť tento nosný rám.

Odpoveď vás veľmi prekvapí, pretože existuje množstvo nemeckých výrobcov, ktorí sa vyslovene zaoberajú optimalizáciou priemyselných požiadaviek.

Úložné policové systémy pre hladký priebeh práce

policový policový sklad oranžová modrá

Úložné zariadenie nie je len o zdanlivom poriadku. Mali by sa zvážiť a splniť mnohé a dôležité kritériá. Regálové systémy sú napríklad navrhnuté pre priemysel, ktoré je možné ľahko zmontovať a rozobrať, čo ponúka dobrú flexibilitu z hľadiska optimálneho využitia priestoru. Rozširujú sa aj zásuvné systémy a zdvíhacie plošiny, ktoré umožňujú dočasné, ale veľmi bezpečné využitie priestoru. Optimalizovaný policový systém môže byť okrem úspory miesta užitočný aj v logistických záležitostiach.

Konzolové regály, ktoré sa líšia šírkou, dĺžkou a výškou 

policový regál konzolový regál sklad oranžová modrá súkromné ​​použitie

Existujú dokonca aj paletové regály, ktoré umožňujú nakladanie a vykladanie ťažkého tovaru vysokozdvižnými vozíkmi. Sortiment produktov ponúkaných špecializovaným výrobcom zahŕňa, pokiaľ je to možné, všetky existujúce policové systémy a úložné skrinky, ako aj súvisiace príslušenstvo. Montáž, stavbu a údržbu je možné získať z jedného zdroja, čo je pre zákazníkov výhodné. Je skvelé, keď majú odborné znalosti, odborný personál a vysokokvalitné výrobky vyrobené v Nemecku skvelý pomer ceny a výkonu.

Nosný a pevný

Policové regály konzolové regálové sklady oranžový priemysel

Polica je polica. Koľko by mal človek o tom vedieť, niekto sa pýta. Reakcia sa zdá byť normálna, kým sa ponoríte do odborných znalostí priemyselných regálov a spoznáte nekonečné možnosti, naplnené normy a kreatívne nápady. V neposlednom rade sú vyvinuté výrobné stratégie šetrné k životnému prostrediu. Plánovači a vývojári sa zodpovedajúcim spôsobom starajú o bezpečnosť zamestnancov.

Police a pravidlá skladovania

Policové regálové skladové paletové regálové systémy

Mali ste nájsť správnu poličku alebo policový systém pre plynulú prácu v sklade, kancelárii alebo dielni. Aby to bolo možné, potrebujete určité odborné znalosti. Na trhu rozlišujeme nasledujúce priemyselné policové systémy:

Paletové regály pre extrémne ťažké náklady

policové regály skladové palety majster

Regálové regály

Obecným pojmom policové systémy rozumieme najbežnejšie zaskrutkovateľné policové systémy, zásuvné policové systémy, policové regály a vysoké police. Ak chcete trvalú inštaláciu police, skrutkový policový systém by bol pre vás tou správnou voľbou. Zásuvné police umožňujú rýchlu konverziu bez použitia nástrojov. Zostavy políc predstavujú zmontované jednotky pripravené na použitie. A pokiaľ dĺžka a šírka neponúka dostatočný ložný priestor, vystačte si so zvislým usporiadaním vysokého regálu.

Skrutkové a zasúvateľné police pre optimálny prehľad

policové regály sklad oranžová modrá súkromné ​​použitie

Uvedené varianty políc sľubujú dokonalé a racionálne poradie spisov, nástrojov, tovaru a všetkého ostatného, ​​čo túži po poriadku.

the Úložné regály z políc XL Napríklad sú šité na mieru podľa vašich potrieb na požiadanie. Pre súkromné ​​a priemyselné použitie nebudete mať lepšiu voľbu pre suterén, kôlňu a garáž.

Bezchybná logistika

policové regály skladová paleta stohovateľná polica

Konzolové regály

Konzolová regálová konštrukcia sa týka nadrozmerných a objemných kusov, ktorými môžu byť dlhé drevené lamely, drevené profily, plechové alebo oceľové plechy vo veľkých priemyselných halách. Zvláštnosťou konzolových regálov je nosná a pevná oceľová konštrukcia. Špecializovaný personál pre vás nájde riešenie bez ohľadu na to, či ide o malý rad políc alebo výstavbu celých skladov.

Nové poradie priečinkov so súbormi

policové regály skladová paleta stohovateľná polica

Výkonné regály / paletové regály

Paletové regály, známe tiež ako ťažké regály, ponúkajú optimálne riešenie na skladovanie ťažkého tovaru. V závislosti od výrobcu je možné na regály ukladať palety vysoké až 12 m a hmotnosti až 30 t. Priečne aj pozdĺžne nakladanie paliet je možné pre dokonalú logistiku a optimálne využitie priestoru.

Bezpečnosť a stabilita vďaka paletovým regálom

policové regály skladové palety

Predpisy o konštrukcii a vybavení políc v Nemecku sú podrobne popísané v zákone o bezpečnosti výrobkov. Z bezpečnostných dôvodov sa odporúča využiť špecializovaný personál spoločnosti, ktorú ste si vybrali. Návrhári a vývojári CAD si môžu vytvoriť vlastné individuálne plánovanie skladu, čo vám môže ušetriť čas i peniaze. Uvažuje sa aj o montáži a kontrole. U poskytovateľa vašich skladových regálov by nemala chýbať záruka na spätný nákup a záruka a certifikácie.

Flexibilné využitie priestoru

sklad regálových regálov