Haro Parkety – vysokokvalitné podlahy s dlhoročnou tradíciou

haro parkety vysoko kvalitná podlahová koláž

Haro parkety – spoznajte mnohé výhody

Okrem skvelej kvality je na Haro Parket veľmi zaujímavého ešte niečo. Je to príbeh o úspechu. Môžete sa z toho naučiť, ako narábať s inšpiráciou. Z toho zistíte, ako môžete vytvoriť obľúbenú značku správnym volaním. Kvalita, ktorú sme práve spomenuli, je jej súčasťou už od začiatku.

Založená v roku 1866

Spoločnosť Haro, ktorú založil v roku 1866 podnikateľ Franz Paul, sa stala viac ako rodinnou firmou. S približne 2 000 zamestnancami má spoločnosť ročný obrat 270 miliónov eur. Exportuje do viac ako 90 krajín sveta. To prichádza okrem Nemecka, ktoré je stále najväčším trhom.

Vysoko kvalitné česané od Haro – Arizona

haro parkety arizona brúsené vo vysokej kvalite

Ako vytvoríte taký udržateľný rozvoj?

Ako však vytvoríte taký udržateľný rozvoj? Všetko sa samozrejme začína dôkladnou znalosťou potrieb zákazníkov. Svetové trendy slepo nesledujete. Človek sa skôr spolieha na citlivosť na sociálny vývoj. Postupom času ste sa naučili pozerať sa dopredu na potreby ľudí presnejšie a podľa toho navrhnúť svoje vlastné portfólio „inteligentné“. Ten obsahuje bohatú škálu produktov. Ale ani jeden produkt sa tam nedostal náhodou, ako sa dá usúdiť z práve napísaného.

Disano od Haro Parquet

parkety haro disano kvalitné podlahy

Inovácie

Ďalším „tajomstvom“ úspechu Haro Parket je znalosť inovácií vo všetkých príslušných oblastiach. Túto kompetenciu nazývame aj manažment a jednanie so zamestnancami. Tieto sú tiež integrované veľmi selektívnym spôsobom a nie ako samoúčelné. Sú tam preto, aby zlepšili život zákazníkov. Konzervativizmus je tiež povolený, ak by v určitom kontexte priniesol pridanú hodnotu. Dá sa to vyjadriť mnohými spôsobmi. Ide napríklad o používanie prírodných materiálov a integráciu niektorých štýlových charakteristík, ktoré tvoria rodinnú tradíciu výrobkov tejto značky..

Teplá textúra dubu 4000

haro parkety 4000 dub

Americký orech

haro parkety americký orech

Dub dymovej farby

parketové dymové podlahy haro

Sivý tabakový dub

haro parket dub tabak sivý

Toscana od Haro Parquet

haro parketové toskánske podlahy

Dymová podlaha Haro vo Viedni

haro parkety Viedeň dymové