Je drevená podlaha tou správnou podlahou pre každý štýl bývania?

hori drevená podlaha, ktorou sa kladú vysokokvalitné podlahy

Výhody drevených podláh

Drevená podlaha je pre nás jednoznačne dôležitá. Pre našich verných čitateľov to nie je žiadnym tajomstvom. Teplý vzhľad dreva premieňa túto podlahu na mnohé moderné riešenia Výhody. Patrí sem jeho elasticita a tepelná izolácia, trvanlivosť a hygienické vlastnosti.

A v neposlednom rade oceňujeme aj vzhľad prírodného dreva. To, ako vyzerá skutočná drevená podlaha, je dôvod, prečo je tak často „fingovaná“. Takže vinylové podlahy s dreveným vzhľadom sú tiež veľmi žiadané a v súčasnej dobe patria medzi najaktuálnejšie podlahové krytiny.

Čo však považujeme za najdôležitejšie, je kvalita drevenej podlahy. A v tejto súvislosti by sme chceli odporučiť poskytovateľov drevených podláh, ktorí zaručujú prvotriednu kvalitu. Nedávno sme na takú spoločnosť narazili náhodou. o HORI zákazníci si môžu kúpiť výrobky priamo od výrobcu a využívať dobrý pomer ceny a výkonu.

Na vaše štyri steny by ste určite našli kvalitnú drevenú podlahu. A najlepšie na tom je, že drevené podlahy sa hodia do všetkých miestností a všetkých štýlov bývania.

Drevené podlahy HORI pre domácu atmosféru doma

drevená podlaha vysokokvalitná drevená podlaha od hori

Parkety, laminát a dizajnový vinyl v najlepšej kvalite a so zárukou až 20 rokov dodajú vášmu domovu toľko žiadaný teplý nádych. Drevené podlahy premenia byt na útulný domov. Bez ohľadu na to, aký štýl bývania ste si vybrali, drevenú podlahu je možné ľahko integrovať. To je samozrejme spojené s rustikálnym štýlom, ale zďaleka to nie je jediná vhodná možnosť. K obľúbenosti drevenej podlahy veľmi prispel aj trendový škandinávsky štýl, ktorý sa vyznačuje náročnosťou a minimalizmom. Prírodné zrno je možné perfektne kombinovať s bielymi stenami, a tak si prirodzený vzhľad dreva príde na svoje. Tehlová stena, ako je táto na obrázku nižšie, šikovne používa prízvuk vo vidieckom štýle, ktorý je v súčasnosti veľmi v móde. Mixujte rôzne štýly a vytvorte eklektickú atmosféru. Drevená podlaha potom poslúži aj ako vhodný podklad.

Pokladanie drevených podláh – správna podlaha pre každý štýl bývania

pokladanie drevených podláh vysokokvalitných podláh od hori

Pevne veríme, že drevo je úžasný prírodný materiál a že si vždy ceníte pre svoje vlastnosti v interiérovom dizajne. Dajte si drevenú podlahu a nikdy nič nepokazíte. Aby ste nerobili kompromisy v kvalite, porozhliadnite sa po dodávateľoch drevených podláh, ktorí ponúkajú prvotriedny pomer kvality a ceny. HORI je jedným z nich a rozhodne stojí za to si ho pozrieť.

Dúfame, že sme vám boli pri tomto článku nápomocní a prajeme vám veľa úspechov pri kladení kvalitnej drevenej podlahy doma!

Parketová podlaha HORI v spálni vytvára teplý vzhľad

Pokladanie drevených podláh v spálni, kvalitné podlahy